О внесении изменений и дополнения в решение Аягозского районного маслихата от 18 мая 2012 года № 4/26-V "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи"
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19 апреля 2014 года N 24/167-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 мая 2014 года N 3326. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 января 2015 года N 32/223-V
Сноска. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.01.2015 N 32/223-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года № 1303 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" и от 26 июня 2012 года № 856 "Об утверждении Правил постановки на учет граждан Республики Казахстан, нуждающихся в жилище, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде", Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата от 18 мая 2012 года № 4/26-V "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи"(зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-6-164, опубликовано в газете "Аягөз жаңалықтары" от 27 июня 2012 года № 57) следующие изменения и дополнение:
заголовок решения на государственном языке изложен в новой редакции, заголовок на русском языке не изменяется;
внесены изменения по всему тексту решения и приложения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в Правилах предоставления жилищной помощи, утвержденных данным решением:
в разделе "Общие правила" подпункт 4) пункта 3 изложить в новой редакции:
"4) Расходы малообеспеченных семей (граждан), принимаемые к исчислению жилищной помощи, определяются как сумма расходов по каждому из вышеуказанных направлений.
Жилищная помощь определяется как разница между суммой оплаты расходов на содержание жилого дома (жилого здания), потребление коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, арендной платы за пользование жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде и расходов установленных местными представительными органами.
Жилищная помощь оказывается по предъявленным поставщиками счетам на оплату коммунальных услуг на содержание жилого дома (жилого здания) согласно смете, определяющей размер ежемесячных и целевых взносов, на содержание жилого дома (жилого здания), за счет бюджетных средств лицам, постоянно проживающим в данной местности.";
в разделе "Порядок назначения жилищной помощи" в пункте 16 исключить слова "уполномоченный орган или";

Аягөз аудандық мәслихатының 2012 жылғы 18 мамырдағы № 4/26-V "Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібі туралы Ережені бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 сәуірдегі N 24/167-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 мамырда N 3326 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 қаңтардағы N 32/223-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 27.01.2015 N 32/223-V шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына, "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 және "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж Қазақстан Республикасының азаматтарын есепке қою қағидаларын бекіту туралы" 2012 жылғы 26 маусымдағы № 856 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" 2013 жылғы 3 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің № 1303 қаулысына сәйкес, Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2012 жылғы 18 мамырдағы № 4/26-V "Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібі туралы Ережені бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-6-164 нөмірімен тіркелген, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2012 жылғы 27 маусымдағы № 57 жарияланған) келесі өзгерістер пен толықтыру енгізілсін:
шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібі туралы Қағиданы бекіту туралы";
шешімнің және қосымшаның мемлекеттік тілдегі бүкіл мәтіні бойынша "Ереже", "Ережесі", "Ережесін", "Ережеде", "Ережесіне", "Ережесінде" деген сөздер тиісінше "Қағида", "Қағидасы", "Қағидасын", "Қағидада", "Қағидасына", "Қағидасында" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген шешіммен бекітілген тұрғын үй көмегін көрсету Ережесінде:
"Жалпы ережелер" тарауындағы 3 тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) Аз қамтылған отбасылардың (азаматтардың) тұрғын үй көмегiн есептеуге қабылданатын шығыстары жоғарыда көрсетiлген бағыттардың әрқайсысы бойынша шығыстардың сомасы ретiнде айқындалады.
Тұрғын үй көмегi телекоммуникация желiсiне қосылған телефон үшiн абоненттiк төлемақының, жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үй-жайды пайдаланғаны үшін жалға алу ақысының ұлғаюы бөлігінде тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға арналған шығыстарға, коммуналдық қызметтер мен байланыс қызметтерiн тұтынуға нормалар шегiнде ақы төлеу сомасы мен отбасының (азаматтардың) осы мақсаттарға жұмсаған, жергiлiктi өкiлдi органдар белгiлеген шығыстарының шектi жол берiлетiн деңгейiнiң арасындағы айырма ретiнде айқындалады.
Аталған жерлерде тұрақты тұратын адамдарға тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға арналған ай сайынғы және нысаналы жарналардың мөлшерін айқындайтын сметаға сәйкес, тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп ұстауға арналған коммуналдық қызметтер көрсету ақысын төлеу бюджет қаражаты есебінен көрсетіледі.";
"Тұрғын үй көмегін тағайындау тәртібі" тарауындағы 16 тармақтан "уәкілетті органға немесе" деген сөздер алынып тасталсын";

подпункт 3) пункта 16 после слов "копию книги регистрации граждан" дополнить словами "либо адресную справку, либо справку сельских акимов, подтверждающую регистрацию по постоянному месту жительства заявителя";
в пункте 16 подпункт 9) исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением четвертого, пятого, шестого, седьмого, восьмого, одиннадцатого абзацев пункта 1 настоящего решения, которые вводятся в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии А. Шакиров
Секретарь маслихата Т. Бозтаев

16 тармақтың 3) тармақшасы "азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі" деген сөздерден кейін "не мекенжай анықтамасы, не өтініш берушінің тұрғылықты тұратын жерi бойынша тiркелгенiн растайтын ауылдық әкiмдердiң анықтамасы" деген сөздермен толықтырылсын;
16 тармақтың 9) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің 1 тармағының бесінші, алтыншы, жетінші, сегізінші, тоғызыншы, он екінші абзацтарының 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілетінін қоспағанда, осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Шакиров
Мәслихат хатшысы Т. Бозтаев