О бюджете Зайсанского района на 2015-2017 годы
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2014 года N 29-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 06 января 2015 года N 3612. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 41-1
Сноска. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 № 41-1 (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 7375 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3589) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 4522028,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 775067 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 44747 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 42810 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3659404,3 тысяч тенге;
2) затраты – 4616399,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25548 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 29529 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3981 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -119919,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 119919,1 тысяч тенге;
поступление займов – 29529 тысяч тенге;
погашение займов – 3981 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 94371,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2015 № 41-8/10 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Принять к исполнению на 2015 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты иностранных граждан в размере 74 процентов, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты иностранных граждан в размере 100 процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 4 марта 2015 года № 25/311-V "О внесении изменений в решение от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3724).

2015-2017 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы N 29-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 06 қаңтарда N 3612 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 41-1 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 73, 75-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2014 жылғы 10 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының № 24/289-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3589 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4522028,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 775067 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 44747 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 42810 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3659404,3 мың теңге;
2) шығындар – 4616399,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25548 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 29529 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3981 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -119919,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 119919,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 29529 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3981 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 94371,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 22.12.2015 № 41-8/10 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2014 жылғы 10 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 4 наурыздағы № 25/311-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3724 нөмірімен тіркелген) шешімімен белгіленген аудан бюджеті үшін 2015 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 74 пайыз, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша 100 пайыз мөлшерінде орындалуға алынсын.

Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16.03.2015 № 32-5/1 (вводится в действие с 01.01.2015).
3. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год установлен объем субвенции, передаваемый из областного бюджета в сумме 1983014 тысяч тенге.
4. В соответствии с пунктами 23 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся с этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в размере 13116 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19.10.2015 № 39-1 (вводится в действие с 01.01.2015).
6. Учесть перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2015 год, согласно приложению 4.
7. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены трансферты из областного бюджета в сумме 517224,3 тысяч тенге, согласно приложению 5.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19.10.2015 № 39-1 (вводится в действие с 01.01.2015).
8.. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены трансферты из республиканского бюджета в сумме 1159166 тысяч тенге, согласно приложению 6.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2015 № 41-8/10 (вводится в действие с 01.01.2015).
9. Утвердить перечень бюджетных программ акимов района в городе, города районного значения, поселка, села, сельских округов согласно приложению 7 .
9-1. Используемые остатки бюджетных средств 94371,1 тысяч тенге распределить согласно приложению 8 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16.03.2015 № 32-5/1 (вводится в действие с 01.01.2015).

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 16.03.2015 № 32-5/1 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 1983014 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
4. 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 238-бабының 2, 3-тармақтарына сәйкес ауылдық жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария салалары азаматтық қызметшілеріне бюджет қаражаты есебінен лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкалары қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайларда шұғылданатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда еңбекақылары жиырма бес пайызға көбейтіліп белгіленсін.
Ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария салалары мамандары лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілетті органның келісімі бойынша жергілікті атқарушы орган айқындайды.
5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 13116 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 19.10.2015 № 39-1 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2015 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
7. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен 517224,3 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 19.10.2015 № 39-1 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте 6-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен 1159166 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 22.12.2015 № 41-8/10 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімдерінің бюджеттік бағдарламалары 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9-1. 94371,1 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 8-қосымшасына сәйкес бөлінсін.
Ескерту. Шешім 9-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 16.03.2015 № 32-5/1 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).

10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Е. Келгенбаев
Секретарь районного маслихата
Д. Ыдырышев
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного Маслихата
от 23 декабря 2014 года за №29-2
Бюджет района на 2015 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2015 № 41-8/10 (вводится в действие с 01.01.2015).
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

10. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е.Келгенбаев
Аудандық мәслихат хатшысы Д.Ыдырышев
Зайсан аудандық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 29-2 шешіміне 1-қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда -- Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 22.12.2015 № 41-8/10 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Кірістер атаулары
I. КІРІСТЕР

39542
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
39542
9
Прочие услуги в области образования
186596
464
Отдел образования района (города областного значения)
96635
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7944
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
200
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
40951
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16699
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
745
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
30096
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
89961
037
Строительство и реконструкция объектов образования
89961
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
281071
2
Социальное обеспечение
191917
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
191917
002
Программа занятости
20285
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9340
005
Государственная адресная социальная помощь
18631
006
Оказание жилищной помощи
2200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
56175
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
30750
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
28450
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2899
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
2133
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
21054
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
89154
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
89154
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

39542
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
39542
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
186596
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
96635
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7944
004
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
200
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
40951
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
16699
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
745
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
30096
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
89961
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
89961
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
281071
2
Әлеуметтiк көмек
191917
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
191917
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
20285
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9340
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
18631
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
56175
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
30750
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
28450
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2899
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
2133
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
21054
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
89154
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
89154
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19.10.2015 № 39-1 (вводится в действие с 01.01.2015).
№ п/п
Наименование
Суммы расходов (тыс. тенге)
1
На социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан
48215
2
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
40001,3
3
На развитие объектов спорта
150168
4
На развитие объектов культуры
75352
5
На развитие газотранспортной системы
89961
6
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
38298
7
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
19470
8
Применение ветеринарных препаратов
13840
9
Временное хранение ветеринарных препаратов
17
10
Текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов
14166
11
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
2666
12
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
25070
Всего
517224,3
Приложение 6
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 23 декабря 2014 года № 29-2
Трансферты республиканского бюджета на 2015 год
Сноска. Приложение 6 – в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19.10.2015 № 39-1 (вводится в действие с 01.01.2015).
№ п/п
Наименование
Суммы расходов (тыс тенге)
1
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
135781
2
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
50300
3
На оказание социальной защиты и помощи населению
46454
4
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
403
5
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
750000
6
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
16288
7
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
115064
8
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
4855
9
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса

Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда -- Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 19.10.2015 № 39-1 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
р/с
Атауы
Шығыстар сомасы (мың теңге)
1
Мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке
48215
2
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
40001,3
3
Мәдениет объектілерін дамытуға
150168
4
Cпорт объектілерін дамытуға
75352
5
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
89961
6
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беруге
38298
7
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге
19470
8
Ветеринарлық препараттарды қолдану
13840
9
Ветеринарлық препараттарды уақытша сақтау
17
10
Облыстық бюджеттен аудан бюджеттеріне ағымдағы трансферттер
14166
11
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
2666
12
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіру
25070
Жиыны
517224,3
Зайсан аудандық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 29-2 шешіміне 6 қосымша
2015 жылға республикалық бюджеттен берілген трансферттер
Ескерту. 6 қосымша жаңа редакцияда -- Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 19.10.2015 № 39-1 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
р/с
Атауы
Шығыстар сомасы (мың теңге)
1
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
135781
2
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға
50300
3
Халықты әлеуметтік қорғауға және оған көмек көрсетуге
46454
4
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
403
5
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
750000
6
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
16288
7
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
115064
8
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
4855
9
Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға

1094
Всего
1120239
Приложение 7
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 23 декабря 2014 года № 29-2
Бюджетные программы города районного значения, сельского округа на 2015 год
Сноска. Приложение 7 – в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19.10.2015 № 39-1 (вводится в действие с 01.01.2015).
Наименование сельских округов
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Капитальные расходы государственного органа
Освещение улиц населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Содержание мест захоронений и погребение безродных

1094
Жиыны
1120239
Зайсан аудандық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№29-2 шешіміне 7- қосымша
2015 жылға аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 7 қосымша жаңа редакцияда -- Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 19.10.2015 № 39-1 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
мың теңге
Қала, ауыл округ әкімдерінің атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Жерлеу орындарын ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу