О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 26 декабря 2013 года № 27/2-V "О бюджете Зыряновского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 28 октября 2014 года N 35/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 ноября 2014 года N 3542. Утратило силу (письмо аппарата маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 05 января 2015 года № 04-09-01)
Сноска. Утратило силу (письмо аппарата маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 05.01.2015 № 04-09-01).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 16 октября 2014 года № 22/280-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3508) маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Зыряновского района от 26 декабря 2013 года № 27/2-V "О бюджете Зыряновского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3152, опубликовано 16 января 2014 года в газетах "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" № 2) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Зыряновского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 7237159,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2223397,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21361,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25951,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4966450,0 тысяч тенге;
2) затраты – 7244609,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 152832,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 155531,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2699,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -160282,6 тысяч тенге;

"2014-2016 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 27/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2014 жылғы 28 қазандағы N 35/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 қарашада N 3542 болып тіркелді. Күші жойылды (Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 05 қаңтардағы № 04-09-01 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихаты аппаратының 05.01.2015 № 04-09-01 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 16 қазандағы № 22/280-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3508 тіркелген) шешіміне сәйкес Зырян ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 27/2-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3152 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтардағы "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" № 2 газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7237159,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2223397,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21361,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 25951,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4966450,0 мың теңге;
2) шығындар – 7244609,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 152832,1 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 155531,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2699,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -160282,6 мың теңге;

24585,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
23729,7
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
856,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
0,0
6
Земельные отношения
26035,3
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
26035,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
17645,1
004
Организация работ по зонированию земель
5943,2
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2078,0
007
Капитальные расходы государственного органа
369,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений.
16779,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
16779,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
16779,0
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25970,5
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25970,5
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
25970,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
17851,5
013
Разработка схем градостроительного развития территорий района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
8000,0
015
Капитальные расходы государственного органа
119,0
Транспорт и коммуникации
119277,5
1
Автомобильный транспорт
119277,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
99180,5
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
99180,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20097,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
20097,0
Прочие
2332027,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
12389,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
12389,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности

24585,7
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23729,7
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
856,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
0,0
6
Жер қатынастары
26035,3
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
26035,3
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17645,1
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
5943,2
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2078,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
369,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
16779,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
16779,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
16779,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25970,5
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25970,5
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
25970,5
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17851,5
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
8000,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
119,0
12
Көлiк және коммуникация
119277,5
1
Автомобиль көлiгi
119277,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
99180,5
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
99180,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20097,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
20097,0
13
Басқалар
2332027,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
12389,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
12389,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер