О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 20/134-V "О бюджете Катон-Карагайского района на 2014-2016 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 апреля 2014 года N 22/153-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 апреля 2014 года N 3256. Утратило силу (письмо Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2014 года № 272)
Сноска. Утратило силу (письмо Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2014 № 272).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 апреля 2014 года № 19/216-V «О внесении изменений и дополнений в решение от 13 декабря 2013 года № 17/188-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3240) Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 20/134-V «О бюджете Катон-Карагайского района на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3140, опубликовано в газетах «Арай», «Луч» от 22, 29, 31 января 2014 года № 6-7, 8, 9-10) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«Утвердить бюджет Катон-Карагайского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 882 059 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 479 829 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 244 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 35 241 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 352 745 тысяч тенге;
2) затраты – 3 888 450,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 61 980 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 66 528 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 548 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 16 500 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 16 500 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 84871,7 тысяч тенге;

"Катонқарағай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 20/134–V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 22/153-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 сәуірде № 3256 болып тіркелді. Күші жойылды (Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы N 272 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 25.12.2014 N 272 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 19/216-V (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3240 нөмірмен тіркелген) шешіміне сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Катонқарағай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы» Катонқарағай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 20/134-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3140 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 22, 29, 31 қаңтардағы № 6-7, 8, 9-10 «Арай», «Луч» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«2014-2016 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 882 059 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 479 829 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 244 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 35 241 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 352 745 мың теңге;
2) шығындар – 3 888 450,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 61 980 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 66 528 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 548 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 16 500 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 16 500 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 84 871,7 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 84 871,7 тысяч тенге.».
Приложения 145678, утвержденные решением районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 123456 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Р. Ускембаев
Секретарь районного маслихата
Д. Бралинов
Приложение 1 к решению Катон-Карагайского районного маслихата № 20/134-V
от 25 декабря 2013 года
Приложение 1 к решению Катон-Карагайского районного маслихата № 22/153-V
от 21 апреля 2014 года
Бюджет Катон-Карагайского района на 2014 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І.Доходы

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 84 871,7 мың теңге.».
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1, 4, 5, 6, 7, 8-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Өскембаев
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Бралинов
Катонқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы
21 сәуірдегі № 22/153-V шешіміне 1-қосымша
Катонқарағай аудандық мәслихатының 2013 жылғы
25 желтоқсандағы № 20/134-V шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I.Кірістер

11519,0
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12483,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
57580,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
62917,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
129990,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования.
129990,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
242876,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
242876,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26706,0
002
Программа занятости
23767,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18034,0
005
Государственная адресная социальная помощь
6430,0
006
Оказание жилищной помощи
1202,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
47214,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3421,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1045,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
46548,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
19002,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2879,0
021
Капитальные расходы государственного органа
25138,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1551,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
18218,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1721,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
406621,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
43376,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
4090,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
24548,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
6200,0
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

11519,0
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қамқоршыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
12483,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
57580,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
62917,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
129990,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
129990,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
242876,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
242876,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26706,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
23767,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18034,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6430,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1202,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
47214,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3421,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1045,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
46548,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
19002,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2879,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
25138,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1551,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
18218,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1721,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
406621,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
43376,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
4090,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
24548,0
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
6200,0
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру

9328,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
11153,0
011
Развитие объектов культуры
11153,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйства, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
71096,0
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
48867,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1000,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
432,0
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1050,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
46385,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14637,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9996,0
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
1279,0
004
Организация работ по зонированию земель
3232,0
007
Капитальные расходы государственного органа
130,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
7592,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7592,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10848,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
10848,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10718,0
015
Капитальные расходы государственного органа
130,0
12
Транспорт и коммуникации
107935,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
43125,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
43125,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
64810,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
62810,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
2000,0
13
Прочие
85343,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16237,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог

9328,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
11153,0
011
Мәдениет объектілерін дамыту
11153,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
71096,0
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
48867,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1000,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
432,0
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1050,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
46385,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14637,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9996,0
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бiр түрден екiншiсiне ауыстыру жөнiндегi жұмыстар
1279,0
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
3232,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
7592,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
7592,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10848,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
10848,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10718,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130,0
12
Көлiк және коммуникация
107935,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
43125,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
43125,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй, коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
64810,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
62810,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
2000,0
13
Басқалар
85343,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16237,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

4548,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
4548,0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
4548,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
22891,7
01
Остаток бюджетных средств
22891,7
1
Свободные остатки бюджетных средств
22891,7
Приложение 4 к решению Катон-Карагайского районного маслихата № 20/134-V
от 25 декабря 2013 года
Приложение 2 к решению Катон-Карагайского районного маслихата № 22/153-V
от 21 апреля 2014 года
Перечень бюджетных программ, финансируемых из местного бюджета на 2014 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
II. Затраты
01
Государственные услуги общего характера
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
003
Капитальные расходы государственного органа
122
Аппарат акима района (города областного значения)
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
003
Капитальные расходы государственного органа
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
452
Отдел финансов района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
018
Капитальные расходы государственного органа
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
004
Капитальные расходы государственного органа
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиции, проведение оценки реализации бюджетных инвестиций
02
Оборона
122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность

4548,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
4548,0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
4548,0
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
22891,7
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
22891,7
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
22891,7
Катонқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы
21 сәуірдегі № 22/153-V шешіміне 2-қосымша
Катонқарағай аудандық мәслихатының 2013 жылғы
25 желтоқсандағы № 20/134-V шешіміне 4-қосымша
2014 жылға арналған жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
II. Шығындар
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
061
Бюджеттік инвестициялар мәселелері бойынша құжаттаманы сараптау және бағалау, бюджеттік инвестициялардың іске асырылуына бағалау жүргізу
02
Қорғаныс
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі

025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
015
Освещение улиц в населенных пунктах
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
003
Поддержка культурно-досуговой работы
006
Функционирование районных (городских) библиотек
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
010
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание

025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
452
Отдел финансов района (города областного значения)
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
001
Услуги по обеспечению деятельности отдела образования, физической культуры и спорта
018
Капитальные расходы государственного органа
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
003
Разработка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы
14
Обслуживание долга
452
Отдел финансов района (города областного значения)
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
15
Трансферты
452
Отдел финансов района (города областного значения)
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
III. Чистое бюджетное кредитование
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
006
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
5
Погашение бюджетных кредитов
01
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
13
Прочие
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
V. Дефицит (профицит) бюджета
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
7
Поступления займов
01
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
16
Погашение займов

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
001
Білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі қызметін қамтамасыз ету
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, ауыл шаруашылығы мен ветеринарияны дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
14
Борышқа қызмет көрсету
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
15
Трансферттер
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
III. Таза бюджеттік кредиттеу
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
006
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
13
Басқалар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
7
Қарыздар түсімі
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім-шарттары
16
Қарыздарды өтеу