О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 16-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 апреля 2014 года N 17-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 апреля 2014 года № 3263. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 декабря 2014 года № 77).
О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 16-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.12.2014 № 77).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Восточно–Казахстанского областного маслихата от 11 апреля 2014 года № 19/216-V "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3240), Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата "О районном бюджете на 2014-2016 годы" от 24 декабря 2014 года № 16-3 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3150, опубликовано в газете "Рауан-Заря" от 17 января 2014 года № 5, от 22 января 2014 года № 6) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"доходы – 5037933 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 498844 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 33760 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4500329 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты – 5070049,7 тысяч тенге;";
подпункт 3) изложить в следующей редакции;
"чистое бюджетное кредитование – 48895 тысяч тенге, в том
числе:
бюджетные кредиты – 55440 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6545 тысячи тенге;";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – - 81011,7 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 81011,7 тысяч тенге;";
в пункте 5:
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на оказание социальной помощи отдельным категориям нуждающимся граждан – 56842 тысяч тенге;";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"на строительство и реконструкцию объектов образования – 919252 тыс. тенге;";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"Предусмотреть в районном бюджете целевые трансферты передаваемые из республиканского бюджета в объеме:
на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу" – 15559 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 86069 тысяч тенге;

"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 16-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 сәуірдегі N 17-4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 сәуірде N 3263 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихаты аппаратының 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 77 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихаты аппаратының 18.12.2014 № 77 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 19/216-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3240 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТI:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 16-шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3150 нөмірімен тіркелген, "Рауан-Заря" газетінің 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 5, 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 6 сандарында жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"кірістер – 5037933 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 498844 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 33760 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 4500329 мың теңге;";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 5070049,7 мың теңге;";
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру – 48895 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 55440 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6545 мың теңге;";
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;";
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профицит) - 81011,7 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 81011,7 мың теңге;";
5 тармақта:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек – 56842 мың теңге;";
төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"білім беру объектілерін салуға және қалпына келтіруге – 919252 мың теңге;";
6 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"Аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінген мына көлемдердегі нысаналы трансферттер көзделген:
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге – 15559 мың теңге;
біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға – 86069 мың теңге;

на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы – 12291 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 18538 тысяч тенге;
на апробирование подушевого финансирование начального, основного и общего среднего образования 206079 тысяч тенге;
на государственную адресную социальную помощь – 250 тысяч тенге;
на государственные пособия на детей до 18 лет – 1305 тысяч тенге;
на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных, направляемых на санитарный убой – 12314 тысяч тенге;
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 109248 тысяч тенге.";
приложения 1, 6, 7, 9, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Ж. Азимбаев
Секретарь Курчумского
районного маслихата
К. Абилмажинов
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 18 апреля 2014 года № 17-4
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 24 декабря 2013 года № 16-3
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы

Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011- 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға – 12291 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға – 18538 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру үшін жан басына шаққандағы қаржыландыруға апробациялау үшін – 206079 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекке – 250 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге – 1305 мың теңге;
санитарлық сою алаңына жіберілген ауыл шаруашылық жануарларының құнын қайтаруға – 12314 мың теңге;
жергілікті бюджеттен қаржыланатын мемлекеттік мекемелерде мемлекеттік қызметкер болып табылмайтын, сонымен қатар мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлеріне ерекше қызмет атқарғандары үшін қызметтік еңбекақыларына қосымша төлем төлеуге – 109248 мың теңге.";
аталған шешімнің 167910 қосымшалары осы шешімнің 12345 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Ж. Әзімбаев
Күршім аудандық
мәслихаттың хатшысы
Қ. Әбілмәжінов
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 18 сәуірдегі
№ 17-4 шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 16-3 шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер

1349
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1246
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
15
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
8
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
401
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
7
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
24
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
100
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
68
2
Неналоговые поступления
33760
01
Доходы от государственной собственности
3009
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
3000
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества,находящегося в управлении акимов города районного значения,села,поселка,сельского округа
1500
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности
1500
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
9
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам.
9
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
1000
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
1000
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
1000
04
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
2000
1
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений
2000
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
2000
06
Прочие неналоговые поступления
27751
1
Прочие неналоговые поступления
27751
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета

1349
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
1246
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
15
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
8
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
401
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
7
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
24
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
100
21
Тракторшы - машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
68
2
Салықтық емес түсiмдер
33760
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
3009
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
3000
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
1500
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
1500
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
9
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
9
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
1000
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
1000
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
1000
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2000
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
2000
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
2000
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
27751
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
27751
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы