О бюджете Кокпектинского района на 2015-2017 годы
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2014 года N 30-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 08 января 2015 года N 3613. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 42-3
Сноска. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 42-3 (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3589) Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 682 517,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 453 857,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 762,0 тысяч тенге, в том числе:
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета– 14,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17 498,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 190 261,2 тысяч тенге, в том числе:
субвенции – 2 613 678,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 262,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 876,9 тысяч тенге;
2) затраты – 3 666 711,6 тысяч тенге, в том числе:
обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам – 14,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 47 593,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 57 855,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 262,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 544,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -37331,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37331,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.08.2015 № 38-2 (вводится в действие с 01.01.2015); с изменениями, внесенными решениями Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16.10.2015 № 39-5/1 (вводится в действие с 01.01.2015); от 03.12.2015 № 41-2 (вводится в действие с 01.01.2015); ); от 23.12.2015 № 42-2 (вводится в действие с 01.01.2015).

2015-2017 жылдарға арналған Көкпекті ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы N 30-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 08 қаңтарда N 3613 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 42-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 23.12.2015 N 42-3 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 24/289-V (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3589 тіркелген) шешіміне сәйкес Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 682 517,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 453 857,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 762,0 мың теңге, соның ішінде:
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар – 14,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17 498,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 190 261,2 мың теңге, соның ішінде:
субвенциялар – 2 613 678,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 262,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 3 876,9 мың теңге;
2) шығындар – 3 666 711,6 мың теңге, соның ішінде:
жергілікті атқарушы органдардың қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету – 14,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 47 593,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 57 885,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 262,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 5 544,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 37 331,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 37 331,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 21.08.2015 № 38-2 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 16.10.2015 № 39-5/1 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 03.12.2015 № 41-2 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 23.12.2015 № 42-2 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

2. Принять к исполнению на 2015 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты в размере 61,6 процентов, согласно решению Восточно-Казахстанского областного маслихата от 4 марта 2015 года № 25/311-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы".
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16.03.2015 № 33-5/1 (вводится в действие с 01.01.2015).
3. В соответствии с пунктами 2, 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся с этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 3 760,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2015 № 41-2 (вводится в действие с 01.01.2015).
5. Учесть в районном бюджете на 2015 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 38313,0 тысяч тенге на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16.10.2015 № 39-5/1 (вводится в действие с 01.01.2015).
6. Учесть в районном бюджете на 2015 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 79202,1 тысяч тенге согласно приложению 2.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16.10.2015 № 39-5/1 (вводится в действие с 01.01.2015).
7. Учесть в районном бюджете на 2015 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в размере 103 484,7 тысяч тенге согласно приложению 3.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16.10.2015 № 39-5/1 (вводится в действие с 01.01.2015).

2. 2015 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері "2015- 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 4 наурыздағы № 25/311-V шешіміне сәйкес 61,6 пайыз көлемінде орындауға алынсын.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 16.03.2015 № 33-5/1 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238 бабының 2, 3 тармақтарына сәйкес ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне, бюджет қаражаты есебінен қызметтің, осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда еңбекақылары жиырма бес пайызға көбейтіліп белгіленсін.
Ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандары лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілді органмен келісім бойынша жергілікті атқарушы орган айқындайды.
4. Аудандық жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 3 760,8 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 03.12.2015 № 41-2 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына арналған әлеуметтік көмекке облыстық бюджеттен 38 313,0 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 16.10.2015 № 39-5/1 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2 қосымшаға сәйкес 2015 жылға аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 79202,1 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 16.10.2015 № 39-5/1 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 3 қосымшаға сәйкес 2015 жылға аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 103484,7 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 16.10.2015 № 39-5/1 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).

8. Учесть в районном бюджете на 2015 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 352 189,4 тысяч тенге согласно приложению 2.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 № 42-2 (вводится в действие с 01.01.2015).
9. Утвердить согласно приложению 7 перечень текущих бюджетных программ районного бюджета на 2015 год.
10.Учесть перечень местных бюджетных программ на 2015 год не подлежащих секвестру согласно приложению 8.
11. Утвердить согласно приложению 4 перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2015 год.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16.03.2015 № 33-5/1 (вводится в действие с 01.01.2015).

8. 2 қосымшаға сәйкес 2015 жылға аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 352 189,4 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 42-2 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 7 қосымшаға сәйкес 2015 жылға арналған аудандық бюджеттің ағымдағы бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
10. 8 қосымшаға сәйкес 2015 жылға арналған секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі ескерілсін.
11. 4 қосымшаға сәйкес 2015 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі бекітілсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 16.03.2015 № 33-5/1 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16.10.2015 № 39-5/1 (вводится в действие с 01.01.2015).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
На разграничение полномочий между уровнями государственного управления, в том числе
48 712,0
на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 807,0
на дополнительное образование для детей и юношества по спорту
45 905,0
2
На возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных, направляемых на санитарный убой
6 770,0
3
На применение ветеринарных препаратов
12 323,0
4
На временное хранение ветеринарных препаратов
24,0
5
На разработку и изготовление социально-значимой рекламы, информационных печатных материалов
2 000,0
6
На приобретение автомашины

Ескерту. 4 қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 16.10.2015 № 39-5/1 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
1
Мемлекеттік басқару деңгейлері арасында өкілеттілікті жіктеуге, соның ішінде
48 712,0
патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2 807,0
балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беруге
45 905,0
2
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге
6 770,0
3
Мал дәрігерлік дәрі-дәрмекті қолдану
12 323,0
4
Мал дәрігерлік дәрі-дәрмекті уақытша сақтау
24,0
5
Ақпараттық баспа мәліметтерді, әлеуметтік маңызы бар жарнамаларды әзірлеу және дайындау үшін
2 000,0
6
Автокөлік сатып алу үшін

1 610,0
7
Для приобретения учебников, тетрадей и мультимедийных дисков для учащихся с 5 по 11 классы на реализацию программы по развитию полиязычия
7 763,1
Всего
79 202,1
Приложение 5 к решению
Кокпектинского районного
маслихата от 24 декабря
2014 года № 30-2
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета на 2015 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16.10.2015 № 39-5/1 (вводится в действие с 01.01.2015).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
На строительство и реконструкцию объектов образования
103 484,7
Всего
103 484,7
Приложение 6 к решению
Кокпектинского районного
маслихата от 24 декабря
2014 года № 30-2
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на 2015 год

1 610,0
7
Көптілді білім беру жүйесін дамыту бағдарламасы бойынша 5 және 11 сынып оқушыларына кітаптар, дәптерлер мен мультимедиалық дисктер сатып алу үшін
7 763,1
Барлығы
79 202,1
Көкпекті аудандық
мәслихатының 2014 жылғы
24 желтоқсандағы № 30-2
шешіміне 5 қосымша
2015 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 16.10.2015 № 39-5/1 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
1
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға
103 484,7
Барлығы
103 484,7
Көкпекті аудандық
мәслихатының 2014 жылғы
24 желтоқсандағы № 30-2
шешіміне 6 қосымша
2015 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от от 23.12.2015 № 42-2 (вводится в действие с 01.01.2015).
Наименование
Сумма (тысяч
тенге)
1
На внедрение обусловленной денежной помощи семьям, имеющим доходы ниже величины прожиточного минимума
24 305,0
2
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования, в том числе
135 883,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
6 000,0
3
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
20 906,0
4
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, в том числе
145 811,4
5
На обеспечение прав и улучшению качества жизни инвалидов
2 130,0
6
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне, в том числе
17 373,0
на оказание единовременной материальной помощи
17 195,0
на комиссионное вознаграждение банкам второго уровня за выплату материальной помощи
178,0
7
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
199,0
8
В рамках разграничения полномочий между уровнями государственного управления, в том числе
5 582,0
на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
4 441,0
на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
1 141,0
Всего
352 189,4
Приложение 7 к решению
Кокпектинского районного
маслихата от 24 декабря
2014 года № 30-2
Перечень бюджетных программ на 2015 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
І. ДОХОДЫ
1
Налоговые поступления
01
Подоходный налог
2
Индивидуальный подоходный налог
03
Социальный налог
1
Социальный налог
04
Hалоги на собственность
1
Hалоги на имущество
3
Земельный налог
4
Hалог на транспортные средства
5
Единый земельный налог
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
2
Акцизы
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
5
Налог на игорный бизнес
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1
Государственная пошлина
2
Неналоговые поступления
01
Доходы от государственной собственности
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
3
Дивиденды на государственные пакеты акций, находящиеся в государственной собственности
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
03
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
1
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
06
Прочие неналоговые поступления
1
Прочие неналоговые поступления
3
Поступления от продажи основного капитала
03
Продажа земли и нематериальных активов
1
Продажа земли
4
Поступления трансфертов
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
2
Трансферты из областного бюджета
5
Погашение бюджетных кредитов
5
01
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
7
Поступления займов
01
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
8
Используемые остатки бюджетных средств
01
Остатки бюджетных средств
1
Свободные остатки бюджетных средств
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Бюджетная программа
Наименование
II. ЗАТРАТЫ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления

Ескерту. 6 қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 42-2 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
1
Күнкөріс минимумы мөлшерінен төмен табыс табатын отбасыларға себепті ақшалай көмекті енгізуге
24 305,0
2
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
135 883,0
ҚР Мемлекеттік қорынан нысаналы трансферт
6 000,0
3
Үш сатылық жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға
20 906,0
4
Еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және мемлекеттік қызметші болып табылмайтын, мемлекеттік мекемелер жұмысшыларының, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын, мемлекеттік қазынашылық кәсіпорындар жұмысшыларының лауазымдық ақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін айсайынғы қосымша ақы төлеуге
145 811,4
5
Мүгедектердің құқығын қамтамасәз ету және өсім сүру сапасын жақсартуға
2 130,0
6
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
17 373,0
біржолғы материалдық көмек көрсетуге
17 195,0
материалдық көмек төлеуге екінші деңгейдегі банктерге комиссиялық сыйақыға
178,0
7
Профилактикалық дезинсекция және дератизация (инфекциялық және паразиттік аурулар табиғи ошақтары аумағында, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулар ошақтарында дезинсекциялау және дератизациялауды қоспағанда) жүргізуге
199,0
8
Мемлекеттік басқару деңгейлері арасында өкілеттілікті жіктеуге, соның ішінде
5 582,0
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарының агроөнеркісіптік кешенінің бөлімшелерін ұстау үшін
4 441,0
Азаматтық хал актілерін жазу бөлімдерінің шаттық бірліктерін ұстау үшін
1 141,0
Барлығы
352 189,4
Көкпекті аудандық
мәслихатының 2014 жылғы
24 желтоқсандағы № 30-2
шешіміне 7 қосымша
2015 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І.КІРІСТЕР
1
Салықтық түсімдер
01
Табыс салығы
2
Жеке табыс салығы
03
Әлеуметтiк салық
1
Әлеуметтік салық
04
Меншiкке салынатын салықтар
1
Мүлiкке салынатын салықтар
3
Жер салығы
4
Көлiк құралдарына салынатын салық
5
Бірыңғай жер салығы
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын ішкі салықтар
2
Акциздер
3
Табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
5
Ойын бизнесіне салық
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
1
Мемлекеттік баж
2
Салықтық емес түсiмдер
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
3
Мемлекет меншігіндегі акциялардың мемлекеттік пакеттеріне дивидендтер
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
06
Өзге де салықтық емес түсiмдер
1
Өзге де салықтық емес түсiмдер
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
1
Жерді сату
4
Трансферттердің түсімдері
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
7
Қарыздар түсімі
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім-шарттары
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
Функционалдық топ
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бюджеттік бағдарлама
Атауы
ІІ. ШЫҒЫСТАР
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар

112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
003
Капитальные расходы государственного органа
122
Аппарат акима района (города областного значения)
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
003
Капитальные расходы государственного органа
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
2
Финансовая деятельность
452
Отдел финансов района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
018
Капитальные расходы государственного органа
5
Планирование и статистическая деятельность
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
004
Капитальные расходы государственного органа
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и концессии, проведение оценки реализации бюджетных инвестиций
9
Прочие государственные услуги общего характера
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
013
Капитальные расходы государственного органа
02
Оборона
1
Военные нужды
122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности

112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2
Қаржылық қызмет
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
061
Бюджеттік инвестициялар және концессия мәселелері бойынша құжаттаманы сараптау және бағалау, бюджеттік инвестициялардың іске асырылуына бағалау жүргізу
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
02
Қорғаныс
1
Әскери мұқтаждар
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы өзге де қызметтер

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
464
Отдел образования района (города областного значения)
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
006
Дополнительное образование для детей
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
9
Прочие услуги в области образования
464
Отдел образования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
012
Капитальные расходы государственного органа
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1
Социальное обеспечение
464
Отдел образования района (города областного значения)
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2
Социальная помощь
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
005
Государственная адресная социальная помощь
006
Оказание жилищной помощи

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
006
Балаларға қосымша білім беру
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2
Әлеуметтiк көмек
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
006
Тұрғын үйге көмек көрсету

007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
021
Капитальные расходы государственного органа
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
464
Отдел образования района (города областного значения)
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
2
Коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
2
Коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
3
Елді-мекендерді абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
003
Поддержка культурно-досуговой работы
2
Спорт
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3
Информационное пространство
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
006
Функционирование районных (городских) библиотек
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
006
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1
Сельское хозяйство
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии

008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
2
Спорт
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3
Ақпараттық кеңiстiк
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1
Ауыл шаруашылығы
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

003
Капитальные расходы государственного органа
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
6
Земельные отношения
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
007
Капитальные расходы государственного органа
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
015
Капитальные расходы государственного органа
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
13
Прочие
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
003
Поддержка предпринимательской деятельности
004
Капитальные расходы государственного органа
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"

003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
6
Жер қатынастары
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
13
Басқалар
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру