Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
Постановление акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 25 июля 2014 года N 228. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 04 сентября 2014 года N 3474. Утратило силу - постановлением акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2014 года N 431
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 23.12.2014 N 431.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № "О местном государственном управлении и самоуправлении Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", акимат Шемонаихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить норматив отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Шемонаихинского района Е. Мукатаев
Приложение к постановлению
акимата Шемонаихинского района
№ 228 от "25" июля 2014 года
Норматив отчисления части чистого дохода коммунальными государственными предприятиями
Чистый доход
до 3000000 тенге
5 процентов с суммы чистого дохода
чистый доход от 3000001 тенге до 50000000 тенге
150000 тенге + 10 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 3000000 тенге
чистый доход от 50000001 тенге до 250000000 тенге
4850000 тенге + 15 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 50000000 тенге
чистый доход от 250000001 тенге до 500000000 тенге
34850000 тенге + 25 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 250000000 тенге
чистый доход от 500000001 тенге до 1000000000 тенге
97350000 тенге + 30 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 500000000 тенге
чистый доход от 1000000001 тенге и свыше
247350000 тенге + 50 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 1000000000 тенге

Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 шілдедегі N 228 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 04 қыркүйекте N 3474 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы N 431 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 23.12.2014 N 431 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі. Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 140-бабының 2-тармағына сәйкес Шемонаиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативі осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
Е.Мұқатаев
Шемонаиха ауданы әкімдігінің
2014 жылғы "25" шілде
№ 228 қаулысына қосымша
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бөлігін бөліп шығару нормативi
Таза кіріс 3000000 теңгеге дейін
Таза кіріс сомасынан 5 пайыз
Таза кіріс 3000001 теңгеден 50000000 теңгеге дейін
3000000 теңгеден көлемінде таза кірістен асатын сомадан 150000 теңге + 10 пайыз
Таза кіріс 50000001 теңгеден 250000000 теңгеге дейін
50000000 теңгеден көлемінде таза кірістен асатын сомадан 4850000 теңге + 15 пайыз
Таза кіріс 250000001 теңгеден 500000000 теңгеге дейін
250000000 теңгеден көлемінде таза кірістен асатын сомадан 34850000 теңге + 25 пайыз
Таза кіріс 500000001 теңгеден 1000000000 теңгеге дейін
500000000 теңгеден көлемінде таза кірістен асатын сомадан 97350000 теңге + 30 пайыз
Таза кіріс 10000000001 теңге және жоғары
1000000000 теңгеден көлемінде таза кірістен асатын сомадан 247350000 теңге + 50 пайыз