Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование элитных семян"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 30 сентября 2014 года № 252. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 октября 2014 года № 3665. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 22 декабря 2015 года № 366
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 22.12.2015 № 366.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Субсидирование элитных семян".
2. Руководителю аппарата акима Западно-Казахстанской области (М. Л. Токжанов) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Утегулова А. К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области С. Шапкенов
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 30 сентября 2014 года № 252
Регламент
государственной услуги
"Субсидирование элитных семян"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование элитных семян" (далее – государственная услуга).
2. Государственная услуга оказывается бесплатно местным исполнительным органом Западно-Казахстанской области (далее – услугодатель) государственным учреждением "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" (далее – управление) по адресу: Западно-Казахстанская область, город Уральск, улица Касыма Аманжолова, дом 75, телефоны: 51-27-42, 51-18-11, физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатель) на основании стандарта государственной услуги "Субсидирование элитных семян", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2014 года № 843 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование элитных семян" (далее – стандарт).
Отделы районов и города Уральск (далее – отдел) осуществляют прием заявок оказания государственной услуги по адресу, указанному в приложении 1 "Адреса отделов, принимающих заявки по оказанию государственной услуги" регламента государственной услуги "Субсидирование элитных семян" (далее – регламент).

"Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 қыркүйектегі № 252 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 қазанда № 3665 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 366 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 22.12.2015 № 366 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Батыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының басшысы (М. Л. Тоқжанов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарына оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары А. К. Өтеғұловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы С. Шапкенов
2014 жылғы 30 қыркүйектегі
№ 252 Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
"Элиталық тұқымдарды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет).
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет Батыс Қазақстан облысының жергілікті атқарушы органымен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Қасым Аманжолов көшесі, 75 үй мекенжайы бойынша орналасқан, телефондары: 51-27-42, 51-18-11, "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – басқарма) жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 843 "Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты негізінде (бұдан әрі – стандарт) тегін көрсетіледі.
Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша өтініштерді қабылдауды "Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің (бұдан әрі – регламент) 1-қосымшасында көрсетілген "Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша өтініштерді қабылдайтын бөлімдердің мекенжайы" бойынша аудандар және Орал қаласының бөлімдері (бұдан әрі – бөлім) жүзеге асырады.

3. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
4. Результат оказания государственной услуги – предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей (далее – реестр счетов к оплате).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Основание для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги:
является предоставление услугополучателем (либо его представителя по доверенности) заявки по форме согласно приложениям 1, 2 к стандарту.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность их выполнения:
1) специалист канцелярии отдела с момента подачи услугополучателем необходимых документов указанных в пункте 9 стандарта (далее – документы) в течение 15 (пятнадцати) минут осуществляет прием и регистрацию документов (до 20 июня соответствующего года – по яровым культурам, до 10 ноября соответствующего года – по озимым культурам);
2) руководитель отдела рассматривает в течение 1 (одного) рабочего дня документы и определяет ответственного исполнителя отдела;
3) ответственный исполнитель отдела рассматривает и предоставляет в течение 1 (одного) рабочего дня документы на рассмотрение межведомственной комиссии (далее – МВК), созданной решением акима района (города областного значения) (далее – аким) для рассмотрения заявок и определения сумм субсидий для каждого семеноводческого хозяйства (далее – семхоз) и потребителя семян по каждому виду элитных семян;
4) МВК рассматривает документы и в течение 2 (двух) рабочих дней формирует предварительные квоты для каждого семхоза и потребителя семян по каждому виду элитных семян, направляет на утверждение акиму (далее – предварительные квоты);
5) аким утверждает и направляет в течение 1 (одного) рабочего дня предварительные квоты ответственному исполнителю отдела для составления реестра услугополучателей (далее – реестр);
6) ответственный исполнитель отдела в течение 1 (одного) рабочего дня составляет реестр и представляет на утверждение акиму;
7) аким утверждает реестр в течение 1 (одного) рабочего дня и направляет ответственному исполнителю отдела;
8) услугополучатель каждый месяц (к 1 числу) предоставляет ответственному исполнителю отдела документы согласно пункта 9 стандарта;
9) ответственный исполнитель отдела в течение 1 (одного) рабочего дня проверяет соответствие представленных документов и направляет в управление утвержденные предварительные квоты и сводный реестр;

3. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін (бұдан әрі – төлем шоттарының тізілімі) ұсыну.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызмет берушінің
құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
5. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме:
көрсетілетін қызметті алушының (не сенімхат бойынша оның өкілі) стандарттың 1, 2-қосымшаларына сәйкес нысан бойынша өтінім ұсынуы болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) бөлімнің кеңсе маманы көрсетілетін қызметті алушы стандарттың 9-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды (бұдан әрі – құжаттар) ұсынған сәттен бастап 15 (он бес) минут ішінде құжаттарды қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады (жаздық бидай бойынша тиісті жылдың 20 маусымына дейін, күздік бидай бойынша тиісті жылдың 10 қарашасына дейін);
2) бөлімнің басшысы 1 (бір) жұмыс күні ішінде құжаттарды қарайды және бөлімнің жауапты орындаушысын белгілейді;
3) бөлімнің жауапты орындаушысы құжаттарды қарайды және 1 (бір) жұмыс күні ішінде өтінімдерді қарап, әрбір тұқым шаруашылығы (бұдан әрі – тұқымшар) және тұқым тұтынушысы үшін элиталық тұқымның әрбір түрі бойынша субсидиялар сомасын айқындау үшін аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің (бұдан әрі – әкім) шешімімен құрылған ведомствоаралық комиссияға (бұдан әрі – ВАК) өтінімдерді қарауға ұсынады;
4) ВАК құжаттарды қарайды және 2 (екі) жұмыс күні ішінде әрбір тұқымшарға және тұқымды тұтынушыға элиталық тұқымның әрбір түрі бойынша алдын ала квоталарды қалыптастырады (бұдан әрі – алдын ала квоталар), әкімге бекітуге ұсынады;
5) әкім алдын ала квоталарды бекітеді және 1 (бір) жұмыс күні ішінде бөлімнің жауапты орындаушысына көрсетілетін қызметті алушылардың тізілімін (бұдан әрі – тізілім) жасауға жібереді;
6) бөлімнің жауапты орындаушысы 1 (бір) жұмыс күні ішінде тізілімді жасайды және бекітуге әкімге ұсынады;
7) әкім 1 (бір) жұмыс күні ішінде тізілімді бекітеді және бөлімнің жауапты орындаушысына жібереді;
8) көрсетілетін қызметті алушы ай сайын (1-іне дейін) бөлімнің жауапты орындаушысына стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады;
9) бөлімнің жауапты орындаушысы 1 (бір) жұмыс күні ішінде ұсынылған құжаттардың сәйкестігін тексереді және басқармаға бекітілген алдын ала квоталарды және жиынтық тізілімді жолдайды;

10) руководитель отдела управления в течение 1 (одного) рабочего дня рассматривает документы и направляет ответственному исполнителю отдела управления;
11) ответственный исполнитель отдела управления в течение 2 (двух) рабочих дней формирует сводную ведомость и подписанную руководителем отдела сводную ведомость направляет на утверждение руководителю управления;
12) руководитель управления в течение 1 (одного) рабочего дня утверждает сводную ведомость и передает ответственному исполнителю финансового отдела управления;
13) ответственный исполнитель финансового отдела управления в течение 4 (четырех) рабочих дней формирует и представляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате.
7. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) специалист канцелярии отдела направляет документы на резолюцию руководителю отдела;
2) руководитель отдела с резолюцией направляет документы ответственному исполнителю отдела;
3) ответственный исполнитель отдела направляет документы на рассмотрение МВК;
4) МВК формирует и представляет на утверждение акиму предварительные квоты;
5) аким направляет утвержденные предварительные квоты для составления реестра услугополучателей ответственному исполнителю отдела;
6) ответственный исполнитель отдела составляет и представляет на утверждение акиму реестр;
7) аким утвержденный реестр направляет ответственному исполнителю отдела;
8) услугополучатель каждый месяц согласно пункта 9 стандарта предоставляет ответственному исполнителю отдела документы;
9) ответственный исполнитель отдела направляет в управление утвержденные предварительные квоты и реестр;
10) руководитель отдела управления направляет документы ответственному исполнителю отдела управления;
11) ответственный исполнитель отдела управления составленную и подписанную сводную ведомость направляет на утверждение руководителю управления;
12) руководитель управления утвержденную сводную ведомость передает ответственному исполнителю финансового отдела управления;
13) ответственный исполнитель финансового отдела управления представляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания государственной услуги
8. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист канцелярии отдела;
2) руководитель отдела;

10) басқарманың бөлім басшысы 1 (бір) жұмыс күні ішінде құжаттарды қарайды және басқарма бөлімінің жауапты орындаушысына жолдайды;
11) басқарма бөлімінің жауапты орындаушысы 2 (екі) жұмыс күні ішінде жиынтық тізімдемені жасақтайды және бөлімнің басшысымен қол қойылған жиынтық тізімдемені басқарманың басшысына бекітуге жолдайды;
12) басқарманың басшысы 1 (бір) жұмыс күні ішінде жиынтық тізімдемені бекітеді және басқарманың қаржылық бөлімінің жауапты орындаушысына береді;
13) басқарманың қаржылық бөлімінің жауапты орындаушысы 4  төрт) жұмыс күні ішінде төлем шоттарының тізілімін жасақтайды және аумақтық қазынашылық бөлімшеге ұсынады.
7. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімдердің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) бөлімнің кеңсе маманы құжаттарды бөлімнің басшысына бұрыштама қоюға жолдайды;
2) бөлімнің басшысы бұрыштама қойылған құжаттарды бөлімнің жауапты орындаушысына жолдайды;
3) бөлімнің жауапты орындаушысы құжаттарды ВАК қарауға жолдайды;
4) ВАК алдын ала квоталарды қалыптастырып әкімге бекітуге ұсынады;
5) әкім алдын ала бекітілген квоталарды бөлімнің жауапты орындаушысына көрсетілетін қызметті алушылардың тізілімін жасауға жібереді;
6) бөлімнің жауапты орындаушысы тізілімді жасайды және әкімге бекітуге ұсынады;
7) әкім беқітілген тізілімді бөлімнің жауапты орындаушысына жібереді;
8) көрсетілетін қызметті алушы ай сайын бөлімнің жауапты орындаушысына стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады;
9) бөлімнің жауапты орындаушысы бекітілген алдын ала квоталарды және жиынтық тізілімді басқармаға жолдайды;
10) басқарманың бөлім басшысы құжаттарды басқарма бөлімінің жауапты орындаушысына жолдайды;
11) басқарма бөлімінің жауапты орындаушысы жасақтаған, қол қойылған жиынтық тізімдемені басқарманың басшысына бекітуге жолдайды;
12) басқарманың басшысы бекітілген жиынтық тізімдемені басқарманың қаржылық бөлімінің жауапты орындаушысына береді;
13) басқарманың қаржылық бөлімінің жауапты орындаушысы төлем шоттарының тізілімін аумақтық қазынашылық бөлімшеге ұсынады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің
құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) бөлімнің кеңсе маманы;
2) бөлімнің басшысы;

3) ответственный исполнитель отдела;
4) МВК;
5) аким;
6) руководитель управления;
7) руководитель отдела управления;
8) ответственный исполнитель отдела управления;
9) ответственный исполнитель финансового отдела управления.
9. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) сопровождается блок-схемой согласно приложению 2 к настоящему регламенту.
10. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги, согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
11. Обжалование решений, действий (бездействий) услугодателей и (или) их работников по вопросам оказания государственных услуг осуществляется в соответствии разделом 3 стандарта.
Приложение 1
к регламенту
государственной услуги
"Субсидирование элитных семян"
Адреса отделов, принимающих заявки на оказание государственной услуги
№
п/п
Наименование отдела
Адрес
Контактный телефон
Электронный адрес
2
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Акжаикского района".
Западно-Казахстанская область, Акжаикский район, село Чапаево, ул. Казахстанская, дом 69.

3) бөлімнің жауапты орындаушысы;
4) ВАК;
5) әкім;
6) басқарманың басшысы;
7) басқарманың бөлім басшысы;
8) басқарма бөлімінің жауапты орындаушысы;
9) басқарманың қаржылық бөлімінің жауапты орындаушысы.
9. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес блок-схемамен сүйемелденеді.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
11. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері бойынша көрсетілген қызметті берушілердің және (немесе) олардың қызметкерлерінің шешімдеріне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану стандарттың 3-бөліміне сәйкес жүзеге асырылады.
"Элиталық тұқымдарды
субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша өтініштерді қабылдайтын
бөлімдердің мекенжайы
№
т/б
Бөлімдер атау
Мекенжайы
Байланыс телефоны
Электрондық мекенжайы
1
"Ақжайық ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
Батыс Қазақстан облысы, Ақжайық ауданы, Чапаев ауылы, Қазақстан көшесі, 69 үй.

8(711-36) 91-2-01;
92-0-62
akzhaik_roskh@mail.ru
3
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии Бокейординского района".
Западно-Казахстанская область, Бокейординский район, село Сайхин, улица Таира Жарокова дом 41.
8(711-40) 21-7-48;
21-2-80
bokei_raifo@mail.ru
4
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Бурлинского района".
Западно-Казахстанская область, Бурлинский район, город Аксай, улица Советская, 60/1.
8(711-33) 22-322;
22-275
selyhoz@rambler.ru
5
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства и земельных отношений Жангалинского района".
Западно-Казахстанская область, Жангалинский район, село Жанакала, улица. Халыктар достыгы, дом 44.
8(711-41) 21-7-58;
21-7-57
rsho@mail.ru
6
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Жанибекского района".
Западно- Казахстанская область, Жанибекский район, село Жанибек, улица Гумара Караша, дом 35.
8(711-35) 22-5-20;
21-9-92
selhoz_veterinar@bk.ru
7
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Зеленовского района".
Западно-Казахстанская область, Зеленовский район, село Переметное, улица Мирная, дом 3.
8(711-30) 22-243;
22-132
zelrosx@mail.ru
8
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Казталовского района".
Западно-Казахстанская область, Казталовский район, село Казталовка, улица Жамбула Жабаева, дом 4.
8(711-44) 31-3-70;
31-1-25
kazt.rosh@mail.ru
9
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений Каратобинского района".
Западно-Казахстанская область, Каратобинский район, село Каратобе, улица Курмангалиева, дом 19.
8(711-45) 31-1-09;
31-2-84
karatoba_rosh@mail.ru
10
Государственное учреждение "Сырымский районный отдел сельского хозяйства и ветеринарии Западно-Казахстанской области"
Западно-Казахстанская область, Сырымский район, село Жымпиты, улица Казахстанская, дом 8.
8(711-34) 31-342;
31-151
surum-rosh@mail.ru
11
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Таскалинского района"
Западно-Казахстанская область, Таскалинский район, село Таскала, улица Абая, дом 23.

8(711-36) 91-2-01;
92-0-62
akzhaіk_roskh@maіl.ru
2
"Бөкейордасы ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
Батыс Қазақстан облысы, Бөкейордасы ауданы, Сайқын ауылы, Тайыр Жароков көшесі, 16 үй.
8(711-40) 21-7-48;
21-2-80
bokeі_raіfo@maіl.ru
3
"Бөрлі ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Ақсай қаласы, Советская көшесі, 60/1үй.
8(711-33) 22-322;
22-275
selyhoz@rambler.ru
4
"Жаңақала ауданының ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі .
Батыс Қазақстан облысы, Жаңақала ауданы. Жаңақала ауылы, Халықтар достығы көшесі, 44 үй.
8(711-41) 21-7-58;
21-7-57
rsho@maіl.ru
5
"Жәнібек ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
Батыс Қазақстан облысы, Жәнібек ауданы, Жәнібек ауылы, Ғұмар Қараш көшесі, 35 үй.
8(711-35) 22-5-20;
21-9-92
selhoz_veterіnar@bk.ru
6
"Зеленов ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Переметное ауылы, Мирная көшесі, 3 үй.
8(71130) 22-243;
22-132
zelrosx@maіl.ru
7
"Казталов ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Казталовка ауылы, Жамбыл Жабаев көшесі, 4 үй.
8(711-44) 31-3-70;
31-1-25
kazt.rosh@maіl.ru
8
"Қаратөбе ауданының ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қаратөбе ауылы, Құрмангалиев көшесі, 19 үй.
8(711-45) 31-1-09;
31-2-84
karatoba_rosh@maіl.ru
9
"Сырым ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
Батыс Қазақстан облысы, Сырым ауданы, Жымпиты ауылы, Қазақстан көшесі, 8 үй.
8(711-34) 31-342;
31-151
surum-rosh@maіl.ru
10
"Тасқала ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
Батыс Қазақстан облысы, Тасқала ауданы, Тасқала ауылы, Абай көшесі, 23 үй.

8(711-39) 21-359;
22-079
selxozotdel_2008@mail.ru
12
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Теректинского района"
Западно-Казахстанская область, Теректинский район, село Федоровка, улица Юбилейная, дом 20.
8(711-32) 21-355;
40-042
terekts@maik.ru
13
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Чингирлауского района"
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, село Шынгырлау, улица. Лукпана Клышева, дом 93.

8(711-39) 21-359;
22-079
selxozotdel_2008@maіl.ru
11
"Теректі ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
Батыс Қазақстан облысы,Теректі ауданы, Федоровка ауылы, Юбилейная көшесі, 20 үй.
8(711-32)21-355;
40-042
terekts@maіk.ru
12
"Шыңғырлау ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылы, Лұқпан Қлышев көшесі, 93 үй.

8(711-37) 33-2-54;
33-1-00
chingirlau_rosh@mail.ru
14
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии города Уральска"
Западно-Казахстанская область, город Уральск, проспект Достык-Дружба, дом 182/1.
8(711-2) 50-09-77;
51-24-38
oralselhozotdel@mail.ru
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Субсидирование элитных
семян"
Блок–схема
описания последовательности процедур (действий)
между структурными подразделениями (работниками)
с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 3
к регламенту
государственной услуги
"Субсидирование элитных
семян"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Субсидирование элитных семян"

8(711-37)33-2-54;
33-1-00
chіngіrlau_rosh@maіl.ru
13
"Орал қаласының қалалық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі.
Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Достық-Дружба данғылы, 182/1 үй.
8(711-2)50-09-77;
51-24-38
oralselhozotdel@maіl.ru
"Элиталық тұқымдарды
субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып,
құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы
рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттаудың
блок-схемасы
"Элиталық тұқымдарды
субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
"Элиталық тұқымдарды субсидиялау"