О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 13 мая 2014 года № 110 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 25 ноября 2014 года № 314. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 декабря 2014 года № 3713. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 21 июля 2015 года № 186
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 21.07.2015 № 186 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" и в соответствии с приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года № 249 "Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 13 мая 2014 года № 110 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3559, опубликованное 1 июля 2014 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье") следующие изменения и дополнения:
пункт 10 регламента государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: кандидат в мастера спорта первый спортивный разряд, тренер высшего и среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, методист высшего и среднего уровня квалификации первой категории, судья по спорту первой категории", утвержденный указанным постановлением, изложить в следующей редакции:
"10. Блок-схема описания последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) сопровождается согласно приложению 1 к регламенту государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: кандидат в мастера спорта первый спортивный разряд, тренер высшего и среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, методист высшего и среднего уровня квалификации первой категории, судья по спорту первой категории" (далее-регламент).";
приложение изложить в новой редакции согласно приложению 1 данного постановления;
регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: кандидат в мастера спорта первый спортивный разряд, тренер высшего и среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, методист высшего и среднего уровня квалификации первой категории, судья по спорту первой категории", утвержденный указанным постановлением, дополнить пунктом 15 следующего содержания:

Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 13 мамырдағы № 110 "Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 314 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 желтоқсанда № 3713 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 шілдедегі № 186 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 21.07.2015 № 186 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып және "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағиданы бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 бұйрығына сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 13 мамырдағы № 110 "Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3559 тіркелген, 2014 жылғы 1 шілдеде "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген "Cпорт шеберiне кандидат, бірiншi спорттық разряд, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, бірiншi санатты спорт төрешiсi cпорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 10-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) өту блок-схемасы "Cпорт шеберiне кандидат, бірiншi спорттық разряд, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, бірiншi санатты спорт төрешiсi cпорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің (бұдан әрі-регламент) 1-қосымшасымен сүйемелденеді.";
қосымша осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған қаулымен бекітілген "Cпорт шеберiне кандидат, бірiншi спорттық разряд, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, бірiншi санатты спорт төрешiсi cпорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті мынадай мазмұндағы 15-тармақпен толықтырылсын:

"15. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.";
регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: кандидат в мастера спорта первый спортивный разряд, тренер высшего и среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, методист высшего и среднего уровня квалификации первой категории, судья по спорту первой категории", утвержденный указанным постановлением, дополнить приложением 2 согласно приложению 2 данного постановления;
пункт 10 регламента государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту", утвержденный указанным постановлением, изложить в следующей редакции:
"10. Блок-схема описания последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) сопровождается согласно приложению 1 к регламенту государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту" (далее-регламент).";
приложение изложить в новой редакции согласно приложению 3 данного постановления;
регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту", утвержденный указанным постановлением, дополнить пунктом 15 следующего содержания:
"15. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.";

"15. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдері (іс-қимылдары) мен өзара іс-қимылдары реттілігінің толық сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.";
аталған қаулымен бекітілген "Cпорт шеберiне кандидат, бірiншi спорттық разряд, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, бірiншi санатты спорт төрешiсi cпорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын;
аталған қаулымен бекітілген "Екiншi және үшiншi разрядтар, бірiншi, екiншi және үшiншi жасөспiрiмдік разрядтар, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 10-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) өту блок-схемасы осы "Екiншi және үшiншi разрядтар, бірiншi, екiншi және үшiншi жасөспiрiмдік разрядтар, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің (бұдан әрі-регламент) 1-қосымшасымен сүйемелденеді.";
қосымша осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған қаулымен бекітілген "Екiншi және үшiншi разрядтар, бірiншi, екiншi және үшiншi жасөспiрiмдік разрядтар, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті мынадай мазмұндағы 15-тармақпен толықтырылсын:
"15. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдері (іс-қимылдары) мен өзара іс-қимылдары реттілігінің толық сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.";

регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту", утвержденный указанным постановлением, дополнить приложением 2 согласно приложению 4 данного постановления.
2. Государственному учреждению "Управление физической культуры и спорта Западно-Казахстанской области" (А. Б. Бекет) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Макен Б. М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким области
Н. Ногаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 25 ноября 2014 года № 314
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Присвоение спортивных
разрядов и категорий: кандидат
в мастера спорта, первый
спортивный разряд, тренер
высшего и среднего уровня
квалификации первой
категории, инструктор-спортсмен высшего уровня
квалификации первой
категории, методист высшего и
среднего уровня квалификации
первой категории, судья по
спорту первой категории"
Блок-схема описания последовательности процедур (действий), с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 25 ноября 2014 года № 314
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Присвоение спортивных
разрядов и категорий: кандидат
в мастера спорта, первый
спортивный разряд, тренер
высшего и среднего уровня
квалификации первой
категории, инструктор
спортсмен высшего уровня
квалификации первой
категории, методист высшего и
среднего уровня квалификации
первой категории, судья по
спорту первой категории"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Присвоение
спортивных разрядов и категорий: кандидат в мастера спорта, первый спортивный
разряд, тренер высшего и среднего уровня квалификации первой категории,
инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, методист
высшего и среднего уровня квалификации первой категории, судья по спорту первой
категории"
Приложение 3
к Постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 25 ноября 2014 года № 314
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги Регламент
государственной услуги
"Присвоение спортивных
разрядов и категорий: второй и
третий, первый, второй и третий
юношеские, тренер высшего и
среднего уровня квалификации
второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня
квалификации второй категории,
методист высшего и среднего
уровня квалификации второй
категории, судья по спорту"
Блок-схема описания последовательности процедур (действий), с указанием
длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 4
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 25 ноября 2014 года №314
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Присвоение спортивных
разрядов и категорий: кандидат
в мастера спорта, первый
спортивный разряд, тренер
высшего и среднего уровня
квалификации первой
категории, инструктор-спортсмен высшего уровня
квалификации первой
категории, методист высшего и
среднего уровня квалификации
первой категории, судья по
спорту первой категории"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Присвоение
спортивных разрядов и категорий: кандидат в мастера спорта, первый спортивный
разряд, тренер высшего и среднего уровня квалификации первой категории,
инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, методист
высшего и среднего уровня квалификации первой категории, судья по спорту первой
категории"

аталған қаулымен бекітілген "Екiншi және үшiншi разрядтар, бірiншi, екiншi және үшiншi жасөспiрiмдік разрядтар, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары мен санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі (А. Б. Бекет) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары Б. М. Мәкенге жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Н. Ноғаев
2014 жылғы 25 қарашадағы
№ 314 Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына
1-қосымша
"Екiншi және үшiншi разрядтар,
бірiншi, екiншi және үшiншi
жасөспiрiмдік разрядтар,
біліктiлiгi жоғары және орта
деңгейдегi екiншi санатты
жаттықтырушы, біліктiлiгi
жоғары деңгейдегi екiншi
санатты нұсқаушы-спортшы,
біліктiлiгi жоғары және орта
деңгейдегi екiншi санатты
әдiскер, спорт төрешiсi
спорттық разрядтары мен
санаттарын беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне
1-қосымша
Рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау әрбір рәсімнің (іс-қимылдың)
ұзақтығын көрсете отырып, әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) өтуі блок-схемасы
2014 жылғы 25 қарашадағы
№ 314 Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына
2-қосымша
"Cпорт шеберiне кандидат,
бірiншi спорттық разряд,
біліктiлiгi жоғары және орта
деңгейдегi бірiншi санатты
жаттықтырушы, біліктiлiгi
жоғары деңгейдегi бірiншi
санатты нұсқаушы- спортшы,
біліктiлiгi жоғары және орта
деңгейдегi бірiншi
санатты әдiскер,бірiншi санатты
спорт төрешiсi" cпорттық
разрядтары мен санаттарын
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
"Cпорт шеберiне кандидат, бірiншi спорттық разряд, біліктiлiгi жоғары және орта
деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi
санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты
әдiскер, бірiншi санатты спорт төрешiсi" cпорттық разрядтары мен санаттарын беру"
мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
2014 жылғы 25 қарашадағы
№ 314 Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына
3-қосымша
"Екiншi және үшiншi разрядтар,
бірiншi, екiншi және үшiншi
жасөспiрiмдік разрядтар,
біліктiлiгi жоғары және орта
деңгейдегi екiншi санатты
жаттықтырушы, біліктiлiгi
жоғары деңгейдегi екiншi
санатты нұсқаушы-спортшы,
біліктiлiгi жоғары және орта
деңгейдегi екiншi санатты
әдiскер, спорт төрешiсi
спорттық разрядтары мен
санаттарын беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне
1-қосымша
Рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) өтуі блок-схемасы
2014 жылғы 25 қарашадағы
№ 314 Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына
4-қосымша
"Екiншi және үшiншi разрядтар,
бірiншi, екiншi және үшiншi
жасөспiрiмдік разрядтар,
біліктiлiгi жоғары және орта
деңгейдегi екiншi санатты
жаттықтырушы, біліктiлiгi
жоғары деңгейдегi екiншi
санатты нұсқаушы-спортшы,
біліктiлiгi жоғары және орта
деңгейдегi екiншi санатты
әдiскер, спорт төрешiсi
спорттық разрядтары мен
санаттарын беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
"Екiншi және үшiншi разрядтар, бірiншi, екiншi және үшiншi жасөспiрiмдік разрядтар,
біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi
жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта
деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары мен
санаттарын беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы