О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 20-9 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 апреля 2014 года № 24-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 мая 2014 года № 3533. Утратило силу - решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 мая 2015 года № 34-2
Сноска. Утратило силу - решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29.05.2015 № 34-2.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 20-9 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3399, опубликованное 28 февраля 2014 года в газете "Шұғыла"), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "1 889 211 тысяч" заменить цифрой "2 048 155 тысяч";
цифру "1 660 877 тысяч" заменить цифрой "1 819 821 тысяча";
в подпункте 2):
цифру "1 881 080 тысяч" заменить цифрой "2 042 165 тысяч";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "55 560 тысяч" заменить цифрой "56 030 тысяч";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "55 560 тысяч" заменить цифрой "56 030 тысяч";
в подпункте 5):
цифру "- 47 429 тысяч" заменить цифрой "- 50 040 тысяч";
в подпункте 6):
цифру "47 429 тысяч" заменить цифрой "50 040 тысяч";
цифру "0 тысяч" заменить цифрой "2 611 тысяч";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессий Ж.К. Хамзина
Секретарь маслихата Т.З. Кадимов
Приложение
к решению
Жанибекского районного маслихата

Жәнібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 20-9 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 24-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 мамырда № 3533 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 29 мамырдағы № 34-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихаттың 29.05.2015 № 34-2 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 20-9 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3399 тіркелген, 2014 жылғы 28 ақпанда "Шұғыла" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"1 889 211 мың" деген сан "2 048 155 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"1 660 877 мың" деген сан "1 819 821 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"1 881 080 мың" деген сан "2 042 165 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"таза бюджеттік кредиттеу" жолындағы "55 560 мың" деген сан "56 030 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттер" жолындағы "55 560 мың" деген сан "56 030 мың" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"- 47 429 мың" деген сан "- 50 040 мың" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"47 429 мың" деген сан "50 040 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"0 мың" деген сан "2 611 мың" деген санмен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сай жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Ж. Қ. Хамзина
Мәслихат хатшысы Т. З. Кадимов
Жәнібек аудандық мәслихаттың

9 650
6
Земельные отношения
6 451
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6 451
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 326
007
Капитальные расходы государственного органа
125
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
45 298
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
45 298
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
45 298
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8 854
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8 854
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8 854
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8 854
12
Транспорт и коммуникации
43 000
1
Автомобильный транспорт
43 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
43 000
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
39 000
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
4 000
13
Прочие
79 581
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
3 909
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
3 909
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
3 909
9
Прочие
75 672
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11 502
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
11 502
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
44 066
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7 977
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
36 089
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4 650
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов

9 650
6
Жер қатынастары
6 451
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6 451
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 326
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
125
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
45 298
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
45 298
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
45 298
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8 854
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8 854
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8 854
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді-мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8 854
12
Көлiк және коммуникация
43 000
1
Автомобиль көлiгi
43 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
43 000
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
39 000
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
4 000
13
Басқалар
79 581
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
3 909
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
3 909
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 909
9
Басқалар
75 672
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11 502
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
11 502
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
44 066
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 977
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
36 089
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4 650
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу