Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год по Жанибекскому району
Постановление акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 30 июля 2014 года № 253. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 августа 2014 года № 3619. Утратило силу постановлением акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 12 марта 2015 года № 67
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жанибекского района Западно-Казахстанской области от 12.03.2015 № 67 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).

2014 жылға Жәнібек ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру көлемін және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 шілдедегі № 253 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 тамызда № 3619 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 67 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы әкімдігінің 12.03.2015 № 67 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и от 27 июля 2007 года «Об образовании» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и ежемесячной родительской платы на 2014 год по Жанибекскому району согласно приложению.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңын және Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі «Білім туралы» Заңын басшылыққа ала отырып аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2014 жылға Жәнібек ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата - ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.

2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Кадырбекова А.С.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района
М. Мукаев
Приложение
к постановлению акимата
№ 253 от «30» июля 2014 года
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год по Жанибекскому району
Административно территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на 1 воспитанника в месяц (тенге)
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад (местный бюджет)
1
Село Жанибек
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли – сад «Балдәурен» Жанибекского районного отдела образования

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Қадырбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      М. Мұқаев
Аудан әкімдігінің
2014 жылғы 30 шілдедегі
№ 253 қаулысына қосымша
2014 жылға Жәнібек ауданы бойынша
мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға
мемлекеттік білім беру тапсырысын,
жан басына шаққандағы қаржыландыру және
ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-
аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдары
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеле-
нушілер саны
Ай сайын тәрбиеле-
нушіге мемлекет-
тік білім беру тапсырысы (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар ата –ананың 1 айдағы ақы төлеу мөлшері (теңге)
Балабақша (жергілікті бюджет)
1
Жәнібек ауылы
Жәнібек аудандық білім бөлімінің «Балдәурен» сәби- балабақша» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны