О внесении изменения в решение Казталовского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 20-1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 декабря 2014 года № 31-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 декабря 2014 года № 3731. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16 марта 2015 года № 32-5
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16.03.2015 № 32-5.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 20-1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3401, опубликованное 14 февраля 2014 года в районной газете "Ауыл айнасы") следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1.Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 794 973 тысячи тенге:
налоговые поступления – 727 020 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 001 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала - 180 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 063 772 тысячи тенге;
2) затраты – 3 794 723 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 73 169 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 83 962 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 10 793 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -72 919 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 72 919 тысяч тенге:
поступление займов - 83 340 тысяч тенге;
погашение займов - 10 793 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 372 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Казталовского районного маслихата (А. Берденов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

Казталов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 20-1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 31-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 желтоқсанда № 3731 болып тіркелді. Күшi жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 наурыздағы № 32-5 шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 16.03.2015 № 32-5 шешiмiмен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 20-1 "2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3401 тіркелген, 2014 жылғы 14 ақпандағы "Ауыл айнасы" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 794 973 мың теңге:
салықтық түсімдер – 727 020 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 001 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 180 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 063 772 мың теңге;
2) шығындар – 3 794 723 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 73 169 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 83 962 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 793 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 72 919 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 72 919 мың теңге:
қарыздар түсімі – 83 340 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 793 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 372 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшаcы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Казталов аудандық мәслихат аппаратының басшысы (А. Берденов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

66 786
006
Функционирование районных (городских) библиотек
66 786
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
19 960
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
12 051
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
9 244
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
2 807
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
7 909
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
7 909
014
Капитальные расходы государственного органа
0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
144 443
1
Сельское хозяйство
41 833
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
16 265
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
16 265
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
25 568
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
10 487
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
15 081
6
Земельные отношения
7 538
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7 538
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 538
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
95 072
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
95 072
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
95 072
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9 851
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9 851
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9 851
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9 851
12
Транспорт и коммуникации
5 317
1
Автомобильный транспорт
5 317
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

66 786
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
66 786
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
19 960
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
12 051
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 244
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
2 807
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
7 909
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 909
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
144 443
1
Ауыл шаруашылығы
41 833
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
16 265
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
16 265
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
25 568
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 487
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
15 081
6
Жер қатынастары
7 538
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7 538
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 538
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
95 072
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
95 072
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
95 072
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9 851
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9 851
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9 851
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9 851
12
Көлiк және коммуникация
5 317
1
Автомобиль көлiгi
5 317
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі