Об образовании избирательных участков на территории Сырымского района
Решение акима Сырымского района Западно-Казахстанской области от 6 марта 2014 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 марта 2014 года № 3453. Утратило силу решением акима Сырымского района Западно-Казахстанской области от 20 октября 2015 года № 24
Сноска. Утратило силу решением акима Сырымского района Западно-Казахстанской области от 20.10.2015 № 24 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким района РЕШИЛ:
1. По согласованию с Сырымской районной избирательной комиссией соблюдая границы административно-территориального устройства образовать избирательные участки на территории Сырымского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Е. Сарсенова.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района А. Шыныбеков
СОГЛАСОВАНО:
Председатель
Сырымской районной
избирательной комиссии
_____________ А. Жоламанов

Сырым ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімінің 2014 жылғы 6 наурыздағы № 9 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 наурызда № 3453 болып тіркелді. Күшi жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімінің 2015 жылғы 20 қазандағы № 24 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімінің 20.10.2015 № 24 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық сайлау комиссиясының келісімі бойынша әкімшілік-аумақтық құрылым шекараларының сақталуы ескеріле отырып Сырым ауданының аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Е. Сарсеновке жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Шыныбеков
КЕЛІСІЛДІ:
Сырым аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
_____________ Ә. Жоламанов

06.03.2014 г.
Приложение
к решению акима района
от 6 марта 2014 года № 9
Избирательные участки на территории Сырымского района
№
Номера избирательных участков
Границы избирательных участков
Местонахождение
1
290
Село Жымпиты: улицы Асадуллина, Уребаева, Байжанова, Алибекова, Жонисова, Сатаева, А. Оспанова, Бейбитшилик, Момышулы, Молдагалиева, Исаева, С. Датулы, Колганатова, Майлина, Айтеке би, Абилхайырхана, Мухита, С. Сейфуллина, Кажмукана
Село Жымпиты, улица Казахстанская, 10, здание государственного коммунального казенного предприятия "Центр досуга" Сырымский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта
2

06.03.2014 ж.
2014 жылғы 6 наурыздағы № 9
аудан әкімінің шешіміне
қосымша
Сырым ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
№
Сайлау учаскелерінің нөмірлері
Сайлау учаскелерінің шекаралары
Орналасқан жері
1
290
Жымпиты ауылы: Асадуллин, Өребаев, Байжанов, Әлібеков, Жонисов, Сатаев, Ә. Оспанов, Бейбітшілік, Момышұлы, Молдағалиев, Исаев, С. Датұлы, Қолғанатов, Майлин, Әйтеке би, Әбілхайырхан, Мұхит, С. Сейфуллин, Қажмұқан көшелері
Жымпиты ауылы, Қазақстан көшесі, 10, Сырым аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт бөлімінің "Демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
2

291
Село Жымпиты: улицы Жолдыбаева, Шоканова, Сагырбаева, Казахстанская, Жумагалиева, Амангелди, Жамбыла, Есенжанова, Молдагуловой, Ж. Досмухамедова, Маметовой, Мендалиева, Каратаева, Абая
Село Жымпиты, улица Казахстанская, 6, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детско-юношеская спортивная школа"
3
292
Село 1-Май, зимовки Камыстыкол, Капак, Такыркол, Мукай, Кузентай, Орыскол, Саугабай, Дуйсенбай, Бескудук
Село 1-Май, здание фельдшерско-акушерского пункта
4
293
Село Улента: улицы Акдала, А. Бердигалиева, Байтерек, О. Досжанова, Жонысова, Д. Кусупкалиева, М. Ташаева, Т. Тажибекова, Умбетовой, Утемисова, зимовки Жетикол, Аюсай
Село Улента, улица Айтеке би, 3, здание государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа-детсад комплекс имени Жаншы Досмухамедова"
5
294
Село Булан
Село Булан, здание сельского клуба
6
295
Село Жамбыл
Село Жамбыл, здание государственного учреждения "Жамбылская основная общеобразовательная школа"
7
296
Село Кособа, зимовки Акшакол, Капалак, Жетимсай, Айдаргали, Аяккол, Наху, Шагат
Село Кособа, здание государственного учреждения "Средняя общеобразовательная Косубинская школа-сад"
8
297
Село Жыракудык, зимовки Агатай, Жыралышыганак, Жаманкол, Кулак, Кудыксай, Коныркол
Село Жыракудык, здание государственного учреждения "Жыракудукская средняя общеобразовательная школа"
9
298
Село Жетикуль, зимовки Акколь, Ждан-1, Баба, Урбисин, Саралжын, Сыпыра, Узакбай
Село Жетикуль, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная Жетикульская начальная школа Сырымского районного отдела образования"
10
299
Село Агоба, зимовки Куткожа,Толе, Кеуден-1, Кеуден-2, Донгелексор, Кенесары, Кобес
Село Агоба, здание медицинского пункта
11
300
Село Каракудык, зимовье Ашыкудык
Село Каракудык, здание медицинского пункта
12
301
Село Косарал, зимовки Комсомол, Бокай
Село Косарал, здание государственного учреждения "Средняя общеобразовательная Сырымская школа-детсад комплекс"
13
302
Села Шагырлыой, Кызылтан, зимовки Тиленше, Батпаккол, Ахметжан
Село Шагырлыой, здание сельского клуба
14
303
Село Жанаконыс, зимовки Шеркешбай, Кулшугай
Село Жанаконыс, здание медицинского пункта
15
304
Село Коздикара, зимовье Оралбай
Село Коздикара, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная Коздикаринская основная школа"
16
305
Село Булдырты, зимовки Битеу, Жаркамыс, Тыныштыбай, Сарыозек-1, Коныркол, Егиндиой, Кошабай, Аккудык, Костобе
Село Булдырты, здание сельского дома культуры
17
306
Село Когерис
Село Когерис, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная Кугерисская основная школа"
18

291
Жымпиты ауылы: Жолдыбаев, Шоқанов, Сағырбаев, Қазақстан, Жұмағалиев, Амангелді, Жамбыл, Есенжанов, Молдағұлова, Ж. Досмұхамедов, Маметова, Мендалиев, Қаратаев, Абай көшелері
Жымпиты ауылы, Қазақстан көшесі, 6, "Балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
3
292
1-Май ауылы, Қамыстыкөл, Қапақ, Тақыркөл, Мұқай, Күзентай, Орыскөл, Сауғабай, Дүйсенбай, Бесқұдық қыстақтары
1-Май ауылы, фельдшерлік-акушерлік пунктінің ғимараты
4
293
Өлеңті ауылы: Ақдала, А. Бердіғалиев, Бәйтерек, О. Досжанов, Жонысов, Д. Кусупкалиев, М. Ташаев, Т. Тажибеков, Умбетова, Өтемісов көшелері, Жетікөл, Аюсай қыстақтары
Өлеңті ауылы, Әйтеке би көшесі, 3, "Жанша Досмұхамедов атындағы жалпы білім беретін орта мектеп-балабақша кешені" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
5
294
Бұлан ауылы
Бұлан ауылы, ауылдық клуб ғимараты
6
295
Жамбыл ауылы
Жамбыл ауылы, "Жалпы білім беретін Жамбыл негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
7
296
Қособа ауылы, Ақшакөл, Қапалақ, Жетімсай, Айдарғали, Аяқкөл, Наху, Шағат қыстақтары
Қособа ауылы, "Жалпы білім беретін Қособа орта мектеп-балабақшасы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
8
297
Жырақұдық ауылы, Ағатай, Жыралышығанақ, Жаманкөл, Құлақ, Құдықсай, Қоңыркөл қыстақтары
Жырақұдық ауылы, "Жырақұдық орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
9
298
Жетікөл ауылы, Ақкөл, Ждан-1, Баба, Өрбісін, Саралжын, Сыпыра, Ұзақбай қыстақтары
Жетікөл ауылы, "Сырым аудандық білім беру бөлімінің жалпы білім беретін Жетікөл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
10
299
Ағоба ауылы, Құтқожа, Төле, Кеуден-1, Кеуден-2, Дөңгелексор, Кенесары, Көбес қыстақтары
Ағоба ауылы, медициналық пункт ғимараты
11
300
Қарақұдық ауылы, Ащықұдық қыстағы
Қарақұдық ауылы, медициналық пункт ғимараты
12
301
Қосарал ауылы, Комсомол, Боқай қыстақтары
Қосарал ауылы, "Жалпы білім беретін Сырым орта мектеп-балабақша кешені" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
13
302
Шағырлыой, Қызылтан ауылдары, Тіленше, Батпақкөл, Ахметжан қыстақтары
Шағырлыой ауылы, ауылдық клуб ғимараты
14
303
Жаңақоныс ауылы, Шеркешбай, Құлшұғай қыстақтары
Жаңақоныс ауылы, медициналық пункт ғимараты
15
304
Көздіғара ауылы, Оралбай қыстағы
Көздіғара ауылы, "Жалпы білім беретін Көздіғара негізгі мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесінің ғимараты
16
305
Бұлдырты ауылы, Бітеу, Жарқамыс, Тыныштыбай, Сарыөзек-1, Қоныркөл, Егіндіой, Қошабай, Аққұдық, Қостөбе қыстақтары
Бұлдырты ауылы, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты
17
306
Көгеріс ауылы
Көгеріс ауылы, "Жалпы білім беретін Көгеріс негізгі мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесінің ғимараты
18