О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 16-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 7 октября 2014 года № 23-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 октября 2014 года № 3649. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 июня 2015 года № 28-4
Сноска. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 04.06.2015 № 28-4.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 25 декабря 2013 года №16-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3396, опубликованное 20 февраля 2014 года в газете "Сырым елі") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2014 год в следующем объеме:
1) доходы – 2 897 923 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 357 147 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 2 400 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 6 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2531 876 тысяч тенге;
2) затраты - 2 854 806 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 62 704 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 66 672 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 3 968 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -19 587 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 19 587 тысяч тенге;
поступление займов - 66 672 тысячи тенге;
погашение займов - 48 598 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 1 513 тысячи тенге.".
в пункте 3:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"3. Учесть в районном бюджете на 2014 год поступление целевых трансфертов из республиканского, областного бюджета и кредитов в общей сумме 582 659 тысяч тенге, в том числе:";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) трансферты из областного бюджета в сумме 183 657 тысяч тенге:
на разработку проектно-сметной документации реконструкции водопровода села Аралтобе - 5 156 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации реконструкции водопровода села Косарал - 3 082 тысячи тенге;
на разработку проектно-сметной документации реконструкции водопровода села Коныр - 5 137 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации реконструкции водопровода села Булдырты в сумме - 8 770 тысяч тенге;
газификация социальных объектов в селе Жетыкуль - 2757 тысяч тенге;
газификация социальных объектов в селе Косарал - 11562 тысячи тенге;
газификация социальных объектов в селе Кособа - 9028 тысяч тенге;
газификация социальных объектов в селе Жыракудук - 8490 тысяч тенге;
газификация социальных объектов в селах Шагырлой и 1 Мая - 10661 тысяч тенге;
на реконструкцию водопровода села Жымпиты - 119114 тысячи тенге.".

Сырым аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 16-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2014 жылғы 7 қазандағы № 23-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы әділет департаментінде 2014 жылғы 14 қазанда № 3649 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 маусымдағы № 28-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 04.06.2015 № 28-4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы №16-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтық құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3396 тіркелген, 2014 жылғы 20 ақпанда "Сырым елі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 2897923 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 357147 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 2400 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер- 6500 мың теңге;
трансферттер түсімі -2531 876 мың теңге;
2) шығындар – 2854 806 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 62704 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 66672 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –3968 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) - -19587 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 19 587 мың теңге;
қарыздар түсімі - 66672 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 48598 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 1513 мың теңге.".
3-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2014 жылға арналған аудандық бюджетке бөлінетін республикалық, облыстық трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 582659 мың теңге көлемінде ескерілсін, соның ішінде:";
2)тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2)облыстық бюджет трансферттер сомасы – 183657мың теңге:
Аралтөбе ауылындағы су құбырын қайта құру жобалау-сметалық құжаттаманы жасақтауға - 5156 мың теңге;
Қосарал ауылындағы су құбырын қайта құру жобалау-сметалық құжаттаманы жасақтауға - 3082 мың теңге;
Қоңырауылындағы су құбырын қайта құру жобалау-сметалық құжаттаманы жасақтауға - 5137 мың теңге;
Бұлдырты ауылындағы су құбырын қайта құру жобалау-сметалық құжаттаманы жасақтауға - 8770 мың теңге;
Жетікөл ауылының әлеуметтік нысандарды газдандыруына - 2757 мың теңге;
Қосарал ауылының әлеуметтік нысандарды газдандыруына - 11562 мың теңге;
Қособа ауылының әлеуметтік нысандарды газдандыруына - 9028 мың теңге;
Жырақұдық ауылының әлеуметтік нысандарды газдандыруына - 8490 мың теңге;
Шағырлой және 1 Май ауылдарының әлеуметтік нысандарды газдандыруына - 10 661 мың теңге;
Жымпиты ауылының су құбырын қайта жаңартуға - 119114 мың теңге.".

2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Сырымского районного маслихата по вопросам сельского хозяйства, предпринимательства, экономики и бюджета (председатель комиссии М. Рахимжанов).
4. Главному специалисту аппарата Сырымского районного маслихата (А. Орашева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе "Әділет".

2. Аталған шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау Сырым аудандық мәслихатының ауыл шаруашылығы, кәсіпкерлік, экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы М. Рахимжанов).
4. Сырым аудандық мәслихат аппаратының бас маманы (А. Орашева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.