Об установлении предельных цен на розничную реализацию нефтепродуктов, на которые установлено государственное регулирование цен
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 10 февраля 2015 года № 67. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 февраля 2015 года № 10222. Утратил силу приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 19 мая 2015 года № 361
Сноска. Утратил силу приказом Министра энергетики РК от 19.05.2015 № 361.
В соответствии с подпунктом 15) статьи 7, подпунктом 3) пункта 2 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2011 года «О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Установить предельные цены на розничную реализацию нефтепродуктов, на которые установлено государственное регулирование цен в следующих размерах с учетом НДС:
дизельное топливо
– 99 тенге за литр;
Аи-80
– 89 тенге за литр;
Аи-92/93
– 99 тенге за литр.
2. Департаменту развития нефтяной промышленности Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление на официальное опубликование настоящего приказа в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить
на Первого вице-министра энергетики Республики Казахстан Карабалина У.С.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации и полежит официальному опубликованию.
Министр                                          В. Школьник
«СОГЛАСОВАН»
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
Е. Досаев ______________
«____» _____________ 2015 год

Бағаларына мемлекеттік реттеу белгіленген бөлшек саудада өткізілетін мұнай өнімдеріне шекті бағаларды белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 10 ақпандағы № 67 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 10 ақпанда № 10222 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 19 мамырдағы № 361 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Энергетика министрінің 19.05.2015 № 361 бұйрығымен.
«Мұнай өнiмдерiнiң жекелеген түрлерiн өндiрудi және олардың айналымын мемлекеттiк реттеу туралы» 2011 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 15) тармақшасына, 9-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Бағаларына мемлекеттік реттеу белгіленген бөлшек саудада өткізілетін мұнай өнімдеріне шекті бағалар ҚҚС есебімен мына мөлшерде белгіленсін:
дизель отыны – 1 литр үшін 99 теңге;
Аи-80 – 1 литр үшін 89 теңге;
Аи-92/93 – 1 литр үшін 99 теңге;
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Мұнай өнеркәсібін дамыту департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгенінен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы бұйрықты бұқаралық ақпарат құралдарында және «Әділет» ақпараттық құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жолдануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің ресми интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруын;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 2) және 3) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Энергетика бірінші вице-министрі Ұ.С. Қарабалинге жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жариялануға жатады.
Министр                                    В. Школьник
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
Е. Досаев _______________
«__» _____________ 2015 год