Об утверждении типовых учебных программ и типовых учебных планов по подготовке и повышению квалификации работников, занимающих должность руководителя и охранника в частной охранной организации
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 23 февраля 2015 года № 143. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 марта 2015 года № 10557.
В соответствии с пунктом 1 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 19 октября 2000 года «Об охранной деятельности» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые типовые учебные программы и типовые учебные планы по подготовке и повышению квалификации работников, занимающих должность руководителя и охранника в частной охранной организации.
2. Комитету административной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Лепеха И.В.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя министра внутренних дел генерал-майора полиции Тургумбаева Е.З.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
генерал-лейтенант полиции                  К. Касымов
Утверждены
приказом Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 23 февраля 2015 года № 143
Сноска. Типовые учебные программы в редакции приказа Министра внутренних дел РК от 07.12.2016 № 1142 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Типовые учебные программы и типовые учебные планы
по подготовке и повышению квалификации работников,
занимающих  должность руководителя и охранника в частной
охранной организации Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Типовые учебные программы и типовые учебные планы по подготовке и повышению квалификации работников, занимающих должность руководителя и охранника в частной охранной организации (далее – типовые учебные программы и типовые учебные планы) разработаны в соответствии со статьей 10-1 Закона Республики Казахстан «Об охранной деятельности».
2. Продолжительность курса обучения составляет:
по подготовке руководителей частной охранной организации – 99 учебных часов;
по подготовке охранников, оказывающих услуги по охране имущества юридических и физических лиц, в том числе при его транспортировке – 99 учебных часов;
по подготовке охранников, осуществляющих защиту жизни и здоровья физических лиц – 146 учебных часов;
по повышению квалификации руководителей частной охранной организации – 19 учебных часов;
по повышению квалификации охранников, оказывающих услуги по охране имущества юридических и физических лиц, в том числе при его транспортировке – 32 учебных часа;
по повышению квалификации охранников, оказывающих услуги по охране имущества юридических и физических лиц, в том числе при его транспортировке и охране объектов, на территории которых имеется оружие, боеприпасы и взрывчатые вещества – 36 учебных часов;
по повышению квалификации охранников, осуществляющих защиту жизни и здоровья физических лиц – 72 учебных часа.

Жеке күзет ұйымдарында басшы және күзетші лауазымын атқаратын жұмыскерлерді даярлау және олардың біліктілігін арттыру жөніндегі үлгілік оқу бағдарламалары мен үлгілік оқу жоспарларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 143 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 27 наурызда № 10557 тіркелді
«Күзет қызметі туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 19 қазандағы Заңының 10-1-бабы 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Жеке күзет ұйымдарында басшы және күзетші лауазымдарын атқаратын жұмыскерлерді даярлау және олардың біліктілігін арттыру жөніндегі үлгілік оқу бағдарламалары мен үлгілік оқу жоспарлары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Әкімшілік полиция комитеті (И.В. Лепеха):
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жолдауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Ішкі істер министрінің орынбасары полиция генерал-майоры Е.З. Тургумбаевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
полиция генерал-лейтенанты                        Қ. Қасымов
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2015 жылғы 23 ақпандағы
№ 143 бұйрығымен
бекітілген
Жеке күзет ұйымында басшы және күзетші лауазымдарын атқаратын жұмыскерлерді даярлау және олардың біліктілігін арттыру жөніндегі үлгілік оқу бағдарламалары мен үлгілік оқу жоспарлары
Ескерту. Үлгілік оқу бағдарламалары мен үлгілік оқу жоспарлары жаңа редакцияда - ҚР Ішкі істер министрінің 07.12.2016 № 1142 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Жеке күзет ұйымында басшы және күзетші лауазымдарын атқаратын жұмыскерлерді даярлау және біліктілігін арттыру жөніндегі үлгілік оқу бағдарламалары мен үлгілік оқу жоспарлары (бұдан әрі – үлгілік оқу бағдарламалары мен үлгілік оқу жоспарлары) "Күзет қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабына сәйкес әзірленген.
2. Оқыту курсының ұзақтығы:
жеке күзет ұйымының басшыларын даярлау бойынша – 99 оқу сағатын;
заңды және жеке тұлғалардың мүлкін, оның ішінде оны тасымалдау кезінде күзету жөніндегі қызметтер көрсететін күзетшілерді даярлау бойынша – 99 оқу сағатын;
жеке тұлғалардың өмірі мен денсаулығын қорғауды жүзеге асыратын күзетшілерді даярлау бойынша – 146 оқу сағатын;
жеке күзет ұйымдары басшыларының біліктілігін арттыру бойынша – 19 оқу сағатын;
заңды және жеке тұлғалардың мүлкін, оның ішінде оны тасымалдау кезінде күзету жөніндегі қызметтер көрсететін күзетшілердің біліктілігін арттыру бойынша – 32 оқу сағатын;
аумағында қару, оқ-дәрілер және жарылғыш заттар бар объектілерде заңды және жеке тұлғалардың мүлкін, оның ішінде оны тасымалдау және объектілерді күзету жөніндегі қызметтерді көрсететін күзетшілердің біліктілігін арттыру бойынша – 36 оқу сағатын;
жеке тұлғалардың өмірі мен денсаулығын күзетуді жүзеге асыратын күзетшілердің біліктілігін арттыру бойынша – 72 оқу сағатын құрайды.

3. Руководители частных охранных организаций при непрерывном стаже работы в должности проходят повышение квалификации один раз в два года.
Повышение квалификации охранников проводится при непрерывном стаже работы в должности ежегодно и при приеме на работу вновь в случае прерывания стажа более одного года.
4. Специализированным учебным центрам предоставляется право, в зависимости от местных условий, составлять тематические планы и содержание тем, по согласованию с заказчиками корректировать соотношение учебных часов между теоретическими и практическими занятиями в рамках Типовых учебных программ и типовых учебных планов.
5. При проведении занятий по огневой подготовке в рамках повышения квалификации охранников, оказывающих услуги по охране имущества юридических и физических лиц, в том числе при его транспортировке и охране объектов, на территории которых имеется оружие, боеприпасы и взрывчатые вещества, по согласованию с руководителями либо охранниками частных охранных организаций допускается использование электронных и пневматических тиров.
6. По окончании курсов обучения по подготовке и повышению квалификации в учебном центре проводятся экзамены по пройденным темам. Экзамены проводятся комиссией в составе не менее 3 человек, председателем которой является представитель уполномоченного органа подразделения, осуществляющего единый учет всех субъектов охранной деятельности.
Повторная сдача экзамена обучавшимся может быть проведена не ранее чем через 2 недели после первоначальной сдачи экзаменов.
7. Лицам, успешно сдавшим экзамены, выдается свидетельство специализированного учебного центра о присвоении/подтверждении квалификации, подписанное руководителем учебного центра и всеми членами экзаменационной комиссии.
Свидетельство об окончании курса подготовки/повышения квалификации изготавливается типографским офсетным способом, зеленого цвета, размером 115 х 75 мм.
Свидетельство об окончании курса подготовки/повышения квалификации руководителей частных охранных организаций по форме, согласно приложению 1 к настоящим Типовым учебным программам и типовым учебным планам.
Свидетельство об окончании курса подготовки/повышения квалификации охранников, оказывающих услуги по охране имущества юридических и физических лиц, в том числе при его транспортировке по форме, согласно приложению 2 к настоящим Типовым учебным программам и типовым учебным планам.
Свидетельство об окончании курса повышения квалификации охранников, оказывающих услуги по охране имущества юридических и физических лиц, в том числе при его транспортировке и охране объектов, на территории которых имеется оружие, боеприпасы и взрывчатые вещества по форме, согласно приложению 3 к настоящим Типовым учебным программам и типовым учебным планам.
Свидетельство об окончании курса подготовки/повышения квалификации охранников, осуществляющих защиту жизни и здоровья физических лиц по форме, согласно приложению 4 к настоящим Типовым учебным программам и типовым учебным планам.
При изготовлении свидетельства не допускается использование государственных символов, количество и степень защиты свидетельств согласовываются с Министерством внутренних дел Республики Казахстан.

3. Жеке күзет ұйымдарының басшылары лауазымда үзіліссіз жұмыс өтілінің болуы кезінде екі жылда бір рет біліктілігін арттырудан өтеді.
Күзетшілердің біліктілігін арттыру лауазымда үзіліссіз жұмыс өтілінің болуы кезінде жыл сайын және өтілі бір жылдан аса үзілген жағдайда жұмысқа қайта қабылдау кезінде жүргізіледі.
4. Мамандандырылған оқу орталықтарына жергілікті жағдайларға байланысты тақырыптық жоспарлар және тақырып мазмұндарын жасауға, тапсырыс берушінің келісімі бойынша Үлгілік оқу бағдарламалары мен үлгілік оқу жоспарлары шеңберінде теориялық және практикалық сабақтар арасында оқу сағаттарының ара қатынасын түзетуге құқық берілген.
5. Заңды және жеке тұлғалардың мүлкін, оның ішінде оны тасымалдау кезінде күзету және аумағында қару, оқ-дәрілер және жарылғыш заттар бар объектілерді күзету жөніндегі қызметтерді көрсететін күзетшілердің біліктілігін арттыру шеңберінде атыс даярлығы бойынша сабақтар өткізу кезінде жеке күзет ұйымдарының басшыларының не күзетшілерінің келісімі бойынша қажет болған жағдайда электрондық және пневматикалық тирлерді пайдалануға жол беріледі.
6. Даярлау және біліктілікті арттыру жөніндегі курстар аяқталғаннан кейін оқу орталығында өткен тақырыптар бойынша емтихандар өткізіледі. Емтихандарды құрамында кемінде 3 адам бар комиссия өткізеді, оның төрағасы барлық күзет қызметі субъектілерінің бірыңғай есебін жүргізетін бөліністің уәкілетті органының өкілі болып табылады.
Білім алушылардың емтиханды қайта тапсыруы емтиханды алғаш тапсырғаннан кейін кемінде 2 аптадан соң өткізілуі мүмкін.
7. Емтихандарды табысты тапсырған адамдарға оқу орталығының басшысы және емтихан комиссиясының барлық мүшелері қол қойған мамандандырылған оқу орталығының біліктілікті беру/растау туралы куәлігі беріледі.
Даярлау/біліктілікті арттыру курсын аяқтағаны туралы куәлік баспаханалық офсеттік тәсілмен дайындалады, түсі жасыл, көлемі 115х75мм болады.
Осы Үлгілік оқу бағдарламалары мен үлгілік оқу жоспарларына 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жеке күзет ұйымдары басшыларын даярлау/біліктілікті арттыру курсын бітіргені туралы куәлік.
Осы Үлгілік оқу бағдарламалары мен үлгілік оқу жоспарларына 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша заңды және жеке тұлғалардың мүлкін, оның ішінде оны тасымалдау кезінде күзету жөніндегі қызметтер көрсететін күзетшілерді даярлау/біліктілігін арттыру курсын бітіргені туралы куәлік.
Осы Үлгілік оқу бағдарламалары мен үлгілік оқу жоспарларына 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша заңды және жеке тұлғалардың мүлкін, оның ішінде оны тасымалдау кезінде күзету және аумағында қару, оқ-дәрілер және жарылғыш заттар бар объектілерді күзету жөніндегі қызметтер көрсететін күзетшілердің біліктілігін арттыру курсын бітіргені туралы куәлік.
Осы Үлгілік оқу бағдарламалары мен үлгілік оқу жоспарларына 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жеке тұлғалардың өмірі мен денсаулығын қорғауды жүзеге асыратын күзетшілерді даярлау/біліктілігін арттыру курсын бітіргені туралы куәлік.
Куәлікті дайындау кезінде мемлекеттік нышандарды пайдалануға жол берілмейді, куәліктердің саны мен қорғалу дәрежесі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігімен келісіледі.

Глава 2. Типовая учебная программа по подготовке руководителей
частных охранных организаций
8. В типовую учебную программу по подготовке руководителей частных охранных организаций включаются следующие дисциплины:
1) основы правовых знаний – 28 часов;
2) основы организации работы частной охранной организации – 38 часов;
3) основы профессиональной подготовки работников частной охранной организации – 11 часов;
4) психологическая подготовка – 6 часов;

2-тарау. Жеке күзет ұйымдарының басшыларын даярлау жөніндегі үлгілік оқу бағдарламасы
Жеке күзет ұйымдарының басшыларын даярлау жөніндегі үлгілік оқыту бағдарламасына мынадай пәндер енгізіледі:
1) құқықтық білім негіздері – 28 сағат;
2) жеке күзет ұйымының жұмысын ұйымдастыру негіздері – 38 сағат;
3) жеке күзет ұйымының жұмыскерлерін кәсіби даярлау негіздері – 11 сағат;
4) психологиялық даярлық – 6 сағат;

Глава 4. Типовая учебная программа по подготовке охранников,
оказывающих услуги по охране имущества юридических и
физических лиц, в том числе при его транспортировке
9. В типовую учебную программу по подготовке охранников, оказывающих услуги по охране имущества юридических и физических лиц, в том числе при его транспортировке включаются следующие дисциплины:
1) основы правовых знаний – 10 часов;
2) служебная подготовка – 17 часов;

4-тарау. Заңды және жеке тұлғалардың мүлкін, оның ішінде оны тасымалдау кезінде күзету жөніндегі қызметтер көрсететін күзетшілерді даярлау жөніндегі үлгілік оқу бағдарламасы
9. Заңды және жеке тұлғалардың мүлкін, оның ішінде оны тасымалдау кезінде күзету жөніндегі қызметтер көрсететін күзетшілерді даярлау жөніндегі үлгілік оқыту бағдарламасына мынадай пәндер енгізіледі:
1) құқықтық білім негіздері – 10 сағат;
2) қызметтік даярлық – 17 сағат;

Глава 6. Типовая учебная программа по подготовке охранников,
осуществляющих защиту жизни и здоровья физических лиц
10. В типовую учебную программу по подготовке охранников, осуществляющих защиту жизни и здоровья физических лиц, включаются следующие дисциплины:
1) основы правовых знаний – 10 часов;
2) тактико-специальная (в том числе антитеррористическая) подготовка – 36 часов;
3) основы спецтехники и связи – 4 часа;

6-тарау. Жеке тұлғалардың өмірі мен денсаулығын қорғауды жүзеге асыратын күзетшілерді даярлау жөніндегі үлгілік оқу бағдарламасы
10. Жеке тұлғалардың өмірі мен денсаулығын қорғауды жүзеге асыратын күзетшілерді даярлау жөніндегі үлгілік оқыту бағдарламасына мынадай пәндер енгізіледі:
1) құқықтық білім негіздері – 10 сағат;
2) арнайы-тактикалық (оның ішінде терроризмге қарсы) даярлық – 36 сағат;
3) арнайы техника және байланыс негіздері – 4 сағат;

Глава 10. Типовая учебная программа повышения квалификации
охранников, оказывающих услуги по охране имущества юридических
и физических лиц, в том числе при его транспортировке и
охране объектов, на территории которых имеется оружие,
боеприпасы и взрывчатые вещества
12. В типовую учебную программу по повышению квалификации охранников, оказывающих услуги по охране имущества юридических и физических лиц, включаются следующие дисциплины:

10-тарау. Заңды және жеке тұлғалардың мүлкін, оның ішінде оны тасымалдау кезінде күзету және аумағында қару, оқ-дәрілер және жырылғыш заттар бар объектілерді күзету жөніндегі қызметтерді көрсететін күзетшілердің біліктілігін арттырудың үлгілік оқу бағдарламасы
12. Заңды және жеке тұлғалардың мүлкін күзету жөніндегі қызметтер көрсететін күзетшілердің біліктілігін арттыру жөніндегі үлгілік оқу бағдарламасына мынадай пәндер енгізіледі:

Глава 12. Типовая учебная программа повышения квалификации
охранников, осуществляющих защиту жизни и здоровья
физических лиц
13. В типовую учебную программу по повышению квалификации охранников, осуществляющих защиту жизни и здоровья физических лиц, включаются следующие дисциплины:
1) правовая подготовка – 4 часа;
2) тактико-специальная (в том числе антитеррористическая) подготовка – 18 часов;
3) огневая подготовка – 18 часов;

12-тарау. Жеке тұлғалардың өмірі мен денсаулығын қорғауды жүзеге асыратын күзетшілердің біліктілігін арттырудың үлгілік оқу бағдарламасы
13. Жеке тұлғалардың өмірі мен денсаулығын қорғауды жүзеге асыратын күзетшілердің біліктілігін арттыру жөніндегі үлгілік оқу бағдарламасына мынадай пәндер енгізіледі:
1) құқықтық даярлық – 4 сағат;
2) арнайы-тактикалық (оның ішінде терроризмге қарсы) даярлық – 18 сағат;
3) атыс даярлығы – 18 сағат;

7. Действия при возникновении аварий и чрезвычайных ситуаций
31
Организация и проведение эвакуационных мероприятий
1
1
-
Итого:
1
1
-
Приложение 1
к Типовым учебным программам
и типовым учебным планам
по подготовке и повышению
квалификации работников,
занимающих должности руководителя
и охранника в частной
охранной организации
Форма
Свидетельство об окончании курса подготовки/повышения
квалификации руководителей частных охранных организаций
Наименование специализированного учебного центра:
_____________________________________________________________________
Адрес: ______________________________________________________________
СВИДЕТЕЛЬСТВО _____
Настоящее свидетельство выдано _______________________________,
в том, что он (она) в период с «___» _________ 20 __ г. по «___»
_________ 20 __ г. обучался (обучалась) в___________________________
____________________________________________________________________
(наименование специализированного учебного центра)
Решением комиссии учебного центра № ____ от «__» _____ 20 _г.
присвоена/подтверждена квалификация «Руководитель частной охранной
организации»
Председатель комиссии ____________________________
Директор _________________________________________
Член комиссии ____________________________________
М.П.
«___» _________ 20 __ г. Регистрационный № ____
Приложение 2
к Типовым учебным программам
и типовым учебным планам
по подготовке и повышению
квалификации работников,
занимающих должности
руководителя и охранника
в частной охранной организации
Форма
Свидетельство об окончании курса подготовки/повышения
квалификации охранников, оказывающих услуги по охране
имущества юридических и физических лиц, в том числе при
его транспортировке
Наименование специализированного учебного центра:
_____________________________________________________________________
Адрес: ______________________________________________________________
СВИДЕТЕЛЬСТВО _____
Настоящее свидетельство выдано _______________________________,
в том, что он (она) в период с «__» ______ 20 __ г. по «__» __ 20 _г.
обучался (обучалась) в ______________________________________________
(наименование специализированного учебного центра)
Решением комиссии учебного центра № ____ от «__» _____ 20 __ г.
присвоена/подтверждена квалификация «Охранник, оказывающий услуги по
охране имущества юридических и физических лиц, в том числе при его
транспортировке»
Председатель комиссии ____________________________
Директор _________________________________________
Член комиссии ____________________________________
М.П.
«___» _________ 20 __ г. Регистрационный № ____
Приложение 3
к Типовым учебным программам
и типовым учебным планам
по подготовке и повышению
квалификации работников,
занимающих должности
руководителя и охранника
в частной охранной организации
Форма
Свидетельство об окончании курса повышения квалификации
охранников, оказывающих услуги по охране имущества
юридических и физических лиц, в том числе при его
транспортировке и охране объектов, на территории которых
имеется оружие, боеприпасы и взрывчатые вещества
Наименование специализированного учебного центра:
_____________________________________________________________________
Адрес: ______________________________________________________________
СВИДЕТЕЛЬСТВО _____
Настоящее свидетельство выдано ______________________________,
в том, что он (она) в период с «__» ____ 20 __ г. по «__» ____20__г.
обучался (обучалась) в _____________________________________________
(наименование специализированного  учебного центра)
Решением комиссии учебного центра № ____ от «__» _____ 20 __ г.
присвоена/подтверждена квалификация «Охранник, оказывающий услуги по
охране имущества юридических и физических лиц, в том числе при его
транспортировке и охране объектов, на территории которых имеется
оружие, боеприпасы и взрывчатые вещества»
Председатель комиссии ____________________________
Директор _________________________________________
Член комиссии ____________________________________
М.П.
«___» _________ 20 __ г. Регистрационный № ____
Приложение 4
к Типовым учебным программам
и типовым учебным планам
по подготовке и повышению
квалификации работников, занимающих
должности руководителя и
охранника в частной
охранной организации
Форма
Свидетельство об окончании курса подготовки/повышения
квалификации охранников, осуществляющих защиту жизни и
здоровья физических лиц
Наименование специализированного учебного центра:
_____________________________________________________________________
Адрес: ______________________________________________________________
СВИДЕТЕЛЬСТВО _____
Настоящее свидетельство выдано _____________________________, в
том, что он (она) в период с «__» _____ 20 __ г. по «___» ___ 20 __г.
обучался (обучалась) в ______________________________________________
(наименование специализированного учебного центра)
Решением комиссии учебного центра № ____ от «__» ____ 20 __ г.
присвоена/подтверждена квалификация «Охранник, по защите жизни и
здоровья физических лиц»
Председатель комиссии ____________________________
Директор _________________________________________
Член комиссии ____________________________________
М.П.
«___» _________ 20 __ г. Регистрационный № ____

7. Авариялар мен төтенше жағдайлар туындаған кездегі іс-әрекет
31
Эвакуациялық іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу.
1
1
-
Барлығы:
1
1
-
Жеке күзет ұйымында басшы
және күзетші лауазымдарын
атқаратын жұмыскерлерді
даярлау және олардың
біліктілігін арттыру жөніндегі
үлгілік оқу бағдарламалары мен
үлгілік оқу жоспарларына
1-қосымша
Нысан
Жеке күзет ұйымдары басшыларын даярлау/біліктілікті арттыру курсын бітіргені туралы куәліктің үлгісі
Мамандандырылған оқу орталығының атауы:
____________________________________________________________________
Мекенжайы: ___________________________________________________
________ КУӘЛІК
Осы куәлік
_____________________________________________________________________
____ берілді, яғни ол 20__ жылғы "__" ___________бастап 20__ жылғы
"__" ________дейін __________________________________________ оқыды.
(мамандандырылған оқу орталығының атауы)
Оқу орталығы комиссиясының 20__ жылғы "___" _________ № _______шешімімен "Жеке күзет ұйымының басшысы" біліктілігі берілді/расталды
Комиссия төрағасы________________________________
Директор ________________________________________
Комиссия мүшесі__________________________________
м.о.
20__ жылғы "__" _____________ Тіркеу № __________
Жеке күзет ұйымында басшы
және күзетші лауазымдарын
атқаратын жұмыскерлерді
даярлау және олардың
біліктілігін арттыру жөніндегі
үлгілік оқу бағдарламалары мен
үлгілік оқу жоспарларына
2-қосымша
Нысан
Заңды және жеке тұлғалардың мүлкін, оның ішінде оны тасымалдау кезінде күзету жөніндегі қызметтер көрсететін күзетшілерді даярлау/біліктілігін арттыру курсын бітіргені туралы куәліктің үлгісі
Мамандандырылған оқу орталығының атауы:
____________________________________________________________________
Мекенжайы:
____________________________________________________________________
____ КУӘЛІК
Осы куәлік
_____________________________________________________________________
________________ берілді, яғни ол 20__ жылғы "__"_______ бастап 20__
жылғы "__"_________дейін______________________________________ оқыды.
(мамандандырылған оқу орталығының атауы)
Оқу орталығы комиссиясының 20__ жылғы "__" ______ № _______ шешімімен "Заңды және жеке тұлғалардың мүлкін, оның ішінде оны тасымалдау кезінде күзету жөніндегі қызметтер көрсететін күзетші" біліктілігі берілді/расталды
Комиссия төрағасы________________________________
Директор ________________________________________
Комиссия мүшесі__________________________________
м.о.
20__ жылғы "__" _____________Тіркеу № __________
Жеке күзет ұйымында басшы
және күзетші лауазымдарын
атқаратын жұмыскерлерді
даярлау және олардың
біліктілігін арттыру жөніндегі
үлгілік оқу бағдарламалары мен
үлгілік оқу жоспарларына
3-қосымша
Нысан
Заңды және жеке тұлғалардың мүлкін, оның ішінде оны тасымалдау кезінде күзету және аумағында қару, оқ-дәрілер және жарылғыш заттар бар объектілерді күзету жөніндегі қызметтер көрсететін күзетшілердің біліктілігін арттыру курсын бітіргені туралы куәліктің үлгісі
Мамандандырылған оқу орталығының атауы:
_____________________________________________________________________
Мекенжайы:
_____________________________________________________________________        ______ КУӘЛІК
Осы куәлік
_____________________________________________________________________
__________берілді, яғни ол 20__ жылғы "__"______________ бастап 20__жылғы "__" _________дейін_________________________________ оқыды.
(мамандандырылған оқу орталығының атауы)
Оқу орталығы комиссиясының 20__ жылғы "__" ______ № _______ шешімімен "Заңды және жеке тұлғалардың мүлкін, оның ішінде оны тасымалдау кезінде күзету және аумағында қару, оқ-дәрілер және жарылғыш заттар бар объектілерді күзету жөніндегі қызметтер көрсететін күзетші" біліктілігі берілді/расталды
Комиссия төрағасы ________________________________
Директор _________________________________________
Комиссия мүшесі __________________________________
м.о.
20__ жылғы "__" ____________ Тіркеу № __________
Жеке күзет ұйымында басшы
және күзетші лауазымдарын
атқаратын жұмыскерлерді
даярлау және олардың
біліктілігін арттыру жөніндегі
үлгілік оқу бағдарламалары мен
үлгілік оқу жоспарларына
4-қосымша
Нысан
Жеке тұлғалардың өмірі мен денсаулығын қорғауды жүзеге асыратын күзетшілерді даярлау/біліктілігін арттыру курсын бітіргені туралы куәліктің үлгісі
Мамандандырылған оқу орталығының атауы:
_____________________________________________________________________
Мекенжайы:
_____________________________________________________________________
______ КУӘЛІК
Осы куәлік___________________________________________________берілді,
яғни ол 20__ жылғы "__"_________ бастап 20__ жылғы "__" _________
дейін________________________________________ оқыды.
(мамандандырылған оқу орталығының атауы)
Оқу орталығы комиссиясының 20__ жылғы "__" ______ № _______ шешімімен "Жеке тұлғалардың өмірі мен денсаулығын қорғау жөніндегі күзетші" біліктілігі берілді/расталды
Комиссия төрағасы ________________________________
Директор ________________________________________
Комиссия мүшесі _________________________________
м.о.
20__ жылғы "__" ____________ Тіркеу № ____________