Об утверждении отчета формы № 4 "О работе по исполнению судебных актов" и Инструкции по его составлению
Приказ И.о Генерального Прокурора Республики Казахстан от 24 февраля 2015 года № 38. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 марта 2015 года № 10567. Утратил силу приказом и.о. Генерального Прокурора Республики Казахстан от 15 января 2020 года № 10.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Генерального Прокурора РК от 15.01.2020 № 10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 14) пункта 3 статьи 12 Закона Республики Казахстан от 22 декабря 2003 года "О государственной правовой статистике и специальных учетах" ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула в редакции приказа Генерального Прокурора РК от 26.09.2017 № 108 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить отчет формы № 4 "О работе по исполнению судебных актов" и Инструкцию по его составлению.
2. Признать утратившим силу приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 22 января 2014 года № 9 "Об утверждении отчета формы № 4 "О работе по исполнению судебных актов" и Инструкции по его составлению" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9169, опубликованный 28 марта 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее - Комитет) настоящий приказ направить:
1) на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) на официальное опубликование;
3) в Министерство юстиции Республики Казахстан для сведения и использования в работе, в территориальные органы Комитета для исполнения.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о. Генерального Прокурора
Республики Казахстан
И. Меркель
Утверждено
приказом и.о. Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 24 февраля 2015 года № 38
Отчет формы № 4. Таблица № 1 "Движение исполнительных
документов"
Наименование
Остаток исполнительных производств на начало отчетного периода
Возбуждено исполнительных производств в отчетном периоде
из них
Направлено по территориальности
Общее количество исполнительных производств находилось на исполнении в отчетном периоде
Общее количество исполнительных документов, производство по которым окончено в отчетном периоде
в том числе
Количество документов оконченных в срок свыше установленного (статья 39 Закона)
Остаток неисполненных документов на конец отчетного периода
в том числе
повторно возбужденные исполнительные производства
взыскано в солидарном порядке
принято по территориальности
количество оконченных исполнительных производств
исполнено документов непосредственно судебными исполнителями
в том числе
исполнено должником до предъявления исполнительного документа
возвращено исполнительных документов взыскателю
в том числе
возвращено исполнительных документов по требованию суда или других государственных органов
прекращено
в том числе
по исполнительным документам находящимся на периодическом исполнении
Всего приостановлено
из них
исполнено администратором бюджетной программы
в связи с частичным исполнением
прекращено по подпункту 6 пункта 1 статьи 47 Закона
приостановлено по подпункту 6) статьи 42 Закона
приостановлено по подпункту 2) статьи 42 Закона
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Штрафы по приговорам
1
Конфискация имущества осужденных
2
Взыскание по приговорам суда в пользу физических и юридических лиц
3
Взыскание по уголовным делам в пользу государства
4
в том числе
взыскание материального ущерба, причиненного уголовным правонарушением
5
Взыскание в пользу государства:
6
в том числе
взыскание в пользу государственных предприятий, государственных учреждений
7
взыскание материального ущерба
8
взыскание с должностных лиц, по вине которых взыскан вред
9
взыскание государственной пошлины в доход государства
10
Взыскание с государства
11
Взыскание с государства вреда в связи с незаконными действиями должностных лиц
12
Взыскание в пользу юридических лиц независимо от формы собственности и лиц, занимающихся предпринимательской деятельностью
13
в том числе
о взыскании в пользу банков второго уровня
14
Взыскание в пользу физических лиц
15
в том числе
о взыскании заработной платы
16
о взыскании пенсий и пособий
17
взыскание алиментов
18
По решению международных, иностранных судов и арбитражей
19
По постановлению судебного исполнителя о возмещении расходов, понесенных при совершении исполнительных действий
20
По постановлению судебного исполнителя о взыскании исполнительской санкции
21
По постановлению прокурора о принудительном исполнении
22
По постановлению частного судебного исполнителя об утверждении суммы оплаты его деятельности
23
Штрафы по постановлениям суда
24
Штрафы по постановлениям уполномоченных органов
25
Конфискация имущества по административным делам
26
Иные исполнительные документы неимущественного характера
27
Всего исполнительных производств
28

"Сот актілерін орындау бойынша жұмыс туралы" № 4 нысанды есепті және оның құрылуы жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының м.а. 2015 жылғы 24 ақпандағы № 38 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылғы 27 наурызда № 10567 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының м.а. 2020 жылғы 15 қаңтардағы № 10 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Бас Прокурорының м.а. 15.01.2020 № 10 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Мемлекеттік құқықтық статистика және арнайы есепке алу туралы, 2003 жылғы 22 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 12-бабы 3-тармағының 14) тармақшасын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – ҚР Бас Прокурорының 26.09.2017 № 108 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен
1. "Сот актілерін орындау бойынша жұмыс туралы" № 4 нысанды есеп және оның құрылуы жөніндегі нұсқаулық бекітілсін;
2. "Сот актілерін орындау бойынша жұмыс туралы" № 4 нысанды есепті және оның құрылуы жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 9 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9169 санымен тіркелген, 2014 жылдың 28 наурызында "Әділет" Ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (бұдан әрі – Комитет) осы бұйрықты:
1) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеу үшін;
2) ресми жариялау үшін;
3) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мәлімет және қызметте пайдалану, Комитеттің аумақтық органдарына орындау үшін жолдасын.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Комитет Төрағасына жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының м.а.
И. Меркель
Қазақстан Республикасы
Бас Прокуроры м.а.
2015 жылғы 24 ақпандағы
№ 38 бұйрығымен бекітілген
№ 4 нысанды есеп. "Атқарушылық құжаттардың қозғалысы" № 1 кестесі
Атауы
Есептік кезеңнің басындағы атқарушылық іс жүргізудің қалдығы
Есептік кезеңде қозғалған атқарушылық іс жүргізулер
солардың ішінен
Аумақтық тиесілігіне қарай жолданғаны
Есептік кезеңде орындауда болған атқарушылық іс жүргізулердің жалпы саны
Іс жүргізуі есептік кезеңде аяқталған атқарушылық құжаттардың жалпы саны
қайта қозғалған атқарушылық іс жүргізулер
ортақ тәртіпте өндіріп алынғаны
аумақтық тиесілігіне қарай қабылданғаны
1
2
3
4
5
6
7
8
Үкімдер бойынша айыппұлдар
1
Сотталғандардың мүлкін тәркілеу
2
Сот үкімдері бойынша жеке және заңды тұлғалардың пайдасына өндіріп алу
3
Қылмыстық істер бойынша мемлекет пайдасына өндіріп алу
4
с.і.
қылмыстық құқық бұзушылықпен келтірілген материалдық нұқсанды өндіріп алу
5
Мемлекет пайдасына өндіріп алу:
6
с.і.
мемлекеттік кәсіпорындар, мемлекеттік ұйымдар пайдасына өндіріп алу
7
материалдық нұқсанды өндіріп алу
8
залалды өндіріп алуға кінәлі лауазымды адамдардан өндіріп алу
9
Мемлекет пайдасына мемл.баж салығын өндіріп алу
10
Мемлекеттен өндіріп алу
11
Лауазымды адамдардың заңсыз әрекеттеріне байланысты мемлекеттен залалды өндіріп алу
12
Меншік нысанына байланыссыз заңды тұлғалардың және кәсіпкерлік қызметпен айналысатын адамдардың пайдасына өндіріп алу
13
с.і.
екінші деңгейдегі банктердің пайдасына өндіріп алу туралы
14
Жеке тұлғалардың пайдасына өндіріп алу
15
с.і.
жалақыны өндіріп алу туралы
16
зейнетақыны және жәрдемақыны өндіріп алу туралы
17
алименттерді өндіріп алу туралы
18
Халықаралық, шетелдік соттардың және арбитраждардың шешімдері бойынша
19
Атқарушылық әрекеттерді іске асыру кезінде жасалған шығындарды өтеу туралы сот орындаушысының қаулысы бойынша
20
Атқарушылық санкцияны өндіріп алу туралы сот орындаушысының қаулысы бойынша
21
Мәжбүрлеп орындау туралы прокурордың қаулысы бойынша
22
Жеке сот орындаушысы қызметі төлемінің сомасын бекіту туралы оның қаулысы бойынша
23
Сот қаулылары бойынша айыппұлдар
24
Уәкілетті органның қаулылары бойынша айыппұлдар
25
Әкімшілік істер бойынша мүлікті тәркілеу
26
Мүліктік емес сипаттағы басқа да атқарушылық құжаттар
27
Атқарушылық іс жүргізудің барлығы
28
кестенің жалғасы
соның ішінде
аяқталған атқарушылық іс жүргізулердің саны
тікелей сот орындаушылары орындаған құжаттар
с.і.
атқарушылық құжатты ұсынғанға дейін борышкердің орындағаны
өндіріп алушыға қайтарылған атқарушылық құжаттар
с.і.
соттың немесе өзге мемл.органдардың талабы бойынша қайтарылған атқарушылық құжаттар
қысқартылғаны
с.і.
бюджеттік бағдарлама әкімшісінің орындағаны
жартылай орындаумен байланысты
Заңның 47-б. 1-т. 6-тш. бойынша қысқартылғаны
9
10
11
12
13
14
15
16
17
кестенің жалғасы
Белгіленгеннен артық мерзімде аяқталған құжаттардың саны (Заңның 39-бабы)
Есептік кезеңнің аяғындағы орындалмаған құжаттардың қалдығы
соның ішінде
мерзімді орындаудағы атқарушылық құжаттар бойынша
Тоқтатылғандардың барлығы
с.і.
Заңның 42-б. 6-тш. бойынша тоқтатылды
Заңның 42-б. 2-тш. бойынша тоқтатылды
18
19
20
21
22
23

1. Общие положения
1. Настоящая Инструкция по составлению отчета формы № 4 "О работе по исполнению судебных актов" (далее – Инструкция к отчету) определяет основные положения ввода электронных информационных учетных документов (далее – ЭИУД) форм 4.0, 4.1 субъектами правовой статистики в Автоматизированную информационную систему органов исполнительного производства по исполнению судебных актов Республики Казахстан (далее – АИС ОИП) и формирование на их основе отчета формы № 4 "О работе по исполнению судебных актов" (далее – отчет).
2. Разработка и введение единых форм ЭИУД осуществляется Комитетом по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее - Комитет) по согласованию с субъектами правовой статистики.
3. Субъектами данной статистики являются Министерство юстиции Республики Казахстан (далее – МЮ РК) и его территориальные органы (далее – территориальные подразделения), частные судебные исполнители.
4. Ввод и учет ЭИУД в АИС ОИП ведется территориальными подразделениями МЮ РК и частными судебными исполнителями.
5. Отчет формируется Комитетом и его территориальными управлениями в автоматизированной информационной системе "Единая унифицированная статистическая система" (далее - АИС ЕУСС).
2. Порядок составления отчета
6. Отчет формируется на основании данных следующих видов ЭИУД:
1) ЭИУД формы 4.0 "Электронный информационный учетный документ по учету исполнительного документа" (далее – ЭИУД формы 4.0) по форме согласно приложению 1 к настоящей Инструкции к отчету;
2) ЭИУД формы 4.1 "Электронный информационный учетный документ о движении исполнительного документа и результатах его исполнения" (далее – ЭИУД формы 4.1) по форме согласно приложению 2 к настоящей Инструкции к отчету.
7. Отчет составляется ежеквартально, с нарастающим итогом.
8. Статистический срез по отчету территориальными управлениями Комитета подтверждается в 15.00 часов 6 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
9. Сводные отчеты по республике Комитет представляет для подписания Председателю Комитета 8 числа месяца, следующего за отчетным периодом.
10. Сводный отчет государственных и частных судебных исполнителей подписывается начальниками территориальных управлений Комитета, руководителями Департаментов юстиции областей, городов республиканского значения и столицы и руководителями региональных палат частных судебных исполнителей областей, городов республиканского значения и столицы, (после утверждения статистического среза Комитетом), которые обеспечивают его сохранность на местах (без направления в Комитет).

1. Жалпы ережелер
1. "Сот актілерін орындау бойынша жұмыс туралы" № 4 нысанды есептің құрылуы жөніндегі осы нұсқаулық (бұдан әрі – есепке Нұсқаулық) құқықтық статистика субъектілерінің Қазақстан Республикасы сот актілерін орындау бойынша Атқарушылық іс жүргізу органдарының автоматтандырылған ақпараттық жүйесіне (бұдан әрі – АІО ААЖ) 4.0, 4.1 нысанды электрондық ақпараттық есепке алу құжаттарын (бұдан әрі – ЭАЕҚ) енгізудің және солардың негізінде "Сот актілерін орындау бойынша жұмыс туралы" № 4 нысанды есепті (бұдан әрі – есеп) қалыптастырудың негізгі ережелерін анықтайды.
2. ЭАЕҚ-ның бірыңғай нысандарын әзірлеу мен қолданысқа енгізуді Қазақстан Республикасы Бас Прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (бұдан әрі – Комитет) құқықтық статистика субъектілерімен келісе отырып жүзеге асырады.
3. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі (бұдан әрі – ҚР ӘМ) және оның аумақтық органдары (бұдан әрі – аумақтық бөлімшелер), жеке сот орындаушылары аталған статистиканың субъектілері болып табылады.
4. ЭАЕҚ-н АІО ААЖ-не енгізу мен есепке қоюды ҚР ӘМ аумақтық бөлімшелері және жеке сот орындаушылары жүзеге асырады.
5. Есепті Комитет пен оның аумақтық басқармалары "Бірыңғай біріздендірілген статистикалық жүйе" автоматтандырылған ақпараттық жүйесінде (бұдан әрі – ББСЖ ААЖ) қалыптастырады.
2. Есептің құрылу тәртібі
6. Есеп ЭАЕҚ-ның мынадай түрлері деректерінің негізінде қалыптастырылады:
1) осы есепке Нұсқаулықтың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша "Атқарушылық құжатты есепке алу бойынша электрондық ақпараттық есепке алу құжаты" 4.0 нысанды ЭАЕҚ (бұдан әрі – 4.0 нысанды ЭАЕҚ);
2) осы есепке Нұсқаулықтың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша "Атқарушылық құжаттың қозғалысы мен оның орындалу нәтижелері туралы электрондық ақпараттық есепке алу құжаты" 4.1 нысанды ЭАЕҚ (бұдан әрі – 4.1 нысанды ЭАЕҚ).
7. Есеп тоқсан сайын үдемелі қорытындымен құрылады.
8. Комитеттің аумақтық басқармалары есеп бойынша статистикалық кесіндіні есептік кезеңнен кейінгі айдың 6-күніне сағат 15.00 растайды.
9. Комитет республика бойынша жиынтық есептерді Комитет Төрағасына қол қою үшін есептік кезеңнен кейінгі айдың 8-күніне ұсынады.
10. Мемлекеттік және жеке сот орындаушыларының жиынтық есебіне (Комитет статистикалық кесіндіні бекіткеннен кейін) Комитеттің аумақтық басқармаларының бастықтары, облыстар, республикалық маңызы бар қалалар мен астанадағы Әділет департаменттерінің басшылары және жеке сот орындаушыларының облыстардағы, республикалық маңызы бар қалалар мен астанадағы өңірлік палаталарының басшылары қол қояды, олар жергілікті жерлерде аталған есептердің сақталуын қамтамасыз етеді (Комитетке жолдамайды).

Сноска. Пункт 10 в редакции приказа и.о. Генерального Прокурора РК от 01.08.2019 № 80 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
11. Корректировка отчета после утверждения статистического среза проводится Комитетом.
12. После корректировки отчета Комитетом направляется соответствующая информация с приложением откорректированного отчета в МЮ РК в двухдневный срок.
13. Отчет состоит из 2 таблиц: таблица № 1 "Движение исполнительных документов" (далее – таблица № 1); таблица № 2 "Размер взысканий по исполнительным документам, поступившим на исполнение" (далее – таблица № 2).
14. В таблице № 1 отражается движение исполнительных документов.
15. В графе 1 учитывается остаток исполнительных производств на начало отчетного периода (при этом остаток на начало отчетного периода по результатам работы за 1 квартал, полугодие, 9 месяцев и год остается неизменным и отражает количество неоконченных исполнительных производств по состоянию на 1 января текущего года).
16. В графе 2 – возбужденные исполнительные производства по исполнительным документам, поступившим в отчетном периоде, при этом дата возбуждения исполнительного производства равняется дате отчетного периода.
17. Из них повторно возбужденные исполнительные производства отражаются в графе 3.
В графе 4 учитываются исполнительные листы на солидарных должников. Если имеются несколько исполнительных документов о взыскании в солидарном порядке, то учет ведется в отчете по исполнительному листу № 1 (по первому зарегистрированному исполнительному документу).
Регистрация исполнительных документов о взыскании в солидарном порядке производится по первому основному документу.
Исполнительные документы, подлежащие взысканию в солидарном порядке, учитываются только в том территориальном подразделении МЮ РК, где было рассмотрено уголовное или гражданское дело.
В случае, если должник проживает (или отбывает меру наказания) на территории другой области, то судебный исполнитель направляет постановление о проведении отдельных исполнительных действий, в соответствии со статьей 52 Закона Республики Казахстан "Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей" (далее - Закон).
18. В графе 5 отражаются исполнительные производства, принятые по территориальности.
В случае передачи документа от одного судебного исполнителя к другому в том же исполнительном органе исполнительный документ в отчете учитывается один раз.
19. В графе 6 учитываются исполнительные документы, направленные в отчетном периоде на исполнение по территориальности.
Направление исполнительных документов по территориальности производится через территориальное подразделение.

Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Бас Прокурорының м.а. 01.08.2019 № 80 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
11. Статистикалық кесінді бекітілгеннен кейін есепке түзету енгізуді Комитет жүргізеді.
12. Есепке түзету енгізілгеннен кейін екі күндік мерзімде Комитет түзетілген есепті қоса отырып, ҚР ӘМ-не тиісті ақпаратты жолдайды.
13. Есеп 2 кестеден тұрады: "Атқарушылық құжаттардың қозғалысы" 1-кестесі (бұдан әрі – № 1 кесте); "Орындауға келіп түскен атқарушылық құжаттар бойынша өндіріп алу мөлшері" 2-кестесі (бұдан әрі – № 2 кесте).
14. № 1 кестеде атқарушылық құжаттардың қозғалысы бейнеленеді.
15. 1-бағанда есептік жылдың басындағы атқарушылық іс жүргізудің қалдығы ескеріледі (бұл ретте 1-тоқсан, жартыжылдық, 9 ай және жыл ішінде атқарылған жұмыс нәтижелері бойынша есептік кезеңнің басындағы қалдық өзгеріссіз сақталады және ағымдағы жылдың 1-қаңтарындағы жағдай бойынша аяқталмаған атқарушылық іс жүргізудің саны бейнеленеді).
16. 2-бағанда есептік кезеңде келіп түскен атқарушылық құжаттар бойынша қозғалған атқарушылық іс жүргізулер көрсетіледі, соның ішінде атқарушылық іс жүргізудің қозғалған күні есептік кезеңнің күніне тең болуы қажет.
17. Солардың ішінен қайта қозғалған атқарушылық іс жүргізулер 3-бағанда бейнеленеді.
4-бағанда ортақ борышкерлердің атқару парақтары ескеріледі. Егер ортақ тәртіпте өндіріп алу туралы бірнеше атқарушылық құжат бар болса, онда есепке алу № 1 атқару парағы бойынша есепте (бірінші тіркелген атқарушылық құжат бойынша) жүргізіледі.
Ортақ тәртіпте өндіріп алу туралы атқарушылық құжаттарды тіркеу бірінші негізгі құжат бойынша жүзеге асырылады.
Ортақ тәртіпте өндіріп алуға жататын атқарушылық құжаттар қылмыстық немесе азаматтық іс қаралған ҚР ӘМ аумақтық бөлімшесінде ғана есепке алынады.
Борышкер өзге облыстың аумағында тұрып жатқан (немесе жазасын өтеп жүрген) жағдайда, сот орындаушысы "Атқарушылық iс жүргiзу және сот орындаушыларының мәртебесi туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 52-бабына сәйкес (бұдан әрі – Заң) жекелеген атқарушылық іс-әрекеттердің орындалуын өткізу туралы қаулы жолдайды.
18. 5-бағанда аумақтық тиесілігіне қарай қабылданған атқарушылық іс жүргізулер бейнеленеді.
Құжат бір атқарушылық органдағы бір сот орындаушысынан басқа сот орындаушысына берілген жағдайда атқарушылық құжат есепте бір рет ескеріледі.
19. 6-бағанда есептік кезеңде аумақтық тиесілігіне қарай орындауға жолданған атқарушылық құжаттар есепке алынады.
Атқарушылық құжаттарды аумақтық тиесілігіне қарай жолдау аумақтық бөлімше арқылы жүзеге асырылады.

20. В графе 7 отражается общее количество исполнительных производств, которые находились на исполнении в отчетном периоде. Без учета исполнительных документов, направленных по территориальности (остаток исполнительных производств на начало года и возбужденные в текущем году исполнительные производства).
21. В графе 8 указывается общее количество исполнительных документов, производство по которым окончено в отчетном периоде. Исполнительное производство считается оконченным в случаях:
1) предусмотренных статьей 49 Закона;
2) прекращения исполнительного производства по основаниям, указанным в подпунктах 1-6), 8), 9) пункта 1 статьи 47 Закона.
Оценка показателя фактически исполненных исполнительных документов производится по отношению к оконченным исполнительным документам, а оценка показателя реально взысканных сумм по исполнительным документам производится по отношению к сумме по документам, производство по которым окончено.
22. В графе 9 из графы 8 учитывается количество оконченных исполнительных производств по повторно возбужденным исполнительным производствам.
23. В графе 10 учитываются исполнительные документы, по которым судебным исполнителем полностью взысканы с должника денежные средства или выполнены другие действия, предусмотренные в исполнительном документе (передано взыскателю принадлежащее должнику имущество, ответчик выселен или истец вселен, домовладение разделено и другие действия). При этом обязательно отмечается, что исполнительное производство окончено и в требованиях исполнения указывается "судебным исполнителем".
24. В графе 11, в том числе, отражается количество исполненных производств администратором бюджетной программы в соответствии с пунктом 3-1 статьи 6 Закона.
Сноска. Пункт 24 в редакции приказа Генерального Прокурора РК от 26.09.2017 № 108 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
25. В графе 12 отражается количество исполнительных производств исполненных должником до предъявления исполнительного документа.
26. Графа 13 отражает количество исполнительных документов, возвращенных взыскателю на основании статьи 48 Закона. В графе 14, в том числе в связи с частичным исполнением. В графе 15 учитываются исполнительные документы, возвращенные на основании подпункта 3) статьи 49 Закона.
27. В графе 16 учитываются исполнительные документы, производство по которым прекращено на основании подпунктов 1-6), 7-1), 8), 8-1), 9) пункта 1 статьи 47 Закона.
28. В графе 17 отражаются исполнительные документы, производство по которым прекращено, если завершена ликвидация юридического лица, являвшегося взыскателем или должником, при отсутствии правопреемника либо исполнительный документ направлен для исполнения банкротному управляющему или реабилитационному управляющему или в ликвидационную комиссию юридического лица, являющегося должником.

20. 7-бағанда есептік кезеңде орындауда болған атқарушылық іс жүргізулердің жалпы саны бейнеленеді. Аумақтық тиесілігіне қарай жолданған атқарушылық құжаттарды қоспағанда (жылдың басындағы атқарушылық іс жүргізудің қалдығы мен ағымдағы жылы қозғалған атқарушылық іс жүргізу).
21. 8-бағанда іс жүргізуі есептік кезеңде аяқталған атқарушылық құжаттардың жалпы саны көрсетіледі. Атқарушылық іс жүргізу мынадай жағдайларда аяқталған болып есептеледі:
1) Заңның 49-бабымен көзделген;
2) Заңның 47-бабы 1-тармағының 1-6), 8), 9) тармақшаларында көрсетілген негіздері бойынша атқарушылық іс жүргізу қысқартылған жағдайларда.
Іс жүзінде орындалған атқарушылық құжаттардың көрсеткіштерін бағалау аяқталған атқарушылық құжаттарға қатысты, ал атқарушылық құжаттар бойынша нақты өтелген сомалардың көрсеткіштерін бағалау іс жүргізулері аяқталған құжаттардың сомасы бойынша жүргізіледі.
22. 8-бағаннан шығатын 9-бағанда қайта қозғалған атқарушылық іс жүргізу бойынша аяқталған атқарушылық іс жүргізулердің саны ескеріледі.
23. 10-бағанда сот орындаушысы борышкерден ақшалай қаражатты толық өндіріп алған немесе атқарушылық құжатта көзделген өзге де іс-әрекеттерді орындаған атқарушылық құжаттар көрсетіледі (өндіріп алушыға борышкердің иелігіндегі мүлік берілді, жауап беруші көшірілді немесе талап-арыз беруші көшіп келді, үй иелігі бөлінді және тағы басқа әрекеттер). Сонымен қатар атқарушылық іс жүргізудің аяқталғаны міндетті түрде белгіленеді және орындау талаптарында "сот орындаушысымен" деген көрсетіледі.
24. Соның ішінде 11-бағанда Заңының 6-бабы 3-1) тармақшасына сәйкес, бюджеттік бағдарламаның әкімшісі орындаған іс жүргізулердің саны бейнеленеді.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Бас Прокурорының 26.09.2017 № 108 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен
25. 12-бағанда атқарушылық құжат ұсынылғанға дейін борышкер орындаған атқарушылық іс жүргізулердің саны көрсетіледі.
26. 13-бағанда Заңның 48-бабының негізінде өндіріп алушыға қайтарылған атқарушылық құжаттардың саны бейнеленеді. 14-бағанда соның ішінде жартылай орындаумен байланыстылары. 15-бағанда Заңның 49-бабы 3) тармақшасының негізінде қайтарылған атқарушылық құжаттар ескеріледі.
27. 16-бағанда Заңның 47-бабы 1-тармағы 1-6), 7-1), 8), 8-1), 9) тармақшаларының негізінде іс жүргізулері қысқартылған атқарушылық құжаттар бейнеленеді.
28. 17-бағанда егер өндіріп алушы немесе борышкер болып табылатын заңды тұлғаны тарату аяқталған болса, құқықтық мұрагер жоқ болғанда немесе атқарушылық құжат орындау үшін банкроттық басқарушыға немесе сауықтыруды басқарушыға, не борышкер болып табылатын заңды тұлғаның тарату комиссиясына жолданған болса, іс жүргізулері қысқартылған атқарушылық құжаттар бейнеленеді.

29. В графе 18 отражается количество исполнительных документов, оконченных свыше установленного срока.
В срок исполнения решения суда или иного исполнительного документа не включается время приостановления производства в порядке, предусмотренном статьей 42 Закона. При исчислении сроков следует иметь в виду, что они установлены лишь по исполнительным производствам, которые не связаны с периодическим взысканием.
30. В графе 19 отражается остаток неисполненных документов на конец отчетного периода.
31. В графе 20 указываются исполнительные документы, направленные на периодическое исполнение.
32. В графе 21 указывается количество всего приостановленных исполнительных производств. Из них в графе 22 – в связи с приостановлением в случае вынесения постановления судом или должностным лицом, которому законодательными актами Республики Казахстан предоставлено право приостановления исполнения судебного акта, на основании которого выдан исполнительный документ, а также предоставления судом отсрочки, рассрочки исполнения на определенный срок.
33. В графе 23 указывается количество приостановленных исполнительных производств в случаях реорганизации юридического лица, являющегося должником, или принятия в установленном Законом порядке решения судом о возбуждении производства о несостоятельности (банкротстве), принятия решения судом о принудительной ликвидации.
34. Из строчных показателей выделяются исполнительные документы по категориям требований:
1. В строке 1 учитываются исполнительные документы о штрафах по приговорам.
2. В строке 2 учитываются исполнительные документы о конфискации имущества осужденных.
35. Сведения об исполнительных документах по приговорам о взыскании в пользу физических и юридических лиц, отражаются в строке 3, в пользу государства отражаются в строке 4, в том числе взыскание материального ущерба, причиненного уголовным правонарушением отражается в строке 5.
36. Строка 6 включает исполнительные документы о взыскании в пользу государства, строка 7 – в пользу государственного предприятия, государственного учреждения, в строке 8 отражаются взыскание материального ущерба, в строке 9 отражается взыскание с должностных лиц, по вине которых взыскан ущерб, в строке 10 отражаются сведения о взыскании госпошлины в доход государства.
37. В строке 11 отражаются исполнительные документы о взыскании с государства.
38. В строке 12 отражается взыскание с государства вреда в связи с незаконными действиями должностных лиц.
39. Взыскание в пользу юридических лиц независимо от формы собственности и лиц, занимающихся предпринимательской деятельностью, отражается в строке 13, в том числе взыскание с банков второго уровня отражается в строке 14.

29. 18-бағанда белгіленгеннен артық мерзімде аяқталған атқарушылық құжаттардың саны көрсетіледі.
Сот шешімін немесе өзге атқарушылық құжатты орындау мерзіміне Заңның 42-бабында көзделген тәртіпте іс жүргізуді тоқтату уақыты енгізілмейді. Мерзімдерді есептеу кезінде олар атқарушылық іс жүргізулер бойынша ғана белгіленгенін және мерзімді өндіріп алуларға байланысты емес екенін ескеру қажет.
30. 19-бағанда есептік кезеңнің аяғындағы орындалмаған құжаттардың қалдығы бейнеленеді.
31. 20-бағанда мерзімді орындауға жолданған атқарушылық құжаттар көрсетіледі.
32. 21-бағанда барлық тоқтатылған атқарушылық іс жүргізудің саны көрсетіледі. Соның ішінде 22-бағанда Қазақстан Республикасының заң шығару актілерімен сот актісін орындауды тоқтату құқығы берілген және соның негізінде атқарушылық құжатты берген соттың немесе лауазымды адамның қаулы шығарған, сондай-ақ соттың орындауды белгілі бір мерзімге шегеруді, ұзартуды ұсынған жағдайларында тоқтатуымен байланысты саны бейнеленеді.
33. 23-бағанда борышкер болып табылатын заңды тұлғаны қайта ұйымдастыру немесе соттың Заңмен белгіленген тәртіпте дәрменсіздік (банкроттық) туралы іс жүргізуді қозғау жөнінде шешім қабылдауы, соттың мәжбүрлеп тарату туралы шешім қабылдауы жағдайларында тоқтатылған атқарушылық іс жүргізудің саны көрсетіледі.
34. Жолдар бойынша көрсеткіштерден талаптар санаттары бойынша атқарушылық құжаттар ерекшеленеді.
1. 1-жолда үкімдер бойынша айыппұлдар туралы атқарушылық құжаттар ескеріледі.
2. 2-жолда сотталғандардың мүлкін тәркілеу туралы атқарушылық құжаттар ескеріледі.
35. Азаматтар мен заңды тұлғалардың пайдасына өндіріп алу туралы үкімдер бойынша атқарушылық құжаттар жөніндегі мәліметтер 3-жолда, мемлекет пайдасына 4-жолда, соның ішінде қылмыстық құқық бұзушылықпен келтірілген материалдық нұқсанды өндіріп алу 5-жолда бейнеленеді.
36. 6-жол мемлекет пайдасына өндіріп алу, 7-жол – мемлекеттік кәсіпорынның, мемлекеттік ұйымның пайдасына өндіріп алу, 8-жол – материалдық нұқсанды өндіріп алу, 9-жол – лауазымды адамдардың кінәсі бойынша залал өндіріп алынған лауазымды адамдардан өндіріп алу, 10-жол – мемлекеттің кірісіне мемлекеттік баж салығын өндіріп алу туралы атқарушылық құжаттарды қамтиды.
37. 11-жолда мемлекеттен өндіріп алу туралы атқарушылық құжаттар ескеріледі.
38. 12-жолда лауазымды адамдардың заңсыз әрекеттерімен байланысты залал келтірілгені үшін мемлекеттен өндіріп алу туралы мәліметтер бейнеленеді.
39. Меншік нысанына байланыссыз заңды тұлғалардың және кәсіпкерлік қызметпен айналысатын адамдардың пайдасына өндіріп алу 13-жолда бейнеленеді, соның ішінде екінші деңгейдегі банктерден өндіріп алу 14-жолда көрсетіледі.

40. В строке 15 отражаются исполнительные документы о взыскании в пользу физических лиц, в том числе о взыскании заработной платы, либо пенсий и пособий, алиментов указываются в строках 16-18.
41. В строке 19 отражаются исполнительные документы по решениям международных, иностранных судов и арбитражей.
42. В строке 20 отражаются сведения по постановлению судебного исполнителя о возмещении расходов, понесенных при совершении исполнительных действий.
43. В строке 21 отражаются сведения по постановлению судебного исполнителя о взыскании исполнительской санкции.
44. В строке 22 отражаются исполнительные документы по постановлению прокурора о принудительном исполнении.
45. В строке 23 отражаются сведения по постановлению частного судебного исполнителя об утверждении суммы оплаты его деятельности.
46. Штрафы по постановлениям судов об административных делах отражаются в строке 24, а штрафы по постановлениям уполномоченного органа в строке 25.
47. В строке 26 отражаются исполнительные документы о конфискации имущества по административным делам.
48. В строке 27 отражаются иные исполнительные документы неимущественного характера (исполнительные документы о выселении, вселении, восстановлении на работу, об уничтожении вещественных доказательств, о сносе строения и принуждения должников совершить определенные действия).
49. В строке 28 указывается итоговая сумма исполнительных производств.
50. В таблице № 2 отражаются все виды взысканий, по исполнительным документам. Все суммы указываются в национальной валюте – тенге, на основании документов бухгалтерского учета, подтверждающих фактическое поступление денежных средств в пользу физических и юридических лиц, а также государства.
51. В графе 1 учитывается остаток сумм на начало отчетного периода, в графе 2 отражается сумма по возбужденным исполнительным производствам, поступившим в отчетном периоде.
52. Сумма по повторно возбужденным исполнительным производствам отражается в графе 3, подлежащая к взысканию сумма в солидарном порядке учитывается в графе 4.
53. В графе 5 учитываются суммы, принятые по территориальности, в графе 6 направленные в отчетном периоде на исполнение по территориальности.
54. В графу 7 входят все суммы, подлежащие взысканию в отчетном периоде, без учета исполнительных документов, направленных по территориальности ((графа 1 + графа 2) – графа 6 = графа 7).
55. В графе 8 указывается сумма по документам, производство по которым окончено в отчетном периоде либо прекращено. Сумма графы 8 равняется графам 9, 10, 12, 13, 15, 16.

40. 15-жолда жеке тұлғалардың пайдасына өндіріп алу туралы атқарушылық құжаттар бейнеленеді, соның ішінде жалақыны немесе зейнетақыны және жәрдемақыны, алиментті өндіріп алу туралы 16-18-жолдарда көрсетіледі.
41. 19-жолда халықаралық, шетелдік соттардың және арбитраждардың шешімдері бойынша атқарушылық құжаттар бейнеленеді.
42. 20-жолда атқарушылық әрекеттерді іске асыру кезінде жасалған шығындарды өтеу туралы сот орындаушысының қаулысы бойынша мәліметтер белгіленеді.
43. 21-жолда сот орындаушысының қаулысы бойынша атқарушылық санкцияларды өндіріп алу туралы мәліметтер бейнеленеді.
44. 22-жолда мәжбүрлеп орындау туралы прокурордың қаулысы бойынша атқарушылық құжаттар көрсетіледі.
45. 23-жолда жеке сот орындаушысы қызметі төлемінің сомасын бекіту туралы оның қаулысы бойынша мәліметтер бейнеленеді.
46. Соттардың әкімшілік істер туралы қаулылары бойынша айыппұлдар 24-жолда, ал уәкілетті органның қаулылары бойынша айыппұлдар 25-жолда ескеріледі.
47. 26-жолда әкімшілік істер бойынша мүлікті тәркілеу туралы атқарушылық құжаттар ерекшеленеді.
48. 27-жолда мүліктік емес сипаттағы (тұрғылықты жерінен көшіру, көшіп келу, жұмысқа қайта алу, заттай айғақтарды жою, құрылысты бұзу, борышкерлерді белгілі бір әрекеттерді жасауға мәжбүрлеу туралы) өзге де атқарушылық құжаттар бейнеленеді.
49. 28-жолда атқарушылық іс жүргізудің қорытынды сомасы көрсетіледі.
50. № 2 кестеде атқарушылық құжаттар бойынша өндіріп алулардың барлық түрлері бейнеленеді. Барлық сомалар жеке және заңды тұлғалардың, сондай-ақ мемлекеттің пайдасына ақшалай қаражаттың іс жүзінде келіп түскенін растайтын бухгалтерлік есеп құжаттарының негізінде ұлттық валюта – теңгемен көрсетіледі.
51. 1-бағанда есептік жылдың басындағы сомалардың қалдығы, 2-бағанда есептік кезеңде келіп түскен қозғалған атқарушылық іс жүргізулер бойынша сома бейнеленеді.
52. Қайта қозғалған атқарушылық іс жүргізулер бойынша сома 3-бағанда, ортақ тәртіпте өндіріп алуға жататын сома 4-бағанда ерекшеленеді.
53. 5-бағанда аумақтық тиесілігіне қарай қабылданған, 6-бағанда есептік кезеңде аумақтық тиесілігіне қарай орындауға жолданған сомалар ескеріледі.
54. 7-бағанға аумақтық тиесілігіне қарай жолданған атқарушылық құжаттарды қоспағанда, есептік кезеңде өндіріп алуға жататын барлық сома кіреді ((1-баған + 2-баған) – 6-баған = 7-баған).
55. 8-бағанда іс жүргізуі есептік кезеңде аяқталған немесе қысқартылған құжаттар бойынша сома көрсетіледі. Бұл ретте, 8-бағанның сомасы 9, 10, 12, 13, 15, 16-бағандардың сомасына тең.

56. В графе 9 из графы 8 отражается сумма по повторно возбужденным исполнительным производствам.
57. В графе 10 учитываются суммы по исполнительным документам, по которым судебным исполнителем полностью взысканы с должника денежные средства или выполнены другие действия, предусмотренные в исполнительном документе.
При этом, в графу 10 включаются суммы взысканные судебным исполнителем только по исполнительным документам, исполненным в полном объеме.
58. В графе 11 отражается сумма, взысканная администратором бюджетной программы в соответствии с ПП № 448.
59. В графе 12 отражается сумма оплаченная должником до предъявления исполнительного документа.
60. В графе 13 отражаются суммы по документам, возвращенным взыскателю на основании статьи 48 Закона, в графе 14 частично взысканная сумма из графы 13, в графе 15 - возращенным на основании подпункта 3) статьи 49 Закона.
61. В графе 16 учитываются суммы по исполнительным документам, производство по которым прекращено на основании подпунктов подпунктов 1-6), 7-1), 8), 8-1), 9) пункта 1 статьи 47 Закона.
62. В графе 17 отражается сумма по исполнительным документам, производство по которым прекращено, если завершена ликвидация юридического лица, являвшегося взыскателем или должником, при отсутствии правопреемника либо исполнительный документ направлен для исполнения банкротному управляющему или реабилитационному управляющему, или в ликвидационную комиссию юридического лица, являющегося должником.
63. В графе 18 отражаются суммы исполнительных документов, оконченных свыше срока установленного статьей 39 Закона.
64. В графе 19 отражается остаток сумм документов на конец отчетного периода (графа 19 = графа 7 - графа 8), из них в графе 20 указываются суммы по исполнительным документам, направленным на периодическое исполнение.
65. В графе 21 указывается сумма всего приостановленных исполнительных производств. Из них в графе 22 – в связи с приостановлением в случае вынесения постановления судом или должностным лицом, которому законодательными актами Республики Казахстан предоставлено право приостановления исполнения судебного акта, на основании которого выдан исполнительный документ, а также предоставления судом отсрочки, рассрочки исполнения на определенный срок.
66. В графе 23 указывается количество приостановленных исполнительных производств в случаях реорганизации юридического лица, являющегося должником, или принятия в установленном законодательством порядке решения судом о возбуждении производства о несостоятельности (банкротстве), принятия решения судом о принудительной ликвидации.

56. 8-бағаннан шығатын 9-бағанда қайта қозғалған атқарушылық іс жүргізу бойынша сома бейнеленеді.
57. 10-бағанда сот орындаушысы борышкерден ақшалай қаражатты толықтай өндіріп алған немесе атқарушылық құжатта көзделген өзге әрекеттер жасалған атқарушылық құжаттар бойынша сомалар ескеріледі.
Бұл ретте, 10-бағанға тек толық көлемде орындалған атқарушылық құжаттар бойынша сот орындаушысы өндіріп алған соманы ғана қосу қажет.
58. 11-бағанда № 448 ҮҚ сәйкес, бюджеттік бағдарламаның әкімшісі өндіріп алған сома бейнеленеді.
59. 12-бағанда атқарушылық құжат ұсынылғанға дейін борышкер төлеген сома көрсетіледі.
60. 13-бағанда Заңның 48-бабының негізінде өндіріп алушыға қайтарылған құжаттар бойынша сома бейнеленеді, 14-бағанда 13-бағаннан шығатын жартылай өндірілген сома, 15-бағанда Заңның 49-бабы 3) тармақшасының негізінде қайтарылған құжаттар бойынша сома ескеріледі.
61. 16-бағанда Заңның 47-бабы 1-тармағы 1-6), 7-1), 8), 8-1), 9) тармақшаларының негізінде іс жүргізулері қысқартылған атқарушылық құжаттар бойынша сома бейнеленеді.
62. 17-бағанда егер өндіріп алушы немесе борышкер болып табылатын заңды тұлғаны тарату аяқталған болса, құқықтық мұрагер жоқ болғанда немесе атқарушылық құжат орындау үшін банкроттық басқарушыға немесе сауықтыруды басқарушыға, не борышкер болып табылатын заңды тұлғаның тарату комиссиясына жолданған болса, іс жүргізулері қысқартылған атқарушылық құжаттар бойынша сома бейнеленеді.
63. 18-бағанда Заңның 39-бабында белгіленгеннен артық мерзімде аяқталған атқарушылық құжаттардың сомасы көрсетіледі.
64. 19-бағанда есептік кезеңнің аяғындағы құжаттар сомасының қалдығы бейнеленеді (19-баған = 7-баған – 8-баған), солардың ішінен 20-бағанда мерзімді орындауға жіберілген атқарушылық құжаттардың сомасы көрсетіледі.
65. 21-бағанда барлық тоқтатылған атқарушылық іс жүргізулердің сомасы көрсетіледі. Соның ішінен 22-бағанда Қазақстан Республикасының заң шығару актілерімен сот актісін орындауды тоқтату құқығы берілген және соның негізінде атқарушылық құжатты берген соттың немесе лауазымды адамның қаулы шығарған, сондай-ақ соттың орындауды белгілі бір мерзімге шегеруді, ұзартуды ұсынған жағдайларында тоқтатуымен байланысты саны бейнеленеді.
66. 23-бағанда борышкер болып табылатын заңды тұлғаны қайта ұйымдастыру немесе соттың заңмен белгіленген тәртіпте дәрменсіздік (банкроттық) туралы іс жүргізуді қозғау жөнінде шешім қабылдауы, соттың мәжбүрлеп тарату туралы шешім қабылдауы жағдайларында тоқтатылған атқарушылық іс жүргізудің саны көрсетіледі.

67. В графе 24 указываются суммы взысканной 10 % исполнительской санкции, уплаченной должником в добровольном порядке.
68. Формирование строк таблицы № 2 аналогично формированию строк таблицы № 1.
3. Введение ЭИУД в АИС ОИП
69. В ЭИУД подлежат электронному заполнению все необходимые реквизиты по учету и движению исполнительного документа, а также результатам его исполнения.
ЭИУД формы 4.0 вводятся по исполнительным документам согласно статье 9 Закона.
ЭИУД формы 4.1 вводится по исполнительным документам, по которым принято одно из ниже перечисленных решений:
1) отсрочка, рассрочка исполнения (по решению суда) в порядке статьи 40 Закона;
2) окончание исполнительного производства по основаниям, предусмотренным статьей 49 Закона;
3) приостановление исполнительного производства по основаниям, предусмотренным статьей 42 Закона;
4) возобновление исполнительного производства по основаниям, предусмотренным статьей 46 Закона.
Реквизитный состав ЭИУД форм 4.0 и 4.1 заполняется согласно справочнику реквизитного состава ЭИУД форм 4.0, 4.1 по форме согласно приложению 3 к настоящей Инструкции к отчету.
Направленный по территориальности, но не поступивший направленному территориальному подразделению исполнительный документ, не снимается с учета до его поступления в соответствующий орган по исполнению судебных актов.
Территориальным подразделением, при направлении исполнительного производства по территориальности, направляется заполненная контрольная карточка № 1 "О направлении исполнительного документа для исполнения по территориальности" (далее – карточка № 1) по форме согласно приложению 4 к настоящей Инструкции к отчету, а также материалы исполнительного производства (справка, подтверждающая проживание должника на территории соответствующего района, города или области, справка о частичном исполнении исполнительного документа, при наличии такового, постановление судебного исполнителя о направлении исполнительного документа по территориальности).
Территориальным подразделением, принявшим исполнительный документ, заполняется контрольная карточка № 2 "О принятии исполнительного документа для исполнения по территориальности" (далее – карточка № 2) по форме согласно приложению 5 к настоящей Инструкции к отчету), которая направляется в соответствующее территориальное подразделение для снятия с учета исполнительного документа.
Контрольные карточки № 1 и № 2 предназначены для учета движения исполнительных документов и проведения сверок с территориальными подразделениями других регионов по каждому направленному и поступившему по территориальности исполнительному документу.

67. 24-бағанда борышкер өз еркімен төлеген 10%-дық атқарушылық санкцияның өндірілген сомасы көрсетіледі.
68. № 2 кестенің жолдарын қалыптастыру № 1 кестенің жолдарына ұқсас жүргізіледі.
3. ЭАЕҚ-н АІО ААЖ-не енгізу
69. ЭАЕҚ-нда атқарушылық құжатты есепке алу және оның қозғалысы, сондай-ақ орындалу нәтижелері бойынша барлық қажетті деректемелер электронды толтырылуға жатады.
4.0 нысанды ЭАЕҚ Заңының 9-бабына сәйкес (бұдан әрі – Заң) атқарушылық құжаттар бойынша енгізіледі.
4.1 нысанды ЭАЕҚ келесі шешімдердің біреуі қабылданған атқарушылық құжаттар бойынша енгізіледі:
1) Заңның 40-бабының тәртібінде орындау мерзімін шегеру, ұзарту (сот шешімі бойынша);
2) Заңның 49-бабымен көзделген негіздер бойынша атқарушылық іс жүргізуді аяқтау;
3) Заңның 42-бабымен көзделген негіздер бойынша атқарушылық іс жүргізуді тоқтату;
4) Заңның 46-бабымен көзделген негіздер бойынша атқарушылық іс жүргізуді қайта жаңғырту.
4.0 және 4.1 нысанды ЭАЕҚ-ның деректемелік құрамы осы есепке Нұсқаулықтың 3-қосымшасына сәйкес нысанда 4.0 және 4.1 нысанды ЭАЕҚ деректемелік құрамының анықтамалығына сәйкес толтырылады.
Аумақтық тиесілігіне қарай жолданған, алайда жолданған аумақтық бөлімшеге келіп түспеген атқарушылық құжат тиісті сот актілерін орындау органына келіп түскенге дейін оны жолдаған аумақтық бөлімшенің есебінен шығарылмайды.
Аумақтық бөлімше атқарушылық іс жүргізуді аумақтық тиесілігіне қарай жолдаған кезде осы есепке Нұсқаулықтың 4-қосымшасына сәйкес нысан бойынша "Атқарушылық құжатты орындау үшін аумақтық тиесілігіне қарай жіберу туралы" толтырылған № 1 бақылау карточкасын, сондай-ақ атқарушылық іс жүргізу материалдарын (борышкердің тиісті ауданның, қаланың немесе облыстың аумағында тұратынын растайтын анықтама, бар болса атқарушылық құжаттың жартылай орындалғаны туралы анықтама, атқарушылық құжатты аумақтық тиесілігіне қарай жіберу туралы сот орындаушысының қаулысы) жібереді.
Атқарушылық құжатты аумақтық тиесілігіне қарай қабылдаған аумақтық бөлімше осы есепке Нұсқаулықтың 5-қосымшасына сәйкес нысан бойынша "Атқарушылық құжатты орындау үшін аумақтық тиесілігіне қарай қабылдау туралы" № 2 бақылау карточкасын толтырады, оны атқарушылық құжатты есептен шығару үшін тиісті аумақтық бөлімшеге жібереді.
№ 1 және № 2 бақылау карточкалары атқарушылық құжаттардың қозғалысын есепке алуға және басқа аймақтардың аумақтық бөлімшелерімен аумақтық тиесілігіне қарай жіберілген немесе келіп түскен әрбір атқарушылық құжат бойынша салыстырулар жүргізуге арналған.

4. Порядок введения корректировок ЭИУД в АИС ОИП
70. Корректировка реквизитов ЭИУД, внесенных в АИС ОИП, производится территориальными подразделениями МЮ РК и частными судебными исполнителями по своей инициативе, либо по инициативе Комитета и его территориальных управлений.
71. По результатам корректировки соответствующим территориальным органом незамедлительно предоставляются в Комитет или его территориальное управление сведения о произведенной корректировке (с указанием сквозного номера исполнительного производства, наименования изменяемого реквизита, прежнего и нового показателя), на основании которых производится проверка в АИС ЕУСС Комитета.
Приложение 1
к Инструкции к отчету
Электронный информационный учетный документ по учету
исполнительного документа
Сведения о поступлении документа на исполнение:
1. Номер и/листа: (текст)
дата вынесения судебного акта: (дата)
1.1. Номер гражданского, уголовного, административного дела в суде (номер административного постановления уполномоченного органа): (текст)
2. Дата выписки и/листа: (дата)
3. Орган, вынесший исполнительный документ: (текст)
3.1. Истец по гражданскому делу: (словарный реквизит)
4. Наименование исполнительного документа (статьи 9 Закона): (словарный реквизит)
5. Отказано в порядке подпунктов 1-9 пункта 1 статьи 38 Закона: (словарный реквизит)
5.1. Дата отказа: (дата)
5.2. Наименование органа, лица кому возвращено, в порядке пункта 5 статьи 38 Закона: (текст)
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) взыскателя, наименование территориального органа): (текст)
6. Дата возбуждения исполнительного производства: (дата)
6.1. Наименование территориального органа: (текст)
6.2. Сквозной номер и/п: (текст)
7. Дата поступления исполнительного документа на исполнение: (дата)
7.1. Исполнительный документ поступил: (словарный реквизит)
8. Категория требований: (словарный реквизит)
8.1. Дополнение к категории требований: (словарный реквизит)
9. Сущность требования: (текст)
10. Сумма взыскания: (в тенге) (текст)
10.1. В солидарном порядке: (текст)
Сведения о должнике: физическое лицо, юридическое лицо (словарный реквизит)
Для физического лица: (текст)
11. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) должника: (текст)
Дата рождения: (дата)
11.1. Номер уд/личности: (текст), кем выдан: (текст), когда выдан: (дата)
11.2. Индивидуальный идентификационный номер: (текст)
11.3. Место работы: (текст)
11.4. Занимаемая должность: (словарный реквизит)
11.5. Иностранное лицо: (словарный реквизит)
11.6. Страна гражданства для иностранцев: (текст)
11.7. Место жительства: (текст)
Для юридического лица: (текст)

4. АІО ААЖ-нде ЭАЕҚ-на түзетулер енгізу тәртібі
70. АІО ААЖ-не енгізілген ЭАЕҚ деректемелерін түзету ҚР ӘМ аумақтық бөлімшелерімен және жеке сот орындаушыларымен өз бастамалары бойынша немесе Комитеттің және оның аумақтық басқармаларының бастамалары бойынша жүзеге асырылады.
71. Түзетудің нәтижелері бойынша тиісті аумақтық орган Комитетке немесе оның аумақтық басқармасына жасалған түзетулер туралы мәліметтерді (атқарушылық іс жүргізудің толассыз нөмірін, өзгертілетін деректеменің атауын, алдыңғы және жаңа көрсеткішті көрсету арқылы) тез арада ұсынады, солардың негізінде Комитеттің ББСЖ ААЖ-нде тексеру жүргізіледі.
Есепке Нұсқаулықтың
1-қосымшасы
Атқарушылық құжатты есепке алу бойынша электрондық ақпараттық есепке алу құжаты
Құжаттың орындауға келіп түскені туралы мәліметтер:
1. Атқару парағының нөмірі: (мәтін)
Сот актісінің шығарылған күні: (күні)
1.1. Соттағы азаматтық, қылмыстық, әкімшілік істің нөмірі (уәкілетті органның әкімшілік қаулысының нөмірі): (мәтін)
2. Атқару парағының берілген күні: (күні)
3. Атқарушылық құжатты шығарған орган: (мәтін)
3.1. Азаматтық іс бойынша арызданушы: (сөздік деректеме)
4. Атқарушылық құжаттың атауы (Заңның 9-б.): (сөздік деректеме) 5. Заңның 38-б. 1-т. 1-9-тш. тәртібінде бас тартылды: (сөздік деректеме)
5.1. Бас тартылған күні: (күні)
5.2. Заңның 38-б. 5-т. тәртібінде қайтару жүргізілген органның, адамның атауы: (мәтін)
(Өндіріп алушының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), аумақтық органның атауы): (мәтін)
6. Атқарушылық іс жүргізудің қозғалған күні: (күні)
6.0. Аумақтық органның атауы: (мәтін)
6.1. Атқарушылық іс жүргізудің толассыз нөмірі: (мәтін)
7. Атқарушылық құжаттың орындауға келіп түскен күні: (күні)
7.1. Атқарушылық құжат келіп түсті: (сөздік деректеме)
8. Талаптардың санаты: (сөздік деректеме)
8.1. Талаптар санатына қосымша: (сөздік деректеме)
9. Талаптың мәні: (мәтін)
10. Өндіріп алу сомасы: (теңге түрінде) (мәтін)
10.1. Ортақ тәртіпте: (мәтін)
Борышкер туралы мәліметтер: жеке тұлға, заңды тұлға (сөздік деректеме)
Жеке тұлғаға арналған: (мәтін)
11. Борышкердің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса): (мәтін)
Туған күні: (күні)
11.1. Жеке куәлігінің нөмірі: (мәтін), кіммен берілген: (мәтін), қашан берілген: (күні)
11.2. Жеке сәйкестендіру нөмірі: (мәтін)
11.3. Жұмыс орны: (мәтін)
11.4. Атқарып отырған лауазымы: (сөздік деректеме)
11.5. Шетелдік адам: (сөздік деректеме)
11.6. Шетелдіктер үшін ел азаматтығы: (мәтін)
11.7. Мекенжайы: (мәтін)
Заңды тұлғаға арналған: (мәтін)

12. Наименование юр.лица/индивидуального предпринимателя: (текст)
12.1. Бизнес-идентификационный номер: (текст)
12.2. Номер расчетного счета: (текст)
Наименование банка: (текст)
13. Юридический адрес должника: (текст)
Сведения о взыскателе:
14. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) взыскателя: (текст)
14.1. Дата рождения: (дата)
14.2. Индивидуальный идентификационный номер: (текст)
14.3. Иностранное лицо: (словарный реквизит)
14.4. Место жительства: (текст)
15. Наименование юр. лица/индивидуального предпринимателя: (текст)
15.1. Бизнес-идентификационный номер: (текст)
16. Юридический адрес взыскателя: (текст)
17. Лицо, заполнившее ЭИУД: (государственный судебный исполнитель (01),частный судебный исполнитель (02))
17.1. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) судебного исполнителя: (текст)
17.2 Индивидуальный идентификационный номер должностного лица заполнившего ЭИУД: (текст)
Приложение 2
к Инструкции к отчету
Электронный информационный учетный документ о движении
исполнительного документа и результатах его исполнения
1. Номер исполнительного документа: (текст)
1.1. Дата вынесения судебного акта: (дата)
1.2. Номер гражданского, уголовного, административного дела в суде (номер административного постановления уполномоченного органа): (текст)
1.3. Дата выписки исполнительного документа: (дата)
1.4. Орган, вынесший исполнительный документ: (текст)
1.5. Сквозной номер и/производства: (текст)
1.6. Дата возбуждения исполнительного производства: (дата)
1.7. Наименование территориального органа: (текст)
Стороны по исполнительному производству:
1.8. Должник: (текст)
1.9. Взыскатель: (текст)
1.10. Сущность требования (из них солидарно): (текст)
2. Отсрочка, рассрочка исполнения и/документа в порядке статьи 40 Закона с: (дата)
3. Изменен способ и порядок исполнения: (дата)
4. Приостановлено:
4.1. Основание приостановления: (словарный реквизит)
5. Возобновлено в соответствии со статьи 46 Закона: (дата)
6. Исполнительное производство окончено: (дата)
6.1. Исполнено: (словарный реквизит)
7. Основания прекращения и/производства: (словарный реквизит)
8. Возвращение и/документа взыскателю: (словарный реквизит)
9. Исполнено администратором бюджетной программы: (дата)
10. Направлено по территориальности: (дата)
10.1. Куда: (словарный реквизит)
10.2. Основание направления: (словарный реквизит)
11. Принятое решение об ограничении выезда должника из Республики Казахстан: (дата)
11.1. Принятое решение о временном запрещении выдачи лицензий и разрешений: (дата)
11.2. Принятое решение о приостановлении действия ранее выданных должнику лицензий и разрешений: (дата)

12. Заңды тұлғаның/жеке кәсіпкердің атауы: (мәтін)
12.1. Бизнес сәйкестендіру нөмірі: (мәтін)
12.2. Есеп айырысу шотының нөмірі: (мәтін)
Банктің атауы: (мәтін)
13. Борышкердің заңды мекенжайы: (мәтін)
Өндіріп алушы туралы мәліметтер:
14. Өндіріп алушының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса): (мәтін)
14.1. Туған күні: (күні)
14.2. Жеке сәйкестендіру нөмірі: (мәтін)
14.3. Шетелдік адам: (сөздік деректеме)
14.4. Мекенжайы: (мәтін)
15. Заңды тұлғаның/жеке кәсіпкердің атауы: (мәтін)
15.1. Бизнес сәйкестендіру нөмірі: (мәтін)
16. Өндіріп алушының заңды мекенжайы: (мәтін)
17. ЭАЕҚ толтырған адам: (мемлекеттік сот орындаушысы (01), жеке сот орындаушысы (02))
17.1. Сот орындаушысының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса): (мәтін)
17.2. ЭАЕҚ толтырған лауазымды адамның жеке сәйкестендіру нөмірі: (мәтін)
Есепке Нұсқаулықтың
2-қосымшасы
Атқарушылық құжаттың қозғалысы мен оның орындалу нәтижелері туралы электрондық ақпараттық есепке алу құжаты
1. Атқарушылық құжаттың нөмірі: (мәтін)
1.1. Сот актісінің шығарылған күні: (күні)
1.2. Соттағы азаматтық, қылмыстық, әкімшілік істің нөмірі (уәкілетті органның әкімшілік қаулысының нөмірі): (мәтін)
1.3. Атқарушылық құжаттың берілген күні: (күні)
1.4. Атқарушылық құжатты шығарған орган: (мәтін)
1.5. Атқарушылық іс жүргізудің толассыз нөмірі: (мәтін)
1.6. Атқарушылық іс жүргізудің қозғалған күні: (күні)
1.7. Аумақтық органның атауы: (мәтін)
Атқарушылық іс жүргізу бойынша тараптар:
1.8. Борышкер: (мәтін)
1.9. Өндіріп алушы: (мәтін)
1.10. Талаптың мәні (солардың ішінен ортақ): (мәтін)
2. Заңның 40-б. тәртібінде а/құжаттың орындалуын шегеру, ұзарту: (күні)
3. Орындау тәсілі мен тәртібі өзгертілді: (күні)
4. Тоқтатылды:
4.1. Тоқтатудың негізі: (сөздік деректеме)
5. Заңның 46-б. сәйкес қайта жаңғыртылды: (күні)
6. Атқарушылық іс жүргізу аяқталды: (күні)
6.1. Орындалды: (сөздік деректеме)
7. Атқарушылық іс жүргізуді қысқартудың негіздері: (сөздік деректеме)
8. Атқарушылық құжат өндіріп алушыға қайтарылды: (сөздік деректеме)
9. Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі орындады: (күні)
10. Аумақтық тиесілігіне қарай жіберілді: (күні)
10.1. Қайда: (сөздік деректеме)
10.2. Жіберудің негіздері: (сөздік деректеме)
11. Борышкердің Қазақстан Республикасынан кетуін шектеу туралы шешім қабылданды: (күні)
11.1. Лицензиялар мен рұқсат қағаздарын беруге уақытша тыйым салу туралы шешім қабылданды: (күні)
11.2. Борышкерге бұрын берілген лицензиялар мен рұқсат қағаздарының қолданысын тоқтату туралы шешім қабылданды: (күні)

11.3. Отменено судом апелляционной инстанции: (дата)
12. Исполнительный документ, находящийся на периодическом исполнении направлен для производства удержаний: (дата)
12.1. Куда: (текст)
13. Сумма взысканной 10 % исполнительской санкции в порядке статьи 124 Закона (в тенге): (текст)
13.1. Частично взысканная сумма: (текст)
14. Возвращено по требованию суда или другого государственного органа: (дата)
15. Рассмотрено в срок свыше установленного статьей 39 Законом: (словарный реквизит)
16. Исполнительный документ возращен в суд с отметкой об исполнении: "_____"__________20___года
17. Направлено уведомление об исполнении органам, уполномоченным рассматривать дела об административных правонарушениях: "_____"__________ 20____года

11.3. Апелляциялық сатылы сотпен күші жойылды: (күні)
12. Мерзімді орындаудағы атқарушылық құжат ұстап қалуды іске асыру үшін жіберілді: (күні)
12.1. Қайда: (мәтін)
13. Заңның 124-б. тәртібінде 10% атқарушылық санкцияның өндіріп алынған сомасы (теңге түрінде): (мәтін)
13.1. Жартылай өндіріп алынған сома: (мәтін)
14. Соттың немесе өзге мемлекеттік органның талабы бойынша қайтарылды: (күні)
15. Заңның 39-бабымен белгіленгеннен жоғары мерзімде қаралды: (сөздік деректеме)
16. Атқарушылық құжат сотқа орындалғаны туралы белгімен қайтарылды: 20__жылғы "___" ___________
17. Әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы істі қарауға уәкілетті органдарға орындалғаны туралы хабарлама жіберілді: 20__жылғы "___" ___________

18. Исполнительное производство сдано в архив: "_____"___________20____года
№ ___________ архивной описи, фамилия, имя, отчество (при его наличии) архивариуса, подпись
________________________________
19. Лицо, заполнившее ЭИУД: (государственный судебный исполнитель (01), частный судебный исполнитель (02)
20. Фамилия, имя, отчество (при его наличии) судебного исполнителя: (текст)
20.1. Индивидуальный идентификационный номер должностного лица, заполнившего ЭИУД: (текст)
Прочие отметки: ______________________________________________
______________________________________________________________
Приложение 3
к Инструкции к отчету

18. Атқарушылық іс жүргізу мұрағатқа тапсырылды: 20__жылғы "___" ____
Мұрағаттық тізімдеменің № _______, архивариустың тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) қолы_____________________________________
19. ЭАЕҚ толтырған адам: (мемлекеттік сот орындаушысы (01), жеке сот орындаушысы (02))
20. Сот орындаушысының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса): (мәтін)
20.1. ЭАЕҚ толтырған лауазымды адамның жеке сәйкестендіру нөмірі: (мәтін)
Өзге де белгілер: _____________________________________________________________________
Есепке Нұсқаулықтың
3-қосымшасы

Справочник реквизитного состава ЭИУД форм 4.0, 4.1
3.1. Истец по гражданскому делу (ЭИУД формы 4.0)
10031001
прокурор
10031002
военный прокурор
10031003
транспортный прокурор
10031004
государственный орган
10031005
физическое лицо
10031006
юридическое лицо
4. Наименование исполнительного документа (ЭИУД формы 4.0)
10041001
исполнительный лист на основании решения суда (подпункт 1) пункта 1 статьи 9 Закона, исполнительные листы, выдаваемые на основании судебных актов)
10041002
подпункт 2) пункта 1 статьи 9 Закона, судебные приказы, выдаваемые в соответствии с гражданским процессуальным законодательством Республики Казахстан
10041003
подпункт 3) пункта 1 статьи 9, исполнительные листы, выдаваемые на основании судебных актов о принудительном исполнении на территории Республики Казахстан решений международных, иностранных судов и арбитражей
10041004
подпункт 4) пункта 1 статьи 9 Закона, исполнительные листы, выдаваемые на основании определения суда о принудительном исполнении решений третейских судов
10041005
подпункт 5) пункта 1 статьи 9 Закона, постановления судов, вынесенные по делу об административном правонарушении в случаях, предусмотренных Кодексом Республики Казахстан об административных правонарушениях
10041007
подпункт 7) пункта 1 статьи 9 Закона, постановление прокурора о принудительном исполнении его требований
10041010
исполнительный лист на основании приговора суда (подпункт 1 пункта 1 статьи 9 Закона, исполнительные листы, выдаваемые на основании судебных актов)
10041011
подпункт 6) пункта 1 статьи 9 Закона, постановления органа (должностного лица), уполномоченного рассматривать дела об административных правонарушениях в случаях, предусмотренных Кодексом Республики Казахстан об административных правонарушениях
10041015
подпункт 8) пункта 1 статьи 9 Закона, постановления судебного исполнителя о взыскании исполнительской санкции
10041016
подпункт 9) пункта 1 статьи 9 Закона, постановление судебного исполнителя о возмещении расходов, понесенных при совершении исполнительных действий
10041017
подпункт 10) пункта 1 статьи 9 Закона, постановление частного судебного исполнителя об утверждении сумм оплаты его деятельности
5. Основание возвращения исполнительного документа (ЭИУД формы 4.0)
10044001
подпункт 4) пункта 1 статьи 38 Закона, документ не является исполнительным либо не соответствует требованиям, предъявляемым к исполнительным документам
10044021
исполнительный документ предъявлен без заявления взыскателя по подпункту 1) пункта 1 статьи 38 Закона
10044023
исполнительный документ предъявлен не по месту совершения исполнительных действий по подпункту 2) пункта 1 статьи 38 Закона

4.0, 4.1 нысанды ЭАЕҚ деректемелік құрамының анықтамалығы
3.1. Азаматтық іс бойынша арызданушы (4.0 нысанды ЭАЕҚ)
10031001
прокурор
10031002
әскери прокурор
10031003
көлік прокуроры
10031004
мемлекеттік орган
10031005
жеке тұлға
10031006
заңды тұлға
4. Атқарушылық құжаттың атауы (4.0 нысанды ЭАЕҚ)
10041001
сот шешімінің негізінде берілген атқару парағы (Заңның 9-бабы 1-тармағының 1) тармақшасы, сот актілерінің негізінде берілетін атқару парақтары)
10041002
Заңның 9-бабы 1-тармағының 2) тармақшасы, Қазақстан Республикасының азаматтық iс жүргiзу заңнамасына сәйкес берiлетiн сот бұйрықтары
10041003
Заңның 9-бабы 1-тармағының 3) тармақшасы, Қазақстан Республикасының аумағында халықаралық, шетелдiк соттардың және арбитраждардың шешiмдерiн мәжбүрлеп орындату туралы сот актiлерiнiң негiзiнде берiлетiн атқару парақтары
10041004
Заңның 9-бабы 1-тармағының 4) тармақшасы, аралық соттардың шешiмдерiн мәжбүрлеп орындату туралы соттың ұйғарымы негiзiнде берiлетiн атқару парақтары
10041005
Заңның 9-бабы 1-тармағының 5) тармақшасы, Қазақстан Республикасының Әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы кодексiмен көзделген жағдайларда әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы iстер бойынша шығарылған сот қаулылары
10041007
Заңның 9-бабы 1-тармағының 7) тармақшасы, талаптарын мәжбүрлеп орындату туралы прокурордың қаулылары
10041010
Сот үкімінің негізінде берілген атқару парағы (Заңның 9-бабы 1-тармағының 1) тармақшасы, сот актілерінің негізінде берілетін атқару парақтары)
10041011
Заңның 9-бабы 1-тармағының 6) тармақшасы, Қазақстан Республикасының Әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы кодексiмен көзделген жағдайларда әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы iстердi қарауға уәкiлеттi органның (лауазымды адамның) қаулылары
10041015
Заңның 9-бабы 1-тармағының 8) тармақшасы, атқару санкциясын өндіріп алу туралы сот орындаушысының қаулылары
10041016
Заңның 9-бабы 1-тармағының 9) тармақшасы, сот орындаушысының атқарушылық іс-әрекеттер жасау кезінде келтірілген шығыстарды өтеу туралы қаулысы;
10041017
Заңның 9-бабы 1-тармағының 10) тармақшасы, жеке сот орындаушысының өзінің қызмет ақысының сомасын бекіту туралы қаулысы
5. Атқарушылық құжатты қайтарудың негіздері (4.0 нысанды ЭАЕҚ)
10044001
Заңның 38-бабы 1-тармағының 4) тармақшасы, құжат атқарушылық болып табылмайды немесе атқарушылық құжаттарға қойылатын талаптарға сәйкес келмейді
10044021
Заңның 38-бабы 1-тармағының 1) тармақшасы бойынша атқарушылық құжат өндіріп алушының арызынсыз ұсынылды
10044023
Заңның 38-бабы 1-тармағының 2) тармақшасы бойынша атқарушылық құжат атқарушылық іс-әрекеттердің жасалған орнына қарай емес ұсынылды

10044024
истек и не восстановлен судом срок предъявления исполнительного документа к исполнению по подпункту 3) пункта 1 статьи 38 Закона
10044027
исполнительный документ был ранее предъявлен к исполнению и исполнительное производство по нему было прекращено по подпункту 1) статьи 47 (подпункт 5) пункта 1 статьи 38 Закона)
10044028
не вступил в законную силу судебный акт который является исполнительным документом или на основании которого выдан исполнительный документ по подпункту 6) пункта 1 статьи 38 Закона
10044029
взыскатель не внес на текущий счет частного судебного исполнителя сумму, необходимую для осуществления исполнительных действий по подпункту 7) пункта 1 статьи 38 Закона
10044030
подпункт 8) пункта 1 статьи 38 Закона, к исполнительному документу не приложена копия судебного акта с отметкой о вступлении в законную силу, заверенная подписью судьи и печатью суда
10044031
подпункт 9) пункта 1 статьи 38 Закона, уполномоченными органами не представлены сведения и документы, предусмотренные статьей 896 Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях
7.1. Исполнительный документ поступил (ЭИУД формы 4.0)
10043001
впервые
10043002
повторно
10043003
поступил по территориальности
8. Категория требований (ЭИУД формы 4.0)
62019001
взыскание суммы
62019002
обязательство совершить действие
62019003
приостановление действий
62019004
истребование имущества
62019005
выселение (вселение)
62019006
изъятие земельного участка
62019007
снос объекта недвижимости
62019008
восстановление на работе
62019009
взыскание алиментов
62019010
взыскание пенсии
62019011
взыскание пособия
62019012
взыскание госпошлины
62019013
взыскание суммы штрафа
62019015
конфискация имущества
62019016
взыскание заработной платы
62019017
освобождение земельного участка
62019020
иной
62019021
взыскание материального ущерба, причиненного преступлением
62019022
взыскание материального ущерба
62019023
наложение, снятие ареста с имущества
8.1. Дополнение к категории требований (ЭИУД формы 4.0)
10060007
взыскание в пользу граждан
10060010
взыскание в пользу банков второго уровня
10060011
взыскание в пользу юридических лиц и предпринимателей
10060012
взыскание в пользу государственных предприятий
10060013
взыскание c государственных предприятий
10060014
взыскание с государства в связи с незаконным действием должностных лиц
10060015
взыскание в пользу государства с должностных лиц по вине которых взыскан вред
10060017
взыскание в пользу государственных учреждений
10060018
взыскание с государственных учреждений
10060019
взыскание в пользу государства

10044024
Заңның 38-бабы 1-тармағының 3) тармақшасы бойынша атқарушылық құжатты орындауға ұсынудың мерзімі өтіп кетті және сотпен қалпына келтірілмеді
10044027
атқарушылық құжат бұрын орындауға ұсынылды және ол бойынша атқарушылық іс жүргізу Заңның 47-бабының 1) тармақшасы (Заңның 38-бабы 1-тармағының 5) тармақшасы) бойынша қысқартылды
10044028
атқарушылық құжат болып табылатын сот актісі заң күшіне енбеді немесе соның негізінде Заңның 38-бабы 1-тармағының 6) тармақшасы бойынша атқарушылық құжат берілді
10044029
Заңның 38-бабы 1-тармағының 7) тармақшасы бойынша өндіріп алушы жеке сот орындаушысының ағымдағы шотына атқарушылық іс-әрекеттерді жүзеге асыру үшін қажетті соманы енгізбеді
10044030
Заңның 38-бабы 1-тармағының 8) тармақшасы, заңды күшіне енгені туралы белгісі бар, соттың қолымен және сот мөрімен расталған сот актісініің көшірмесі атқарушылық құжатқа тіркелмеді
10044031
Заңның 38-бабы 1-тармағының 9) тармақшасы, уәкілетті органдар Қазақстан Республикасы Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексінің 896-бабымен көзделген мәліметтер мен құжаттарды ұсынбады
7.1. Атқарушылық құжат келіп түсті (4.0 нысанды ЭАЕҚ)
10043001
бірінші рет
10043002
қайталап
10043003
аумақтық тиесілігіне қарай келіп түсті
8. Талап ету санаттары (4.0 нысанды ЭАЕҚ)
62019001
соманы өндіріп алу
62019002
белгілі бір әрекеттер жасауға міндеттеу
62019003
іс әрекеттерді тоқтата тұру
62019004
дүние мүлікті сұрату
62019005
көшіріп жіберу (көшіп келу)
62019006
жер телімдерін алып қою
62019007
жылжымайтын мүлікті жою
62019008
жұмысқа қайта қабылдау
62019009
алименттерді өндіріп алу
62019010
зейнетақыны өндіріп алу
62019011
жәрдемақыны өндіріп алу
62019012
мемлекеттік баж салығын өндіріп алу
62019013
айыппұл сомасын өндіріп алу
62019015
мүлікті тәркілеу
62019016
жалақы өндіріп алу
62019017
жер телімін босату
62019020
тағы да басқалары
62019021
қылмыспен келтірілген материалдық залалды өндіріп алу
62019022
материалдық залалды өндіріп алу
62019023
мүлікке тыйым салу/тыйым алу
8.1. Талап ету санаттарына қосымша(4.0 нысанды ЭАЕҚ)
10060007
азаматтардың пайдасына өндіріп алу
10060010
екінші деңгейдегі банктердің пайдасына өндіріп алу
10060011
заңды тұлғалар мен кәсіпкерлердің пайдасына өндіріп алу
10060012
мемлекеттік ұйымдардың пайдасына өндіріп алу
10060013
мемлекеттік ұйымдардан өндіріп алу
10060014
лауазымды адамдардың заңсыз әрекеттерімен байланысты мемлекеттен өндіріп алу
10060015
лауазымды адамдардан зиян келтіргені үшін мемлекет пайдасына өндіріп алу
10060017
мемлекеттік мекемелердің пайдасына өндіріп алу
10060018
мемлекеттік мекемелерден өндіріп алу
10060019
мемлекет пайдасына өндіріп алу

10060020
взыскание с государства
11.4. Занимаемая должность (ЭИУД формы 4.0)
59012001
недолжностное лицо
59012002
должностное лицо
59012003
уполномоченный на выполнение государственных функций
59012004
выполнение управленческих функции в коммерческой организации
59012005
выполнение управленческих функций в иной организации
59012006
приравненная к выполнению государственных функций
59012007
ответственная государственная должность
4.1. Основание приостановления (ЭИУД формы 4.1)
10050001
подпункт 1) статьи 42 Закона, смерти должника объявления его умершим или признания безвестно отсутствующим
10050002
подпункт 2) статьи 42 Закона, реорганизации юридического лица или решение о его ликвидации или возбуждении производства о банкротстве
10050003
подпункт 3) статьи 42 Закона, признания должника или взыскателя недееспособными или ограниченно дееспособными
10050005
подпункт 5) статьи 42 Закона, подача жалобы в суд на действия органов наложивших административное взыскание
10050006
подпункт 6) статьи 42 Закона, вынесено постановление судом или должностным лицом на основании которого выдан исполнительный документ
10050007
подпункт 7) статьи 42 Закона, предъявление в суд иска об исключении из описи имущества на которое обращено взыскание
10050008
подпункт 8) статьи 42 Закона, принятие решения о лишении или приостановлении действия лицензий на осуществление деятельности на финансовом рынке
10050009
подпункт 9) статьи 42 Закона, возбуждения судом дела о принудительной ликвидации банка, страховой организации, накопительного пенсионного фонда
10050010
подпункт 11) статьи 42 Закона, оспаривание должником или взыскателем результатов оценки имущества должника
10050011
подпункт 10) статьи 42 Закона, принятия судом решения о реструктуризации финансовой организации
10050012
подпункт 10-1) статьи 42 Закона, принятия судом решения о реструктуризации организации, входящей в банковский конгломерат в качестве родительской организации и не являющейся финансовой организацией
10050013
подпункт 12) статьи 42 Закона, письменного обращения взыскателя
10050014
подпункт 13) статьи 42 Закона, истребования исполнительного производства судом, прокуратурой или иными правоохранительными органами, наделенными таким правом
10050015
подпункт 14) статьи 42 Закона, если судом в отношении должника объявлен розыск
10050037
подпункт 11-1) статьи 42 Закона, временного отсутствия должника на срок более одного месяца (нахождения должника в лечебном учреждении, служебной командировке, вне пределов населенного пункта, в том числе в связи с прохождением срочной воинской службы в Вооруженных Силах, других войсках и воинских формированиях Республики Казахстан) при условии, что исполнительное производство не может осуществляться без его участия;

10060020
мемлекеттен өндіріп алу
11.4. Атқаратын лауазымы (4.0 нысанды ЭАЕҚ)
59012001
лауазымды тұлға емес
59012002
лауазымды тұлға
59012003
мемлекеттік қызметтерді атқаруға уәкілетті
59012004
коммерциялық ұйымдарда басқару қызметтерін атқару
59012005
басқа да ұйымдарда басқару қызметтерін атқару
59012006
мемлекеттік қызметтерді атқаруға теңестірілген
59012007
жауапты мемлекеттік лауазым
4.1. Тоқтатудың негіздері (4.0 нысанды ЭАЕҚ)
10050001
Заңның 42-бабының 1) тармақшасы, борышкердің қайтыс болуы, оны қайтыс болды деп жариялау немесе хабарсыз кетті деп тану
10050002
Заңның 42-бабының 2) тармақшасы, заңды тұлғаны қайта ұйымдастыру немесе оны тарату не банкроттық туралы іс жүргізуді қозғау туралы шешім қабылдау
10050003
Заңның 42-бабының 3) тармақшасы, борышкерді немесе өндіріп алушыны әрекетке қабілетсіз, әрекетке қабілеті шектеулі деп тану
10050005
Заңның 42-бабының 5) тармақшасы, әкімшілік жаза қолданған органдардың әрекеттеріне сотқа шағым беру
10050006
Заңның 42-бабының 6) тармақшасы, соттың немесе лауазымды адамның қаулы шығаруы, соның негізінде атқарушылық құжат беру
10050007
Заңның 42-бабының 7) тармақшасы, атқарушылық құжат бойынша өндіріп алынатын мүлікті тізімдемеден шығару туралы сотқа талап қою
10050008
Заңның 42-бабының 8) тармақшасы, қаржы нарығында қызметті жүзеге асыру лицензияларынан айыру немесе олардың қолданылуын тоқтата тұру туралы шешім қабылдау
10050009
Заңның 42-бабының 9) тармақшасы, сот банкті, сақтандыру ұйымын, жинақтаушы зейнетақы қорын мәжбүрлеп тарату туралы істі қозғау
10050010
Заңның 42-бабының 11) тармақшасы, борышкердің мүлкін бағалау нәтижелерін борышкердің немесе өндіріп алушының сотта даулауы
10050011
Заңның 42-бабының 10) тармақшасы, сот қаржы ұйымын қайта құрылымдау туралы шешім қабылдауы
10050012
Заңның 42-бабының 10-1) тармақшасы, сот бас ұйым ретінде банк конгломератына кіретін және қаржы ұйымы болып табылмайтын ұйымды қайта құрылымдау туралы шешім қабылдауы
10050013
Заңның 42-бабының 12) тармақшасы, өндіріп алушының жазбаша өтініш жасауы
10050014
Заңның 42-бабының 13) тармақшасы, осындай құқық берілген сот, прокуратура немесе өзге де құқық қорғау органдарының атқарушылық іс жүргізуді талап етуі
10050015
Заңның 42-бабының 14) тармақшасы, егер сот борышкерге қатысты іздеу жариялаған болса
10050037
Заңның 42-бабының 11-1) тармақшасы, атқарушылық іс жүргізуді борышкердің қатысуынсыз жүзеге асыру мүмкін болмайтын жағдайда, ол бір айдан астам мерзімге уақытша болмағанда (борышкер емдеу мекемесінде, қызметтік іссапарда, елді мекеннен тысқары, оның ішінде Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерінде, басқа да әскерлері мен әскери құралымдарында мерзімді әскери қызмет өткеруіне байланысты тысқары жерде болғанда)

10050038
подпункт 11-2) статьи 42 Закона, невнесения взыскателем на текущий счет суммы, необходимой для осуществления исполнительных действий, к сроку, назначенному частным судебным исполнителем;
6.1. Исполнено (ЭИУД формы 4.1)
10054001
исполнено должником до предъявления исполнительного документа
10054002
судебным исполнителем
7. Основания прекращения и/производства (ЭИУД формы 4.1)
10045001
подпункт 1) пункта 1 статьи 47 Закона, взыскатель отказался от взыскания
10045002
подпункт 2) пункта 1 статьи47 Закона, взыскатель и должник заключили мировое соглашение и оно утверждено судом
10045003
подпункт 3) пункта 1 статьи 47 Закона, установленные решением требования или обязанности не могут перейти к правопреемнику умершего лица
10045004
подпункт 4) пункта 1 статьи 47 Закона, утрачена возможность исполнения исполнительного документа
10045005
подпункт 5) пункта 1 статьи 47 Закона, отменено решение органа на основании которого выдан исполнительный документ
10045006
подпункт 6) пункта 1 статьи 47 Закона, завершена ликвидация юридического лица являвшегося взыскателем или должником
10045007
подпункт 7) пункта 1 статьи 47 Закона, взыскание или иное требование исполнительного документа исполнено в полном объеме
10045008
подпункт 8) пункта 1 статьи 47 Закона, взыскатель отказался от получения предметов изъятых у должника при исполнении исполнительного документа о передаче их взыскателю
10045009
подпункт 9) пункта 1 статьи 47 Закона, вступило в законную силу решение суда о прекращении реструктуризации
10045010
подпункт 2-1) пункта 1 статьи 47 Закона, спор урегулирован в порядке медиации
10045011
подпункт 7-1) пункта 1 статьи 47 Закона, отсутствует задолженность по алиментам после наступления совершеннолетия
10045012
подпункт 8-1) пункта 1 статьи 47 Закона, меры по выявлению имущества или доходов должника оказались безрезультатными
8. Основание возвращения исполнительного документа (ЭИУД формы 4.1)
10049001
подпункт 1) пункта 1 статьи 48 Закона, по заявлению взыскателя
10049002
подпункт 2) пункта 1 статьи 48 Закона, отсутствует имущество или доходы для обращения взыскания
10049003
подпункт 4) пункта 1 статьи 48 Закона, взыскатель отказался оставить за собой не проданное имущество должника
10049006
подпункт 3) пункта 1 статьи 48 Закона, если по исполнительному документу неимущественного характера все предусмотренные законом меры по исполнению оказались безрезультатными

10050038
Заңның 42-бабының 11-2) тармақшасы, өндіріп алушы атқарушылық іс-әрекеттерді жүзеге асыру үшін қажетті соманы ағымдағы шотқа жеке сот орындаушысы белгілеген мерзімге қарай енгізбеуі
6.1. Орындалды (4.1 нысанды ЭАЕҚ)
10054001
атқарушылық құжат ұсынылғанға дейін борышкермен орындалды
10054002
сот орындаушысымен орындалды
7. Атқарушылық іс жүргізуді қысқартудың негіздері (4.1 нысанды ЭАЕҚ)
10045001
Заңның 47-бабы 1-тармағының 1) тармақшасы, өндiрiп алушының өндiрiп алудан бас тартуы
10045002
Заңның 47-бабы 1-тармағының 2) тармақшасы, өндiрiп алушы мен борышкердің бiтiмгершілік келiсiмiн жасасуы және оны соттың бекiтуі
10045003
Заңның 47-бабы 1-тармағының 3) тармақшасы, шешiмде белгiленген талаптардың немесе мiндеттердің қайтыс болған адамның құқықтық мирасқорына ауыспауы
10045004
Заңның 47-бабы 1-тармағының 4) тармақшасы, атқарушылық құжатты орындау мүмкіншілігінің жоғалуы
10045005
Заңның 47-бабы 1-тармағының 5) тармақшасы, орган шешiмiнiң негiзінде атқарушылық құжат берілген сол шешім күшiнің жойылуы
10045006
Заңның 47-бабы 1-тармағының 6) тармақшасы, борышкер немесе өндiрiп алушы болып табылған заңды тұлғаны таратудың аяқталуы
10045007
Заңның 47-бабы 1-тармағының 7) тармақшасы, атқарушылық құжатты өндiрiп алудың немесе оған өзге де талап қоюдың толық көлемде орындалуы
10045008
Заңның 47-бабы 1-тармағының 8) тармақшасы, заттарды өндiрiп алушыға беру туралы атқарушылық құжатты орындау кезiнде өндiрiп алушы борышкерден алып қойылған заттарды алудан бас тартуы
10045009
Заңның 47-бабы 1-тармағының 9) тармақшасы, қайта құрылымдауды тоқтату туралы сот шешімінің заңды күшіне енуі
10045010
Заңның 47-бабы 1-тармағының 2-1) тармақшасы, медиация тәртібімен дауды реттеу туралы келісімнің жасалуы
10045011
Заңның 47-бабы 1-тармағының 7-1) тармақшасы, кәмелетке жасы келгеннен кейін алименттер өндіріп алу бойынша берешектің болмауы
10045012
Заңның 47-бабы 1-тармағының 8-1) тармақшасы, борышкердің мүлкін немесе табысын анықтау жөніндегі шаралардың барлығының нәтижесіз болуы
8. Атқарушылық құжаттың қайтарылу негіздері (4.1 нысанды ЭАЕҚ)
10049001
Заңның 48-бабы 1-тармағының 1) тармақшасы, өндiрiп алушының арызы бойынша
10049002
Заңның 48-бабы 1-тармағының 2) тармақшасы, мүлкіне немесе табыстарына қолданылатын өндіріп алу айналысының болмауы
10049003
Заңның 48-бабы 1-тармағының 4) тармақшасы, өндiрiп алушы борышкердiң сатылмаған мүлкiн өзінде қалдырудан бас тартуы
10049006
Заңның 48-бабы 1-тармағының 3) тармақшасы, мүліктік емес сипаттағы атқарушылық құжат бойынша заңда көзделген орындау жөніндегі барлық шаралардің нәтиже бермеуі

10049007
подпункт 6) пункта1 статьи 48 Закона, если взыскатель отказался от внесения на текущий счет частного судебного исполнителя авансовых сумм, необходимых для покрытия расходов по исполнению
10049008
подпункт 7) пункта1 статьи 48 Закона, если в процессе исполнения исполнительного документа выяснится, что должник, имущество должника находятся на территории, на которую не распространяются полномочия частного судебного исполнителя
10049009
подпункт 8) пункта1 статьи 48 Закона, наличия оснований для отвода частного судебного исполнителя
10049010
подпункт 3) статьи 49 Закона, возвращено по требованию суда или иного государственного органа
10049011
пункт 5 статьи 48 Закона, в связи с частичным исполнением
10049012
подпункт 7-1) пункта1 статьи 48 Закона, в случае выбытия должника (смерти гражданина, реорганизации юридического лица, перевода долга)
10.1. Куда направлено (ЭИУД формы 4.1)
10066001
за пределы участка
10066002
за пределы области
10.2. Основание направления (ЭИУД формы 4.1)
10053001
подпункт 1) пункта 4 статьи 52 Закона, для исполнения по месту жительства должника
10053002
подпункт 1) пункта 4 статьи 52 Закона, для исполнения по месту нахождения имущества должника
10053003
подпункт 1) пункта 4 статьи 52 Закона, для исполнения по месту работы должника
10053004

10049007
Заңның 48-бабы 1-тармағының 6) тармақшасы, өндіріп алушы жеке сот орындаушысының ағымдағы шотына орындау бойынша шығыстарды жабу үшін қажетті аванстық сомаларды енгізуден бас тартуы
10049008
Заңның 48-бабы 1-тармағының 7) тармақшасы, атқарушылық құжатты орындау процесінде борышкердің, борышкер мүлкінің жеке сот орындаушысының өкілеттіктері қолданылмайтын аумақта екенінің анықталуы
10049009
Заңның 48-бабы 1-тармағының 8) тармақшасы, жеке сот орындаушысынан бас тартуға негіздердің болуы
10049010
Заңның 49-бабының 3) тармақшасы, соттың немесе өзге мемлекеттік органның талабы бойынша қайтарылуы
10049011
Заңның 48-бабы 5-тармағы,өндіріп алудың жартылай жүргізілуі
10049012
Заңның 48-бабы 1-тармағының 7-1) тармақшасы, борышкер қатардан шыққан (азамат қайтыс болған, заңды тұлға қайта ұйымдастырылған, борыш ауысқан) жағдайда
10.1. Қайда жіберілді (4.1 нысанды ЭАЕҚ)
10066001
учаскенің шегінен тыс
10066002
облыстың шегінен тыс
10.2. Жіберудің негіздері (4.1 нысанды ЭАЕҚ)
10053001
Заңның 52-бабы 4-тармағының 1) тармақщасы, борышкердің мекенжайы бойынша орындау үшін
10053002
Заңның 52-бабы 4-тармағының 1) тармақщасы, борышкер мүлкінің орналасқан жері бойынша орындау үшін
10053003
Заңның 52-бабы 4-тармағының 1) тармақщасы, борышкердің жұмыс орны бойынша орындау үшін
10053004

1. Номер исполнительного документа_____________/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
2. Номер исполнительного производства__________/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
3. Наименование территориального органа, направившего исполнительный
документ по территориальности ______________________________________
4. Наименование исполнительного документа____________________________
кем выдан____________________________________________________________
_____________________________________________________________________
дата выписки исполнительного документа "____"_______ 20____ года
дата поступления "____"__________ 20____года
должник _____________________________________________________________
_____________________________________________________________________
адрес: ______________________________________________________________
_____________________________________________________________________
взыскатель __________________________________________________________
_____________________________________________________________________
адрес: ______________________________________________________________
_____________________________________________________________________
сущность требования, сумма взыскания:________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
тип взыскания _______________________________________________________
5. Куда направлен исполнительный документ (наименования
территориального органа) ____________________________________________
6. Дата направления исполнительного документа, исходящий номер
______________________________________________/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
7. Как направлен исполнительный документ (почтовой связью, с
уведомлением, нарочно и так далее, при наличии указать сведения о
получении исполнительного документа) ________________________________
Судебный исполнитель
________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
полностью, разборчиво)
Место для печати
Приложение 5
к Инструкции к отчету
Контрольная карточка № 2. " О принятии исполнительного
документа для исполнения по территориальности"
1. Номер исполнительного документа_____________/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
2. Номер исполнительного производства__________/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
3. Наименование территориального органа, направившего исполнительный
документ по территориальности ______________________________________

1. Атқарушылық құжаттың нөмірі ________________/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
2. Атқарушылық іс жүргізудің нөмірі ____________/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
3. Атқарушылық құжатты аумақтық тиесілігіне қарай жіберген аумақтық
органның атауы ______________________________________________________
4. Атқарушылық құжаттың атауы_______________ кіммен берілді _________
_______ атқарушылық құжаттың берілген күні 20__ жылғы "____"_________
келіп түскен күні 20__ жылғы "____"________
борышкер ____________________________________________________________
_____________________________________________________________________
мекенжайы: __________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Өндіріп алушы _______________________________________________________
_____________________________________________________________________
мекенжайы:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
талаптың мәні, өндіріп алу сомасы:___________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
өндіріп алу түрі ____________________________________________________
5. Атқарушылық құжат қайда жіберілді (аумақтық органның атауы) ______
6. Атқарушылық құжаттың жолданған күні, шығыс нөмірі
_________________________/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
7. Атқарушылық құжат қалай жіберілді (почта байланысы арқылы,
хабарламамен, қолма-қол және т.б., атқарушылық құжатты қабылдау
туралы мәліметтер болса көрсетілсін) ________________________________
Сот орындаушысы _____________________________________________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) толық, анық) (қолы)
Мөр басуға арналған орын
Есепке Нұсқаулықтың
5-қосымшасы
№ 2 бақылау карточкасы. "Атқарушылық құжатты орындау үшін аумақтық тиесілігіне қарай қабылдау туралы"
1. Атқарушылық құжаттың нөмірі ________________/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
2. Қозғалған атқарушылық іс жүргізудің нөмірі ____________________/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
3. Атқарушылық құжатты аумақтық тиесілігіне қарай қабылдаған аумақтық
органның атауы ______________________________________________________

4. Наименование исполнительного документа____________________________
кем выдан____________________________________________________________
_____________________________________________________________________
дата выписки исполнительного документа "____"_______ 20____ года
должник _____________________________________________________________
_____________________________________________________________________
адрес: ______________________________________________________________
_____________________________________________________________________
взыскатель __________________________________________________________
_____________________________________________________________________
адрес: ______________________________________________________________
_____________________________________________________________________
сущность требования, сумма взыскания:________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
тип взыскания _______________________________________________________
5. Откуда получен исполнительный документ (наименование, исходящий
номер территориального органа) ______________________________________
6. Дата получения исполнительного документа, входящий номер
_____________________________________________/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
7. Как получен исполнительный документ (почтовой связью, с
уведомлением, нарочно и так далее) ________________________________
Судебный исполнитель
________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
полностью, разборчиво)
Место для печати

4. Атқарушылық құжаттың атауы_____________ кіммен берілді ___________
_________ атқарушылық құжаттың берілген күні 20__ жылғы "____"_______
борышкер ____________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Мекенжайы:
_____________________________________________________________________
өндіріп алушы
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
мекенжайы:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
талаптың мәні, өндіріп алу
сомасы:______________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
өндіріп алу түрі ____________________________________________________
5. Атқарушылық құжат қайдан келді (аумақтық органның атауы, шығыс
нөмірі) _____________________________________________________________
6. Атқарушылық құжаттың қабылданған күні, кіріс нөмірі
_______________________/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/_/
7. Атқарушылық құжат қалай қабылданды (почта байланысы арқылы,
хабарламамен, қолма-қол және т.б.) __________________________________
Сот орындаушысы _____________________________________________________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) толық, анық) (қолы)
Мөр басуға арналған орын