Об утверждении типовой формы справки органа гидрометеорологической службы и (или) уполномоченного органа в сфере гражданской защиты, подтверждающей факт неблагоприятного природного явления
Приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 9-2/156. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 мая 2015 года № 11178. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 октября 2020 года № 321.
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 20.10.2020 № 321 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 12-6) пункта 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую типовую форму справки органа гидрометеорологической службы и (или) уполномоченного органа в сфере гражданской защиты, подтверждающей факт неблагоприятного природного явления.
2. Департаменту инвестиционной политики и финансовых инструментов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
С. Омаров
"СОГЛАСОВАН"
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
__________ К. Касымов
16 марта 2015 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр энергетики
Республики Казахстан
___________В. Школьник
21 апреля 2015 года
Утверждена
приказом исполняющего обязанности
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 27 февраля 2015 года № 9-2/156
Кому ______________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии)
___________________________________________
страхователя, иного заинтересованного лица)
БИН/ИИН ___________________________________
Область ___________________________________
Район _____________________________________
Адрес _____________________________________
Типовая форма справки
органа гидрометеорологической службы и (или)
уполномоченного органа в сфере гражданской защиты,
подтверждающей факт неблагоприятного природного явления
Характеристика неблагоприятного природного явления ____________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Заключение:
Настоящим _____________________________________________________
(наименование органа гидрометеорологической службы и (или)
_____________________________________________________________________
уполномоченного органа в сфере гражданской защиты)
подтверждает факт неблагоприятного природного явления _______________
(наименование неблагоприятного
____________________________________________________________________
природного явления, предусмотренного подпунктом 5) статьи 1 Закона
____________________________________________________________________
Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном
страховании в растениеводстве")
на территории _______________________________________________________
(наименование производителя сельскохозяйственной продукции)
района ______________________ области _____________________________ в
период_______________________________________________________________
(определение неблагоприятного природного явления,
_____________________________________________________________________
повлекшего ущерб посевам сельскохозяйственных культур)
Руководитель органа
гидрометеорологической службы
и (или) уполномоченного органа
в сфере гражданской защиты ____________________________ __________
(фамилия, имя, отчество (при наличии) (подпись)
Место печати ____________
(дата)

Гидрометеорология қызметi органының және (немесе) азаматтық қорғау саласындағы уәкiлеттi органның қолайсыз табиғат құбылысы фактiсiн растайтын анықтамасының үлгi нысанын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2015 жылғы 27 ақпандағы № 9-2/156 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 26 мамырда № 11178 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 20 қазандағы № 321 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 20.10.2020 № 321 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыру туралы" 2004 жылғы 10 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабы 2-тармағының 12-6) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған гидрометеорология қызметi органының және (немесе) азаматтық қорғау саласындағы уәкiлеттi органның қолайсыз табиғат құбылысы фактiсiн растайтын анықтамасының үлгi нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Инвестициялық саясат және қаржы құралдары департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
міндетін атқарушы
С. Омаров
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
_____________ Қ. Қасымов
2015 жылғы 16 наурыз
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі
___________ В. Школьник
2015 жылғы 21 сәуір
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
міндетін атқарушының
2015 жылғы 27 ақпандағы
№ 9-2/156 бұйрығымен
бекітілген
Кiмге ______________________________
(сақтанушының, өзге мүдделi тұлғаның
____________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
БСН/ЖСН_____________________________
Облыс_______________________________
Аудан_______________________________
____________________________________
Мекен-жайы _________________________
Гидрометеорология қызметi органының және (немесе) азаматтық
қорғау саласындағы уәкiлеттi органның қолайсыз табиғат құбылысы
фактiсiн растайтын анықтамасының үлгi нысаны
Қолайсыз табиғат құбылысының сипаттамасы ______________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Қорытынды:
Осымен ________________________________________________________
(гидрометеорология қызметi органының және (немесе) азаматтық
_____________________________________________________________________
қорғау саласындағы уәкiлеттi органның атауы)
_______________________облысы__________________________________ауданы
____________________________________________________________аумағында
(ауыл шаруашылығы өнiмiн өндiрушiнiң атауы)
_____________________________________________________________________
(ауыл шаруашылығы дақылдары егiсiне залал келтiрген қолайсыз
_____________________________________________________________ кезеңде
табиғат құбылысын анықтау)
_____________________________________________________________________
("Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыру туралы" 2004 жылғы
_____________________________________________________________________
10 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 1-бабы 5) тармақшасында
_____________________________________________________________________
көзделген қолайсыз табиғат
________________________ қолайсыз табиғат құбылысы фактiсiн растайды.
құбылысының атауы)
Гидрометеорология қызметi
органының және (немесе)
азаматтық қорғау саласындағы
уәкiлеттi органның басшысы _________________________ __________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (қолы)
Mөр орны __________
(күні)