Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 20 апреля 2015 года № 380. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 28 мая 2015 года № 11210. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года № 353
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 06.04.2016 № 353 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 27 Правил проведения ежегодной оценки деятельности и аттестации административных государственных служащих, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 21 января 2000 года № 327, пунктом 2 Типовой методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса «Б», утвержденной приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 29 декабря 2014 года № 86, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую Методику ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса «Б» Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
2. Департаменту кадровой работы Министерства внутренних дел (Абдигалиев А.У.) в установленном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе «Әділет»;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого заместителя министра внутренних дел генерал-майора полиции Демеуова М.Г. и Департамент кадровой работы (Абдигалиев А.У.).
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
генерал-лейтенант полиции                  К. Касымов
Утверждена
приказом Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 20 апреля 2015 года № 380
Методика
ежегодной оценки деятельности административных
государственных служащих корпуса «Б» Министерства внутренних
дел Республики Казахстан
1. Общие положения
1. Настоящая Методика ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса «Б» Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Методика) разработана в реализацию Указа Президента Республики Казахстан от 21 января 2000 года № 327 «Об утверждении Правил проведения ежегодной оценки деятельности и аттестации административных государственных служащих» и определяет методы ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – служащие).

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің "Б" корпусындағы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 20 сәуірдегі № 380 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 28 мамырда № 11210 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 353 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ішкі істер министрінің 06.04.2016 № 353 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 21 қаңтардағы № 327 Жарлығымен бекітілген Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметіне жыл сайынғы бағалау жүргізу және оларды аттестаттаудан өткізу қағидаларының 27-тармағына, Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 86 бұйрығымен бекітілген «Б» корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың үлгілік әдістемесінің 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің «Б» корпусындағы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесі бекітілсін.
2. Кадр жұмысы департаментінің бастығы (А.Ү. Әбдіғалиев) белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді және оны мерзімді баспасөз басылымдары мен «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жариялауды;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бірінші орынбасары полиция генерал-майоры М.Ғ. Демеуовке және Кадр жұмысы департаментіне (А.Ү. Әбдіғалиев) жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр
полиция генерал-лейтенанты             Қ. Қасымов
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2015 жылғы 20 сәуірдегі
№ 380 бұйрығымен
бекітілді
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің «Б»
корпусындағы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін
жыл сайынғы бағалаудың әдістемесі
1. Жалпы ережелер
1. Осы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің «Б» корпусындағы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесі (бұдан әрі – Әдістеме) «Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметіне жыл сайынғы бағалау жүргізу және оларды аттестаттаудан өткізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 21 қаңтардағы № 327 Жарлығын іске асыру мақсатында әзірленді және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің (бұдан әрі - қызметшілер) қызметін жыл сайынғы бағалау әдістерін белгілейді.

2. Ежегодная оценка деятельности служащих (далее – оценка) проводится для определения эффективности и качества их работы.
3. Оценка проводится по истечении каждого года пребывания на государственной службе, не позднее трех месяцев со дня его наступления, но не ранее шести месяцев со дня занятия данной должности.
4. Оценка служащего складывается из:
1) оценки непосредственного руководителя служащего;
2) круговой оценки (оценки подчиненных или коллег служащего);
3) итоговой оценки служащего.
Непосредственным руководителем служащего является лицо, которому он подчиняется согласно своей должностной инструкции.
5. По результатам оценки вырабатываются предложения по устранению недостатков в деятельности служащих, определяются направления их деятельности, требующие улучшения, вырабатываются предложения по карьерному продвижению и стажировке служащих.
6. Получение служащим оценки «эффективно» в течение трех лет служит основанием для повышения его в должности.
7. Получение служащим двух оценок «неудовлетворительно» в течение последних трех лет является основанием для проведения аттестации.
При принятии решения о проведении аттестации не учитываются результаты оценки, которые являлись основанием для проведения предыдущей аттестации.
8. Итоговая оценка служащего утверждается постоянно действующей Комиссией по оценке (далее – Комиссия), которая создается лицом, имеющим право назначения на должности и освобождения от должностей служащих.
9. Комиссия состоит не менее чем из трех членов, в том числе председателя.
10. Результаты голосования определяются большинством голосов членов Комиссии. При равенстве голосов голос председателя комиссии является решающим.
Председателями комиссий являются:
в центральном аппарате Министерства внутренних дел - руководитель аппарата Министерства внутренних дел;
в территориальных подразделениях, ведомствах – один из заместителей соответствующего территориального подразделения, ведомства.
Секретарем Комиссии является сотрудник подразделения кадровой работы центрального аппарата Министерства внутренних дел, территориального подразделения, ведомства (далее - подразделения кадровой работы). Секретарь Комиссии не принимает участие в голосовании.
Если в состав Комиссии входит непосредственный руководитель служащего, в отношении которого проводится оценка, а также служащие, указанные в подпункте 2) пункта 4 настоящей Методики, они не принимают участия в голосовании и принятии решений по данному служащему.
2. Подготовка к проведению оценки
11. Подразделения кадровой работы формирует график проведения оценки по согласованию с председателем Комиссии.

2. Қызметшілердің қызметін жыл сайынғы бағалау (одан әрі - бағалау) олардың жұмыс тиімділігі мен сапасын анықтау үшін жүргізіледі.
3. Бағалау мемлекеттік қызметте болған әрбір жыл өткен сайын, көрсетілген мерзім басталған күннен бастап үш айдан кешіктірілмей, бірақ осы лауазымға орналасқан күннен бастап алты айдан ерте емес мерзiмде жүргізіледі.
4. Қызметшіні бағалау мыналардан:
1) қызметшінің тікелей басшысының бағалауынан;
2) айналмалы бағалаудан (қызметшінің қарамағындағы немесе олардың әріптестерінің бағалауынан);
3) қызметшінің қорытынды бағалаудан тұрады.
Қызметшінің тікелей басшысы оның лауазымдық нұсқаулығына сәйкес өзі бағынатын адам болып табылады.
5. Бағалау нәтижелері бойынша қызметшілер қызметіндегі кемшіліктерді жою бойынша ұсыныстар әзірленеді, олардың қызметіндегі жақсартуды талап ететін бағыттар анықталады, тағылымдамадан өткізу және ілгерілету бойынша ұсыныстар әзірленеді.
6. Қызметшінің үш жыл бойы «тиімді» деген баға алуы, оны лауазымы бойынша көтеруге негіз болып табылады.
7. Қызметшінің үш жыл бойы екі «қанағаттанарлықсыз» деген баға алуы, оны аттестаттаудан өткізуге негіз болып табылады.
Аттестаттаудан өткізу туралы шешім қабылдау кезінде алдыңғы аттестаттаудан өткізуге негіз болған бағалау нәтижелері ескерілмейді.
8. Қызметшінің қорытынды бағасын тұрақты жұмыс істейтін Бағалау жөніндегі комиссия (бұдан әрі – Комиссия) бекітеді, оны қызметшіні лауазымға тағайындау және лауазымнан босату құқығы бар адам құрады.
9. Комиссия кемінде үш мүшеден, соның ішінде төрағадан тұрады.
10. Дауыс беру нәтижелері Комиссия мүшелерінің көпшілік дауысымен аанықталады. Дауыс саны тең болған кезде комиссия төрағасының дауысы шешуші болып табылады.
Мыналар:
Ішкі істер министрлігінің орталық аппаратында – Ішкі істер министрлігі Аппаратының басшысы;
аумақтық бөліністерде, ведомстволарда – тиісті аумақтық бөлініс, ведомство басшысы орынбасарларының бірі комиссия төрағасы болып табылады.
Ішкі істер министрлігінің орталық аппараты, аумақтық бөлініс, ведомствоның кадр жұмысы бөлінісінің (бұдан әрі – кадр жұмысы бөлінісі) қызметкері комиссия хатшысы болып табылады. Комиссия хатшысы дауыс беруге қатыспайды.
Егер Комиссия құрамына оған қатысты бағалау жүргізілетін қызметшінің тікелей басшысы, сондай-ақ осы Әдістеменің 4-тармағының 2) тармақшасында көрсетілген қызметшілер кіретін болса, олар осы қызметшіге қатысты дауыс беруге және шешім қабылдауға қатыспайды.
2. Бағалау жүргізуге дайындық
11. Кадр жұмысы бөліністері Комиссия төрағасының келісімі бойынша бағалауды жүргізу кестесін жасайды.

Подразделение кадровой работы уведомляет служащего, подлежащего оценке, а также лиц, указанных в подпунктах 1) и 2) пункта 4 настоящей Методики, о проведении оценки и направляет им оценочные листы для заполнения не позднее одного месяца до ее проведения.
Оценочный лист непосредственного руководителя
12. Оценочный лист непосредственного руководителя заполняется по форме согласно приложению 1 к настоящей Методике в течение трех рабочих дней со дня его получения от подразделения кадровой работы, ознакамливает служащего с заполненным оценочным листом и направляет заполненный оценочный лист в кадровое подразделение в течение двух рабочих дней.
Ознакомление служащего с заполненным оценочным листом осуществляется в письменной или электронной форме.
Отказ служащего от ознакомления не может служить препятствием для направления документов на заседание Комиссии. В этом случае сотрудником подразделения кадровой работы и непосредственным руководителем служащего в произвольной форме составляется акт об отказе от ознакомления.
4. Круговая оценка
13. Круговая оценка представляет собой оценки подчиненных служащего, а в случае отсутствия подчиненных – лиц, занимающих должности в структурном подразделении, в котором работает служащий (в случае их наличия).
Перечень таких лиц (не более трех) определяется подразделением кадровой работы не позднее одного месяца до проведения оценки, исходя из должностных обязанностей и служебных взаимодействий служащего.
14. Лица, указанные в пункте 13 настоящей Методики, заполняют лист круговой оценки по форме согласно приложению 2 к настоящей Методике.
15. Оценочные листы, заполненные лицами, указанными в пункте 13 настоящей Методики, направляются в подразделения кадровой работы в течение двух рабочих дней со дня их получения от подразделения кадровой работы.
16. Подразделение кадровой работы осуществляет расчет средней оценки лиц, указанных в пункте 13 настоящей Методики.
17. Оценка лицами, указанных в пункте 13 настоящей Методики, осуществляется на анонимной основе.
5. Итоговая оценка служащего
18. Итоговая оценка служащего вычисляется подразделением кадровой работы не позднее пяти рабочих дней до заседания Комиссии по следующей формуле:
a = b + c
где a – итоговая оценка служащего,
b – оценка непосредственного руководителя,
c – средняя оценка лиц, указанных в пункте 13 настоящей Методики.
19. Итоговая оценка выставляется по следующей шкале:
менее 21 балла – «неудовлетворительно»,
от 22 до 33 баллов – «удовлетворительно»,
33 баллов и выше – «эффективно».
6. Рассмотрение результатов оценки Комиссией

Кадр жұмысы бөлінісі бағаланатын қызметшіге, сондай-ақ осы Әдістеменің 4-тармағының 1) және 2) тармақшаларында көрсетілген адамдарға бағалау жүргізілетіні туралы хабарлайды және оларға бағалау өткізуге дейін бір айдан кешіктірмей толтыру үшін бағалау парағын жібереді.
3. Тікелей басшының бағалауы
12. Тікелей басшының бағалау парағы Тікелей басшы осы Әдістеменің 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша бағалау парағын кадр жұмысы бөлінісінен алған күннен бастап үш жұмыс күні ішінде толтырылады, қызметшіні толтырылған бағалау парағымен таныстырады және екі жұмыс күні ішінде толтырылған бағалау парағын кадр жұмысы бөлінісіне қайтарады.
Қызметшіні толтырылған бағалау парағымен таныстыру жазбаша немесе электронды түрде жүргізіледі.
Қызметшінің танысудан бас тартуы құжаттарды Комиссия отырысына жіберуге кедергі бола алмайды. Бұл жағдайда кадр жұмысы бөлімнісінің қызметкерi және тікелей басшы танысудан бас тарту туралы еркін нұсқада акті жасайды.
4. Айналмалы бағалау
13. Айналмалы бағалау қызметшінің қарамағындағылардың, ал қарамағындағылар болмаған жағдайда – қызметші жұмыс істейтін құрылымдық бөліністе лауазымды атқаратын адамның (олар болған жағдайда) бағалауын білдіреді.
Мұндай адамдардың тізімін (үш адамнан аспайтын) қызметшінің лауазымдық міндеттері және қызметтік өзара іс-қимыл жасасуына қарай кадр жұмысы бөлінісі бағалау жүргізілгенге дейін бір айдан кешіктірмей анықтайды.
14. Осы Әдістеменің 13-тармағында көрсетілген адамдар осы Әдістеменің 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша айналмалы бағалау парағын толтырады.
15. Осы Әдістеменің 13-тармағында көрсетілген адамдар толтырған бағалау парақтары кадр жұмысы бөлінісінен оларды алған күннен бастап екі жұмыс күні ішінде кадр жұмысы бөлінісіне жібереді.
16. Кадр жұмысы бөлінісі осы Әдістеменің 13-тармағында көрсетілген адамдардың орта бағасын есептейді.
17. Осы Әдістеменің 13-тармағында көрсетілген адамдардың бағалауы жасырын түрде жүргізіледі.
5. Қызметшінің қорытынды бағасы
18. Кадр жұмысы бөлінісі қызметшінің қорытынды бағасын мына формула бойынша Комиссия отырысына дейін бес жұмыс күнінен кешіктірмей есептейді:
a = b + c
мұндағы, a – қызметшінің қорытынды бағасы,
b – тікелей басшының бағасы,
c – осы Әдістеменің 13-тармағында көрсетілген адамдардың орта бағасы.
19. Қорытынды баға мына шкала бойынша қойылады:
21 баллдан төмен – «қанағаттанарлықсыз»,
22-ден 33 балға дейін – «қанағаттанарлық»,
33 баллдан жоғары – «тиімді».
6. Комиссияның бағалау нәтижелерін қарауы

20. Подразделение кадровой работы обеспечивает проведение заседания Комиссии по рассмотрению результатов оценки в соответствии с графиком, указанным в пункте 11 настоящей Методики.
Подразделение кадровой работы предоставляет на заседание Комиссии следующие документы:
1) заполненный оценочный лист непосредственного руководителя;
2) заполненный лист круговой оценки;
3) должностная инструкция служащего;
4) проект протокола заседания Комиссии с указанием итоговой оценки по форме согласно приложению 3 настоящей Методики.
21. Комиссия рассматривает результаты оценки и принимает одно из следующих решений:
1) утвердить результаты оценки;
2) пересмотреть результаты оценки.
В случае принятия решения о пересмотре результатов оценки Комиссия корректирует оценку с соответствующим кратким пояснением в протоколе. При этом не допускается снижение оценки служащего.
22. Подразделение кадровой работы ознакамливает служащего с результатами оценки в течение пяти рабочих дней со дня ее завершения.
Ознакомление служащего с результатами оценки осуществляется в письменной или электронной форме.
Отказ служащего от ознакомления не может служить препятствием для внесения результатов оценки в его послужной список. В этом случае сотрудником подразделения кадровой работы в произвольной форме составляется акт об отказе от ознакомления.
23. Результаты оценки вносятся в послужные списки служащих.
24. Документы, указанные в пункте 20 настоящей Методики, а также подписанный протокол заседания Комиссии хранятся в подразделении кадровой работы.
7. Обжалование результатов оценки
25. Обжалование решения Комиссии служащим в уполномоченном органе по делам государственной службы и противодействию коррупции или его территориальном департаменте осуществляется в течение десяти рабочих дней со дня вынесения решения.
26. Уполномоченный орган по делам государственной службы и противодействию коррупции или его территориальный департамент в течение десяти рабочих дней со дня поступления жалобы служащего осуществляет ее рассмотрение и в случаях обнаружения нарушений рекомендует органу, ведомству и (или) территориальным подразделениям отменить решение Комиссии.
27. Информация о принятом решении представляется органом, ведомством и (или) территориальным подразделением в течение двух недель в уполномоченный орган по делам государственной службы и противодействию коррупции или его территориальный департамент.
Приложение 1
к Методике ежегодной оценки
деятельности административных
государственных служащих корпуса
«Б» Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Оценочный лист непосредственного руководителя
Ф.И.О. (при его наличии) оцениваемого служащего: _____________________________________________________________________
Должность оцениваемого служащего: _____________________________
№ п/п
Критерий
Значение показателя
Оценка (баллы)
1.
Инициативность

20. Кадр жұмысы бөлінісі осы Әдістеменің 11-тармағында көрсетілген кестеге сәйкес Бағалау нәтижелерін қарау жөніндегі комиссияның отырысын өткізуді қамтамасыз етеді.
Кадр жұмысы бөлінісі Комиссияның отырысына мына құжаттарды:
1) толтырылған тікелей басшының бағалау парағын;
2) толтырылған айналмалы бағалау парағын;
3) қызметшінің лауазымдық нұсқаулығын;
4) осы Әдістеменің 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша қорытынды баға көрсетілген Комиссия отырысы хаттамасының жобасын тапсырады.
21. Комиссия бағалау нәтижелерін қарайды және мына шешімдердің бірін шығарады:
1) бағалау нәтижелерін бекітеді;
2) бағалау нәтижелерін қайта қарайды.
Бағалау нәтижелерін қайта қарау туралы шешім қабылдаған жағдайда Комиссия хаттамада тиісті қысқаша түсіндірмемен бағаны түзетеді. Бұл ретте қызметшінің бағасын төмендетуге жол берілмейді.
22. Кадр жұмысы бөлінісі бағалау нәтижелерімен ол аяқталған соң бес жұмыс күні ішінде қызметшіні таныстырады.
Қызметшіні бағалау нәтижелерімен таныстыру жазбаша немесе электронды түрде жүргізіледі.
Қызметшінің танысудан бас тартуы бағалау нәтижелерін оның қызметтік тізіміне енгізуге кедергі бола алмайды. Бұл жағдайда кадр жұмысы бөлінісінiң қызметкерi танысудан бас тарту туралы еркін нұсқада акті жасайды.
23. Бағалау нәтижелері қызметшінің қызметтік тізімдеріне енгізіледі.
24. Осы Әдістеменің 20-тармағында көрсетілген құжаттар, сондай-ақ комиссия отырысының қол қойылған хаттамасы Кадр жұмысы бөлінісінде сақталады.
7. Бағалау нәтижелеріне шағымдану
25. Комиссия шешіміне қызметшінің мемлекеттік қызмет істері жөніндегі және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің уәкілетті органына немесе оның аумақтық департаментіне шағымдануы шешім шыққан күннен бастап он жұмыс күні ішінде жүзеге асырылады.
26. Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің уәкілетті органы немесе оның аумақтық департаменті қызметшіден шағым түскен күнінен бастап он жұмыс күні ішінде шағымды қарайды және бұзушылықтар анықталған жағдайда, органға, ведомствоға және (немесе) аумақтық бөліністерге Комиссия шешімінің күшін жою туралы ұсыныс жасайды.
27. Қабылданған шешім туралы ақпаратты орган, ведомство және (немесе) аумақтық бөлініс екі апта ішінде мемлекеттік қызмет істері жөніндегі және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің уәкілетті органына немесе оның аумақтық департаментіне береді.
Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігінің «Б»
корпусындағы мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерінің
қызметін жыл сайынғы
бағалаудың әдістемесіне
1-қосымша
Тікелей басшының бағалау парағы
Бағаланатын қызметшінің Т.А.Ә. (болған жағдайда):______________
Бағаланатын қызметшінің лауазымы: _____________________________
р/с №
Өлшемшарт
Көрсеткіштің мәні
Баға (балл)
1.
Бастамашылығы

от 2 до 5
2.
Качество исполнения должностных обязанностей
от 2 до 8
3.
Способность к сотрудничеству
от 2 до 5
4.
Соблюдение служебной этики
от 2 до 5
ИТОГО (сумма всех оценок):
Ознакомлен (а):
Служащий (Ф.И.О.(при его наличии)) _________________________________________
дата ____________________________________
подпись _________________________________
Непосредственный руководитель (Ф.И.О. (при его наличии)) ___________________________________________
дата ______________________________________
подпись ___________________________________
Приложение 2
к Методике ежегодной оценки
деятельности административных
государственных служащих корпуса
«Б» Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Лист круговой оценки
Ф.И.О. (при его наличии) оцениваемого служащего: _____________________________________________________________________
Должность оцениваемого служащего: _____________________________
№ п/п
Критерий
Значение показателя
Оценка (баллы)
Подчиненный
1.
Умение планировать работу
от 2 до 5
2.
Умение мотивировать к работе
от 2 до 5
3.
Соблюдение служебной этики
от 2 до 5
ИТОГО (сумма всех оценок):
Коллега
1.
Умение работать в команде
от 2 до 5
2.
Соблюдение служебной этики
от 2 до 5
3.
Качество исполнения должностных обязанностей
от 2 до 5
ИТОГО (сумма всех оценок):
Приложение 3
к Методике ежегодной оценки
деятельности административных
государственных служащих корпуса
«Б» Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Протокол заседания Комиссии по оценке
____________________________________________________
(наименование территориального подразделения, ведомства)
№ п/п
Ф.И.О. (при его наличии) служащего
Оценка непосредственного руководителя
Круговая оценка
Итоговая оценка
1.
2.
Заключение Комиссии:
_______________________________
_______________________________
_______________________________
Проверено:
Секретарь Комиссии:_____________________ Дата: ________________
(Ф.И.О.(при его наличии), подпись)
Председатель Комиссии:__________________ Дата: ________________
(Ф.И.О.(при его наличии), подпись)
Член Комиссии:__________________________ Дата: ________________
(Ф.И.О.(при его наличии), подпись)

2-ден 5-ке дейін
2.
Лауазымдық міндеттерін орындау сапасы
2-ден 8-ке дейін
3.
Әрекеттестікке икемділігі
2-ден 5-ке дейін
4.
Қызметтік этиканы сақтауы
2-ден 5-ке дейін5
БАРЛЫҒЫ (барлық бағалардың жиынтығы):
Таныстым:
Қызметші (Т.А.Ә. (болған жағдайда))
____________________________
күні________________________
қолы _______________________
Тікелей басшы
(Т.А.Ә. (болған жағдайда))______
күні____________________________
қолы____________________________
Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігінің «Б»
корпусындағы мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерінің
қызметін жыл сайынғы
бағалаудың әдістемесіне
2-қосымша
Айналмалы бағалау парағы
Бағаланатын қызметшінің Т.А.Ә. (болған жағдайда):______________
Бағаланатын қызметшінің лауазымы: _____________________________
р/с №
Өлшемшарт
Көрсеткіштің мәні
Баға (балл)
Бағынышты
1.
Жұмысты жоспарлай алу қабілеті
2-ден 5-ке дейін
2.
Жұмысқа ынталандыру қабілеті
2-ден 5-ке дейін
3.
Қызметтік этиканы сақтауы
2-ден 5-ке дейін
БАРЛЫҒЫ (барлық бағалардың жиынтығы):
Әріптесі
1.
Топта жұмы сістейалу қабілеті
2-ден 5-ке дейін
2.
Қызметтік этиканы сақтауы
2-ден 5-ке дейін
3.
Лауазымдық міндеттерін орындау сапасы
2-ден 5-ке дейін
БАРЛЫҒЫ (барлық бағалардың жиынтығы):
Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігінің «Б»
корпусындағы мемлекеттік
әкімшілік қызметшілерінің
қызметін жыл сайынғы
бағалаудың әдістемесіне
3-қосымша
_____________________________________________________________________
(аумақтық бөліністің, ведомствоның атауы)
Бағалау жөніндегі комиссия отырысының хаттамасы
р/н
Қызметшінің Т.А.Ә.
(болған жағдайда)
Тікелей басшысының бағасы
Айналмалы баға
Қорытынды баға
1.
2.
Комиссияның қорытындысы:
_______________________________
_______________________________
_______________________________
Тексерілді:
Комиссияның хатшысы: _________________________________ Күні: ________
(Т.А.Ә. (болған жағдайда), қолы)
Комиссияның төрағасы:_________________________________ Күні: ________
(Т.А.Ә. (болған жағдайда), қолы)
Комиссияның мүшесі:  _________________________________ Күні: ________
(Т.А.Ә. (болған жағдайда), қолы)