Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 апреля 2015 года № 9-1/338. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июня 2015 года № 11288. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 июня 2017 года № 229 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра сельского хозяйства РК от 08.06.2017 № 229 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт государственной услуги "Субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники".
2. Департаменту инвестиционной политики и финансовых инструментов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания и в информационно-правовую систему "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мамытбеков
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
___________________ Е. Досаев
от 8 мая 2015 года
Утвержден
приказом Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 15 апреля 2015 года
№ 9-1/338
Стандарт государственной услуги
"Субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также
лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники" (далее – государственная услуга).
2. Стандарт государственной услуги разработан Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан (далее – Министерство).

"Кредиттер бойынша, сондай-ақ технологиялық жабдық және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 15 сәуірдегі № 9-1/338 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 9 маусымда № 11288 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 8 маусымдаы № 229 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 08.06.2017 № 229 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік қызмет туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған "Кредиттер бойынша, сондай-ақ технологиялық жабдық және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Инвестициялық саясат және қаржы құралдары департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мамытбеков
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
_______________ Е. Досаев
2015 жылғы 8 мамыр
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2015 жылғы 15 сәуірдегі
№ 9-1/338 бұйрығымен
бекітілген
"Кредиттер бойынша, сондай-ақ технологиялық жабдық және ауыл
шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін
субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
1. Жалпы ережелер
1. "Кредиттер бойынша, сондай-ақ технологиялық жабдық және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет).
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі (бұдан әрі – Министрлік) әзірлеген.

3. Государственная услуга оказывается Министерством (далее – услугодатель).
Прием заявок и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется акционерным обществом "Казагромаркетинг" (далее – оператор).
2. Порядок оказания государственной услуги
4. Срок оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи пакета документов оператору - 36 (тридцать шесть) рабочих дней;
2) максимально допустимое время ожидания для сдачи пакета документов - не более 30 (тридцать) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания - не более 30 (тридцать) минут.
5. Форма оказания государственной услуги - бумажная.
6. Результат оказания государственной услуги – счет к оплате на перечисление средств субсидий на банковский счет услугополучателя.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги - бумажная.
7. Государственная услуга оказывается бесплатно.
8. График работы услугодателя и оператора – с понедельника по пятницу включительно с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней.
Прием заявок и выдача результатов оказания государственной услуги – с 9.00 до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Государственная услуга оказывается в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
9. Перечень документов, необходимых для оказания государственной услуги при обращении услугополучателя (либо его представителя по доверенности) к оператору:
заявка на субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники (далее – заявка на субсидирование) по форме, согласно приложению 1 к настоящему стандарту государственной услуги. В качестве неотъемлемой ее части прилагаются:
1) заверенная финансовым институтом копия договора займа с приложением графика погашения основного долга и вознаграждения, заключенного между финансовым институтом и услугополучателем;
2) заверенные финансовым институтом копии документов, подтверждающие целевое использование кредита/лизинга: акты целевого использования кредитного займа, выписки из ссудного счета услугополучателя о получении кредита (для банков второго уровня) или документа, подтверждающего перечисление кредита/передачи предмета лизинга;
3) копия доверенности или приказа на право подписания другим лицом в случае, если заявка на субсидирование подписана не первым руководителем финансового института;
4) письмо финансового института о согласии участия услугополучателя в программе субсидирования ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники (предоставляется в случае подачи заявки на субсидирование услугополучателем).
Заявка на субсидирование должна быть подписана уполномоченным лицом финансового института или лицом, имеющим доверенность с правом подписи, и скреплено печатью финансового института. При этом отдельные заявки на субсидирование от филиалов (представительств) финансового института не принимаются.
10. Субсидирование ставки вознаграждения путем снижения ее на 10 % (десять) годовых в тенге и на 7 % (семь) в иностранной валюте осуществляется по договорам займа:
специализированных организаций на обеспечение кормами субъектов агропромышленного комплекса, занятых животноводством;
на приобретение следующих видов сельскохозяйственной техники и оборудования (в комплектации) в отрасли животноводства и кормопроизводства:
1) комбайны, трактора, тракторные прицепы, сеялки, водовозы;
2) самоходные и прицепные жатки;
3) комбинированные универсальные навески со сменными рабочими органами;
4) мехлопаты;

3. Мемлекеттік қызметті Министрлік (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдауды және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беруді "Қазагромаркетинг" акционерлік қоғамы (бұдан әрі – оператор) жүзеге асырады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
4. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі:
1) құжаттар топтамасы операторға тапсырылған сәттен бастап – 36 (отыз алты) жұмыс күні;
2) құжаттар топтамасын тапсыру үшін берілетін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан көп емес;
3) қызмет көрсетудің рұқсат етілетін ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан көп емес.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны - қағаз түрінде.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушының банктік шотына субсидия қаражатын аударуға төлем шоты.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны – қағаз түрінде.
7. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
8. Көрсетілетін қызметті берушінің және оператордың жұмыс кестесі – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден бастап жұмаға дейін қоса алғанда, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру – сағат 13.00-ден 14.00-ге дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 17.30-ға дейін.
Қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.
9. Көрсетілетін қызметті алушының (не сенімхат бойынша оның өкілінің) операторға жүгінген жағдайда, мемлекеттік қызметті көрсетуі үшін қажетті құжаттардың тізбесі:
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша кредиттер, сондай-ақ технологиялық жабдықтың және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға арналған өтініш (бұдан әрі – субсидиялауға арналған өтінішке). Оның ажырамас бөлігі ретінде мыналар қоса беріледі:
қаржы институты куәландырған, қаржы институты мен қарыз алушы арасында жасалған, негізгі борыш пен сыйақыны өтеу кестесі қоса берілген шарттың көшірмесі;
кредиттің/лизингтің мақсатты пайдаланылғандығын растайтын, қаржы институты куәландырған құжаттардың: кредиттік қарыздың мақсатты пайдаланылуы актісінің, кредит алғаны туралы қарыз алушының несиелік шотынан (екінші деңгейдегі банктер үшін) немесе кредиттің аударылғанын/лизинг нысанасының берілгенін растайтын құжаттардан үзіндінің көшірмелері;
егер субсидиялауға арналған өтінішке қаржы институтының бірінші басшысы қол қоймаған жағдайда, басқа адамның қол қою құқығына сенімхаттың немесе бұйрықтың көшірмесі;
қарыз алушының кредиттер, сондай-ақ технологиялық жабдықтың және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау бағдарламасына қатысуына келісімі туралы қаржы институтының хаты (қарыз алушы субсидиялауға арналған өтініш берген жағдайда ұсынылады).
Субсидиялауға арналған өтінішке қаржы институтының уәкілетті адамы немесе қол қою құқығына сенімхаты бар адам қол қоюы және ол қаржы институтының мөрімен бекітілуі тиіс. Бұл ретте қаржы институтының филиалдарынан (өкілдіктерінен) жекелеген субсидиялауға арналған өтініштер қабылданбайды.
Сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау агроөнеркәсіптік кешен саласындағы қызмет түрлерінің басымдылығына сәйкес, сондай-ақ көрсетілетін қызметті алушының мынадай қарыз шарттары бойынша жүзеге асырылады:
мамандандырылған ұйымдардың мал шаруашылығымен айналысатын агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін жемшөппен қамтамасыз етуге арналған;
мал шаруашылығы және жемшөп өндірісі саласындағы ауыл шаруашылығы техникасы мен жабдықтарының мынадай түрлерін (жиынтықта) сатып алуға арналған:
1) комбайндар, тракторлар, тракторлық тіркемелер, сепкіштер, су таситын техникалар;
2) өздігінен жүретін және тіркемелі дестелегіштер;
3) жұмыс органдары ауыстырмалы құрама әмбебап аспалар;
4) механикалық күректер;

5) бороны, плуги, культиваторы всех видов;
6) оросительные системы;
7) грабли, ворошилки, волокуши, валкоукладчики, валкообразователи;
8) кормоуборочные комбайны, кормоуборочные машины;
9) пресс-подборщики, стогометатели;
10) кормосмесители, кормораздатчики, дробилки, смесители и измельчители;
11) загрузчики и тележки для транспортировки тюков и рулонов, резчик рулонов и обмотчик рулонов;
12) доильные установки;
13) стойловое оборудование и системы навозоудаления для животноводческих ферм;
14) автопоилки, индивидуальные поилки;
15) комбикормовые установки и минизаводы;
16) охладители молока и танки-охладители;
17) анализаторы молока;
18) установки для приемки молока;
19) пастеризаторы;
20) сепараторы самовыгружающие;
21) деаэраторы;
22) установки автоматических стандартизаций жирности молока;
23) специальные транспортные средства для перевозки скота;
24) молоковозы;
25) станки-фиксаторы для зооветеринарных обработок;
26) косилки (самоходные, навесные, роторные, дисковые, прицепные, полунавесные, плющилки, косилки-измельчители);
27) оборудование для выпаса и содержания сельскохозяйственных животных, а также передовые технологии, используемые в животноводстве (электроизгороди, альтернативные источники электроэнергии, ветронасосы для подъема воды, системы радиосвязи и видеонаблюдения, навигационные системы GPS).
В случае, если договором займа предусмотрено приобретение техники и оборудования, указанных в подпунктах 1) - 7) настоящего пункта, то услугополучатель предоставляет подтверждение о наличии у него не менее 50 (пятьдесят) условных голов сельскохозяйственных животных, зарегистрированных в базе данных идентификации сельскохозяйственных животных или наличие земельных участков, используемых для выращивания кормовых культур. В этом случае субсидированию подлежит не более одной единицы техники и оборудования каждого вида на одного заемщика.
Услугополучатель дает письменное согласие на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах.
При сдаче услугополучателем всех необходимых документов оператору – подтверждением принятия заявки на бумажном носителе является отметка на его копии о регистрации в канцелярии оператора с указанием даты и времени приема пакета документов или отметка в документации почтовой организации, осуществляющая выдачу почтовых отправлений.
3. Порядок обжалования решений, действий (бездействия)
услугодателя и (или) их должностных лиц, оператора и (или) их
работников по вопросам оказания государственной услуги
11. В случае обжалования решений, действий (бездействий) услугодателя и (или) его должностных лиц, оператора и (или) его работников по вопросам оказания государственных услуг жалоба подается на имя руководителя услугодателя по адресу: 010000, город Астана, улица Кенесары, 36.
Жалоба подается в письменной форме по почте или в электронном виде в случаях, предусмотренных законодательством Республики Казахстан, либо нарочно через канцелярию услугодателя, в рабочие дни.
Подтверждением принятия жалобы является ее регистрация (штамп, входящий номер и дата) в канцелярии услугодателя с указанием фамилии и инициалов лица, принявшего жалобу, срока и места получения ответа на поданную жалобу.
В жалобе услугополучателя указываются:
физического лица – его фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем личность), почтовый адрес;
юридического лица – его наименование, почтовый адрес, исходящий номер и дата.
Обращение должно быть подписано услугополучателем.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес услугодателя, подлежит рассмотрению в течение 5 (пять) рабочих дней со дня ее регистрации. Мотивированный ответ о результатах рассмотрения жалобы направляется услогополучателю по почте либо выдается нарочно в канцелярии услугодателя.
В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги услугополучатель может обратиться с жалобой в уполномоченный орган по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес уполномоченного органа по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, рассматривается в течение 15 (пятнадцать) рабочих дней со дня ее регистрации.

5) тырмалардың, соқалардың, қопсытқыштардың барлық түрі;
6) суаратын жүйелер;
7) тырмалар, аударғыштар, ысырғыштар, десте қалауыштар, десте жасауыштар;
8) жемшөп жинайтын комбайндар, жемшөп жинайтын машиналар;
9) нығыздап-сораптаушы, пішен маялағыштар;
10) жемшөп араластырғыштар, жемшөп үлестіргіштер, ұсатқыштар, араластырғыштар және ұсақтағыштар;
11) тиеуіштер және теңдер мен оралған шөптерді тасымалдауға арналған арбалар, оралған шөпті кескіш пен оралған шөпті жіппен орауыш;
12) сауу қондырғылары;
13) мал шаруашылығы фермаларына арналған шетен қора жабдығы және көң шығару жүйесі;
14) автонауалар, жеке науалар;
15) құрама жем қондырғылары және шағын зауыттар;
16) сүт салқындатқыштар және салқындатқыш-танктер;
17) сүт талдағыштар;
18) сүт қабылдауға арналған қондырғылар;
19) пастеризаторлар;
20) өзі құйып алатын сепараторлар;
21) деаэраторлар;
22) сүттің майлылығын автоматты түрде стандарттау қондырғылары;
23) мал тасымалдауға арналған арнайы көлік құралдары;
24) сүт тасығыштар;
25) зооветеринариялық өңдеуге арналған бекіткіш-станоктар;
26) шалғылар (өздігінен жүретін, аспалы, роторлық, дискілі, тіркемелі, жартылай аспалы, жаныштағыштар, ұсақтағыш-шалғылар);
27) ауыл шаруашылығы малдарын жаюға және ұстауға арналған жабдықтар, сондай-ақ мал шаруашылығында қолданылатын озық технологиялар (электрлі қоршаулар, электр энергиясының балама көздері, су көтеруге арналған жел сорғылары, радиобайланыс және бейнебақылау жүйелері, GPS навигация жүйелері).
Қарыз шартында осы тармақтың 1)–7) тармақшаларында көрсетілген техникалар мен жабдықтарды сатып алу көзделген жағдайда, көрсетілетін қызметті алушы өзінде ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендірудің деректер базасында тіркелген ауыл шаруашылығы жануарларының кемінде 50 (елу) шартты мал басының немесе жемшөп дақылдарын өсіруге пайдаланатын жер учаскелерінің бар екендігі туралы растауды қосымша ұсынады.
Көрсетілетін қызметті алушы ақпараттық жүйелердегі заңмен қорғалатын құпия, қамтылған мәліметтерді пайдалануға жазбаша келісім береді.
Көрсетілетін қызметті алушы барлық қажетті құжаттарды операторға тапсырған кезде, қағаз тасығыштағы өтініштің қабылданғанын оның көшірмесіндегі құжаттар топтамасының қабылдану күні мен уақыты көрсетілген, оператордың кеңсесінде тіркелгені туралы белгі немесе құжаттамадағы пошталық жөнелтілімдерді жүзеге асыратын пошта ұйымының белгісі растайды.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін
қызметті берушінің және (немесе) олардың лауазымды адамдарының,
оператордың және (немесе) оның қызметкерлерінің шешімдеріне,
әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі
10. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) олардың лауазымды адамдарының, оператордың және (немесе) олардың қызметкерлерінің шешімдеріне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану: шағым көрсетілетін қызметті беруші басшысының атына 010000, Астана қаласы, Кенесары көшесі, 36 мекенжайы бойынша беріледі.
Шағым пошта арқылы жазбаша нысанда немесе Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген жағдайларда электрондық түрде не көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы жұмыс күндері қолма қол қабылданады.
Шағымның қабылданғанын көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде шағымды қабылдаған тұлғаның аты-жөні, берілген шағымға жауап алу мерзімі мен орны көрсетіле отырып, оның тіркелуі (мөртабан, кіріс нөмірі және күні) растайды.
Көрсетілетін қызметті берушінің шағымында:
жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болған жағдайда), пошталық мекенжайы;
заңды тұлғаның атауы, пошталық мекенжайы, шығыс нөмірі және күні корсетіледі.
Өтінішке көрсетілетін қызметті алушы қол қоюға тиіс.
Көрсетілетін қызметті берушінің атына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы оның тіркелген күнінен бастап 5 (бес) жұмыс күні ішінде қаралуы тиіс. Шағымды қарау нәтижелері туралы дәлелді жауап көрсетілетін қызметті алушыға пошта арқылы жіберіледі не көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде қолма-қол беріледі.
Көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайларда, көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызметті көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органга шағыммен жүгіне алады.
Мемлекеттік қызметті көрсету сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті орган мекенжайына келіп түскен шағым оның тіркелген күнінен бастап 15 (он бес) жұмыс күні ішінде қаралады.
11. Көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайларда, көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқылы.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету ерекшеліктерін ескере
отырып қойылатын өзге талаптар

12. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги, услугополучатель имеет право обратиться в суд в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
4. Иные требования с учетом особенностей
оказания государственной услуги
13. Лица, относящиеся к социально уязвимым слоям населения, при отсутствии возможности их личной явки к услугодателю и (или) оператору могут направить заявку через представителя или по почте. Для лиц с ограниченными возможностями передвижения в здании услугодателя предусмотрен отдельный вход с улицы для посадки на лифт и места для ожидания.
14. Адреса мест оказания государственной услуги и контактные телефоны справочных служб размещены на интернет-ресурсе:
услугодателя - www.mgov.kz,
оператора - www.kam.kz.
15. Услугополучатель имеет возможность получения информации о порядке и статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг.
16. Информацию о порядке оказания государственной услуги можно получить по телефону Единого контакт-центра 1414.
Приложение 1
к стандарту государственной
услуги "Субсидирование ставок
вознаграждения по кредитам, а
также лизингу технологического
оборудования и
сельскохозяйственной техники"
Форма
Заявка
на субсидирование ставок вознаграждения по
кредитам, а также лизингу технологического
оборудования и сельскохозяйственной техники
Финансовый институт:_________________________________________________
(наименование финансового института)
Услугополучатель:____________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем
личность) (далее – Ф.И.О.) физического лица или полное наименование
юридического лица)
Кому:_______________________________________________________________
(наименование оператора)

12. Халықтың әлеуметтік тұрғыдан осал топтарына жататын адамдар көрсетілетін қызметті берушіге және (немесе) операторға жеке келу мүмкіндігі болмаған жағдайда, өтінішті өкілі арқылы немесе поштамен жібере алады. Мүмкіндіктері шектеулі адамдар үшін көрсетілетін қызметті берушінің ғимаратында лифтіге отырғызуға арналған көшеден кіретін жеке есік және күту орындары көзделген.
13. Мемлекеттік қызметті көрсету орындарының мекенжайлары мен анықтамалық қызметтердің байланыс телефондары:
көрсетілетін қызметті берушінің www.mgov.kz,
оператордың www.kam.kz интернет-ресурсында орналастырылған.
14. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі мен мәртебесі туралы ақпаратты мемлекеттік қызмет көрсету мәселелері бойынша бірыңғай байланыс-орталығы арқылы қашықтықтан қолжетімділік режимінде алуға мүмкіндігі бар.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы ақпаратты Бірыңғай байланыс орталығының 1414 телефоны бойынша алуға болады.
Кредиттер бойынша, сондай-ақ
технологиялық жабдық және ауыл
шаруашылығы техникасының лизингі
бойынша сыйақы мөлшерлемелерін
субсидиялау қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Кредиттер бойынша, сондай-ақ технологиялық жабдық және ауыл
шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін
субсидиялауға арналған өтініш
Қаржы институты:__________________________________________________________
(қаржы институтының атауы)
Көрсетілетін қызметті
алушы:______________________________________________________________
(жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын
құжатта бар болған жағдайда) (бұдан әрі – Т.А.Ә.) немесе заңды
тұлғаның толық атауы)
Кімге:______________________________________________________________
(оператордың атауы)

1) по кредитным и лизинговым договорам услугополучателя не оказывается поддержка в виде субсидирования ставки вознаграждения по другим государственным и/или бюджетным программам;
2) деятельность услугополучателя не находится в стадии изменения организационно-правовой формы, ликвидации или банкротства, а также деятельность не приостановлена в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан, за исключением случаев реструктуризации финансовой задолженности и ускоренной реабилитационной процедуры.
Ф.И.О., подпись услугополучателя ___________________________________
(место печати)
Ф.И.О., подпись первого руководителя финансового института или
лица, его замещающего________________________________________________
(место печати)
Дата подачи заявки
финансовым институтом/услугополучателем "____"___________20___ года
Ф.И.О., подпись, номер телефона лица, принявшего заявку
__________________________________________________________________
Дата принятия заявки оператором "____"_____________20___года

1) көрсетілетін қызметті алушының кредиттік және лизингтік шарттары бойынша басқа мемлекеттік және/немесе бюджеттік бағдарламалар бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау түрінде қолдау көрсетілмейтіні;
2) қаржылық берешегін және жеделдетілген оңалту рәсімін қайта құрылымдау жағдайларын қоспағанда, көрсетілетін қызметті алушының қызметі ұйымдық-құқықтық нысанын өзгерту, тарату немесе банкротқа ұшырау сатысында тұрмағаны, сондай-ақ қызметі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес тоқтатылмағаны расталады.
Көрсетілетін қызметті алушының Т.А.Ә. және қолы ____________________
(мөр орны)
Қаржы институтының бірінші басшысының қолы немесе оны алмастырушы
адамның Т.А.Ә., және
____________________________________________________________________
(мөр орны)
Қаржы институтының/ көрсетілетін қызметті алушының
өтініш берген күні 20__ жылғы "__"________________
Өтінішті қабылдаған адамның Т.А.Ә. және телефон нөмірі
____________________________________________________________________
Оператордың өтінішті қабылдаған күні 20___ жылғы "__" ______________