Об утверждении натуральных норм площадей для специфических помещений органов по делам государственной службы и противодействию коррупции
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 8 мая 2015 года № 154. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 июня 2015 года № 11377
В соответствии с пунктом 2 статьи 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, руководствуясь подпунктом 3) пункта 20 Положения об Агентстве Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 29 августа 2014 года № 900 «О некоторых вопросах Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции и внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые натуральные нормы площадей для специфических помещений органов по делам государственной службы и противодействию коррупции.
2. Управлению планирования и финансово-хозяйственной работы Департамента административной работы Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции (далее – Агентство):
1) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) довести настоящий приказ до сведения структурных и территориальных подразделений Агентства;
3) реализацию данного приказа осуществлять в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на соответствующий период.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства Шпекбаева А.Ж.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации.
Председатель                               К. Кожамжаров
«СОГЛАСОВАНО»
Министр финансов
Республики Казахстан
___________ Б. Султанов
12 мая 2015 года
Утверждены
приказом Председателя
Агентства Республики Казахстан
по делам государственной службы
и противодействию коррупции
от 8 мая 2015 года № 154
Натуральные нормы
площадей для специфических помещений органов по делам
государственной службы и противодействию коррупции
Наименование помещения
Единица
измерения
Площадь
помещения
Центральный аппарат
Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы
и противодействию коррупции
1
Помещение для хранения оружия, боеприпасов, взрывчатых веществ, специальных и химических
средств на 1-го аттестованного сотрудника
кв.м
до 0,2
2
Помещение для размещения дежурной части
кв.м
до 36
3
Помещение для временного содержания
задержанных лиц
кв.м
до 18
4
Кабинет для ведения допроса подследственных
кв.м
до 18
5
Помещение для хранения вещественных
доказательств
кв.м
до 36
6
Помещение для хранения и работы с документами и картотекой с грифом секретности
кв.м
до 56
7
Кабинет для проведения полиграфического исследования
кв.м
до 20
8
Консультационный центр
кв.м
до 75
9
Помещение физической подготовки
кв.м
до 400
Территориальные подразделения
Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы
и противодействию коррупции
1
Помещение для хранения оружия, боеприпасов, взрывчатых веществ, специальных и химических
средств на 1-го аттестованного сотрудника
кв.м
до 0,2
2
Помещение для размещения дежурной части
кв.м
до 40
3
Помещение для временного содержания
задержанных лиц
кв.м
до 25
4
Кабинет для ведения допроса подследственных
кв.м
до 35
5
Помещение для хранения вещественных
доказательств
кв.м
до 40
6
Помещение для хранения и работы с документами и картотекой с грифом секретности
кв.м
до 50
7
Кабинет для проведения полиграфического исследования
кв.м
до 30
8
Помещение физической подготовки
кв.м
до 225
Примечание: вышеуказанные нормы положенности определяются в зависимости от наличия специфических помещений в органах по делам государственной службы и противодействию коррупции.

Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл органдарының ерекше үй-жайларына арналған алаңдардың заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2015 жылғы 8 мамырдығы № 154 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 17 маусымда № 11377 тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 69-бабы 2-тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасы Президентінің «Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің кейбір мәселелері және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2014 жылғы 29 тамыздағы № 900 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі туралы ереженің 20-тармағы 3) тармақшасын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл органдарының ерекше үй-жайларына арналған
алаңдардың заттай нормалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі (бұдан әрі – Агенттік) Әкімшілік жұмыс департаментінің Жоспарлау және қаржы-шаруашылық басқармасы:
1) заңнамамен белгіленген тәртіпте осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрықты Агенттіктің құрылымдық және аумақтық бөлімшелерінің назарына жеткізсін;
3) осы бұйрықтың іске асырылуын тиісті кезеңге арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегінде жүзеге асырсын.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары А.Ж. Шпекбаевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға                                     Қ. Қожамжаров
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
___________ Б. Сұлтанов
2015 жылғы 12 мамыр
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері және
сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл агенттігі Төрағасының
2015 жылғы 8 мамырдағы
№ 154
бұйрығымен бекітілген
Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы
іс-қимыл органдарының ерекше үй-жайларына арналған
алаңдардың заттай нормалары
Үй-жайдың атауы
Өлшем бірлігі
Үй-жайдың алаңы
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және
сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің орталық
аппараты
1
Қару-жарақ, оқ-дәрілерді, жарылғыш
заттарды, арнайы және химиялық
құралдарды сақтауға арналған үй-жай
1 аттестатталған қызметкерге
шаршы м.
0,2 дейін
2
Кезекші бөлімді орналастыруға арналған үй-жай
шаршы м.
36 дейін
3
Ұсталған адамдарды уақытша ұстауға арналған үй-жай
шаршы м.
18 дейін
4
Тергеудегілерден жауап алуды жүргізуге арналған кабинет
шаршы м.
18 дейін
5
Заттай дәлелдемелерді сақтауға арналған үй-жай
шаршы м.
36 дейін
6
Құпиялық белгісі бар құжаттармен және картотекамен жұмыс істеуге және сақтауға арналған үй-жай
шаршы м.
56 дейін
7
Полиграфиялық зерттеу жүргізуге арналған кабинет
шаршы м.
20 дейін
8
Консультациялық орталық
шаршы м.
75 дейін
9
Физикалық дайындық үй-жайы
шаршы м.
400 дейін
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және
сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің аумақтық
бөлімшелері
1
Қару-жарақ, оқ-дәрілерді, жарылғыш заттарды, арнайы және химиялық құралдарды сақтауға арналған үй-жай
1 аттестатталған қызметкерге
шаршы м.
0,2 дейін
2
Кезекші бөлімді орналастыруға арналған үй-жай
шаршы м.
40 дейін
3
Ұсталған адамдарды уақытша ұстауға арналған үй-жай
шаршы м.
25 дейін
4
Тергеудегілерден жауап алуды жүргізуге арналған кабинет
шаршы м.
35 дейін
5
Заттай дәлелдемелерді сақтауға арналған үй-жай
шаршы м.
40 дейін
6
Құпиялық белгісі бар құжаттармен және картотекамен жұмыс істеуге және сақтауға арналған үй-жай
шаршы м.
50 дейін
7
Полиграфиялық зерттеу жүргізуге арналған кабинет
шаршы м.
30 дейін
8
Физикалық дайындық үй-жайы
шаршы м.
225 дейін
Ескерту: жоғарыда көрсетілген тиістілік нормалары мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл органдарында ерекше үй-жайлардың бар болуына байланысты анықталады.