О внесении изменении и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 26 января 2015 года № 52 "Об утверждении Перечня видов судебных экспертиз, производимых в органах судебной экспертизы Министерства юстиции Республики Казахстан"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 22 июня 2015 года № 348. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 июня 2015 года № 11482. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 27 марта 2017 года № 306 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)

"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот сараптамасы органдарында жүргізілетін сот сараптамалары түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет Министрінің 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 52 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 22 маусымдағы № 348 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 30 маусымда № 11482 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 306 бұйрығымен

Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 27.03.2017 № 306 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 3 статьи 12 Закон Республики Казахстан от 20 января 2010 года "О судебно-экспертной деятельности в Республике Казахстан", руководствуясь подпунктом 3) пункт 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции" ПРИКАЗЫВАЮ:
1.Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 2 января 2015 года № 52 "Об утверждении Перечня видов судебных эксперты-производимых в органах судебной экспертизы Министерства юстиции Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственно регистрации нормативных правовых актов за № 10277, в опубликованный информационно-правовой системе "Әділет" 26.03.2015 года), внести следующие изменения:
в Перечень видов судебных экспертиз, производимых в органах судебной экспертизы Министерства юстиции Республики Казахстан, утвержденных данным приказом, пункты 23-27 изложить в следующей редакции:
Вид работы
Экспертная специальность
Шифр специальности
23.
Судебно-медицинская экспертиза по материалам уголовных, гражданских и административных дел, трупов, потерпевших, обвиняемых и других лиц
Судебное-общеэкспертное исследование

Ескерту. Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің 27.03.2017 № 306 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сот-сараптамалық қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 20 қаңтардағы заңының 12-бабының 3-тармағының 1) тармақшасына сәйкес "Әділет органдары туралы" Қазақстан Республикасы заңының 7-бабының 2-тармағының 3-тармақшасын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот сараптамасы органдарында жүргізілетін сот сараптамасы түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде № 10277-мен тіркелген, 26.03.2015 ж. "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 52 бұйрығына келесідей өзгерістер енгізілсін:
Аталған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің сот сараптамасы органдарында жүргізілетін сот сараптамасы түрлерінің тізіміне 23-28 тармақтары келесідей мәтінде мазмұндалсын:
Жұмыс түрлері
Сараптамалық мамандық
Мамандық шифрі
23.
Қылмыстық, азаматтық және әкімшілік істердің материалдары бойынша мәйіттердің, жәбірленушілер мен айыпталушылардың және өзге де тұлғалардың сот-медициналық сараптамасы
Сот-жалпысараптамалық зерттеу

28.1
2. Центру судебной экспертизы Министерства юстиции Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа и его официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
2) размещение настоящего приказа на Интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3.Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
Б. Имашев

28.1
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот сараптамасы орталығы:
1) Осы бұйрықтың мемлекеттік тіркеуін және мерзімдік баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жариялануын;
2) Осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның бірінші ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң әрекет етеді.
Министр
Б. Имашев