Об утверждении натуральных норм обеспечения государственных организаций, осуществляющих фитосанитарный мониторинг
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 июня 2015 года № 15-07/572. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 июля 2015 года № 11810. Утратил силу приказом и.о. Министра сельского хозяйства РК от 15.04.2025 № 108.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра сельского хозяйства РК от 15.04.2025 № 108 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа и.о. Министра сельского хозяйства РК от 13.02.2024 № 58.
1. Утвердить прилагаемые натуральные нормы обеспечения государственных организаций, осуществляющих фитосанитарный мониторинг.
2. Комитету государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания и в информационно-правовую систему "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мамытбеков
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
____________Б. Султанов

Фитосанитариялық мониторингті жүзеге асыратын мемлекеттік ұйымдарды қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 26 маусымдағы № 15-07/572 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 31 шілдеде № 11810 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2025 жылғы 15 сәуірдегі № 108 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 15.04.2025 № 108 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 69-бабы 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 13.02.2024 № 58 бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған фитосанитариялық мониторингті жүзеге асыратын мемлекеттік ұйымдарды қамтамасыз етудің заттай нормалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мамытбеков
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
_____________Б. Сұлтанов

192
Приемная руководителя
квадратный метр
10
Для центрального аппарата РМЦФД и П
193
Кабинет работника (на 1 работника)
квадратный метр
7,5
На каждый районный, городской, областной филиалы и центральный аппарат РМЦФД и П
194
Общие помещения (зал совещаний, архив, копировально-множительная, серверное, кладовая для оборудования, инвентаря и канцелярских принадлежностей)
квадратный метр
25% от итого
На каждый областной филиал и центральный аппарат РМЦФД и П
195
Общие помещения (зал совещаний, архив, копировально-множительная, серверное, кладовая для оборудования, инвентаря и канцелярских принадлежностей)
квадратный метр
20% от итого
На каждый районный и городской филиалы "РМЦФД и П"
196
Вспомогательные помещения (коридоры, венткамеры, туалеты, помещения для личной гигиены)
квадратный метр
20% от итого
На каждый районный, городской, областной филиалы и центральный аппарат "РМЦФД и П"

192
Басшының қабылдау бөлмесі
шаршы метр
10
РФД және БӘО-ның орталық аппаратына
193
Жұмыскердің кабинеті (бір жұмыскерге)
шаршы метр
7,5
РФД және БӘО-ның әрбір аудандық, қалалық, облыстық филиалдарына және орталық аппараттың құрылымдық бөлімшелеріне
194
Ортақ үй-жайлар ( мәжіліс залы, мұрағат, көбейту-көшірмесі, серверлік, жабдықтарға, мүкәммал мен кеңсе керек-жарақтарына арналған қоймалар)
шаршы метр
жиынның 25%-і
РФД және БӘО-ның әрбір облыстық филиалына және орталық аппаратына
195
Ортақ үй-жайлар ( мәжіліс залы, мұрағат, көбейту-көшірмеі, серверлік, жабдықтарға, мүкәммал мен кеңсе керек-жарақтарына арналған қоймалар)
шаршы метр
жиынның 20%-і
РФД және БӘО-ның әрбір аудандық және қалалық филиалдарына
196
Қосалқы үй-жайлар (дәліздер, желдеткіш камералары, дәретханалар, жеке гигиенаға арналған үй-жайлар)
шаршы метр
жиынның 20%-і
РФД және БӘО-ның әрбір аудандық, қалалық, облыстық филиалдарына және орталық аппараттың құрылымдық бөлімшелеріне