Об утверждении перечня сведений, вносимых в государственный реестр прав на объекты, охраняемые авторским правом
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 30 июня 2015 года № 365. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 августа 2015 года № 11880. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 25 августа 2018 года № 1302.
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции РК от 25.08.2018 № 1302 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 16 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 10 июня 1996 года "Об авторском праве и смежных правах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень сведений, вносимых в государственный реестр прав на объекты, охраняемые авторским правом.
2. Департаменту по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа и его официальное опубликование в порядке, установленном законодательством.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
Б. Имашев
Утвержден
приказом Министра юстиции
Республики Казахстан
от 30 июня 2015 года № 365
Перечень сведений, вносимых в государственный реестр прав на
объекты, охраняемые авторским правом
Дата поступления
Дата регистрации
Ф.И.О. (при его наличии) автора или авторов
Правообладатель
Адрес
Название произведения
№ бланка
№ исходящего документа

Авторлық құқықпен қорғалатын объектілерге құқықтардың мемлекеттік тізіліміне енгізілетін мәліметтердің тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 30 маусымдағы № 365 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 13 тамызда № 11880 болып тіркелді. Күші жойылды – Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2018 жылғы 25 тамыздағы № 1302 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің м.а. 25.08.2018 № 1302 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Авторлық құқық және сабақтас құқықтар туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 10 маусымдағы Заңының 9-1-бабы 16-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған авторлық құқықпен қорғалатын объектілерге құқықтардың мемлекеттік тізіліміне енгізілетін мәліметтердің тiзбесi бекiтілсiн.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы департаменті осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін және оның заңмен белгіленген тәртіпте ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
Б. Имашев
Қазақстан Республикасы
Әдiлет министрiнiң
2015 жылғы 30 маусымдағы
№ 365 бұйрығымен бекітілген
Авторлық құқықпен қорғалатын объектілерге құқықтардың
мемлекеттік тізіліміне енгізілетін мәліметтердің тiзбесi
Келіп түскен күні
Тіркелген күні
Автордың немесе авторлардың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Құқық-иеленуші
Мекен-жайы
Туындының атауы
Бланктің №
Шығыс құжаттың №
1
2
3
4
5
6
7
8
9