О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 637 "О некоторых вопросах налогового администрирования"
Приказ и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 28 июля 2015 года № 425. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 августа 2015 года № 11947. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 8 февраля 2018 года № 146.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 08.02.2018 № 146 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 644, 645 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 637 "О некоторых вопросах налогового администрирования" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5463, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 20 февраля 2009 года № 27 (1624)) следующие изменения:
приложение 22 к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
приложение 24 к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра финансов
Республики Казахстан
Р. Бекетаев
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 28 июля 2015 года № 425
Приложение 22
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Товарный чек
Примечание: Товарный чек выдается в случаях технической неисправности контрольно-кассовой машины или отсутствия электроэнергии.
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 28 июля 2015 года № 425
Приложение 24
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 637
Форма
Книга учета наличных денег
Дата
Сумма кассы на начало смены (гр.33 - гр.34 предыдущей строки)
Внесено наличных денег в кассу (служебный приход) в течение смены
Изъято из кассы наличных денег (служебный расход) в течение смены
Показания фискальной памяти ККМ
Время
Сумма
Подпись лица, получившего деньги
Время
Сумма
Подпись лица, получившего деньги
На начало смены
№ Z отчета
Показания Z отчета
На конец смены
Продажа
Покупка
Продажа
Покупка
Продажа
Покупка
наличный расчет
платежной
картой
На общую сумму
наличный расчет
платежной картой
На общую сумму
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Данные об ошибочных платежах
Возврат (аннулирование) чеков ККМ и товарных чеков
Выдано товарных чеков за смену

"Салықтық әкімшілендірудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 637 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің м.а. 2015 жылғы 28 шілдедегі № 425 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 26 тамызда № 11947 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 8 ақпандағы № 146 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 08.02.2018 № 146 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 644, 645-баптарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Салықтық әкімшілендірудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 637 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5463 болып тіркелген, 2009 жылғы 20 ақпанда № 27 (1450) "Заң газеті" жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес көрсетілген бұйрыққа 22-қосымша жаңа редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес көрсетілген бұйрыққа 24-қосымша жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (Д.Е. Ерғожин) заңнамада айқындалған тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін оны он күнтізбелік күн ішінде мерзімдік баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің м.а.
Р. Бекетаев
Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрінің
2015 жылғы 28 шілдедегі
№ 425 бұйрығына 1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына 22-қосымша
Нысан
Тауар чегі
Құрметті салық төлеуші!
Сіз берген тауар чегінің бірегейлігін қамтамасыз етуді және оның қолдан жасалу тәуекелін төмендетуді тауарчегін өз мөріңізбен немесе қолыңызбен куәландыра отырып, жасай аласыз.
Ү
з
і
п
а
л
у
с
ы
з
б
а
с
ы
ТАУАР ЧЕГІ № 0000
_____________________________________
(салық төлеушінің тегі, аты, әкесінің
аты (ол болған жағдайда) немесе атауы)
Жеке сәйкестендіру нөмірі/биснес
сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН)
Өткізілген тауарлар, орындалған жұмыстар, көрсетілген қызметтер үшін қабылданған сома
(қолма қол есеп айырысу) және (немесе)
(төлем картасымен)
(Барлық ақша есептері жалпы сомма сандарымен)
Операцияны жүргізу күні
20__ жылғы "_____" ___________________
ТАУАР ЧЕГІНІҢ ТҮБІРТЕГІ
№ 0000
Өткізілген тауарлар, орындалған жұмыстар, көрсетілген қызметтер үшін қабылданған сома
(қолма қол есеп айырысу) және (немесе)
(төлем картасымен)
(Барлық ақша есептері жалпы сомма сандарымен)
Операцияны жүргізу күні
20__ жылға "___" ____________
(сатып алушының қолы)
Ескерту: тауарлық чек, бақылау-касса машинасының техникалық ақауы болған немесе электр энергиясы болмаған жағдайда беріледі.
Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрінің
2015 жылғы 28 шілдедегі
№ 425 бұйрығына 2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 637 бұйрығына 24-қосымша
Нысан
Қолма қол ақшаны есепке алу кітабы
Күні
Ауысым басындағы кассаның сомасы (алдыңғы жолдардың 33б. -34б.)
Ауысым ішінде кассаға енгізілген ақша (қызметтік кіріс)
Ауысым ішінде кассадан алынған ақша (қызметтік шығыс)
Уақыты
Сома
Ақшаны алған тұлғаның қолы
уақыты
сома
Ақшаны алған тұлғаның қолы
1
2
3
4
5
6
7
8
кестенің жалғасы
БКМ фискалды жадының көрсеткіші
Ауысым басында
Z есебінің №
Z есебінің көрсеткіші
Ауысым соңында
Сату
Сатып алу
Сату
Сатып алу
Сату
Сатып алу
Қолма қол есеп
Төлем картасымен
Жалпы сомаға
Қолма қол есеп
Төлем картасымен
Жалпы сомаға
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Қате төлемдер туралы деректер
БКМ чектерін және тауар чектерін (жою) қайтару
Чектер саны
Қолма қол есеп
Төлем картасымен
Жалпы сомада
Чектер саны
Қолма қол есеп
Төлем картасымен
Жалпы сомаға
20
21
22
23
24
25
26
27
кестенің жалғасы
Аусымда берілген тауардың чектері