О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 12 февраля 2015 года № 78 "Об утверждении Регламента Министерства юстиции Республики Казахстан"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2015 года № 467. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 августа 2015 года № 11950. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 12 января 2017 года № 25
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 12.01.2017 № 25 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях совершенствования организации работы Министерства юстиции Республики Казахстан, в соответствии с пунктом 1 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», руководствуясь подпунктом 3) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 18 марта 2002 года «Об органах юстиции», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 12 февраля 2015 года № 78 «Об утверждении Регламента Министерства юстиции Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10342,опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» от 6 марта 2015 года) следующее изменение:
в Регламенте Министерства юстиции Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
пункт 82 изложить в следующей редакции:
«82. Проекты законодательных актов, разработанные структурными подразделениями Министерства в соответствии с требованиями пункта 19-1 № 840 Правил, направляются на согласование в Департамент законодательства и департаменты юстиции областей и городов Астана и Алматы за 1 месяц до срока предоставления их в Министерство, установленного Планом законопроектных работ Правительства Республики Казахстан.».
2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Имашев

"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 12 ақпандағы № 78 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 467 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 27 тамызда № 11950 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2017 жылғы 12 қаңтардағы № 25 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің 12.01.2017 № 25 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің жұмысын ұйымдастыруды жетілдіру мақсатында, "Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңның 9-1-бабы 1-тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 18 наурыздағы "Әділет органдары туралы" Заңның 7-бабы 2-тармағының 3) тармақшасын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 12 ақпандағы № 78 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік Реестрінде № 10342 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 6 наурызында жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
Аталған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Регламентінде:
82-тармақты келесі редакцияда жазылсын:
"82. № 840 Қағидалардың 19-1-тармағының талаптарына сәйкес Министрліктің құрылымдық бөлімшелері әзірлеген заңнамалық актілердің жобалары Қазақстан Республикасы Үкіметінің Заң жобалау жұмыстарының жоспарында белгіленген, оларды Министрлікке ұсыну мерзіміне дейін 1 ай бұрын Заңнама департаментіне және облыстардың Астана мен Алматы қалаларының әділет департаменттеріне келісуге жіберіледі".
2. Осы бұйрық оны алғаш ресми жариялаған күннен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі
Министр
Б. Имашев