О внесении изменений и дополнения в приказ исполняющего обязанности Министра образования и науки Республики Казахстан от 16 августа 2013 года № 343 "Об утверждении типовых учебных планов по специальностям высшего и послевузовского образования"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года № 653. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 декабря 2015 года № 12427. Утратил силу приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 4 октября 2018 года № 536 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра образования и науки РК от 04.10.2018 № 536 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра образования и науки Республики Казахстан от 16 августа 2013 года № 343 "Об утверждении типовых учебных планов по специальностям высшего и послевузовского образования" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8636, опубликованный в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет" от 12 октября 2015 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить типовые учебные планы по специальностям высшего и послевузовского образования согласно приложениям 1-523 к настоящему приказу.";
приложения 286, 287, 289, 294 к указанному приказу изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему приказу;
дополнить приложением 523 согласно приложению 5 к настоящему приказу.
2. Департаменту высшего, послевузовского образования и международного сотрудничества (Омирбаев С.М.) в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на Интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра образования и науки Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Министр
образования и науки
Республики Казахстан
А. Саринжипов
Приложение 1
к приказу Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 24 ноября 2015 года № 653
Приложение 286
к приказу и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 16 августа 2013 года № 343
ТИПОВОЙ УЧЕБНЫЙ ПЛАН
по специальности послевузовского образования
6М072700-Технология продовольственных продуктов
(по областям применения) (научное и педагогическое направление)
Срок обучения: 2 года
Академическая степень: магистр технических наук
по специальности 6М072700-"Технология продовольственных продуктов"
Цикл дисциплин
Код дисциплины
Наименование дисциплины
Количество кредитов
Семестр
Форма контроля
БД
Базовые дисциплины
20
ОК
Обязательный компонент
8
IFN 5201
История и философия науки
2
1
экзамен
IYa 5202
Иностранный язык (профессиональный)
2
1
экзамен
Ped 5203
Педагогика
2
1
экзамен
Psi 5204
Психология
2
1
экзамен
КВ
Компонент по выбору
12
ПД
Профилирующие дисциплины
22
ОК
Обязательный компонент
2
NOPPP 5301
Научные основы производства пищевых продуктов
2
1
экзамен
КВ
Компонент по выбору
20
Итого теоретического обучения
42
ДВО
Дополнительные виды обучения
не менее 13
ППИ
Практика (педагогическая, исследовательская)
не менее 6*
отчет
НИРМ
Научно-исследовательская работа магистранта, включая выполнение магистерской диссертации
не менее 7
отчет
ИА
Итоговая аттестация
4
КЭ
Комплексный экзамен
1
ОиЗМД
Оформление и защита магистерской диссертации
3
ИТОГО
не менее 59
П р и м е ч а н и е * Количество кредитов, выделяемых на практику, не входит в общую трудоемкость. В случае необходимости вуз может увеличить число кредитов, выделяемых на практику.
ТИПОВОЙ УЧЕБНЫЙ ПЛАН
по специальности послевузовского образования
6М072700-Технология продовольственных продуктов
(по областям применения) (профильное направление)
Срок обучения: 1,5 года
Академическая степень: магистр техники и технологий
по специальности 6М072700-"Технология продовольственных продуктов"
Цикл дисциплин
Код дисциплины
Наименование дисциплины
Количество кредитов
Семестр
Форма контроля
БД
Базовые дисциплины
10
ОК
Обязательный компонент
5
IYa 5201
Иностранный язык (профессиональный)
2
1
экзамен
Men 5202
Менеджмент
1
1
экзамен
Psi 5203
Психология
2
1
экзамен
КВ
Компонент по выбору
5
ПД
Профилирующие дисциплины
26
ОК
Обязательный компонент
3
NOPPP 5301
Научные основы производства пищевых продуктов
3
1
экзамен
КВ
Компонент по выбору
23
Итого теоретического обучения
36
ДВО
Дополнительные виды обучения
не менее 8
ПП
Практика (производственная)
не менее 4*
отчет
ЭИРМ
Экспериментально-исследовательская работа магистранта, включая выполнение магистерской диссертации
не менее 4
отчет
ИА
Итоговая аттестация
4
КЭ
Комплексный экзамен
1
3
ОиЗМД
Оформление и защита магистерской диссертации
3
3
ИТОГО
не менее 48
П р и м е ч а н и е* Количество кредитов, выделяемых на практику, не входит в общую трудоемкость. В случае необходимости вуз может увеличить число кредитов, выделяемых на практику.
ТИПОВОЙ УЧЕБНЫЙ ПЛАН
по специальности послевузовского образования
6М072700-Технология продовольственных продуктов
(по областям применения) (профильное направление)
Срок обучения: 1 год
Академическая степень: магистр техники и технологий
по специальности 6М072700-"Технология продовольственных продуктов"
Цикл дисциплин
Код дисциплины
Наименование дисциплины
Количество кредитов
Семестр
Форма контроля
БД
Базовые дисциплины
8
ОК
Обязательный компонент
5
IYa 5201
Иностранный язык (профессиональный)
2
1
экзамен
Men 5202
Менеджмент
1
1
экзамен
Psi 5203
Психология
2
1
экзамен
КВ
Компонент по выбору
3
ПД
Профилирующие дисциплины
10
ОК
Обязательный компонент
1
NOPPP 5301
Научные основы производства пищевых продуктов
1
1
экзамен
КВ
Компонент по выбору
9
1
Итого теоретического обучения
18
ДВО
Дополнительные виды обучения
не менее 6
ПП
Практика (производственная)
не менее 2*
отчет
ЭИРМ
Экспериментально-исследовательская работа магистранта, включая выполнение магистерской диссертации
не менее 4
отчет
ИА
Итоговая аттестация
4
КЭ
Комплексный экзамен
1
ОиЗМД
Оформление и защита магистерской диссертации
3
ИТОГО
не менее 28
П р и м е ч а н и е* Количество кредитов, выделяемых на практику, не входит в общую трудоемкость. В случае необходимости вуз может увеличить число кредитов, выделяемых на практику.
Приложение 2
к приказу Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 24 ноября 2015 года № 653
Приложение 287
к приказу и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 16 августа 2013 года № 343
ТИПОВОЙ УЧЕБНЫЙ ПЛАН
по специальности послевузовского образования
6М072800-Технология перерабатывающих производств
(по отраслям) (научное и педагогическое направление)
Срок обучения: 2 года
Академическая степень: магистр технических наук
по специальности 6М072800-"Технология перерабатывающих производств"
Цикл дисциплин
Код дисциплины
Наименование дисциплины
Количество кредитов
Семестр
Форма контроля
БД
Базовые дисциплины
20
ОК
Обязательный компонент
8
IFN 5201
История и философия науки
2
1
экзамен
IYa 5202
Иностранный язык (профессиональный)
2
1
экзамен
Ped 5203
Педагогика
2
2
экзамен
Psi 5204
Психология
2
1
экзамен
КВ
Компонент по выбору
12
ПД
Профилирующие дисциплины
22
ОК
Обязательный компонент
2
ITHPPR 5301
Инновационные технологии хранения и переработки продукции растениеводства
2
1
экзамен
КВ
Компонент по выбору
20
Итого теоретического обучения
42
ДВО
Дополнительные виды обучения
не менее 13
ППИ
Практика (педагогическая, исследовательская)
не менее 6*
отчет
НИРМ
Научно-исследовательская работа магистранта, включая выполнение магистерской диссертации
не менее 7
отчет
ИА
Итоговая аттестация
4
КЭ
Комплексный экзамен
1
4
ОиЗМД
Оформление и защита магистерской диссертации
3
4
ИТОГО
не менее 59
П р и м е ч а н и е * Количество кредитов, выделяемых на практику, не входит в общую трудоемкость. В случае необходимости вуз может увеличить число кредитов, выделяемых на практику.
ТИПОВОЙ УЧЕБНЫЙ ПЛАН
по специальности послевузовского образования
6М072800-Технология перерабатывающих производств (по отраслям)
(профильное направление)
Срок обучения: 1,5 года
Академическая степень: магистр техники и технологий
по специальности "6М072800-Технология перерабатывающих производств"
Цикл дисциплин
Код дисциплины
Наименование дисциплины
Количество кредитов
Семестр
Форма контроля
БД
Базовые дисциплины
10
ОК
Обязательный компонент
5
IYa 5201
Иностранный язык (профессиональный)
2
1
экзамен
Men 5202
Менеджмент
1
1
экзамен
Psi 5203
Психология
2
1
экзамен
КВ
Компонент по выбору
5
ПД
Профилирующие дисциплины
26
ОК
Обязательный компонент
3
ITHPPR 5301
Инновационные технологии хранения и переработки продукции растениеводства
3
1
экзамен
КВ
Компонент по выбору
23
Итого теоретического обучения
36
ДВО
Дополнительные виды обучения
не менее 8
ПП
Практика (производственная)
не менее 4*
отчет
ЭИРМ
Экспериментально-исследовательская работа магистранта, включая выполнение магистерской диссертации
не менее 4
отчет
ИА
Итоговая аттестация
4
КЭ
Комплексный экзамен
1
3
ОиЗМД
Оформление и защита магистерской диссертации
3
3
ИТОГО
не менее 48
П р и м е ч а н и е* Количество кредитов, выделяемых на практику, не входит в общую трудоемкость. В случае необходимости вуз может увеличить число кредитов, выделяемых на практику.
ТИПОВОЙ УЧЕБНЫЙ ПЛАН
по специальности послевузовского образования
6М072800-Технология перерабатывающих производств (по отраслям)
(профильное направление)
Срок обучения: 1 год
Академическая степень: магистр техники и технологий
по специальности "6М072800-Технология перерабатывающих производств"
Цикл дисциплин
Код дисциплины
Наименование дисциплины
Количество кредитов
Семестр
Форма контроля
БД
Базовые дисциплины
8
ОК
Обязательный компонент
5
IYa 5201
Иностранный язык (профессиональный)
2
1
экзамен
Men 5202
Менеджмент
1
1
экзамен
Psi 5203
Психология
2
1
экзамен
КВ
Компонент по выбору
3
ПД
Профилирующие дисциплины
10
ОК
Обязательный компонент
1
ITHPPR 5301
Инновационные технологии хранения и переработки продукции растениеводства
1
1
экзамен
КВ
Компонент по выбору
9
Итого теоретического обучения
18
ДВО
Дополнительные виды обучения
не менее 6
ПП
Практика (производственная)
не менее 2*
отчет
ЭИРМ
Экспериментально-исследовательская работа магистранта, включая выполнение магистерской диссертации
не менее 4
отчет
ИА
Итоговая аттестация
4
КЭ
Комплексный экзамен
1
2
ОиЗМД
Оформление и защита магистерской диссертации
3
2
ИТОГО
не менее 28
П р и м е ч а н и е* Количество кредитов, выделяемых на практику, не входит в общую трудоемкость. В случае необходимости вуз может увеличить число кредитов, выделяемых на практику.
Приложение 3
к приказу Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 24 ноября 2015 года № 653
Приложение 289
к приказу и.о. Министра
образования и науки
Республики Казахстан
от 16 августа 2013 года № 343
ТИПОВОЙ УЧЕБНЫЙ ПЛАН
по специальности послевузовского образования
6М073000-Производство строительных материалов, изделий и
конструкций (научное и педагогическое направление)
Срок обучения: 2 года
Академическая степень: магистр технических наук
по специальности 6М073000-"Производство строительных
материалов, изделий и конструкций"
Цикл дисциплин
Код дисциплины
Наименование дисциплины
Количество кредитов
Семестр
Форма контроля
БД
Базовые дисциплины
20
ОК
Обязательный компонент
8
IFN 5201
История и философия науки
2
1
экзамен
IYa 5202
Иностранный язык (профессиональный)
2
2
экзамен
Ped 5203
Педагогика
2
2
экзамен
Psi 5204
Психология
2
1
экзамен
КВ
Компонент по выбору
12
ПД
Профилирующие дисциплины
22
ОК
Обязательный компонент
2
ONI 5301
Основы научных исследований
2
1
экзамен
КВ
Компонент по выбору
20
Итого теоретического обучения
42
ДВО
Дополнительные виды обучения
не менее 13
ППИ
Практика (педагогическая, исследовательская)
не менее 6*
отчет
НИРМ
Научно-исследовательская работа магистранта, включая выполнение магистерской диссертации
не менее 7
отчет
ИА
Итоговая аттестация
4
КЭ
Комплексный экзамен
1
4
ОиЗМД
Оформление и защита магистерской диссертации
3
4
ИТОГО
не менее 59
П р и м е ч а н и е * Количество кредитов, выделяемых на практику, не входит в общую трудоемкость. В случае необходимости вуз может увеличить число кредитов, выделяемых на практику.
ТИПОВОЙ УЧЕБНЫЙ ПЛАН
по специальности послевузовского образования
6М073000-Производство строительных материалов, изделий
и конструкций (профильное направление)
Срок обучения: 1,5 года
Академическая степень: магистр техники и технологии
по специальности 6М073000-"Производство строительных
материалов, изделий и конструкций"
Цикл дисциплин
Код дисциплины
Наименование дисциплины
Количество кредитов
Семестр
Форма контроля
БД
Базовые дисциплины
10
ОК
Обязательный компонент
5
IYa 5201
Иностранный язык (профессиональный)
2
1
экзамен
Men 5202
Менеджмент
1
1
экзамен
Psi 5203
Психология
2
1
экзамен
КВ
Компонент по выбору
5
ПД
Профилирующие дисциплины
26
ОК
Обязательный компонент
3
ONI 5301
Основы научных исследований
1
1
экзамен
TSSMI 5302
Технологии современных строительных маериалов и изделий
2
2
экзамен
КВ
Компонент по выбору
23
Итого теоретического обучения
36
ДВО
Дополнительные виды обучения
не менее 8
ПП
Практика (производственная)
не менее 4*
отчет
ЭИРМ
Экспериментально-исследовательская работа магистранта, включая выполнение магистерской диссертации (ЭИРМ)
не менее 4

"Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру мамандықтары бойынша үлгілік оқу жоспарларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрі міндетін атқарушының 2013 жылғы 16 тамыздағы № 343 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 24 қарашадағы № 653 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 18 желтоқсанда № 12427 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2018 жылғы 4 қазандағы № 536 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Білім және ғылым министрінің 04.10.2018 № 536 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру мамандықтары бойынша үлгілік оқу жоспарларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрі міндетін атқарушының 2013 жылғы 16 тамыздағы № 343 бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8636 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 12 қазанда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы бұйрыққа 1-523-қосымшаға сәйкес жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру мамандықтары бойынша үлгілік оқу жоспарлары бекітілсін.";
көрсетілген бұйрыққа 286, 287, 289, 294-қосымшалар 1, 2, 3, 4-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес 523-қосымшамен толықтырылсын.
2. Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білім және халықаралық ынтымақтастық департаменті (С.М. Өмірбаев) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жолдауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
А. Сәрінжіпов
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым Министрінің
2015 жылғы 24 қарашадағы
№ 653 бұйрығына 1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым Министрі
міндетін атқарушының
2013 жылғы 16 тамыздағы
№ 343 бұйрығына
286-қосымша
ҮЛГІЛІК ОҚУ ЖОСПАРЫ
6М072700-Азық-түлік өнімдерінің технологиясы (сала бойынша)
(ғылыми және педагогикалық бағыт)
Оқу мерзімі: 2 жыл
Академиялық дәрежесі: 6М072700-"Азық-түлік өнімдерінің технологиясы" мамандығы бойынша техника ғылымдарының магистрі
Пәндер циклі
Пәннің коды
Пәннің атауы
Кредиттер саны
Семестр
Бақылау түрі
БП
Базалық пәндер
20
МК
Міндетті компонент
8
GTF
5201
Ғылым тарихы мен философиясы
2
1
емтихан
ShT 5202
Шетел тілі (кәсіби)
2
1
емтихан
Ped 5203
Педагогика
2
1
емтихан
Psi 5204
Психология
2
1
емтихан
ТК
Таңдауы бойынша компонент
12
КП
Кәсіптік пәндер
22
МК
Міндетті компонент
2
TOOGN 5301
Тамақ өнімдері өндірісінің ғылыми негіздері
2
1
емтихан
ТК
Таңдауы бойынша компонент
20
Теориялық оқытудың барлығы
42
ОҚТ
Оқытудың қосымша түрлері
13-кем емес
ППЗ
Практика (педагогикалық, зерттеу)
6*- кем емес
есеп беру
МҒЗЖ
Магистрлік диссертацияны орындауды қоса есептегендегі магистранттың ғылыми-зерттеу жұмысы
7-кем емес
есеп беру
ҚА
Қорытынды аттестаттау
4
КЕ
Кешенді емтихан
1
МДРжҚ
Магистрлік диссертацияны рәсімдеу және қорғау
3
БАРЛЫҒЫ
59-кем емес
Е с к е р т у–*Практикаға бөлінетін кредиттер саны жалпы еңбек сыйымдылығына кірмейді. Қажет болған жағдайда ЖОО практикаға бөлінетін кредиттердің санын көбейте алады.
ҮЛГІЛІК ОҚУ ЖОСПАРЫ
6М072700-Азық-түлік өнімдерінің технологиясы мамандығы (сала бойынша)
(бейінді бағыт)
Оқу мерзімі: 1,5 жыл
Академиялық дәрежесі: 6М072700-"Азық-түлік өнімдерінің технологиясы" мамандығы бойынша техника ғылымдарының магистрі
Пәндер циклі
Пәннің коды
Пәннің атауы
Кредиттер саны
Семестр
Бақылау түрі
БП
Базалық пәндер
10
МК
Міндетті компонент
5
IYa 5201
Шетел тілі (кәсіби)
2
1
емтихан
Men 5202
Менеджмент
1
1
емтихан
Psi 5203
Психология
2
1
емтихан
ТК
Таңдауы бойынша компонент
5
КП
Кәсіптік пәндер
26
МК
Міндетті компонент
3
TOOGN 5301
Тамақ өнімдері өндірісінің ғылыми негіздері
3
1
емтихан
ТК
Таңдауы бойынша компонент
23
Теориялық оқытудың барлығы
36
ОҚТ
Оқытудың қосымша түрлері
8-кем емес
ПӨ
Практика (өндірістік)
4*-кем емес
есеп беру
МТЗЖ
Магистрлік диссертацияны орындауды қоса есептегендегі магистранттың тәжірибелік-зерттеу жұмысы
4-кем емес
есеп беру
ҚА
Қорытынды аттестаттау
4
КЕ
Кешенді емтихан
1
3
МДРжҚ
Магистрлік диссертацияны рәсімдеу және қорғау
3
3
БАРЛЫҒЫ
48-кем емес
Е с к е р т у–*Практикаға бөлінетін кредиттер саны жалпы еңбек сыйымдылығына кірмейді. Қажет болған жағдайда ЖОО практикаға бөлінетін кредиттердің санын көбейте алады.
ҮЛГІЛІК ОҚУ ЖОСПАРЫ
6М072700-Азық-түлік өнімдерінің технологиясы (сала бойынша)
(бейінді бағыт)
Оқу мерзімі: 1 жыл
Академиялық дәрежесі: 6М072700-"Азық-түлік өнімдерінің технологиясы" мамандығы бойынша техника және технологиялар магистрі
Пәндер циклі
Пәннің коды
Пәннің атауы
Кредиттер саны
Семестр
Бақылау түрі
БП
Базалық пәндер
8
МК
Міндетті компонент
5
ShT 5201
Шетел тілі (кәсіби)
2
1
емтихан
Men 5202
Менеджмент
1
1
емтихан
Psi 5203
Психология
2
1
емтихан
ТК
Таңдауы бойынша компонент
3
КП
Кәсіптік пәндер
10
МК
Міндетті компонент
1
TOOGN 5301
Тамақ өнімдері өндірісінің ғылыми негіздері
1
1
емтихан
ТК
Таңдауы бойынша компонент
9
Теориялық оқытудың барлығы
18
ОҚТ
Оқытудың қосымша түрлері
6-кем емес
ПӨ
Практика (өндірістік)
2*-кем емес
есеп беру
МТЗЖ
Магистрлік диссертацияны орындауды қоса есептегендегі магистранттың тәжірибелік-зерттеу жұмысы
4-кем емес
есеп беру
ҚА
Қорытынды аттестаттау
4
КЕ
Кешенді емтихан
1
МДРжҚ
Магистрлік диссертацияны рәсімдеу және қорғау
3
БАРЛЫҒЫ
28-кем емес
Е с к е р т у–*Практикаға бөлінетін кредиттер саны жалпы еңбек сыйымдылығына кірмейді. Қажет болған жағдайда ЖОО практикаға бөлінетін кредиттердің санын көбейте алады.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым Министрінің
2015 жылғы 24 қарашадағы
№ 653 бұйрығына 2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым Министрі
міндетін атқарушының
2013 жылғы 16 тамыздағы
№ 343 бұйрығына
287-қосымша
ҮЛГІЛІК ОҚУ ЖОСПАРЫ
6М072800-Қайта өңдеу өндірістерінің технологиясы (сала бойынша)
(ғылыми және педагогикалық бағыт)
Оқу мерзімі: 2 жыл
Академиялық дәрежесі: 6М072800-"Қайта өңдеу өндірістерінің технологиясы" мамандығы бойынша техника ғылымдарының магистрі
Пәндер циклі
Пәннің коды
Пәннің атауы
Кредиттер саны
Семестр
Бақылау түрі
БП
Базалық пәндер
20
МК
Міндетті компонент
8
GTF 5201
Ғылым тарихы мен философиясы
2
1
емтихан
ShT 5202
Шетел тілі (кәсіби)
2
1
емтихан
Ped 5203
Педагогика
2
2
емтихан
Psi 5204
Психология
2
1
емтихан
ТК
Таңдауы бойынша компонент
12
КП
Кәсіптік пәндер
22
МК
Міндетті компонент
2
OShOKOSIT 5301
Өсімдік шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу және сақтаудың инновациялық технологиясы
2
1
емтихан
ТК
Таңдауы бойынша компонент
20
Теориялық оқытудың барлығы
42
ОҚТ
Оқытудың қосымша түрлері
13-кем емес
ППЗ
Практика (педагогикалық, зерттеу)
6*- кем емес
есеп беру
МҒЗЖ
Магистрлік диссертацияны орындауды қоса есептегендегі магистранттың ғылыми-зерттеу жұмысы
7-кем емес
есеп беру
ҚА
Қорытынды аттестаттау
4
КЕ
Кешенді емтихан
1
4
МДРжҚ
Магистрлік диссертацияны рәсімдеу және қорғау
3
4
БАРЛЫҒЫ
59-кем емес
Е с к е р т у–*Практикаға бөлінетін кредиттер саны жалпы еңбек сыйымдылығына кірмейді. Қажет болған жағдайда ЖОО практикаға бөлінетін кредиттердің санын көбейте алады.
ҮЛГІЛІК ОҚУ ЖОСПАРЫ
6М072800-Қайта өңдеу өндірістерінің технологиясы (сала бойынша) мамандығы
(бейінді бағыт)
Оқу мерзімі: 1,5 жыл
Академиялық дәрежесі: 6М072800-"Қайта өңдеу өндірістерінің технологиясы" (сала бойынша) мамандығы бойынша техника ғылымдарының магистрі
Пәндер циклі
Пәннің коды
Пәннің атауы
Кредиттер саны
Семестр
Бақылау түрі
БП
Базалық пәндер
10
МК
Міндетті компонент
5
IYa 5201
Шетел тілі (кәсіби)
2
1
емтихан
Men 5202
Менеджмент
1
1
емтихан
Psi 5203
Психология
2
1
емтихан
ТК
Таңдауы бойынша компонент
5
КП
Кәсіптік пәндер
26
МК
Міндетті компонент
3
OShOKOSIT 5301
Өсімдік шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу және сақтаудың инновациялық технологиясы
3
1
емтихан
ТК
Таңдауы бойынша компонент
23
Теориялық оқытудың барлығы
36
ОҚТ
Оқытудың қосымша түрлері
не менее 8
ПӨ
Практика (өндірістік)
4*-кем емес
есеп беру
МТЗЖ
Магистрлік диссертацияны орындауды қоса есептегендегі магистранттың тәжірибелік-зерттеу жұмысы
4-кем емес
есеп беру
ҚА
Қорытынды аттестаттау
4
КЕ
Кешенді емтихан
1
3
МДРжҚ
Магистрлік диссертацияны рәсімдеу және қорғау
3
3
БАРЛЫҒЫ
48-кем емес
Е с к е р т у–*Практикаға бөлінетін кредиттер саны жалпы еңбек сыйымдылығына кірмейді. Қажет болған жағдайда ЖОО практикаға бөлінетін кредиттердің санын көбейте алады.
ҮЛГІЛІК ОҚУ ЖОСПАРЫ
6М072800-Қайта өңдеу өндірістерінің технологиясы (сала бойынша)
(бейінді бағыт)
Оқу мерзімі: 1 жыл
Академиялық дәрежесі: 6М072800 –"Қайта өңдеу өндірістерінің технологиясы" мамандығы бойынша техника және технологиялар магистрі
Пәндер циклі
Пәннің коды
Пәннің атауы
Кредиттер саны
Семестр
Бақылау түрі
БП
Базалық пәндер
8
МК
Міндетті компонент
5
ShT 5201
Шетел тілі (кәсіби)
2
1
емтихан
Men 5202
Менеджмент
1
1
емтихан
Psi 5203
Психология
2
1
емтихан
ТК
Таңдауы бойынша компонент
3
КП
Кәсіптік пәндер
10
МК
Міндетті компонент
1
OShOKOSIT 5301
Өсімдік шаруашылығы өнімдерін қайта өңдеу және сақтаудың инновациялық технологиясы
1
1
емтихан
ТК
Таңдауы бойынша компонент
9
Теориялық оқытудың барлығы
18
ОҚТ
Оқытудың қосымша түрлері
6-кем емес
ПӨ
Практика (өндірістік)
2*-кем емес
есеп беру
МТЗЖ
Магистрлік диссертацияны орындауды қоса есептегендегі магистранттың тәжірибелік-зерттеу жұмысы
4-кем емес
есеп беру
ҚА
Қорытынды аттестаттау
4
КЕ
Кешенді емтихан
1
2
МДРжҚ
Магистрлік диссертацияны рәсімдеу және қорғау
3
2
БАРЛЫҒЫ
28-кем емес
Е с к е р т у–*Практикаға бөлінетін кредиттер саны жалпы еңбек сыйымдылығына кірмейді. Қажет болған жағдайда ЖОО практикаға бөлінетін кредиттердің санын көбейте алады.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым Министрінің
2015 жылғы 24 қарашадағы
№ 653 бұйрығына 3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым Министрі
міндетін атқарушының
2013 жылғы 16 тамыздағы
№ 343 бұйрығына
289-қосымша
ҮЛГІЛІК ОҚУ ЖОСПАРЫ
6М073000-Құрылыс материалдарын, бұйымдарын және құрастырылымдарын өндіру
(ғылыми және педагогикалық бағыт)
Оқу мерзімі: 2 жыл
Академиялық дәрежесі: 6М073000-"Құрылыс материалдарын, бұйымдарын және құрастырылымдарын өндіру" мамандығы бойынша техника ғылымдарының магистрі
Пәндер циклі
Пәннің коды
Пәннің атауы
Кредиттер саны
Семестр
Бақылау түрі
БП
Базалық пәндер
20
МК
Міндетті компонент
8
GTF
5201
Ғылым тарихы мен философиясы
2
1
емтихан
ShT 5202
Шетел тілі (кәсіби)
2
2
емтихан
Ped 5203
Педагогика
2
2
емтихан
Psi 5204
Психология
2
1
емтихан
ТК
Таңдауы бойынша компонент
12
КП
Кәсіптік пәндер
22
МК
Міндетті компонент
2
ONI 5301
Ғылыми зерттеулердің негіздері
2
1
емтихан
ТК
Таңдауы бойынша компонент
20
Теориялық оқытудың барлығы
42
ОҚТ
Оқытудың қосымша түрлері
13-кем емес
ППЗ
Практика (педагогикалық, зерттеу)
6*- кем емес
есеп беру
МҒЗЖ
Магистрлік диссертацияны орындауды қоса есептегендегі магистранттың ғылыми-зерттеу жұмысы
7-кем емес
есеп беру
ҚА
Қорытынды аттестаттау
4
КЕ
Кешенді емтихан
1
4
МДРжҚ
Магистрлік диссертацияны рәсімдеу және қорғау
3
4
БАРЛЫҒЫ
59-кем емес
Е с к е р т у–*Практикаға бөлінетін кредиттер саны жалпы еңбек сыйымдылығына кірмейді. Қажет болған жағдайда ЖОО практикаға бөлінетін кредиттердің санын көбейте алады.
ҮЛГІЛІК ОҚУ ЖОСПАРЫ
6М073000-Құрылыс материалдарын, бұйымдарын және құрастырылымдарын өндіру
(бейінді бағыт)
Оқу мерзімі: 1,5 жыл
Академиялық дәрежесі: 6М073000-"Құрылыс материалдарын, бұйымдарын және құрастырылымдарын өндіру" мамандығы бойынша техника ғылымдарының магистрі
Пәндер циклі
Пәннің коды
Пәннің атауы
Кредиттер саны
Семестр
Бақылау түрі
БП
Базалық пәндер
10
МК
Міндетті компонент
5
IYa 5201
Шетел тілі (кәсіби)
2
1
емтихан
Men 5202
Менеджмент
1
1
емтихан
Psi 5203
Психология
2
1
емтихан
ТК
Таңдауы бойынша компонент
5
КП
Кәсіптік пәндер
26
МК
Міндетті компонент
3
ONI 5201
Ғылыми зерттеулердің негіздері
1
1
емтихан
TSSMI 5302
Заманауи құрылыс материалдары мен бұйымдарының технологиясы
2
2
емтихан
ТК
Таңдауы бойынша компонент
23
Теориялық оқытудың барлығы
36
ОҚТ
Оқытудың қосымша түрлері
8-кем емес
ПӨ
Практика (өндірістік)
4*-кем емес
есеп беру
МТЗЖ
Магистрлік диссертацияны орындауды қоса есептегендегі магистранттың тәжірибелік-зерттеу жұмысы
4-кем емес

18 (810 часов)
IK 1101
История Казахстана
6 (270 часов)
1-2
Экзамен
Fil 2102
Казахский язык
6 (270 часов)
1-2
Экзамен
Mat 1103
Математика
6 (270 часов)
1-2
Экзамен
КВ
Компонент по выбору
Bio 1104
Биология
6 (270 часов)
1-2
Экзамен
Geo 1105
География
Him 1106
Химия
VI 1107
Всемирная история
KL 1108
Казахская литература
IYa 1109
Иностранный язык
Fiz 1110
Физика
ВСЕГО:
24 (1080 часов)
ДВО
Дополнительные виды обучения
8
ФК
Физическая культура
2 (90 часов)
1-2
Дифференцированный зачет
РЯ
Русский язык
6 (270 часов)
1-2
Дифференцированный зачет
ИТОГО:
32 (1440 часов)

18 (810 сағ)
KT1101
Қазақстан тарихы
6 (270сағ.)
1-2
Емтихан
KT 1102
Қазақ тілі
6 (270сағ.)
1-2
Емтихан
Mat 1103
Математика
6 (270сағ.)
1-2
Емтихан
ТК
Таңдау компоненті
6 (270сағ.)
Bio 1104
Биология
6 (270сағ.)
1-2
Емтихан
Geo 1105
География
Him 1106
Химия
BAT1107
Бүкіл әлем тарихы
KA 1108
Қазақ әдебиеті
Sht 1109
Шетел тілі
Fiz 1110
Физика
Барлығы:
24 (1080 сағ)
ОҚТ
Оқытудың қосымша түрлері
8
ДШ
Дене шынықтыру
2 (90 сағ)
1-2
Диф. сынақ
Орыс тілі
6 (270 сағ)
1-2
Диф. сынақ
БАРЛЫҒЫ:
32 (1440 сағ)
Е С К Е Р Т У:
1) Оқу жоспарларында әрбір пәнге әріптік (латын алфавитіні ң үш немесе төрт бас әріптері) және сандық (кодтың бірінші саны оқу курсын, екіншісі оқу циклін, үшіншісі және төртіншісі оқу цикліндегі осы пәннің реттік санын көрсететін төрт мәнді сан) символдарды беруге негізделген пәндерді кодтаудың бірыңғай жүйесін пайдаланылады