Об утверждении графика представления респондентами первичных статистических данных по общегосударственным и ведомственным статистическим наблюдениям на 2016 год
Приказ Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 7 декабря 2015 года № 195. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 января 2016 года № 12827
Примечание РЦПИ!
Вводится в действие с 01.01.2016.
В соответствии с пунктом 2 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года «О государственной статистике», а также подпунктом 9) пункта 16 Положения о Комитете по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан, утвержденного приказом Министра национальной экономики от 30 сентября 2014 года № 33 (Зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9779), ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый График представления респондентами первичных статистических данных по общегосударственным и ведомственным статистическим наблюдениям на 2016 год согласно приложению к настоящему приказу.
2. Признать утратившим силу приказ Председателя Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 68 «Об утверждении графика представления респондентами первичных статистических данных по общегосударственным и ведомственным статистическим наблюдениям на 2015 год» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11189, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» от 19 июня 2015 года).
3. Управлению планирования статистической деятельности совместно с Юридическим управлением Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан» для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2016 жылға арналған респонденттердің жалпымемлекеттік және ведомстволық статистикалық байқаулар бойынша алғашқы статистикалық деректерді ұсыну графигін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономинка министрлігі Статистика комитеті Төрағасының 2015 жылғы 7 желтоқсандағы № 195 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 8 қаңтарда № 12827 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі!
Бұйрық 01.01.2016 ж. бастап қолданысқа енгізіледі
«Мемлекеттік статистика туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 19 наурыздағы Заңының 19-бабының 2-тармағына, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 30 қыркүйектегі № 33 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9779 болып тіркелген) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті туралы ереженің 16-тармағының 9) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған 2016 жылға арналған Респонденттердің жалпымемлекеттік және ведомстволық статистикалық байқаулар бойынша алғашқы статистикалық деректерді ұсыну графигі осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Респонденттердің жалпымемлекеттік және ведомстволық статистикалық байқаулар бойынша алғашқы статистикалық деректерді 2015 жылға арналған ұсыну кестесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті төрағасының 2015 жылғы 24 сәуіріндегі № 68 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11189 болып тіркелген, 2015 жылғы 19 маусымдағы «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің Статистикалық қызметті жоспарлау басқармасы Заң басқармасымен бірлесіп заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жолдауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;

4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящий приказ до сведения структурных подразделений и территориальных органов Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан для руководства в работе.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
5. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель
Комитета по статистике
Министерства национальной
экономики Республики Казахстан             А. Смаилов
Приложение
к приказу Председателя
комитета по статистике
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
от 7 декабря 2015 года № 12827
График представления респондентами первичных статистических
данных по общегосударственным и ведомственным статистическим
наблюдениям на 2016 год
1. Общегосударственные статистические наблюдения, проводимые
Комитетом по статистике Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
п/п
Круг респондентов
Наименование статистической формы
Индекс статистической формы
Периодичность представления респондентами первичных статистических данных
Дата представления респондентами первичных статистических данных
Статистика предприятий
1
Вновь созданные юридические лица и (или) их филиалы и представительства в областной, городской, районный органы статистики, по месту нахождения в течение 30 календарных дней со дня государственной регистрации в органах юстиции.
Опрос новых предприятий
1-НП
единовременная
со дня государственной регистрации предприятия в течение 30 календарных дней
2
Юридические лица, занимающиеся предпринимательской деятельностью с численностью работников не более 100 человек, за исключением, представивших статистическую форму «Отчет о деятельности малого предприятия» 2-МП в 1-3 квартале текущего года, а так же зарегистрированных в отчетном периоде.
Отчет о видах экономической деятельности
1-СР
один раз в год
30 октября
3
Акимы поселков, сел, сельских округов по состоянию на 1 января и на 1 июля отчетного года.
Сведения о наличии скота и птицы, сельскохозяйственной техники и построек в крестьянских или фермерских хозяйствах
6-ж (фермер)
полугодовая
20 числа после отчетного периода
4
Акимы поселков, сел, сельских округов по состоянию на 1 января и на 1 июля отчетного года.
Сведения о наличии скота и птицы, сельскохозяйственной техники и построек в домашних хозяйствах
7-ж (население)
полугодовая
20 числа после отчетного периода
5
Акимы поселков, сел, сельских округов по состоянию на 1 июля отчетного года.
Сведения о наличии земельных угодий и посевных площадях в крестьянских или фермерских хозяйствах
6-р (фермер)
годовая
20 июля
6
Акимы поселков, сел, сельских округов по состоянию на 1 июля отчетного года.
Сведения о наличии земельных угодий в домашних хозяйствах
7-р (население)
годовая
20 июля
Статистика сельского, лесного, охотничьего и рыбного хозяйства
7
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) 01.4 «Животноводство» и 01.5 «Смешанное сельское хозяйство», а также крестьянские или фермерские хозяйства, относящиеся к средне и крупнотоварному производству продукции животноводства (по списку).
Отчет о состоянии животноводства
24-сх
месячная
2 числа после
отчетного периода
8
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) 01.4 «Животноводство» и 01.5 «Смешанное сельское хозяйство», а также крестьянские или фермерские хозяйства, относящиеся к средне и крупнотоварному производству продукции животноводства (по списку).
Отчет о состоянии животноводства
24-сх
годовая
20 января
9
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, крестьянские или фермерские хозяйства, индивидуальные предприниматели, являющиеся участниками зернового рынка.
О наличии и движении зерна
2-сх (зерно)
месячная
6 числа после
отчетного периода
10

4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
5) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күн ішінде жұмыс бабында басшылыққа алу үшін Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитетінің құрылымдық бөлімшелері және аумақтық органдарының назарына жеткізілуін қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы бұйрық 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Статистика комитетінің төрағасы              Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігінің
Статистика комитеті төрағасының
2015 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 195 бұйрығына қосымша
2016 жылға арналған респонденттердің жалпымемлекеттік және ведомстволық статистикалық байқаулар бойынша алғашқы статистикалық деректерді ұсыну графигі 1. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті жүргізетін жалпымемлекеттік статистикалық байқаулар
р/с № Респонденттер тобы Статистикалық нысан атауы Статистикалық нысан индексі Респонденттердің алғашқы статистикалық деректерді ұсыну кезеңділігі Респонденттердің алғашқы статистикалық деректерді ұсыну мерзімі
Кәсіпорындар статистикасы
1
Ақпаратты орналасқан жері бойынша облыстық, қалалық, аудандық статистика органдарына жаңадан құрылған заңды тұлғалар, құрылымдық және оқшауланған  бөлімшелер әділет органдарында  мемлекеттік тіркелген күнінен  бастап 30 күнтізбелік күн ішінде.
Жаңа кәсіпорындарға пікіртерім жүргізу
1-НП
біржолғы
кәсіпорынның мемлекеттік тіркелген күнінен бастап
күнтізбелік 30 күн ішінде
2
Есептік кезеңде тіркелген, ағымдағы жылдың 1-3 тоқсандарында 2-ШК «Шағын кәсіпорынның қызметі туралы есеп» статистикалық нысанын тапсырғандарды қоспағанда, қызметкерлерінің саны 50 адамнан аспайтын, кәсіпкерлік қызметпен айналысатын заңды тұлғалар.
Экономикалық қызмет түрлері туралы есеп
1-СР
жылына бір рет
30 қазан
3
Кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері есепті жылғы 1 қаңтардағы және 1 шілдедегі жағдай бойынша.
Шаруа немесе фермер қожалықтарындағы мал мен құстың, ауыл шаруашылығы техникасының және құрылыстардың болуы туралы мәліметтер
6-ж (фермер)
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі
20-күні
4
Кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері есепті жылғы 1 қаңтардағы және 1 шілдедегі жағдай бойынша.
Үй шаруашылықтарында мал мен құстың, ауыл шаруашылығы техникасының және құрылыстардың болуы туралы мәліметтер
7-ж (халық)
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі
20-күні
5
Кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері есепті жылғы 1 шілдедегі жағдай бойынша.
Шаруа немесе фермер қожалықтарында жер алқаптарының және егістік алаңдарының болуы туралы мәліметтер
6-р (фермер)
жылдық
20 шілде
6
Кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері есепті жылғы 1 шілдедегі жағдай бойынша.
Үй шаруашылықтарында пайдаланылатын жер алқаптарының болуы туралы мәліметтер
7-р (халық)
жылдық
20 шілде
Ауыл, орман, аңшылық және балық шаруашылығы статистикасы
7
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) коды бойынша қызметтің негізгі және қайталама түрлері 01.4 «Мал шаруашылығы» және 01.5 «Аралас ауыл шаруашылығы» болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ мал шаруашылығы өнімінің орташа және ірі тауар өндірісіне жататын (тізім бойынша) шаруа немесе фермер қожалықтары.
Мал шаруашылығының жағдайы туралы есеп
24-сх
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
2 күні
8
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) 01.4 «Мал шаруашылығы» және 01.5 «Аралас ауыл шаруашылығы» коды бойынша қызметтің негізгі және қайталама түрлері болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ мал шаруашылығы өнімінің орташа және ірі тауар өндірісіне жататын (тізім бойынша) шаруа немесе фермер қожалықтары.
Мал шаруашылығының жағдайы туралы есеп
24-сх
жылдық
20 қаңтар
9
Астық нарығына қатысушы болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, шаруа немесе фермер қожалықтары, дара кәсіпкерлер.
Астықтың қолда бары және қозғалысы туралы
2-сх (астық)
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
6 күні
10

Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности коду Общего классификатора видов экономической деятельности (здесь и далее - ОКЭД) 01.7 «Охота и отлов, включая предоставление услуг в этих областях» и граждане, зарегистрированные в установленном порядке и получившие разрешение на пользование животным миром.
Об охоте и отлове
2-охота
годовая
10 января
11
Попавшие в выборку мелкие крестьянские или фермерские хозяйства и хозяйства населения, имеющие скот и птицу.
Производство продукции животноводства в мелких крестьянских или фермерских хозяйствах и хозяйствах населения
А-008
квартальная
с 11 по 25 марта,
с 11 по 25 июня,
с 11 по 25 сентября и
с 11 по 25 декабря
12
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным и вторичным видом деятельности по коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) 03 «Рыболовство и аквакультура» и физические лица, имеющие разрешение на пользование животным миром и (или) договор на ведение рыбного хозяйства.
О рыболовстве и аквакультуре
1-рыба
годовая
25 февраля
13
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД) 02 - «Лесоводство и лесозаготовки», 01.3 - «Производство продукции питомников» и индивидуальные предприниматели при наличии лесорубочного билета.
Отчет о заготовке древесины и проведении лесокультурных и лесохозяйственных работ
1-лес
годовая
21 февраля
14
Все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами экономической деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5; все крестьянские или фермерские хозяйства с основным и вторичным видами экономической деятельности по кодам ОКЭД 01.1, 01.2, 01.3, 01.5 с численностью работников свыше 100 человек; все крестьянские или фермерские хозяйства, относящиеся к средне- и крупнотоварному производству продукции животноводства (по списку); попавшие в выборку крестьянские или фермерские хозяйства с основным и вторичным видами экономической деятельности по кодам ОКЭД 01.1, 01.2, 01.3, 01.5 с численностью работников до 100 человек, а также не относящиеся к средне- и крупнотоварному производству продукции животноводства.
Отчет о деятельности сельхозформирования
1-сх
годовая
10 марта
15

Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (мұнда және бұдан әрі - ЭҚЖЖ) «Осы салада қызмет көрсетуді ұсынуды қоса алғандағы аңшылық пен аулау» 01.7 коды бойынша қызметтің негізгі және қайталама түрлері болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері және бекітілген тәртіппен тіркелген және жануарлар дүниесін қолдануға рұқсат алған азаматтар.
Аңшылық пен аулау туралы
2-аңшылық
жылдық
10 қаңтар
11
Мал мен құсы бар іріктемеге түскен шағын шаруа немесе фермер қожалықтары және жұртшылық шаруашылықтары.
Шағын шаруа немесе фермер қожалықтарында және жұртшылық шаруашылықтарында мал шаруашылығы өнімдерін өндіру
А-008
тоқсандық
11–25 наурыз,
11–25 маусым,
11–25 қыркүйек және 11–25 желтоқсан аралықтарында
12
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі -ЭҚЖЖ) «Балық шаруашылығы және акваөсіру» 03 коды бойынша негізгі және қосалқы қызмет түрлерімен заңды тұлғалар (немесе) және олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, жеке кәсіпкерлер және жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсаты және (немесе) балық шаруашылығын жүргізуге шарты бар жеке тұлғалар.
Балық аулау және акваөсіру туралы
1-балық
жылдық
25 ақпан
13
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі – ЭҚЖЖ) коды бойынша қызметтің негізгі және қайталама түрлері 02 - «Орман өсіру және ағаш дайындау», 01.3 - «Көшеттік өнімдердін өндіру» болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері және ағаш кесу билеті бар болған жағдайда жеке кәсіпкерлер.
Сүрек дайындау және орман өсіру мен орман шаруашылығы жұмыстарын жүргізу туралы есеп
1-орман
жылдық
21 ақпан
14
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі -ЭҚЖЖ) 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5 кодтары бойынша негізгі және қосалқы экономикалық қызмет түрлерімен барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері; ЭҚЖЖ 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5 кодтары бойынша негізгі және қосалқы экономикалық қызмет түрлерімен 100 адамнан артық қызметкерлері бар барлық шаруа немесе фермер қожалықтары; мал шаруашылығы өнімінің орташа және ірі тауар өндірісіне жататын (тізім бойынша) барлық шаруа немесе фермер қожалықтары; ЭҚЖЖ 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5 кодтары бойынша негізгі және қосалқы экономикалық қызмет түрлерімен 100 адамға дейін қызметкерлері бар іріктемеге іліккен, сондай-ақ мал шаруашылығы өнімінің орташа және ірі тауар өндірісіне жатпайтын шағын шаруа немесе фермер қожалықтары
Ауыл шаруашылығы құралымының қызметі туралы есеп
1-сх
жылдық
10 наурыз
15

Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 01.1 «Выращивание сезонных культур», 01.2 «Выращивание многолетних культур», 01.3 «Производство продукции питомников» и 01.5 «Смешанное сельское хозяйство».
Отчет об итогах сева под урожай
4-сх
годовая
в течение 5 дней после окончания сева яровых культур
16
Все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с основным и вторичным видами деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 01.1 «Выращивание сезонных культур», 01.2 «Выращивание многолетних культур», 01.3 «Производство продукции питомников» и 01.5 «Смешанное сельское хозяйство»; крестьянские или фермерские хозяйства с численностью работников свыше 100 человек.
О сборе урожая сельскохозяйственных культур
29-сх
годовая
2 ноября
17
Попавшие в выборку крестьянские или фермерские хозяйства с основным и вторичным видами экономической деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 01.1, 01.2, 01.3, 01.5 с численностью работников до 100 человек; хозяйства населения, имеющие посевные площади, сенокосы и пастбища, многолетние насаждения.
О сборе урожая сельскохозяйственных культур в мелких крестьянских или фермерских хозяйствах и хозяйствах населения
А-005
годовая
в течение 2 недель после завершения уборки урожая
18
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности по кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5, 01.6.
Наличии построек и сооружений в сельскохозяйственных предприятиях
49-сх
годовая
20 марта
19
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, крестьянские или фермерские хозяйства, индивидуальные предприниматели, занимающиеся выращиванием, переработкой, торговлей и хранением семян масличных культур.
О наличии и движении семян масличных культур
3-сх (масличные)
квартальная
3 числа после отчетного периода
20
Сервисно - заготовительные центры.
О деятельности сервисно-заготовительных центров
1-СЗЦ
квартальная
25 числа после отчетного периода
21
Попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, крестьянские или фермерские хозяйства, имеющие посевную площадь зерновых культур (пшеница, рис).
Анкета обследования урожайности зерновой культуры
А-1 (урожайность)
годовая
с 1 июля по 1 ноября
22
Организации, победившие в тендере на оказание услуг по проведению лабораторных обследований зерновых культур для органов статистики в отчетном году.
Бланк лабораторного определения влажности сельскохозяйственной культуры перед уборкой урожая
индекс В-1
годовая
с 1 июля по 1 ноября
23
Организации, победившие в тендере на оказание услуг по проведению лабораторных обследований зерновых культур для органов статистики в отчетном году.
Бланк лабораторного определения влажности сельскохозяйственной культуры после уборки урожая
индекс В-2
годовая
с 1 июля по 1 ноября
Статистика промышленного производства
24
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности «Промышленность» (согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности - ОКЭД 05-33, 35-39) со списочной численностью работающих свыше 50 человек.
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
1-П
месячная
1 числа после
отчетного периода
25
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности «Промышленность» со списочной численностью работающих до 50 человек и вторичным видом деятельности «Промышленность» (согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности - ОКЭД 05-33, 35-39) независимо от численности работающих.
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
1-П
квартальная
25 числа после
отчетного периода
26
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видом деятельности «Промышленность» (согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности - ОКЭД 05-33, 35-39) независимо от численности работающих.
Отчет предприятия о производстве и отгрузке продукции (товаров, услуг)
1-П
годовая
14 марта
27
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видом деятельности «Промышленность» (согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности - ОКЭД 05-33, 35-39), независимо от численности работающих.
Баланс производственных мощностей
БМ
годовая
25 марта
Статистика энергетики и товарных рынков
28

Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің «Маусымдық дақылдарды өсіру» 01.1, «Көпжылдық дақылдарды өсіру» 01.2, «Питомник өнімдерін өндіру» 01.3 және «Аралас ауыл шаруашылығы» 01.5 кодтары бойынша негізгі және қосалқы қызмет түрлерімен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Себілген егістіктің қорытындысы туралы есеп
4-сх
жылдық
жаздық дақылдарды себуді аяқтағаннан кейін  5 күн ішінде
16
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 01.1 «Маусымдық дақылдарды өсіру», 01.2 «Көпжылдық дақылдарды өсіру», 01.3 «Питомник өнімдерін өндіру» және 01.5 «Аралас ауыл шаруашылығы» кодтары бойынша негізгі және қосалқы қызмет түрлерімен барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, 100 адамнан артық қызметкерлері бар шаруа немесе фермер қожалықтары.
Ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы
29-сх
жылдық
2 қараша
17
Іріктемеге түскендер экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 01.1, 01.2, 01.3, 01.5 кодтары бойынша негізгі және қосалқы экономикалық қызмет түрлері бар қызметкерлерінің саны 100 адамға дейін шаруа немесе фермер қожалықтары; егістік көлемі, шабындығы және жайылымы, көпжылдық көшеттері бар жұртшылық шаруашылықтары
Шағын шаруа немесе фермер қожалықтары мен жұртшылық шаруашылықтарындағы ауыл шаруашылығы дақылдарының түсімін жинау туралы
А-005
жылдық
егін жинау аяқталғаннан кейінгі 2 апта ішінде
18
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 01.1, 01.2, 01.3, 01.4, 01.5, 01.6 кодтары бойынша негізгі және қосалқы қызмет түрлерімен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Ауыл шаруашылығы кәсіпорындарында құрылыстар мен имараттардың болуы
49-сх
жылдық
20 наурыз
19
Майлы дақылдар тұқымын өсірумен, өңдеумен, сатумен және сақтаумен айналысатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, шаруа немесе фермер қожалықтары, жеке кәсіпкерлер.
Майлы дақылдар тұқымдарының қолда бары және қозғалысы туралы
3-сх (майлы)
тоқсандық
есепті кезеңнен  кейінгі 3-күні
20
Сервистік-дайындау орталықтары.
Сервистік-дайындау орталықтарының қызметі туралы
1-СЗЦ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күні
21
Дәнді дақылдардың (бидайдың, күріштің) егістік алқаптары бар іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, шаруа немесе фермер қожалықтары.
Дәнді дақылдың түсімділігін зерттеу сауалнамасы
А-1 (түсімділік)
жылдық
1 шілдеден 1 қарашаға дейін
22
Есепті жылы дәнді дақылдардың зертханалық зерттеулерін өткізу бойынша қызмет көрсетуге тендерді ұтып алған ұйымдар статистика органдарына.
Түсімді жинау алдында ауылшаруашылық дақылының ылғалдылығын зертханалық анықтау бланкісі
В-1 индексі
жылдық
1 шілдеден 1 қарашаға дейін
23
Есепті жылы дәнді дақылдардың зертханалық зерттеулерін өткізу бойынша қызмет көрсетуге тендерді ұтып алған ұйымдар статистика органдарына.
Түсімді жинағаннан кейін ауылшаруашылық дақылының ылғалдылығын зертханалық анықтау бланкісі
В-2 индексі
жылдық
1 шілдеден 1 қарашаға дейін
Өнеркәсіп өндірісінің статистикасы
24
Қызметкерлерінің тізімдік саны 50 адамнан асатын, қызметінің негізгі түрі «Өнеркәсіп» (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодтарына сәйкес - ЭҚЖЖ 05-33, 35-39) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Кәсіпорынның өнім (тауар, қызмет) өндіру және жөнелту туралы есебі
1-П
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
1-күні
25
Қызметкерлерінің тізімдік саны 50 адамға дейінгі, қызметінің негізгі түрі «Өнеркәсіп» және жұмыс істейтіндердің санына қарамастан қызметінің қосалқы түрі «Өнеркәсіп» (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодтарына сәйкес - ЭҚЖЖ 05-33, 35-39) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Кәсіпорынның өнім (тауар, қызмет) өндіру және жөнелту туралы есебі
1-П
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-күні
26
Жұмыс істейтіндердің санына қарамастан, қызметтің негізгі және қосалқы түрі «Өнеркәсіп» (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодтарына сәйкес - ЭҚЖЖ 05-33, 35-39) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Кәсіпорынның өнім (тауар, қызмет) өндіру және жөнелту туралы есебі
1-П
жылдық
14-ші наурыз
27
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі және қосалқы түрі «Өнеркәсіп» (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодтарына сәйкес - ЭҚЖЖ 05-33, 35-39) болып табылатын, заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Өндірістік қуаттар теңгерімі
БМ
жылдық
25-ші наурызда
Энергетика және тауар нарықтары статистикасы
28

Представляют все юридические лица и (или) их филиалы и представительства, осуществляющие, производство, распределение и (или) продажу газообразного топлива по трубопроводам с основным или вторичными видами деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (здесь и далее - ОКЭД) - 35.2.
Отчет о газовой сети
1-ГАЗ
годовая
1 февраля после отчетного периода
29
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с основным или вторичным видом деятельности «Системы подачи пара и кондиционирования воздуха» согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) - 35.3.
Отчет о работе тепловых электростанций и котельных
6-ТП
годовая
16 марта
30
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения независимо от вида экономической деятельности, являющиеся поставщиками и потребителями топлива и энергии.
Топливно-энергетический баланс
1-ТЭБ
годовая
25 марта
Статистика окружающей среды
31
Все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и (или) вторичным видами деятельности «Сбор, обработка и удаление отходов; утилизация отходов» согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (ОКЭД)-38
Отчет о сборе и вывозе коммунальных отходов
1-отходы
годовая
17 мая
32
Все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и (или) вторичным видами деятельности «Сбор, обработка и удаление отходов; утилизация отходов» согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (ОКЭД) - 38
Отчет о сортировке, утилизации и депонировании отходов
2-отходы
годовая
17 мая
33
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, имеющие стационарные источники загрязнения воздуха.
Отчет об охране атмосферного воздуха
2-ТП (воздух)
годовая
10 апреля
34
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, использующие природные ресурсы, имеющие стационарные источники выбросов и сбросов загрязняющих веществ, отходы производства.
Отчет о затратах на охрану окружающей среды
4-ОС
годовая
23 февраля
35
Все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с основным или вторичным видами деятельности «Сбор, обработка и распределение воды», «Канализационная система» согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (здесь и далее - ОКЭД) - 36, 37.
Отчет о работе водопровода, канализации и их отдельных сетей
1-ВК
годовая
22 февраля
Статистика инвестиций
36
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения независимо от численности работающих.
Отчет об инвестициях в основной капитал
1-инвест
месячная
2 числа после
отчетного периода
37
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения независимо от численности работающих.
Отчет об инвестиционной деятельности
1-инвест
годовая
15 апреля
Статистика строительства
38
Местные исполнительные органы (областные, районные и городские администрации) по делам архитектуры, градостроительства и строительства, а также фермерские (крестьянские) хозяйства по вводимым в эксплуатацию объектам.
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
1-ИС
месячная
2-го числа после отчетного месяца
39
Местные исполнительные органы (областные, районные и городские администрации) по делам архитектуры, градостроительства и строительства, а также фермерские (крестьянские) хозяйства по вводимым в эксплуатацию объектам.
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов индивидуальными застройщиками
1-ИС
годовая
1 марта
40
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, осуществляющие в отчетном периоде ввод объектов в эксплуатацию независимо от численности работающих.
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов
2-КС
месячная
2 числа после
отчетного периода
41
Юридические лица и их (или) структурные и обособленные подразделения, осуществляющие в отчетном периоде ввод объектов в эксплуатацию независимо от численности работающих.
Отчет о вводе в эксплуатацию объектов
2-КС
годовая
1 марта
42

Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің - (мұнда және бұдан әрі - ЭҚЖЖ) 35.2 кодтарына сәйкес негізгі және қосымша қызмет түрлерімен құбырлар арқылы газ тәрізді отынды таратуды және (немесе) сатуды жүзеге асыратын барлық заңды тұлғалар мен (немесе) олардың филиалдары мен өкілдіктері.
Газ желісі туралы есеп
1-ГАЗ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 1  ақпан
29
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) 35.3 - кодына сәйкес негізгі немесе қосымша қызмет түрі «Бу беру және ауа баптау жүйелері» болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Жылу электр станциялары мен қазандықтардың жұмысы туралы есеп
6-ТП
жылдық
16 наурыз
30
Экономикалық қызмет түріне қарамастан, отын мен энергияны жеткізуші және тұтынушы болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Отын-энергетикалық теңгерім
1-ТЭБ
жылдық
25 наурыз
Қоршаған орта статистикасы
31
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (ЭҚЖЖ) - 38 кодына сәйкес негізгі және (немесе) қосымша қызмет түрлері «Қалдықтарды жинау, өңдеу және жою бойынша қызметтер; қалдықтарды кәдеге жарату» болып табылатын барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Коммуналдық қалдықтарды жинау және шығару туралы есеп
1-қалдықтар
жылдық
17 мамыр
32
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (ЭҚЖЖ) - 38 кодына сәйкес негізгі және (немесе) қосымша қызмет түрлері «Қалдықтарды жинау, өңдеу және жою бойынша қызметтер; қалдықтарды кәдеге жарату» болып табылатын барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Қалдықтарды сұрыптау, кәдеге жарату және сақтауға беру туралы есеп
2-қалдықтар
жылдық
17 мамыр
33
Ауаны ластайтын тұрақты көздері бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Атмосфералық ауаны қорғау туралы есеп
2-ТП (ауа)
жылдық
10 сәуір
34
Табиғи ресурстарды пайдаланатын, ластаушы заттар мен өндірістік қалдықтардың шығарындылары мен төгінділерінің тұрақты көздері бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Қоршаған ортаны қорғауға жұмсалған шығындар туралы есеп
4-ОС
жылдық
23 ақпан
35
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (мұнда және бұдан әрі ЭҚЖЖ) 36, 37-кодтарына сәйкес негізгі және қосымша қызмет түрлері «Суды жинау, өңдеу және бөлу», «Кәріз жүйесі» болып табылатын барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Су құбыры, кәріз және олардың жеке желілерінің жұмыстары туралы есеп
1-ВК
жылдық
22 ақпан
Инвестициялар статистикасы
36
Қызметкерлер санына қарамастан заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Негізгі капиталға салынған инвестициялар туралы есеп
1-инвест
айлық
есепті кезеңнен кейін 2-күні
37
Қызметкерлер санына қарамастан заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Инвестициялық қызмет туралы есеп
1-инвест
жылдық
15 сәуір
Құрылыс статистикасы
38
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс істері жөніндегі жергілікті атқарушы органдар (облыстық, аудандық және қалалық әкімшіліктер), сонымен қатар пайдалануға берілген объектілері бойынша фермерлік (шаруа) қожалықтары.
Жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы есеп
1-ИС
айлық
есепті кезеңнен  кейінгі 2-күні
39
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс істері жөніндегі жергілікті атқарушы органдар (облыстық, аудандық және қалалық әкімшіліктер), сонымен қатар пайдалануға берілген объектілері бойынша фермерлік (шаруа) қожалықтары.
Жеке құрылыс салушылардың объектілерді пайдалануға беруі туралы есеп
1-ИС
жылдық
1 наурыз
40
Қызметкерлер санына қарамастан, есепті кезеңде объектілерді пайдалануға беруді жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Объектілерді пайдалануға беру туралы есеп
2-КС
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
2-күні
41
Қызметкерлер санына қарамастан, есепті кезеңде объектілерді пайдалануға беруді жүзеге асыратын заңды тұлғалар және олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Объектілерді пайдалануға беру туралы есеп
2-КС
жылдық
1 наурыз
42

Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности «Строительство» согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 41-43 с численностью работающих более 50 человек.
Отчет о выполненных строительных работах (услугах)
1-КС
месячная
4 числа после
отчетного периода
43
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с основным и вторичным видами деятельности «Строительство» согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (ОКЭД) 41-43 независимо от численности работающих.
Отчет о выполненных строительных работах (услугах)
1-КС
годовая
31 марта
44
Государственные органы архитектурно-строительного контроля и местные исполнительные органы по делам архитектуры, градостроительства и строительства.
Анкета об уведомлении на начало производства строительно-монтажных работ
F-001
полугодовая
10 числа после
отчетного периода
45
Юридические лица, представившие в государственные органы архитектурно-строительного контроля уведомление о начале производства строительно-монтажных работ.
Анкета о ходе строительства и вводе в эксплуатацию объекта по уведомлению
F-004
годовая
15 февраля
Статистика внутренней торговли
46
Юридические лица и индивидуальные предприниматели, являющиеся собственниками торговых рынков.
Отчет о рынках
12-торговля
годовая
10 февраля
47
Юридические лица, созданные в организационно-правовой форме акционерного общества, осуществляющие организационное и техническое обеспечение торгов путем их непосредственного проведения с использованием торговой системы товарной биржи.
Отчет о деятельности товарной биржи
1-биржа
годовая
20 января
48
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с численностью работников свыше 20 человек и попавшие в выборку юридические лица, основной вид экономической деятельности которых относится к кодам Общий классификатор видов экономической деятельности (ОКЭД): 45 (кроме ОКЭД 45.2, 45.40.3) – оптовая и розничная торговля автомобилями и мотоциклами; 46 – оптовая торговля, за исключением, автомобилей и мотоциклов; 47 – розничная торговля, кроме торговли автомобилями и мотоциклами.
Отчет о реализации товаров
2-торговля
месячная
3 числа после отчетного периода
49
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения и индивидуальные предприниматели (ИП), имеющие авто и газозаправочные станции.
Отчет о деятельности автозаправочных и газозаправочных станций
G-003
годовая
31 марта
50
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели (попавшие в выборку), основной вид экономической деятельности которых относится согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности: 45 – оптовая и розничная торговля автомобилями и мотоциклами и их ремонт; 46 – оптовая торговля, за исключением, автомобилей и мотоциклов; 47 – розничная торговля, кроме торговли автомобилями и мотоциклами;
56 – услуги по предоставлению продуктов питания и напитков.
Отчет о реализации товаров и услуг
1-ВТ
годовая
15 марта
51

Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші кодтарына сәйкес негізгі қызмет түрі 41-43 «Құрылыс» болып табылатын, жұмыс істейтіндер саны 50 адамнан асатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілген қызметтер) туралы есеп
1-КС
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 4-күні
43
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші (ЭҚЖЖ) кодтарына сәйкес негізгі және қосалқы қызмет түрлері 41-43 «Құрылыс» болып табылатын, жұмыс істейтіндердің санына қарамастан заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Орындалған құрылыс жұмыстары (көрсетілген қызметтер) туралы есеп
1-КС
жылдық
31 наурыз
44
Мемлекеттік сәулеттік-құрылыс бақылау органдары және сәулет, қала құрылысы және құрылыс істері жөніндегі жергілікті атқарушы органдар.
Құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргізе бастағанына хабарлама туралы сауалнама
F-001
жартыжылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10-күні
45
Құрылыс-монтаж жұмыстарын жүргізе бастағаны туралы хабарламаларды мемлекеттік сәулеттік - құрылыс бақылау органдарына ұсынған заңды тұлғалар.
Хабарлама бойынша құрылыс барысы ж?не объектілерді пайдалануға беру туралы сауалнама
F-004
жылдық
15 ақпан
Ішкі сауда статистикасы
46
Сауда базарларының меншік иелері болып табылатын заңды тұлғалар және дара кәсіпкерлер.
Базарлар туралы есеп
12-сауда
жылдық
10 ақпан
47
Тауарлық биржаның саудалық жүйесін қолдануда тікелей өткізу жолымен саудаласуды ұйымдастырушылық және техникалық қамтамасыз етуді жүзеге асыратын акционерлік қоғамның ұйымдастырушылық-құқықтық нысанында құрылған заңды тұлғалар.
Тауар биржасының қызметі туралы есеп
1-биржа
жылдық
20 қаңтар
48
Экономикалық қызметтің негізгі түрлері Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші (ЭҚЖЖ) кодына сәйкес 45 (ЭҚЖЖ 45.2, 45.40.3-тен басқа) – автомобильдер мен мотоциклдерді көтерме және бөлшек саудада сату; 46 – автомобильдер мен мотоциклдер саудасынан басқа, көтерме сауда; 47 – автомобильдер мен мотоциклдерді сатудан басқа, бөлшек сауда, кодына жататын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және жалпы қызметкерлер саны 20-дан асатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Тауарларды өткізу туралы есеп
2-сауда
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 3-күні
49
Автожанармай және газ құятын станциялары бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері және дара кәсіпкерлер (ДК).
Автожанармай құю және газ құю станцияларының қызметі туралы есеп
G-003
жылдық
31 наурыз
50
Экономикалық қызметтің негізгі түрі Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішіне сәйкес: 45 – автомобильдер мен мотоциклдерді сату, оларға техникалық қызмет көрсету және жөндеу; 46 – автомобильдер мен мотоциклдер саудасынан басқа, көтерме сауда; 47 – бөлшек сауда және тұрмыстық бұйымдар мен жеке пайдаланатын заттарды жөндеу; 56 – тамақ өнімдері мен сусындарды ұсыну бойынша қызметтер болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері және дара кәсіпкерлер (іріктемеге түскен).
Тауарлар мен қызметтерді өткізу туралы есеп
1-ВТ
жылдық
15 наурыз
51

Юридические лица, независимо от вида деятельности, с численностью работающих свыше 50 человек, а также попавшие в выборку юридические лица, независимо от вида деятельности, с численностью работающих до 50 человек и индивидуальные предприниматели с основным видом деятельности согласно ОКЭД: 47 – розничная торговля, кроме торговли автомобилями и мотоциклами; 56 – услуги по предоставлению продуктов питания и напитков, осуществляющие реализацию товаров и услуг через сеть интернет.
Отчет об электронной коммерции
Э-коммерция
годовая
25 февраля
Статистика взаимной торговли
52
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели, а также физические лица, осуществляющие экспорт и (или) импорт с государствами-членами Евразийского экономического союза.
Отчет о взаимной торговле товарами с государствами-членами Евразийского экономического союза
1-ТС
месячная
3 числа после
отчетного периода
Статистика транспорта
53
Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности - «Грузовые перевозки автомобильным транспортом и услуги по перевозкам» (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД) 49.4), с основным и вторичным видом деятельности «Прочий пассажирский сухопутный транспорт» (код ОКЭД 49.3), а также физические лица, осуществляющие деятельность на городском электрическом транспорте.
Отчет о работе автомобильного и городского электрического транспорта
1-ТР (авто, электро)
годовая
20 января после отчетного периода
54
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности – транспорт (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности 49-51), а также юридические лица, осуществляющие вторичные виды деятельности по перевозке пассажиров и грузов на коммерческой основе, индивидуальные предприниматели, осуществляющие перевозку пассажиров на речном и городском электрическом транспорте.
Отчет о работе транспорта
1-транспорт
месячная
2 числа после
отчетного периода
55
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности – пассажирский железнодорожный транспорт, междугородний (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД) 49.1) и грузовой железнодорожный транспорт (код ОКЭД 49.2), а также оказывающие услуги по предоставлению эксплуатационной длины железнодорожных линий.
Отчет о протяженности эксплуатационной длины железнодорожных линий и работе железнодорожного транспорта
1-ЖД
годовая
15 апреля после отчетного периода
56
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с основным видом деятельности – пассажирский железнодорожный транспорт, междугородний (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД) код ОКЭД 49.1), грузовой железнодорожный транспорт (код ОКЭД 49.2), а также предприятия других видов деятельности, имеющие на балансе подвижной состав железнодорожного транспорта.
Отчет о подвижном составе железнодорожного транспорта
2-ЖД
годовая
15 апреля после отчетного периода
57
Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности – пассажирский железнодорожный транспорт, междугородний (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД) 49.1) и грузовой железнодорожный транспорт (код ОКЭД 49.2).
Отчет об услугах железнодорожного транспорта по видам сообщений
2-ТР (жд)
годовая
10 апреля после отчетного периода
58

Экономикалық қызмет түріне тәуелсіз, қызметкерлер саны 50 адамнан асатын заңды тұлғалар, сонымен қатар қызмет түріне тәуелсіз қызметкерлер саны 50 адамға дейін іріктемеге түскен заңды тұлғалар және ЭҚЖЖ сәйкес негізгі қызмет түрі:47 – бөлшек сауда және тұрмыстық бұйымдар мен жеке пайдаланатын заттарды жөндеу; 56 – тамақ өнімдері мен сусындарды ұсыну болып табылатын дара кәсіпкерлер.
Электрондық коммерция туралы есеп
Э-коммерция
жылдық
25 ақпан
Өзара сауда статистикасы
52
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттермен экспорт және (немесе) импортты жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер, сондай-ақ жеке тұлғалар.
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттермен тауарлардың өзара саудасы туралы есеп
1-ТС
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
3-күні
Көлік статистикасы
53
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі түрі - «Автомобиль көлігімен жүктерді тасымалдау және тасымалдау бойынша көрсетілген қызметтер» (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) 49.4-кодына сәйкес), негізгі және қосалқы қызмет түрі «Құрлықтағы өзге де жолаушылар көлігі» (ЭҚЖЖ коды 49.3) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері, сондай-ақ қалалық электр көлігі қызметтерін жүзеге асыратын жеке тұлғалар.
Автомобиль және қалалық электр көлігінің жұмысы туралы есеп
1-ТР (авто, электр)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 20 қаңтар
54
Қызметінің негізгі түрі - көлік (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодтары 49-51) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ жолаушыларды және жүктерді коммерциялық негізде тасымалдау бойынша негізгі емес қызмет түрін жүзеге асыратын заңды тұлғалар, өзен мен қалалық электр көлігінде жолаушыларды тасымалдауды жүзеге асыратын дара кәсіпкерлер.
Көлік жұмысы туралы есеп
1-көлік
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 2-ші күні
55
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметтің негізгі түрі – қалааралық жолаушылар теміржол көлігі (Экономикалық қызмет түрінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі – ЭҚЖЖ) 49.1 кодына сәйкес) және жүк теміржол көлігі (ЭҚЖЖ коды 49.2) болып табылатын, сондай-ақ теміржол желісінің пайдаланымдылық ұзындығын ұсыну бойынша қызметтерін көрсететін заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Теміржол желісінің пайдаланымдылық ұзындығы және теміржол көлігінің жұмысы туралы есеп
1-ЖД
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 сәуір
56
Қызметінің негізгі түрі – жолаушылар теміржол көлігі, қалааралық (Экономикалық қызмет түрлері жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі – ЭҚЖЖ) 49.1 кодына сәйкес), жүк теміржол көлігі (ЭҚЖЖ коды 49.2), сондай-ақ теңгерімінде теміржол көлігінің жылжымалы құрамы бар басқа қызмет түрлерінің кәсіпорындары болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Теміржол көлігінің жылжымалы құрамы туралы есеп
2-ЖД
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 15 сәуір
57
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі түрі – жолаушылар теміржол көлігі, қалааралық (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі – ЭҚЖЖ) кодына сәйкес 49.1) және жүк теміржол көлігі (ЭҚЖЖ коды 49.2) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері.
Қатынас түрлері бойынша теміржол көлігінің қызметтері туралы есеп
2-ТР (жд)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуір
58

Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности – транспортирование по трубопроводу (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД) 49.5).
Отчет об услугах трубопроводного транспорта по видам сообщений и протяженности трубопроводов
2-ТР (трубопровод)
годовая
10 апреля после отчетного периода
59
Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности – речной пассажирский транспорт (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД) 50.3), речной грузовой транспорт (код ОКЭД 50.4), а также индивидуальные предприниматели, осуществляющие перевозки на речном транспорте.
Отчет об услугах внутреннего водного транспорта по видам сообщений
2-ТР (внутренние воды)
годовая
10 апреля после отчетного периода
60
Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности – морской и прибрежный пассажирский транспорт (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД) 50.1) и морской и прибрежный грузовой транспорт (код ОКЭД 50.2).
Отчет о наличии морских судов и услугах морского транспорта по видам сообщений
2-ТР (море)
годовая
10 апреля после отчетного периода
61
Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности – воздушный пассажирский транспорт (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее – ОКЭД) 51.1), воздушный грузовой транспорт и транспортная космическая система (код ОКЭД 51.2) и прочая деятельность, относящаяся к пассажирским и грузовым перевозкам (код ОКЭД 52.23.9).
Отчет о работе и услугах воздушного транспорта по видам сообщений
2-ТР (авиа)
годовая
10 апреля после отчетного периода
62
Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности, с основным и вторичным видом деятельности – прочий пассажирский сухопутный транспорт (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) 49.3, грузовые перевозки автомобильным транспортом и услуги по перевозкам (код ОКЭД 49.4), а также индивидуальные предприниматели, осуществляющие перевозки пассажиров на городском электрическом транспорте.
Отчет об услугах автомобильного и городского электрического транспорта по видам сообщений
2-ТР (авто, электро)
годовая
10 апреля после отчетного периода
63
Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности – складирование и хранение груза (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности( далее - ОКЭД) 52.1) и вспомогательные виды деятельности при транспортировке (код ОКЭД 52.2)
Отчет об услугах предприятий вспомогательной транспортной деятельности
2-ТР (вспомогательная деятельность)
годовая
10 апреля после отчетного периода
64

Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі түрі – құбыр бойынша тасымалдау (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі – ЭҚЖЖ) кодына сәйкес 49.5) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері.
Қатынас түрлері және құбырлардың ұзындығы бойынша құбыр көлігінің қызметтері туралы есеп
2-ТР (құбыр)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуір
59
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі түрі – жолаушылар өзен көлігі (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі –ЭҚЖЖ) 50.3 кодына сәйкес), жүк өзен көлігі (ЭҚЖЖ коды 50.4) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері, сондай-ақ өзен көлігімен тасымалдауды жүзеге асыратын дара кәсіпкерлер.
Қатынас түрлері бойынша ішкі су көлігінің қызметтері туралы есеп
2-ТР (ішкі су)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуір
60
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі түрі – теңіз және жағалау жолаушылар көлігі (Экономикалық қызмет түрінің жалпы жіктеуішішінің (бұдан әрі – ЭҚЖЖ) 50.1 кодына сәйкес) және теңіз және жағалау жүк көлігі (ЭҚЖЖ коды 50.2) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері.
Теңіз кемелерінің бары және қатынас түрлері бойынша теңіз көлігінің қызметтері туралы есеп
2-ТР (теңіз)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуір
61
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі түрі – жолаушылар әуе көлігі (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі –ЭҚЖЖ) 51.1 кодына сәйкес), жүк әуе көлігі мен ғарыш көлік жүйесі (ЭҚЖЖ коды 51.2) және жолаушылар мен жүк тасымалына жататын өзге де қызметтер (ЭҚЖЖ коды 52.23.9) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері.
Қатынас түрлері бойынша әуе көлігінің қызметтері және жұмысы туралы есеп
2-ТР (әуе)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуір
62
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі және қайталама түрі – құрлықтағы өзге де жолаушылар көлігі Экономикалық қызмет түрінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) кодына сәйкес 49.3, автомобиль көлігімен жүктерді тасымалдау мен тасымалдау бойынша көрсетілген қызметтері (ЭҚЖЖ коды 49.4) болып табылатын заңды тұлғалар және(немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, сондай-ақ қалалық электр көлігінде жолаушыларды тасымалдауды жүзеге асыратын дара кәсіпкерлер.
Қатынас түрлері бойынша автомобиль және қалалық электр көлігінің қызметтері туралы есеп
2-ТР (авто, электр)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуір
63
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі түрі – жүкті қоймалау және сақтау (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі – ЭҚЖЖ) 52.1 кодына сәйкес) және тасымалдау кезінде қосалқы қызмет түрлері (ЭҚЖЖ коды 52.2) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері.
Қосалқы көлік қызметтері кәсіпорындарының қызмет көрсетулері туралы есеп
2-ТР (қосалқы қызмет)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 сәуір
64

Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности, с основным и (или) вторичным видом деятельности – речной пассажирский транспорт (согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) 50.3) и речной грузовой транспорт (код ОКЭД 50.4), а также юридические лица, осуществляющие вспомогательные услуги в области водного транспорта (код ОКЭД 52.22) и индивидуальные предприниматели, осуществляющие перевозки пассажиров на речном транспорте.
Отчет о протяженности судоходных внутренних путей и подвижном составе внутреннего водного транспорта
1-ТР (внутренние воды)
годовая
1 марта после отчетного периода
65
Физические лица, имеющие в личной собственности грузовые автомобили, автобусы, легковые автомобили, осуществляющие перевозку грузов и (или) пассажиров на коммерческой основе.
Анкета выборочного обследования автомобильных перевозок грузов и пассажиров физическими лицами
ТР-001
еженедельная
на 9-й день после отчетной недели
Статистика связи
66
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения независимо от численности, индивидуальные предприниматели, имеющие основной и вторичный виды экономической деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 53 – почтовая и курьерская деятельность, 61 – связь.
Отчет о почтовой и курьерской деятельности и услугах связи
3-связь
месячная
2 числа после отчетного периода
67
Юридические лица и (или) их структурные подразделения, независимо от численности, имеющие основной и вторичный виды экономической деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) 53 – почтовая и курьерская деятельность.
Отчет об услугах почтовой и курьерской деятельности
1-связь
годовая
25 марта
68
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения и индивидуальные предприниматели, имеющие основной или вторичный виды экономической деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности 61 – связь.
Отчет об услугах связи
2-связь
годовая
31 марта
69
Юридические лица со списочной численностью работающих свыше 50 человек и (или) их структурные и обособленные подразделения (независимо от численности), осуществляющие деятельность в области связи согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) 61.
Отчет о технических средствах и качестве услуг связи
4-связь
годовая
1 марта
Статистика услуг
70
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, независимо от численности работников, с основным видом деятельности в сфере услуг, согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (ОКЭД) 58-60, 62, 63, 64.20.0, 68-75, 77, 78, 80-82, 90-93, 95, 96.
Отчет об объеме оказанных услуг
2-услуги
квартальная
25 числа после отчетного периода
71
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, независимо от численности и индивидуальные предприниматели с основным видом деятельности в сфере услуг, согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) 58-60, 62, 63, 64.20.0, 68-75, 77, 78, 80-82, 90-93, 95, 96.
Отчет об объеме оказанных услуг
2-услуги
годовая
30 марта после отчетного периода
72

Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі және (немесе) негізгі емес түрі - өзен жолаушылар көлігі (Экономикалық қызмет түрінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) коды 50.3) және өзен жүк көлігі (ЭҚЖЖ коды 50.4) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері, сондай-ақ су көлігінде қосалқы қызметті жүзеге асыратын (ЭҚЖЖ коды 52.22) заңды тұлғалар және өзен көлігінде жолаушыларды тасымалдауды жүзеге асыратын дара кәсіпкерлер.
Ішкі су көлігінің жылжымалы құрамы және кеме жүзетін ішкі су жолдарының ұзындығы туралы есеп
1-ТР (ішкі су)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
1 наурыз
65
Жүк тасымалын және жолаушылар тасымалын коммерциялық негізде жүзеге асыратын, жеке иелігінде жүк автомобильдері, автобустар, жеңіл автомобильдері бар жеке тұлғалар.
Жеке тұлғалардың жүк және жолаушыларды автомобильдермен тасымалдауына іріктеме зерттеу сауалнамасы
ТР-001
апта сайын
есепті аптадан кейін
9-шы күні
Байланыс статистикасы
66
Қызметкерлерінің санына қарамастан Экономикалық қызмет түрінің жалпы жіктеуішінің 53 – пошта және курьерлік қызметтер, 61 - байланыс кодтарына сәйкес негізгі және қосалқы экономикалық қызмет түрлеріне ие заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер.
Пошталық және курьерлік қызмет және байланыс қызметтері туралы есеп
3-байланыс
айлық
есепті айдан кейінгі 2-ші күні
67
Қызметкерлерінің санына қарамастан, Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) 53 - пошта және курьерлік қызмет кодына сәйкес негізгі және қосалқы экономикалық қызмет түрлеріне ие заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері.
Пошта және курьерлік қызметтің қызмет
көрсетулері туралы есеп
1-байланыс
жылдық
25 наурыз
68
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 61 - байланыс кодына сәйкес негізгі немесе қосалқы экономикалық қызмет түрлеріне ие заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық немесе оқшауланған бөлімшелері және дара кәсіпкерлер.
Байланыс қызметтері туралы есеп
2-байланыс
жылдық
31 наурыз
69
Экономикалық қызмет түрінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) 61 - кодына сәйкес байланыс саласындағы қызметті жүзеге асыратын, жұмыс істейтіндердің тізімдік саны 50 адамнан жоғары заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлердің санына қарамастан).
Байланыс қызметінің техникалық құралдары және сапасы туралы есеп
4-байланыс
жылдық
1 наурыз
Көрсетілетін қызмет статистикасы
70
Қызметкерлердің санына қарамастан Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (ЭҚЖЖ) 58-60, 62, 63, 64.20.0, 68-75, 77, 78, 80-82, 90-93, 95, 96 кодтарына сәйкес қызметінің негізгі түрі қызмет көрсету саласы болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауландырылған бөлімшелері.
Көрсетілген қызметтер көлемі туралы есеп
2-қызмет көрсету
тоқсандық
есепті кезеңнен кейін 25 күні
71
Қызметкерлердің санына қарамастан Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚЖЖ) 58-60, 62, 63, 64.20.0, 68-75, 77, 78, 80-82, 90-93, 95, 96 кодтарына сәйкес қызметінің негізгі түрі қызмет көрсету саласы болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауландырылған бөлімшелері және дара кәсіпкерлер.
Көрсетілген қызметтер көлемі туралы есеп
2-қызмет көрсету
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 30 наурыз
72

Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, независимо от численности, с основным видом деятельности в области лизинга, согласно кодам по Номенклатуре видов экономической деятельности 64.91.0, 77.11.2, 77.12.2, 77.31.2, 77.32.2, 77.33.2, 77.34.2, 77.35.2, 77.39.2, 77.40.0.
Отчет о лизинговой деятельности
1-лизинг
годовая
30 марта после отчетного периода
Статистика культуры
73
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения и индивидуальные предприниматели, осуществляющие деятельность зоопарков, океанариума, а также предприятия, имеющие на своем балансе зоопарки, согласно коду Номенклатуры видов экономической деятельности 91.04.1.
Отчет о деятельности зоопарка
1-зоопарк
годовая
10 января после отчетного периода
74
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения и индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности согласно коду Номенклатуры видов экономической деятельности: 90.01.1 - «Театральная деятельность», 90.01.3 «Деятельность цирков» и 93.29.3 «Деятельность кукольных театров».
Отчет о деятельности театра (цирка)
1-театр (цирк)
годовая
10 января после отчетного периода
75
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения и индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности согласно коду Номенклатуры видов экономической деятельности: 93.21.0 - «Деятельность парков культуры и отдыха и тематических парков», а также юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения и индивидуальные предприниматели, имеющие на своем балансе парки.
Отчет о деятельности парка развлечений и отдыха
1-парк
годовая
10 января после отчетного периода
76
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения и индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности согласно коду Номенклатуры видов экономической деятельности: 91.02.0 - «Деятельность музеев».
Отчет о деятельности музеев
1-музей
годовая
10 января после отчетного периода
77
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения и индивидуальные предприниматели осуществляющие деятельность учреждений культуры клубного типа, с основным или вторичным видом деятельности согласно коду Номенклатуры видов экономической деятельности: 93.29.9 – «Прочие виды деятельности по организации отдыха и развлечений».
Отчет о деятельности учреждения культуры клубного типа
1-клуб
годовая
10 января после отчетного периода
78
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности согласно коду Номенклатуры видов экономической деятельности: 91.01.2 - «Библиотечная деятельность, включая деятельность читальных залов, лекториев, демонстрационных залов».
Отчет о деятельности библиотеки
1-библиотека
годовая
28 января после отчетного периода
79

Қызметкерлердің санына қарамастан Экономикалық қызмет түрінің Номенклатурасы бойынша келесі кодтарына сәйкес 64.91.0, 77.11.2, 77.12.2, 77.31.2, 77.32.2, 77.33.2, 77.34.2, 77.35.2, 77.39.2, 77.40.0 лизинг қызметтің негізгі түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Лизингтік қызмет туралы есеп
1-лизинг
жылдық
30 наурыз есепті кезеңнен кейінгі
Мәдениет статистикасы
73
Экономикалық қызмет түрлері Номенклатурасы бойынша 91.04.1 кодына сәйкес хайуанаттар парктері, океанариум қызметін жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер, сондай-ақ өз теңгерімінде хайуанаттар парктері бар кәсіпорындар.
Хайуанаттар парктерінің қызметі туралы есеп
1-хайуанаттар паркі
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтар
74
Негізгі немесе қосалқы қызметтер түрі Экономикалық қызмет түрлерінің номенклатурасының 90.01.1 «Театр қызметі» 90.01.3 «Цирк қызметі» және 93.29.3 «Қуыршақ театрларының қызметі» кодтарына сәйкес заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер.
Театр (цирк) қызметі туралы есеп
1-театр (цирк)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтар
75
Негізгі немесе қосалқы қызмет түрі Экономикалық қызмет түрлері номенклатурасының 93.21.0 «Мәдени және демалыс саябақтары мен тақырыптық саябақтар қызметі» кодына сәйкес заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, және дара кәсіпкерлер, сондай-ақ өз теңгерімінде саябағы бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, және дара кәсіпкерлер.
Ойын-сауық және демалыс саябағының қызметі туралы есеп
1-саябақ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтар
76
Негізгі немесе қосалқы қызмет түрі Экономикалық қызмет түрлері номенклатурасының 91.02.0 «Мұражайлар қызметі» кодына сәйкес заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер.
Мұражай қызметі туралы есеп
1-мұражай
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтар
77
Негізгі немесе қосалқы қызмет түрі Экономикалық қызмет түрлері номенклатурасының - 93.29.9 «Демалысты және ойын-сауық ұйымдастыру жөніндегі қызметтің өзге де түрлері» кодына сәйкес клуб типтес мекемелердің қызметін жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер.
Клуб типтес мәдениет мекемелерінің қызметі
туралы есеп
1-клуб
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтар
78
Негізгі және немесе қосалқы қызмет түрі Экономикалық қызмет түрлерінің номенклатурасының 91.01.2 «Оқырмандар залын, лекторийлар, көрсету залдарының қызметін қоса алғанда кітапхана қызметі» кодына сәйкес заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер.
Кітапхана қызметі туралы есеп
1-кітапхана
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 28 қаңтар
79

Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения и индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности согласно коду Номенклатуры видов экономической деятельности: 90.01.2 - «Концертная деятельность».
Отчет о концертной деятельности
1-концерт
годовая
10 января после отчетного периода
80
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности согласно коду Номенклатуры видов экономической деятельности»: код 59.11.0 - «Деятельность по производству кино-, видеофильмов и телевизионных программ», 59.13.0 - «Деятельность по распространению кинофильмов, видео и телевизионных программ» и 59.14.0 – «Деятельность по показу кинофильмов».
Отчет о деятельности организаций, осуществляющих кинопоказ и производство кинофильмов
1-кино
годовая
10 января после отчетного периода
Статистика туризма
81
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели, осуществляющие услуги по организации проживания, имеющими основной и вторичный виды экономической деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) - 55
Отчет о деятельности мест размещения
2-туризм
квартальная
25 числа после
отчетного периода
82
В наблюдений принимают участие домашние хозяйства, попавшие в выборку.
Анкета обследования домашних хозяйств о расходах на поездки
Н-050
годовая
15 января
83
Опрашиваются посетители (нерезиденты) в аэропортах, на железнодорожных вокзалах, на автостанциях и на автомобильных пунктах пропуска на момент выезда из Казахстана.
Анкета обследования посетителей
Н-060
2 раза в год
13 января
и
5 июля
Статистика инноваций
84
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом экономической деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 01-03, 05-09, 10-33, 35, 36-39, 41-43, 45-47, 49-53, 58-63, 64-66, 71, 72, 73, 85.4, 86.
Отчет об инновационной деятельности
1-инновация
годовая
25 февраля
Статистика науки
85
Юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным и вторичным видами экономической деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 72, 85.4 и организации, независимо от вида экономической деятельности, осуществлявшие научно-исследовательские и опытно-конструкторские работы.
Отчет о научно-исследовательских и опытно-конструкторских работах
1-наука
годовая
25 января
Статистика информационно-коммуникационных технологий
86

Негізгі және қосалқы қызмет түрі Экономикалық қызмет түрлері номенклатурасының 90.01.2 «Концерт қызметі» кодына сәйкес заңды тұлағалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер».
Концерт қызметі туралы есеп
1-концерт
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтар
80
Негізгі және қосалқы қызмет түрі Экономикалық қызмет түрлері номенклатурасының 59.11.0 - «Кино, бейнефильмдер және телевизиялық бағдарламаларды шығару бойынша қызмет», 59.13.0 - «Кино, бейнефильмдер және телевизиялық бағдарламалар тарату бойынша қызмет» және 59.14.0 - «Кинофильмдер көрсету бойынша қызмет» кодына сәйкес заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер».
Кино көрсетуді және кинофильмдерді шығаруды жүзеге асыратын ұйымдардың қызметі туралы есеп
1-кино
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі 10 қаңтар
Туризм статистикасы
81
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі - ЭҚҚТЖ) – 55-кодына сәйкес негізгі және қосалқы экономикалық қызмет түрлеріне тұратын орынды ұйымдастыру бойынша қызметтер көрсетуді жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсiпкерлер.
Орналастыру орындарының қызметі туралы есеп
2-туризм
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
25 күні
82
Байқауға іріктемеге түскен үй шаруашылықтары қатысады.
Үй шаруашылықтарының сапарларға жұмсаған шығыстары бойынша зерттеу сауалнамасы
Н-050
жылдық
15 қаңтар
83
Қазақстаннан шығу сәтінде әуежайларда, теміржол вокзалдарында, автостанцияларда және автомобильді өткізу бекеттерінде келушілерден (резидент еместерден) пікіртерім алынады.
Келушілерді зерттеу сауалнамасы
Н-060
жылына 2 рет
13 қаңтар және
5 шілде
Инновациялар статистикасы
84
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 01-03, 05-09, 10-33, 35, 36-39, 41-43, 45-47, 49-53, 58-63, 64-66, 71, 72, 73, 85.4, 86 кодтарына сәйкес экономикалық қызметтің негізгі түрін жүзеге асыратын заңды тұлғалар мен (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Инновациялық қызмет туралы есеп
1-инновация
жылдық
25 ақпан
Ғылым статистикасы
85
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 72, 85.4 кодтарына сәйкес экономикалық қызметтің негізгі және қосалқы түрін жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері және экономикалық қызмет түрлеріне қарамастан ғылыми-зерттеу және тәжірибелік конструкторлық жұмыстарды орындаған ұйымдар.
Ғылыми-зерттеу және тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар туралы есеп
1-ғылым
жылдық
25 қаңтар
Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар статистикасы
86

Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности 01-03, 05-09, 10-33,35, 36-39, 41-43, 45-47, 49-53, 55, 58-63, 64.19, 64.92, 65, 68, 69-74, 77-82, 84, 86, 93.1, 93.2, 95.1.
Отчет об использовании информационно-коммуникационных технологий на предприятиях
3-информ
годовая
11 января
87
Домашние хозяйства, попавшие в выборку.
Анкета обследования домашнего хозяйства об использовании информационно-коммуникационных технологий
Н-020
годовая
15 января
Статистика труда и занятости
88
Все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, кроме отчитывающихся по статистической форме «О деятельности малого предприятия», 2-МП.
Отчет об основных показателях труда
1-Т
квартальная
10 числа после
отчетного периода
89
Все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения кроме отчитывающихся по статистической форме «О деятельности малого предприятия», индекс 2-МП.
Отчет об основных показателях труда
1-Т
годовая
12 февраля
90
Все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с основным видом деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности - 01, 03, 05, 06, 10.1, 10.4, 10.5, 10.7, 13, 19.2, 20, 24, 28-31, 35.1, 41-47, 49.1-49.3, 49.41, 51, 53, 55-56, 61, 64-66, 84112-84117, 84230, 85, 86, кроме отчитывающихся по статистической форме «О деятельности малого предприятия», 2-МП.
Отчет о размерах заработной платы работников по отдельным должностям и профессиям
2-Т (ПРОФ)
один раз в год
20 октября
91
Все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности в сфере сельского, лесного и рыбного хозяйства, промышленности, строительства, транспорта и складирования, услуг по проживанию и питанию, информации и связи, профессиональной, научной и технической деятельности, здравоохранения и социальных услуг, за исключением отчитывающихся по статистической форме «О деятельности малого предприятия», 2-МП.
Отчет о численности работников, занятых во вредных и других неблагоприятных условиях труда
1-Т (Условия труда)
годовая
31 января
92
Все юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения со списочной численностью работников свыше 50 человек, осуществляющие все виды экономической деятельности, кроме: финансовой и страховой деятельности; государственного управления и обороны; обязательного социального обеспечения; деятельности по предоставлению прочих видов услуг; деятельности экстерриториальных организаций и органов.
Отчет о численности и потребности в кадрах крупных и средних предприятий
1-Т (вакансия)
один раз в год
20 января
93
Члены домашних хозяйств в возрасте 15 лет и старше.
Анкета выборочного обследования занятости населения
Т-001
месячная
18 января,
18 июля,
15 февраля,
15 августа,
21 марта,
19 сентября,
18 апреля,
17 октября,
16 мая,
21 ноября,
20 июня,
19 декабря
94
Члены домашних хозяйств в возрасте 15 лет и старше.
Достойный труд
Т-004
годовая
28 ноября
Статистика цен
95
Тетрадь регистрации цен на потребительские товары и платные услуги в 201_году.
Электронная форма ввода данных для регистрации цен на потребительские товары и услуги.
Цены на потребительские товары и платные услуги для расчета индекса потребительских цен: продовольственные товары
непродовольственные товары
платные услуги
Ц-101
Ц-101э
месячная
отчетного периода
15-25 число
7-23 число
7-22 число
Цены на отдельные продовольственные товары, входящие в состав величины прожиточного минимума
месячная

Негізгі қызмет түрлері Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 01-03,05-09, 10-33, 35, 36-39, 41-43, 45-47, 49-53, 55, 58-63, 64.19, 64.92, 65, 68, 69-74, 77-82, 84, 86, 93.1, 93.2, 95.1 кодтарына сәйкес заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Кәсіпорындарда ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалану туралы есеп
3-ақпарат
жылдық
11 қаңтар
87
Іріктемеге түскен үй  шаруашылықтары.
Үй шаруашылықтырының ақпараттық-коммуникациялық технологияларды пайдалануы бойынша зерттеу сауалнамасы
Н-020
жылдық
15 қаңтар
Еңбек және жұмыспен қамту статистикасы
88
2-ШК «Шағын кәсіпорынның қызметі туралы» статистикалық нысаны бойынша есеп беретіндерден басқа, барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Еңбектің негізгі көрсеткіштері
1-Т
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
10- күні
89
«Шағын кәсіпорынның қызметі туралы» индексі 2-ШК, статистикалық нысаны бойынша есеп беретіндерден басқа барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Еңбектің негізгі көрсеткіштері
1-Т
жылдық
12 ақпан
90
2-ШК «Шағын кәсіпорынның қызметі туралы» статистикалық нысаны бойынша есеп беретіндерден басқа, Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 01, 03, 05, 06, 10.1, 10.4, 10.5, 10.7, 13, 19.2, 20, 24, 28-31, 35.1, 41-47, 49.1-49.3, 49.41, 51, 53, 55-56, 61, 64-66,
84112-84117, 84230, 85, 86 – кодтарына сәйкес негізгі қызмет түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Қызметкерлердің жекелеген лауазымдары мен кәсіптері бойынша жалақы мөлшері туралы есеп
2-Т (ПРОФ)
жылына бір рет
20 қазан
91
2-ШК «Шағын кәсіпорын қызметі туралы» статистикалық нысаны бойынша есеп беретіндерді қоспағанда, ауыл, орман және балық шаруашылығы, өнеркәсіп, құрылыс, көлік және қоймалау, тұру және тамақтану бойынша қызметтер, ақпарат және байланыс, кәсіби, ғылыми және техникалық қызмет, денсаулық сақтау және әлеуметтік қызмет саласындағы негізгі қызмет түрлері бар барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Зиянды және басқа да қолайсыз еңбек жағдайларында жұмыс істейтін қызметкерлердің саны туралы есеп
1-Т (Еңбек жағдайы)
жылдық
31 қаңтар
92
Қызметкерлерінің тізімдік саны 50 адамнан асатын қаржы және сақтандыру қызметінен; мемлекеттік басқару және қорғаныстан; міндетті әлеуметтік қамтамасыз етуден; өзге де қызмет түрлерін ұсынатын қызметінен; аумақтан тыс ұйымдардың және органдардың қызметінен басқа барлық экономикалық қызмет түрлерімен айналысатын барлық заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Ірі және орта кәсіпорындардағы кадрларға қажеттілік және саны туралы есеп
1-Т
(бос жұмыс орын)
жылына бір рет
20 қаңтар
93
15 және одан жоғары жастағы үй шаруашылығының мүшелері.
Халықтың жұмыспен қамтылуын іріктеп зерттеу сауалнамасы
Т-001
айлық
18 қаңтар,
15 ақпан,
21 наурыз,
18 сәуір,
16 мамыр,
20 маусым,
28шілде,
15 тамыз,
19 қыркүйек,
17 қазан,
21 қараша,
19 желтоқсан
94
15 және одан жоғары жастағы үй шаруашылығының мүшелері.
Лайықты еңбек
Т-004
жылдық
28 қараша
Баға статистикасы
95
201_ жылы тұтыну тауарлары мен ақылы көрсетілетін қызметтердің бағаларын тіркеу дәптері
Тұтыну тауарлары мен көрсетілетін қызметтердің бағаларын тіркеуге арналған деректерді енгізудің электрондық нысаны
Тұтыну бағасының индексін есептеу үшін тұтыну тауарлары мен ақылы көрсетілетін қызметтердің бағасы:
азық-түлік тауарлары азық-түлік емес тауарлары ақылы көрсетілетін қызметтер
Ц - 101
Ц – 101э
айлық
есепті кезеңнің 15-25-күндері 7-23-күндері 7-22-күндері
Күнкөрістің ең төменгі деңгейі шамасының құрамына кіретін жекелеген азық-түлік тауарларының бағасы
айлық

18-22 число отчетного периода
Цены на продукты питания в отдельных приграничных городах Республики Казахстан
месячная
20-25 число отчетного периода
Цены на товары и платные услуги в городах и районных центрах
квартальная
18-22 число последнего месяца квартала
Цены на социально-значимые продовольственные товары в городах
еженедельная
каждый вторник
Цены на потребительские товары и услуги по специальному перечню для Программы международных сопоставлений:
продовольственные товары
месячная
7-20 число отчетного периода
Непродовольственные товары и платные услуги
квартальная
7-20 число отчетного периода
96
Тетрадь регистрации цен на жилье в 201_ году.
Цены на рынке жилья
1-ЦРЖ
месячная
20 числа отчетного периода
97
Попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и (или) вторичным видами деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности: 05-39.
Отчет предприятия-производителя о ценах на промышленную продукцию (товары, услуги) и ценах приобретения продукции производственно-технического назначения
1-ЦП
месячная
17 числа отчетного периода
98
Юридические лица и (или) их филиалы и представительства с основным или вторичным видами деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 02–Лесоводство и лесозаготовки.
Отчет о ценах на древесину необработанную и связанные с ней услуги
1-ЦП (лес)
квартальная
23 числа последнего месяца отчетного периода
99
Попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, осуществляющие экспорт и (или) импорт товаров, продукции.
Отчет о ценах экспортных поставок и импортных поступлений товаров, продукции
1-Ц (экспорт, импорт)
месячная
15 числа отчетного периода
100
Попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видами деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности: 45–Оптовая и розничная торговля автомобилями и мотоциклами и их ремонт, 46-Оптовая торговля, за исключением автомобилей и мотоциклов.
Отчет о ценах оптовых продаж (поставок) товаров, продукции
1-Ц (опт)
месячная
22 числа отчетного периода
101
Попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 68.20 – Аренда и эксплуатация собственной или арендуемой недвижимости.
Отчет о ценах на аренду коммерческой недвижимости
1-Ц (аренда)
месячная
15 числа отчетного периода

есепті кезеңнің 18-22-күндері
Қазақстан Республикасының жекелеген шекаралас қалаларындағы тамақ өнімдерінің бағасы
айлық
есепті кезеңнің 20-25-күндері
Қалалар мен аудан орталықтарындағы тауарлар мен ақылы көрсетілетін қызметтердің бағасы
тоқсандық
тоқсанның соңғы айының 18-22-күндері
Қалалардағы әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларының бағасы
апта сайын
әр сейсенбі күні
Халықаралық салғастырулар бағдарламасы үшін арнайы тізбе бойынша тұтыну тауарлары мен көрсетілетін қызметтердің бағасы:
азық-түлік тауарлары
айлық
есепті кезеңнің 7-20-күндері
Азық-түлік емес тауарлары және ақылы көрсетілетін қызметтер
тоқсандық
есепті кезеңнің 7-20-күндері
96
201__ жылы
тұрғын үй бағаларын тіркеу дәптері
Тұрғын үй нарығындағы баға
1-ЦРЖ
айлық
есепті кезеңнің 20-күні
97
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші кодтарына сәйкес қызметінің негізгі немесе қосымша түрлері 05-39 болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және (немесе) оқшауланған бөлімшелері.
Өндіруші кәсіпорынның өнеркәсіп өнімдеріне (тауарлары, көрсетілетін қызметтері) бағасы және өндірістік-техникалық мақсаттағы сатып алынған өнімдердің бағасы туралы есебі
1-ЦП
айлық
есепті кезеңнің
17-күні
98
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші кодына сәйкес қызметінің негізгі және қосымша түрлері 02 – Орман шаруашылығы немесе ағаш дайындау болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың филиалдары мен өкілдіктері.
Өңделмеген сүрек және cоған байланысты көрсетілетін қызметтердің бағасы туралы есеп
1-ЦП (орман)
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 23-күні
99
Тауарлардың, өнімдердің экспорты мен (немесе) импортын жүзеге асыратын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Тауарлардың, өнімдердің экспорттық жеткізілімдері мен импорттық түсімдерінің бағасы туралы есеп
1-Ц (экспорт, импорт)
айлық
есепті кезеңнің 15-күні
100
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші кодына сәйкес қызметінің негізгі немесе қосымша түрлері: 45 - Автомобильдер мен мотоциклдерді көтерме және бөлшек сату және оларға жөндеу жұмыстары, 46 - Автомобильдер мен мотоциклдер саудасынан басқа, көтерме сауда болып табылатын іріктемеге алынған заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Өнімдердің, тауарлардың көтерме сауда (жеткізілім) бағасы туралы есеп
1-Ц (көтерме)
айлық
есепті кезеңнің 22-күні
101
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші кодына сәйкес қызметінің негізгі немесе қосалқы түрі 68.20 – Жалға беру және жеке меншік немесе жалданатын жылжымайтын мүлікті пайдалану болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар мен (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, жеке кәсіпкерлер.
Коммерциялық жылжымайтын мүлікті жалға беру бағасы туралы есеп
1-Ц (жалға беру)
айлық
есепті кезеңнің 15-күні

102
Попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с основным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 61 - Связь.
Отчет о тарифах на услуги связи для юридических лиц
1-тариф (связь)
месячная
21 числа отчетного периода
103
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с основным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 53.1 – Почтовые услуги в соответствии с обязательствами по предоставлению услуг в зоне всеобщего охвата.
Отчет о тарифах на почтовые услуги для юридических лиц
1-тариф (почта)
месячная
21 числа отчетного периода
104
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, с основным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 53.2 - Прочая почтовая и курьерская деятельность.
Отчет о тарифах на курьерские услуги для юридических лиц
1-тариф (курьер)
месячная
21 числа отчетного периода
105
Попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 51 - Воздушный транспорт.
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями воздушного транспорта
1-тариф (воздушный)
месячная
15 числа отчетного периода
106
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 49.20 - Грузовой железнодорожный транспорт.
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями железнодорожного транспорта
1-тариф (железнодорожный)
месячная
15 числа отчетного периода
107
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 49.41 - Грузовые перевозки автомобильным транспортом.
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями автомобильного транспорта
1-тариф (автомобильный)
месячная
16 числа отчетного периода
108
Попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 49.50 - Транспортирование по трубопроводу.
Отчет о тарифах на транспортировку грузов предприятиями трубопроводного транспорта
1-тариф (трубопроводный)
месячная
15 числа отчетного периода
109
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 50.40 - Речной грузовой транспорт.
Отчет о тарифах на перевозку грузов предприятиями внутреннего водного транспорта
1-тариф (внутренний водный)
месячная
15 числа отчетного периода

102
Негiзгi қызмет түрі Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 61- кодына сәйкес Байланыс болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Заңды тұлғаларға көрсетілген байланыс қызметтерінің тарифтері туралы есеп
1-тариф (байланыс)
айлық
есепті кезеңнің 21-күні
103
Негізгі қызмет түрі Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 53.1-кодына сәйкес Жалпыға бірдей қамту аймағында қызметтерді ұсыну міндеттемелеріне сәйкес пошталық қызметтер болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Заңды тұлғаларға көрсетілген пошталық қызметтердің тарифтері туралы есеп
1-тариф (пошта)
айлық
есепті кезеңнің 21-күні
104
Негізгі қызмет түрі Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 53.2 кодына сәйкес Өзге де почталық және курьерлік қызмет болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Заңды тұлғаларға көрсетілген курьерлік қызметтердің тарифтері туралы есеп
1-тариф (курьер)
айлық
есепті кезеңнің 21-күні
105
Негізгі қызмет түрі Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 51 – кодына сәйкес Әуе көлігі болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Әуе көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
1-тариф (әуе)
айлық
есепті кезеңнің 15-күні
106
Негізгі қызмет түрі Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 49.20 кодына сәйкес Жүк теміржол көлігі болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Теміржол көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
1-тариф (теміржол)
айлық
есепті кезеңнің 15-күні
107
Негізгі қызмет түрі Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 49.41-кодына сәйкес Автомобиль көлігімен жүк тасымалдау болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Автомобиль көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
1-тариф (автомобиль)
айлық
есепті кезеңнің 16-күні
108
Негізгі қызмет түрі Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 49.50 кодына сәйкес Құбыр жолдарымен тасымалдау болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Құбыр көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
1-тариф (құбыр)
айлық
есепті кезеңнің 15-күні
109
Негізгі экономикалық қызмет түрі Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 50.40 - кодына сәйкес Өзендегі жүк көлігі болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Ішкі су көлігі кәсіпорындарының жүк тасымалдау тарифтері туралы есеп
1-тариф (ішкі су)
айлық
есепті кезеңнің 15-күні

110
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным или вторичным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 41-43.
Отчет о ценах на приобретенные строительные материалы, детали и конструкции
1-ЦСМ
месячная
20 числа отчетного периода
111
Попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, крестьянские или фермерские хозяйства с основным или вторичным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 01 - «Растениеводство и животноводство, охота и предоставление услуг в этих областях», а также предоставляющие услуги для сельхозформирований с видами деятельности: код 01.6 - «Вспомогательные виды деятельности в области выращивания сельскохозяйственных культур и разведения животных», код 75.0 - «Ветеринарная деятельность», код 77.1 - «Аренда и сдача в аренду автотранспорта».
Отчет о ценах на реализованную сельскохозяйственную продукцию и услуги для сельскохозяйственных формирований
1-ЦСХ
месячная
16 числа отчетного периода
Цены на услуги для сельскохозяйственных формирований
квартальная
16 числа последнего месяца отчетного периода
112
Тетрадь регистрации цен на продукцию сельского хозяйства на рынках в 201_ году
Цены на продукцию сельского хозяйства на рынках
Ц-200
месячная
7-24 число отчетного периода
113
Попавшие в выборку юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, индивидуальные предприниматели с основным или вторичным видом деятельности согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности: 03 - Рыболовство и аквакультура, а также физические лица при наличии разрешения на пользование животным миром и ведение рыбного хозяйства.
Отчет о ценах на продукцию рыболовства и аквакультуры
1-ЦП (рыба)
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
114
Социально-предпринимательские корпорации и (или) аффилированные им лица (по списку).
Отчет о ценах и объемах закупа и реализации социально-значимых продовольственных товаров стабилизационных фондов
1-СФ
месячная
3 числа после отчетного периода
Финансы предприятий
115
Юридические лица, осуществляющие предпринимательскую деятельность и филиалы иностранных юридических лиц, со списочной численностью работающих более 100 человек. Не представляют статистическую форму организации образования, здравоохранения, банки, страховые организации, единый накопительный пенсионный фонд, общественные фонды, общественные объединения.
Отчет о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
1-ПФ
годовая
5 апреля

110
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші кодына сәйкес қызметінің негізгі немесе қосалқы түрі 41-43 болып табылатын заңды тұлғалар мен (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Сатып алынған құрылыс материалдарының, бөлшектер мен конструкциялардың бағасы туралы есеп
1- ЦСМ
айлық
есепті кезеңнің 20-күні
111
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің - коды 01 негiзгi немесе қосалқы экономикалық қызмет түрлері «Өсімдік және мал шаруашылығы, аңшылық және осы салаларда қызметтер ұсыну» болып табылатын сондай-ақ: коды 01.6 - «Ауылшаруашылық дақылдарын өсіру және мал басын көбейту саласындағы қызметтің қосалқы түрлері», коды 75.0-«Ветеринарлық қызмет», коды 77.1 - «Автокөлікті жалға алу және жалға беру» қызмет түрлерімен ауылшаруашылық құралымдары үшін қызмет көрсететін іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, шаҒруа немесе фермер қожалықтары.
Өткізілген ауылшаруашылық өнімінің және ауылшаруашылық құралымдарына көрсетілетін қызметтердің бағасы туралы есеп
1-ЦСХ
айлық
есепті кезеңнің 16-күні
Ауылшаруашылық құрылымдарына көрсетілетін қызметтердің бағасы
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының
16-күні
112
201_ жылы базарлардағы ауыл шаруашылығы өнімінің бағасын тіркеу дәптері
Базарлардағы ауыл шаруашылығы өнімінің бағасы
Ц-200
айлық
есепті кезеңнің
7- 24 - күні
113
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуіші кодына сәйкес қызметінің негізгі немесе қосымша түрі: 03 Балық аулау және акваөсіру болып табылатын іріктемеге түскен заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, жеке кәсіпкерлер және жануарлар дүниесін пайдалануға және балық шаруашылығын жүргізуге рұқсаты бар жеке тұлғалар.
Балық аулау және акваөсіру өнімінің бағасы туралы есеп
1-ЦП (балық)
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
114
Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялар және (немесе) оларға үлестес тұлғалар (тізім бойынша).
Тұрақтандыру қорларының әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларын сатып алу және өткізу бағасы мен көлемі туралы есеп
1-СФ
айлық
есепті кезеңнен кейінгі
3-күні
Кәсіпорындардың қаржысы
115
Жұмыс істейтіндердің тізімдік саны 100 адамнан асатын, кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар мен шетелдік заңды тұлғалардың филиалдары. Статистикалық нысанды білім беру, денсаулық сақтау ұйымдары, банктер, сақтандыру ұйымдары, бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры, қоғамдық қорлар, қоғамдық бірлестіктер тапсырмайды.
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы есеп
1-ПФ
жылдық
5 сәуір

116
Юридические лица, осуществляющие предпринимательскую деятельность и филиалы иностранных юридических лиц, со списочной численностью работающих более 100 человек. Не представляют статистическую форму организации образования, здравоохранения, банки, страховые организации, единый накопительный пенсионный фонд, общественные фонды, общественные объединения.
Отчет о финансово-хозяйственной деятельности предприятия
1-ПФ
квартальная
25 числа после отчетного периода
117
Юридические лица, осуществляющие деятельность по предоставлению микрокредитов.
Отчет о микрокредитной деятельности
1-МКО
годовая
10 апреля
118
Юридические лица, осуществляющие деятельность по предоставлению микрокредитов.
Отчет о микрокредитной деятельности
1-МКО
квартальная
25 числа после отчетного периода
119
Юридические лица и (или) филиалы иностранных юридических лиц, осуществляющие предпринимательскую деятельность, со списочной численностью работников не более 100 человек. Не представляют статистическую форму организации образования, здравоохранения, банки, страховые организации, единый накопительный пенсионный фонд, общественные объединения, общественные фонды.
Отчет о деятельности малого предприятия
2-МП
годовая
31 марта
120
Юридические лица и (или) филиалы иностранных юридических лиц, осуществляющие предпринимательскую деятельность, со списочной численностью работников не более 100 человек.
Не представляют статистическую форму организации образования, здравоохранения, банки, страховые организации, единый накопительный пенсионный фонд, общественные объединения, общественные фонды.
Отчет о деятельности малого предприятия
2-МП
квартальная
25 числа после отчетного периода
121
Юридические лица, занимающиеся предпринимательской деятельностью, со списочной численностью работников свыше 100 человек и (или) их филиалы и представительства независимо от численности. Кроме этого, представляют государственные (бюджетные) учреждения, организации здравоохранения и образования, банки, страховые компании, единый накопительный пенсионный фонд, общественные фонды, общественные объединения – независимо от численности работников.
Отчет о состоянии основных фондов
11
годовая
15 апреля
122
Индивидуальные предприниматели независимо от вида экономической деятельности.
Отчет о деятельности индивидуального предпринимателя
1-ИП
один раз в два года
31 марта
Конъюнктурные обследования
123
Юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности – 05-36.
Анкета конъюнктурного обследования деятельности промышленных предприятий
КП-001
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода

116
Жұмыс істейтіндердің тізімдік саны 100 адамнан асатын, кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар мен шетелдік заңды тұлғалардың филиалдары. Статистикалық нысанды білім беру, денсаулық сақтау ұйымдары, банктер, сақтандыру ұйымдары, бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры, қоғамдық қорлар, қоғамдық бірлестіктер тапсырмайды.
Кәсіпорынның қаржы-шаруашылық қызметі туралы есеп
1-ПФ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейін
25-күні
117
Микрокредиттерді ұсыну бойынша қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар.
Микрокредиттік қызмет туралы есеп
1-МКО
жылдық
10 сәуір
118
Микрокредиттерді ұсыну бойынша қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар.
Микрокредиттік қызмет туралы есеп
1-МКО
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
25-күні
119
Кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын және қызметкерлердің тізімдік саны 100 адамнан аспайтын заңды тұлғалар және (немесе) шетелдік заңды тұлғалардың филиалдары. Статистикалық нысанды білім беру, денсаулық сақтау ұйымдары, банктер, сақтандыру ұйымдары, бірыңғай
жинақтаушы зейнетақы қоры, қоғамдық бірлестіктер, қоғамдық қорлар тапсырмайды.
Шағын кәсіпорын қызметі туралы есеп
2-МП
жылдық
31 наурыз
120
Қызметкерлердің тізімдік саны 100 адамнан аспайтын кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын заңды
тұлғалар және (немесе) шетелдік заңды тұлғалардың филиалдары. Статистикалық нысанды білім беру, денсаулық сақтау ұйымдары, банктер, сақтандыру ұйымдары, бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры, қоғамдық бірлестіктер, қоғамдық қорлар тапсырмайды.
Шағын кәсіпорын қызметі туралы есеп
2-МП
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
25-күні
121
Қызметкерлерінің тізімдік саны 100 адамнан көп кәсіпкерлік қызметпен айналысатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері қызметкерлердің санына қарамастан. Бұдан басқа, мемлекеттік (бюджеттік) мекемелер, денсаулық сақтау және білім беру ұйымдары, банктер, сақтандыру компаниялары, зейнет-ақы, қоғамдық қорлар, қоғамдық бірлестіктер қызметкер-лерінің санына қарамастан ұсынады.
Негізгі қорлар жағдайы туралы есеп
11
жылдық
15 сәуір
122
Экономикалық қызмет түріне қарамастан дара кәсіпкерлер тапсырады.
Дара кәсіпкердің қызметі туралы
1-ИП
2 жылда бір рет
31 наурыз
Конъюнктуралық зерттеулер
123
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 05-36 –кодтарына сәйкес негізгі қызмет түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері.
Өнеркәсіп кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
КП-001
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні

124
Юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности–01.1-01.64.
Анкета конъюнктурного обследования деятельности сельскохозяйственных предприятий
КС-001
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
125
Юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности – 41-43.
Анкета конъюнктурного обследования деятельности строительных организаций
КС-002
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
126
Юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности – 53, 61.
Анкета конъюнктурного обследования деятельности предприятий связи
КСВ-1
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
127
Юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности – 45.11, 45.19, 45.3, 45.4, 46, 47.1-47.9.
Анкета конъюнктурного обследования деятельности торговых предприятий
КТ-001
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
128
Юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности – 49 - 51.
Анкета конъюнктурного обследования деятельности предприятий транспорта
КТР-1
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
129
Юридические лица и (или) их структурные подразделения с основным видом деятельности согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности–79.11-79.12
Анкета конъюнктурного обследования деятельности туристских организаций
КТУ-001
квартальная
25 числа последнего месяца отчетного периода
Статистика образования
130
Высшие учебные заведения и научные организации, осуществляющие подготовку специалистов в области послевузовского образования.
Отчет о послевузовском образовании
1-НК
годовая
5 октября
131
Юридические лица и (или) их филиалы и представительства, осуществляющие подготовку специалистов в области технического и профессионального, послесреднего образования, независимо от форм собственности и ведомственной принадлежности
Отчет о техническом и профессиональном образовании
2-НК
годовая
10 октября
132
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, а также самостоятельные филиалы, осуществляющие подготовку бакалавров и специалистов в области высшего образования, независимо от форм собственности и ведомственной принадлежности.
Отчет высшего учебного заведения
3-НК
годовая
5 октября

124
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 01.1-01.64 – кодтарына сәйкес негізгі қызмет түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері.
Ауыл шаруашылығы кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
КС-001
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
125
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 41-43 – кодтарына сәйкес негізгі қызмет түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері.
Құрылыс ұйымдарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
КС-002
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
126
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 53, 61 – кодтарына сәйкес негізгі қызмет түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері.
Байланыс кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
КСВ-1
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
127
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 45.11, 45.19, 45.3, 45.4, 46, 47.1-47.9 – кодтарына сәйкес негізгі қызмет түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері.
Сауда кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
КТ-001
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
128
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 49 - 51 – кодтарына сәйкес негізгі қызмет түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері.
Көлік кәсіпорындарының қызметін конъюнктуралық зерттеу
КТР-1
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
129
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 79.11-79.12 – кодтарына сәйкес негізгі қызмет түрі бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық бөлімшелері.
Туристік ұйымдардың қызметін конъюнктуралық зерттеу
КТУ-001
тоқсандық
есепті кезеңнің соңғы айының 25-күні
Білім беру статистикасы
130
Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру саласындағы мамандарды дайындауды жүргізетін жоғары оқу орындары мен ғылыми ұйымдар тапсырады.
Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру туралы
1-НК
жылдық
5 қазан
131
Меншік нысанына және ведомстволық тиістілігіне қарамастан техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру саласында мамандарды даярлауды жүзеге асыратын, заңды тұлғалар және (немесе) олардың филиалдары мен өкілдіктері тапсырады.
Техникалық және кәсіптік, орта білім беру туралы
2-НК
жылдық
10 қазан
132
Меншік нысанына және ведомстволық қатыстылығына қарамастан жоғары білім беру саласында бакалаврлар мен мамандарды даярлауды жүзеге асыратын, заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, срндай-ақ жеке филиалдар.
Жоғары оқу орнының есебі
3-НК
жылдық
5 қазан

133
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности «Образование» (согласно 85 коду Общего классификатора видов экономической деятельности) независимо от форм собственности и ведомственной принадлежности.
Отчет об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организации образования
Соцфин (образование)
годовая
1 апреля
134
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видом деятельности «Услуги образования» (согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (ОКЭД) – 85), независимо от численности работающих.
Отчет организации образования об объеме оказанных услуг
Услуги образования
квартальная
10 числа после
отчетного периода
Статистика здравоохранения
135
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основными видами деятельности: «Деятельность в области здравоохранения» согласно коду Общего классификатора видов экономической деятельности (далее - ОКЭД) - 86, «Предоставление социальных услуг с обеспечением проживания» ОКЭД - 87, «Предоставление социальных услуг без обеспечения проживания» ОКЭД - 88 независимо от формы собственности и численности.
Отчет об основных показателях финансово-хозяйственной деятельности организации здравоохранения
Соцфин (здравоохранение)
годовая
1 апреля после
отчетного периода
136
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным видами деятельности «Здравоохранение и социальные услуги» (согласно кодам Общего классификатора видов экономической деятельности (ОКЭД) – 86, 87, 88), независимо от численности работающих.
Отчет об объеме оказанных услуг в области здравоохранения и предоставления социальных услуг
Услуги здравоохранения
квартальная
10 числа после
отчетного периода
137
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения с основным и вторичным видами деятельности, индивидуальные предприниматели согласно Перечню санаторно-курортных организаций, приведенному к настоящей статистической форме.
Отчет о санаторно-курортной деятельности
1-санаторий
годовая
25 января
138
Юридические лица, на которых был зарегистрирован несчастный случай в соответствии с правилами расследования и учета несчастных случаев и иных повреждений здоровья работников, связанных с трудовой деятельностью.
Отчет о травматизме, связанном с трудовой деятельностью, и профессиональных заболеваниях
7-ТПЗ
годовая
25 февраля
Статистика социального обеспечения
139
Юридические лица и (или) их структурные и обособленные подразделения, деятельность которых направлена на оказание специальных социальных услуг в области социальной защиты населения (коды 87, 88 Общего классификатора видов экономической деятельности), независимо от форм собственности и ведомственной принадлежности.
Отчет организации по предоставлению специальных социальных услуг
3-социальное обеспечение
годовая
20 января
Статистика уровня жизни

133
Меншік нысанына және ведомстволық тиістілігіне қарамастан қызметінің негізгі түрі «Білім беру» (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 85 коды) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Білім беру ұйымдарының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы
Әлеуметтік қаржы (білім беру)
жылдық
1 сәуір
134
Қызметкерлерінің санына қарамастан, қызметінің негізгі түрлері «Білім беру қызметі» (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодына сәйкес (ЭҚЖЖ) – 85) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Білім беру ұйымдарының көрсеткен қызметтерінің көлемі туралы
Білім беру қызметтері
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
10-күні
Денсаулық сақтау статистикасы
135
Меншік нысаны мен қызметкерлер санына қарамастан, қызметінің негізгі түрлері «Денсаулық сақтау
саласындағы қызмет» Экономика-лық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің (бұдан әрі-ЭҚЖЖ)-86 коды, «Тұратын орынмен қамтамасыз ете отырып әлеуметтік қызмет көрсету» ЭҚЖЖ-87, «Тұратын орынмен қамтамасыз етпейтін әлеуметтік қызметтер көрсету» ЭҚЖЖ-88 болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Денсаулық сақтау ұйымының қаржы-шаруашылық қызметінің негізгі көрсеткіштері туралы
Әлеуметтік қаржы (денсаулық сақтау)
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі
1 сәуір
136
Қызметкерлер санына қарамастан, қызметінің негізгі түрлері «Денсаулық сақтау мен әлеуметтік қызметтер» (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің кодына сәйкес (ЭКЖС) – 86, 87, 88) болып табылатын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері.
Денсаулық сақтау және әлеуметтік қызметтерді көрсету саласындағы көрсетілген қызметтердің көлемі туралы
Денсаулық сақтау қызметтері
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі
10-күні
137
Осы статистикалық нысанға қосымшада келтірілген санаториялық-курорттық ұйымдардың тізбесіне сәйкес қызметтің негізгі және қосалқы түрлері бар заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылымдық және оқшауланған бөлімшелері, дара кәсіпкерлер (бұдан әрі - санаториялық-курорттық ұйымдар)
Санаториялық-курорттық қызмет туралы
1-санаторий
жылдық
25 қаңтар
138
Еңбек қызметімен байланысты жазатайым оқиғалар мен қызметкерлер денсаулығының өзге де зақымдануларын тексеру және есепке алу ережесіне сәйкес атына жазатайым оқиға тіркелген заңды тұлғалар.
Еңбек қызметімен байланысты жарақаттану және кәсіптік аурулар туралы
7-ТПЗ
жылдық
25 ақпан
Әлеуметтік қамсыздандыру статистикасы
139
Меншік нысаны мен ведомстволық тиістілігіне қарамастан, халықты әлеуметтік қорғау саласында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуге (Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жіктеуішінің 87, 88-кодтары) бағытталған қызметті жүзеге асыратын заңды тұлғалар және (немесе) олардың құрылым-дық және оқшауланған бөлімшелері
Арнаулы әлеуметтік көрсетілетін қызметтерді ұсыну жөніндегі ұйымның есебі
3-әлеуметтік қамсыздан-дыру
жылдық
20 қаңтар
Тұрмыс деңгейі статистикасы

140
Домашние хозяйства.
Дневник учета ежедневных расходов
D 003
квартальная
13 января,
14 апреля,
14 июля,
14 октября
141
Домашние хозяйства.
Ежеквартальный вопросник по расходам и доходам домашних хозяйств
D 004
квартальная
20 января,
21 апреля,
21 июля,
21 октября
142
Домашние хозяйства.
Журнал учета ежеквартальных расходов и доходов
D 005
квартальная
20 января,
21 апреля,
21 июля,
21 октября
143
Домашние хозяйства.
Вопросник для основного интервью
D 006
годовая
30 декабря
144
Домашние хозяйства.
Контрольная карточка состава домохозяйства
D 008
квартальная
20 января,
21 апреля,
21 июля,
21 октября
годовая
3 февраля
Статистика правонарушений
145
Уровень доверия населения к правоохранительным органам
Выборочное обследование по уровню доверия населения к правоохранительным органам
УДН
единовременная
12 октября
2. Ведомственные статистические наблюдения,
проводимые государственными органами
п/п
Круг респондентов
Наименование статистической формы
Индекс статистической формы
Периодичность представления респондентами первичных статистических данных
Дата представления респондентами первичных статистических данных
Комитет по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
146
Водопользователи, использующие воду для нужд сельского хозяйства, для производственных, коммунальных-бытовых нужд и гидроэнергетики
Отчет о заборе, использовании и водоотведении вод
2-ТП (водхоз)
годовая
водопользователи, использующие воду для нужд сельского хозяйства – не позднее 1 декабря отчетного года, другие водопользователи – 10 января следующего за отчетным годом
Комитет лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
147
Государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет по рубкам, мерам ухода за лесом, отпуску древесины, подсочке и побочным лесным пользованиям
3 (годовая)
годовая
25 февраля
148
Частные и государственные лесовладельцы, в ведении которых находятся покрытые лесом земли площадью более 1 гектара
Государственный учет лесного фонда и распределение лесного фонда по категориям государственного лесного фонда и угодьям
1
годовая
25 февраля
149
Государственные лесовладельцы, в ведении которых находится покрытые лесом угодья площадью больше 1 гектара
Распределение площадей и запасов покрытых лесом угодий, по преобладающим породам и группам возраста
2
один раз в 5 лет
25 марта
150
Государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет об остатках древесины на лесосеках и очистке мест рубок
4 ЛХ
(лесное хозяйство)
полугодовая

140
Үй шаруашылықтары.
Күнделікті шығыстарды есепке алу күнделігі
D 003
тоқсандық
13 қаңтар,
14 сәуір,
14 шілде,
14 қазан
141
Үй шаруашылықтары.
Үй шаруашылықтарының табыстары мен шығыстары бойынша тоқсан сайынғы сұрақнама
D 004
тоқсандық
20 қаңтар,
21 сәуір,
21 шілде,
21 қазан
142
Үй шаруашылықтары.
Тоқсан сайынғы шығыстар мен табыстарды есепке алу журналы
D 005
тоқсандық
20 қаңтар,
21 сәуір,
21 шілде,
21 қазан
143
Үй шаруашылықтары.
Негізгі сұхбатқа арналған сұрақнама
D 006
жылдық
30 желтоқсан
144
Үй шаруашылықтары.
Үй шаруашылығы құрамының бақылау карточкасы
D 008
тоқсандық
20 қаңтар,
21 сәуір,
21 шілде,
21 қазан
жылдық
3 ақпан
Құқық бұзушылық статистикасы
145
Үй шаруашылығында тұратын 18 және одан үлкен жастағы әйелдер.
Халықтың құқық қорғау органдарына сенімділік деңгейі бойынша іріктемелі зерттеу
УДН
біржолғы
12 қазан
2. Мемлекеттік органдар жүргізетін ведомстволық статистикалық байқаулар
р/с № Респонденттер тобы Статистикалық нысан атауы Статистикалық нысан индексі Респонденттердің алғашқы статистикалық деректерді ұсыну кезеңділігі Респонденттердің алғашқы статистикалық деректерді ұсыну күні
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитеті
146
Суды ауыл шаруашылығы қажеттіліктері үшін, өндірістік, коммуналдық-тұрмыстық қажеттіліктер мен гидроэнергетика үшін пайдаланатын пайдаланушыларға
Су алу, пайдалану және суды бұру туралы
2-ТП (сушар)
жылдық
Суды ауыл шаруашылығының керегіне қолданылатын су пайдаланушылар есептік жылғы 1 желтоқсаннан кешіктермей, ал басқа су қолданушылар – келесі жылдың 10 қаңтарына дейін
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
147
Ағаш кесу, орманға күтім жасау шаралары, сүрек босату, шырын ағызу және жанама орман
Ағаш кесу, орманға күтім жасау шаралары, сүрек босату, шырын
3 (жылдық)
жылдық
25 ақпан
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары
Ағызу және жанама орман пайдалану туралы
148
Қарауында 1 гектардан астам орман көмкерген жерлер бар жеке және мемлекеттік орман иеленушілер
Орман қорының мемлекеттік есебі және орман қорын мемлекеттік орман қорының санаттары және жерлер бойынша бөлу
1
жылдық
25 ақпан
149
Қарауында 1 гектардан астам орман көмкерген жерлері бар мемлекеттік орман иеленушілер
Орман көмкерген жерлердің алқаптары мен қорларын басым тұқымдар мен жас топтары бойынша бөлу
2
5 жылда бір рет
25 наурыз
150
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекцияларды
Кеспеағаштардағы сүрек қалдықтары және ағаш кесілген жерлерді тазарту туралы есеп
4-ОШ (орман шаруашылығы)
жартыжылдық

25 февраля, 10 июля
151
Государственные учреждения лесного хозяйства, государственные природные заповедники, государственные национальные природные парки, государственные лесные природные резерваты, областные территориальные инспекции лесного хозяйства, Республиканское государственное казенное предприятие «Казахское лесоустроительное предприятие»
Отчет о работе с лесными культурами и о лесовозобновлении
8 ЛХ
годовая
10 ноября
152
Государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет о подготовке и передаче лесосечного фонда, его породном составе и товарной структуре
13 ЛХ (лесное хозяйство)
годовая
25 февраля
153
Зональные лесосеменные станции; Казахское республиканское лесосеменное учреждение, управления лесных отделов акиматов областей
Отчет о посевных качествах семян древесных и кустарниковых пород
17 ЛХ (лесное хозяйство)
годовая
10 января
154
Государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет о лесных пожарах
1 пожар (лес)
декадная
9, 19, 29 числа месяца
155
Государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет о нарушениях лесного законодательства
5-лесхоз
квартальная
1 числа после
отчетного периода
156
Государственные лесовладельцы, областные территориальные инспекции лесного хозяйства и животного мира
Отчет об отпуске лесных ресурсов и поступлении лесного дохода
индекс ЛД
квартальная
10 числа после
отчетного периода
Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
157
Районные (городские) уполномоченные органы социальной защиты населения,
областные, городов Астаны и Алматы, уполномоченные органы социальной защиты населения, Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Отчет о назначении и выплате жилищной помощи
3-жилищная помощь
квартальная
15 числа после отчетного периода
158
Районные (городские) уполномоченные органы по вопросам занятости, областные уполномоченные органы по вопросам занятости, информационно-аналитический центр Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Отчет о состоянии рынка труда и социальной поддержке безработных
2-Т (рынок труда)
квартальная
10 числа после отчетного периода
159
Районные (городские) уполномоченные органы по вопросам занятости, областные уполномоченные органы по вопросам занятости, информационно-аналитический центр Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Отчет о численности граждан, обратившихся за трудовым посредничеством
1-Т (трудоустройство)
месячная
2 числа после
отчетного периода

25 ақпан, 10 шілде
151
Орман шаруашылығы мемлекеттік мекемелері, мемлекеттік табиғи қорықтар, мемлекеттік ұлттық табиғи парктер, мемлекеттік орман табиғи резерваттары, облыстық орман шаруашылығы аумақтық инспекциялары, «Қазақ орман орналастыру кәсіпорны» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Орман дақылдарымен жұмыс туралы және орманды қалпына келтіру туралы есеп
8-ОШ
жылдық
10 қараша
152
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары
Кеспеағаш қорын әзірлеу және беру, оның тұқымдық құрамы мен тауарлық құрылымы туралы есеп
13 ОШ (орман шаруашылығы)
жылдық
25 ақпан
153
Аймақтық орман тұқымы станциялары, Қазақ республикалық орман тұқымы мекемесі, облыс әкімдіктерінің орман бөлімдері басқармалары
Ағаштар мен бұталар тұқымдарының себу сапасы туралы есеп
17 ОШ (орман шаруашылығы)
жылдық
10 қаңтар
154
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстык орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары
Орман өрттері туралы есеп
1 өрт (орман)
онкүндік
айдың 9, 19, 29-күндері
155
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары
Орман заңнамасын бұзу туралы есеп
5 орманша
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 1-күні
156
Мемлекеттік орман иеленушілер, облыстық орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі аумақтық инспекциялары
Орман ресурстарын босату және орман табысының түсуі туралы есеп
ОТ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі 10-күні
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі
157
Аудандық (қалалық) халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі уәкілетті органдар, облыстық, Астана және Алматы қалаларының халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі уәкілетті органдар, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Тұрғын үй көмегін тағайындау және төлеу туралы есеп
3-тұрғын үй көмегі
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі 15-күні
158
Аудандық (қалалық) жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органдар, облыстық жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органдар, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің ақпараттық-талдау орталығы
жұмыссыздарды әлеуметтік қолдау және еңбек нарығындағы жағдай туралы есеп
2-Е (еңбек нарығы)
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі 10-күні
159
Аудандық жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органдар, облыстық жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органдар, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің ақпараттық-талдау орталығы
Еңбек делдалдығы үшін өтініш берген азаматтардың саны туралы есеп
1-Е (жұмысқа орналастыру)
айлық
есептік кезеңнен кейінгі 2-күні

160
Организации (юридические лица), их филиалы и представительства по месту своего нахождения, районные (городские) уполномоченные органы по вопросам занятости, областные уполномоченные органы по вопросам занятости, информационно-аналитический центр Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Сведения о скрытой безработице (о сокращенных и частично занятых работниках, задолженности по заработной плате)
3-ТН (скрытая безработица)
месячная
3 числа после отчетного периода
Министерство финансов Республики Казахстан
161
Банки второго уровня, организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, представителями держателей инфраструктурных облигаций
Отчет об освоении и погашении правительственных и гарантированных государством займов, займов под поручительство государства
1-ОПЗ
месячная
5 числа после отчетного периода
Комитет по делам спорта и физической культуры Министерства культуры и спорта Республики Казахстан
162
Управления физической культуры и спорта областей, городов Астаны, Алматы
Об основных показателях в сфере физической культуры и спорта
1-ФК
полугодовая
15 числа после отчетного периода
Комитет по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами Министерства национальной экономики Республики Казахстан
163
Районные (городские) земельные комитеты, Областные земельные комитеты
Отчет о наличии земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, землепользователям и угодьям
на 1 ноября ______ года
22
годовая
15 октября
164
Районные (городские) земельные комитеты, Областные земельные комитеты
Отчет о наличии орошаемых земель и распределении их по категориям, собственникам земельных участков, Землепользователям и угодьям
на 1 ноября _______ года
22-А
годовая
15 октября
Национальный Банк Республики Казахстан
165
Предприятия, осуществляющие внешнеэкономические операции, в том числе совместные и иностранные предприятия, филиалы и представительства иностранных компаний, осуществляющих свою деятельность в Республике Казахстан
Отчет о финансовых требованиях к нерезидентам и обязательствах перед ними
1-ПБ
квартальная
10 числа второго месяца после отчетного периода
166
Предприятия, организации, компании авиационного, морского (речного), автомобильного и трубопроводного транспорта
Отчет об услугах транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
2-ПБ
квартальная
не позднее 30 числа после
отчетного периода
167
РГП «Қазақстан темір жолы», предприятия организации, компании, экспедиции и агентства железнодорожного транспорта
Отчет об услугах железнодорожного транспорта, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
3-ПБ
квартальная
не позднее 30 числа после
отчетного периода

160
Өзінің орналасқан жері бойынша ұйымдар (заңды тұлғалар), олардың филиалдары және өкілдіктері, аудандық (қалалық) жұмыспен қамту қамту жөніндегі уәкілетті органдар, облыстық жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органдар, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің ақпараттық-талдау орталығы
Жасырын жұмыссыздық жөніндегі мәлімет (қысқартылған және жұмыспен ішінара қамтылған қызметкерлер, жалақы бойынша берешек жөнінде)
3-ЕН (жасырын жұмыссыздық)
айлық
есептік кезеңнен кейінгі 3-күні
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
161
Екінші деңгейдегі банктер, банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар инфрақұрылы мд ық обл игац ия ұст аушы лард ың өкілдері
Үкіметтік және мемлекет кепілдік берген, мемлекет кепілгерлігімен берілетін қарыздарды игеру және өтеу туралы есеп
1-ОПЗ
айлық
есептік кезеңнен кейінгі 5-күні
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Спорт және дене шынықтыру істері комитеті
162
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының Дене шынықтыру және спорт басқармалары
дене шынықтыруды және спорт саласындағы негізгі көрсеткіштер туралы есеп
1-ФК
жартыжылдық
есептік кезеңнен кейінгі 15-күні
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің
Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитеті
163
Аудандық (қалалық) жер комитеттері, облыстық жер комитеттері
қолда бар жерлер және оларды санаттарға, жер пайдаланушыларға және алқаптарға бөлінуі туралы есеп
22
жылдық
15 қазан
164
Аудандық (қалалық) жер комитеттері, облыстық жер комитеттері
қолда бар суармалы жерлер және оларды санаттарға, жер учаскесінің меншік иелеріне, жер пайдаланушыларға және алқаптарға бөлінуі туралы есеп
22-А
жылдық
15 қазан
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі
165
Сыртқы экономикалық операцияларды жүзеге асыратын кәсіпорындар, оның ішінде өз қызметін Қазақстан Республикасында жүзеге асыратын бірлескен және шетелдік кәсіпорындар, шетелдік компаниялардың филиалдары мен өкілдіктері
Резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптар және олардың алдындағы міндеттемелер туралы есеп
1-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-күнінен кешіктірмей
166
Авиациялық, теңіз (өзен), автомобиль және құбыржолдар көлігі кәсіпорындары, ұйымдары, компаниялары
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) көлік қызметтері туралы есеп
2-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі 30-нан кешіктірмей
167
«Қазақстан темір жолы» РМК акционерлік қоғамы, «теміржол көлігінің кәсіпорындары, ұйымдары, компаниялары
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге ұсынылған) теміржол көлігі қызметтері туралы есеп
3-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі 30-нан кешіктірмей

168
Транспортные агентства и экспедиции, представители транспортных предприятий-нерезидентов всех видов транспорта, кроме железнодорожного
Отчет об операциях, осуществленных от имени транспортных предприятий-нерезидентов
4-ПБ
квартальная
не позднее 30 числа после
отчетного периода
169
Предприятия, занимающиеся вспомогательной и дополнительной транспортной деятельностью
Отчет об услугах, предоставленных транспортным предприятиям-нерезидентам
5-ПБ
квартальная
не позднее 30 числа после
отчетного периода
170
Акционерное общество «Казахтелеком», акционерное общество «Казпочта», а также другие предприятия связи, независимо от форм собственности, не входящие в вышеназванные структуры
Отчет об услугах связи, полученных от нерезидентов (предоставленных нерезидентам)
6-ПБ
квартальная
не позднее 30 числа после
отчетного периода
171
Органы государственного управления Республики Казахстан
Отчет о международных операциях, внешних активах и обязательствах сектора государственного управления
7-ПБ
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после отчетного периода
172
Отчет о внешних активах и обязательствах филиалов иностранных юридических лиц, осуществляющих свою деятельность в Республике Казахстан
Отчет о внешних активах и обязательствах филиалов иностранных юридических лиц, осуществляющих свою деятельность в Республике Казахстан
8-ПБ
квартальная
не позднее 10 числа второго месяца после отчетного периода
173
Банки второго уровня, акционерное общество «Банк Развития Казахстана»
Отчет о состоянии финансовых требований к нерезидентам и обязательств перед ними
9-ПБ
квартальная
не позднее 20 числа после
отчетного периода
174
Совместные, иностранные предприятия, осуществляющие внешнеэкономические операции
Отчет о международных операциях с нерезидентами
10-ПБ
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после
отчетного периода
175
Страховые организации
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли «общее страхование»
11-ПБ-ОС
квартальная
не позднее 20 числа после
отчетного периода
176
Страховые организации, осуществляющие свою деятельность на основании лицензии по отрасли «страхование жизни»
Отчет о страховании (перестраховании) нерезидентов и перестраховании рисков у нерезидентов по отрасли «страхование жизни»
11-ПБ-СЖ
квартальная
не позднее 20 числа после
отчетного периода
177
Национальный Банк Республики Казахстан (НБ РК), Министерство финансов Республики Казахстан (МФ РК)
Отчет о внешних государственных, гарантированных государством займах и займах, привлеченных под поручительство Республики Казахстан
14-ПБ
квартальная
не позднее 30 числа первого месяца после
отчетного периода

168
Көлік агенттііктері және экспедициялары, көлік кәсіпорындарының – теміржолдан басқа резидент емес барлық көлік түрлерінің өкілдері
Резидент емес көлік кәсіпорындарының атынан жүзеге асырылған операциялар туралы есеп
4-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі 30-нан кешіктірмей
169
Қосалқы және қосымша көлік қызметімен айналысатын кәсіпорындар
Резидент емес көлік кәсіпорындарына ұсынылған қызметтер туралы есеп
5-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі 30-нан кешіктірмей
170
«Қазақтелеком» акционерлік қоғамы, «Қазпочта» акционерлік қоғамы, сондай-ақ меншік нысанына қарамастан, жоғарыда көрсетілген құрылымдарға кірмейтін басқа да байланыс кәсіпорындары
Резидент еместерден алынған (резидент еместерге көрсетілген) байланыс қызметі туралы есеп
6-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі 30-нан кешіктірмей
171
Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару органдары
Мемлекеттік басқару секторының сыртқы активтері мен міндеттемелерінің халықаралық операция-лары туралы есеп
7-ТБ
тоқсандық
есептік кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-нан кешіктірмей
172
Қазақстан Республикасында өз қызметін жүзеге асыратын шетелдік заңды тұлғалардың филиалдарының сыртқы активтері және міндеттемелері туралы
Қазақстан Республикасында өз қызметін жүзеге асыратын шетелдік заңды тұлғалардың филиалдарының сыртқы активтері және міндеттемелері туралы
8-ТБ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі екінші айдың 10-нан кешіктірмей
173
Екінші деңгейдегі банктер, «Қазақстанның Даму Банкі» акционерлік қоғамы
Резидент еместерге қойылатын қаржылық талаптардың және олардың алдындағы міндеттемелердің жай-күйі туралы есеп
9-ТБ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 20-нан кешіктірмей
174
Сыртқы экономикалық операцияларды жүзеге асыратын бірлескен, шетелдік кәсіпорындар
Резидент еместермен халықаралық операциялар туралы есеп
10-ТБ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-нан кешіктірмей
175
Сақтандыру ұйымдары
«Жалпы сақтандыру» саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп
11-ТБ-ЖС
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 20-нан кешіктірмей
176
«Өмірді сақтандыру» саласы бойынша лицензия негізінде өз қызметін жүзеге асыратын сақтандыру ұйымдары
«Өмірді сақтандыру» саласы бойынша резидент еместерді сақтандыру (қайта сақтандыру) және резидент еместердің тәуекелдерін қайта сақтандыру туралы есеп
11-ТБ-ӨС
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 20-нан кешіктірмей
177
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі ( ҚР ҰБ), Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі (Қаржымині)
Мемлекеттік, мемлекет кепілдік берген сыртқы қарыздар және Қазақстан Республикасының кепілдемесімен тартылған қарыздар туралы есеп
14-ТБ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 30-нан кешіктірмей

178
Банки второго уровня, акционерное общество «Банк Развития Казахстана»; брокеры и (или) дилеры; компании по управлению инвестиционным портфелем; номинальными держателями и регистраторами ценных бумаг; организациями, осуществляющими инвестиционное управление пенсионными активами; накопительными пенсионными фондами, самостоятельно осуществляющими инвестиционное управление пенсионными активами
Отчет о международных операциях по ценным бумагам с нерезидентами
15-ПБ
месячная
не позднее 20 числа первого месяца после отчетного периода
179
Банки второго уровня, акционерное общество «Банк Развития Казахстана» и Национальный оператор почты
Отчет о движении наличной иностранной валюты
16-ПБ
месячная
не позднее 15 числа после
отчетного периода
180
Банки второго уровня, акционерное общество «Банк Развития Казахстана»
Отчет о кредитах, выданных нерезидентам
17-ПБ
квартальная
не позднее 25 числа после
отчетного периода
181
Банки второго уровня, акционерное общество «Банк Развития Казахстана»
Отчет о финансовых займах и коммерческих кредитах, привлеченных от нерезидентов
11-ОБ
квартальная
не позднее 10 числа после
отчетного периода
182
Предприятия
Анкета обследования предприятий по платежному балансу
ОПБ-1
единовременная
в течение года по мере выявления респондентов
183
Банки второго уровня
Отчет о вкладах и ставках вознаграждения по ним
1-СБ
месячная
до 8-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
184
Банки второго уровня
Отчет о займах и ставках вознаграждения по ним
2-СБ
месячная
до 8-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
185
Банки второго уровня
Отчет об остатках фактической задолженности по займам
3-СБ
месячная
до 8-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
186
Банки второго уровня
Отчет о предоставленных займах
4-СБ
месячная
до 8-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода.
187
Банки второго уровня
Отчет о текущих счетах клиентов и ставках вознаграждения по ним
5-СБ
месячная
до 7-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода.
188
Банки второго уровня
Отчет о займах крестьянским (фермерским) хозяйствам и ставках вознаграждения по ним
7-СБ
месячная
до 9-го рабочего дня (включительно) месяца после отчетного периода
189
Банки второго уровня, акционерное общество «Банк Развития Казахстана»
Отчет по межбанковским займам и вкладам банков
8-СБ
еженедельная
до 2-го рабочего дня (включительно) недели после отчетного периода
190
Банки второго уровня, акционерное общество «Банк Развития Казахстана»
Отчет о внебиржевых операциях банков
9-СБ
ежедневная

178
Екінші деңгейдегі банктер, «Қазақстан Даму Банкі» акционерлік қоғамы; брокерлер және (немесе) дилерлер; инвестициялық протфельді басқаратын компаниялар; бағалы қағаздардың номиналды ұстаушылары және тіркеушілері; зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруды жүзеге асыратын ұйымдар; зейнетақы активтерiн инвестициялық басқаруды дербес жүзеге асыратын жинақтаушы зейнетақы қорлар
Резидент еместермен бағалы қағаздар бойынша халықаралық операциялар туралы есеп
15-ТБ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі бірінші айдың 20-нан кешіктірмей
179
Екінші деңгейдегі банктер, «Қазақстанның Даму Банкі» акционерлік қоғамы және Ұлттық почта операторы
Қолма-қол шетел валютасының қозғалысы туралы есеп
16-ТБ
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 15-нен кешіктірмей
180
Екінші деңгейдегі банктер, «Қазақстанның Даму Банкі» акционерлік қоғамы
Резидент еместерге берілген кредиттер туралы есеп
17-ТБ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-нен кешіктірмей
181
Екінші деңгейдегі банктер, «Қазақстанның Даму Банкі» акционерлік қоғамы
Резидент еместерден тартылған қаржылық қарыздар және коммерциялық кредиттер туралы есеп
11-ОБ
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 10-нан кешіктірмей
182
Кәсіпорындар
Кәсіпорындарды төлем балансы бойынша тексеру сауалнамасы
ТБЗ-1
біржолғы
респонденттердің анықтау бойынша бір жыл ішінде
183
Екінші деңгейдегі банктер
Салымдар және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы есеп
1-СБ
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 8- ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
184
Екінші деңгейдегі банктер
Қарыздар және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы есеп
2-СБ
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 8-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
185
Екінші деңгейдегі банктер
Қарыздар бойынша нақты берешек қалдығы туралы есеп
3-СБ
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 8-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
186
Екінші деңгейдегі банктер
Берілген қарыздар туралы есеп
4-СБ
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 8-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
187
Екінші деңгейдегі банктер
Клиенттердің ағымдағы шоттары және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы есеп
5-СБ
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 7-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
188
Екінші деңгейдегі банктер
Шаруа (фермер) қожалықтарына қарыздар және олар бойынша сыйақы мөлшерлемелері туралы есеп
7-СБ
айлық
есепті кезеңнен кейінгі айдың 9-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
189
Екінші деңгейдегі банктер және «Қазақстан Даму Банкі» акционерлік қоғамы
Банктердің банкаралық қарыздары мен салым-дары бойынша есебі
8-СБ
апта сайынғы
есепті кезеңнен кейінгі аптаның 2-ші (қоса алғанда) жұмыс күніне дейін
190
Екінші деңгейдегі банктер және «Қазақстан Даму Банкі» акционерлік қоғамы
Банктердің биржадан тыс операциялары туралы есебі
9-СБ
күн сайынғы

до 17:00 часов рабочего дня, следующего за отчетным
191
Банки второго уровня и организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, а также филиалы Национального Банка Республики Казахстан
Отчет об оборотах наличных денег (кассовые обороты) банков и организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
10-СБ
месячная
на 5-й рабочий день после отчетного периода
192
Страховые (перестраховочные) организации
Отчет о требованиях и обязательствах по секторам экономики
(индекс)
СО
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
193
Банки второго уровня и акционерное общество «Банк Развития Казахстана»
Отчет о финансовых потоках и запасах банков
11-СБ
годовая
до 31 марта года (включительно) после отчетного периода
194
Единый накопительный пенсионный фонд и добровольные накопительные пенсионные фонды
Отчет о требованиях и обязательствах по собственным активам, классифицированных по секторам экономики
НПФ-СА
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода
195
Единый накопительный пенсионный фонд и добровольные накопительные пенсионные фонды
Отчет о требованиях и обязательствах по пенсионным активам, классифицированных по секторам экономики
НПФ-ПА
квартальная
до 25 числа (включительно) после отчетного периода

есепті күннен кейінгі күні сағат 17:00-ге дейін
191
Екінші деңгейдегі банктер және банк операциялары-ның жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің филиалдары
Банктердің және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
10-СБ
айлық
есепті кезеңнен кейінгі 5-жұмыс күні
ұйымдардың қолма-қол ақшасының айналым-дары (кассалық айна-лымдары) туралы есеп
192
Сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдары
Экономика секторлары бойынша талаптар мен міндеттемелер туралы есеп
СО
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-не (қоса алғанда) дейін
193
Екінші деңгейдегі банктер және «Қазақстан Даму Банкі» акционерлік қоғамы
Банктердің қаржы ағындары және қорлары туралы есебі
11-СБ
жылдық
есепті кезеңнен кейінгі жылдың 31 наурызына  (қоса алғанда) дейін
194
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры және ерікті жинақтаушы зейнетақы қорлары
Меншікті активтер бойынша экономика секторларына қарай жіктелген талаптар мен міндеттемелер туралы есеп
НПФ-СА
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-не (қоса алғанда) дейін
195
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры және ерікті жинақтаушы зейнетақы қорлары
Зейнетақы активтері бойынша экономика секторларына қарай жіктелген талаптар мен міндеттемелер туралы есеп
НПФ-ПА
тоқсандық
есепті кезеңнен кейінгі 25-не (қоса алғанда) дейін