О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 11 декабря 2014 года № 303/45-V "О бюджете города Астаны на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Астаны от 12 июня 2015 года № 373/53-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 22 июня 2015 года № 918. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 26 мая 2016 года № 12/4-VI.
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 26.05.2016 № 12/4-VI.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 11 декабря 2014 года № 303/45- V "О бюджете города Астаны на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 5 января 2015 года за № 869, опубликовано 13 января 2015 года в газетах "Астана акшамы" № 3 и "Вечерняя Астана" № 3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "318 397 126" заменить цифрами "324 822 141";
цифры "153 771 509" заменить цифрами "158 344 397";
цифры "1 847 745" заменить цифрами "3 609 872";
цифры "13 122 500" заменить цифрами "13 212 500";
в подпункте 2) цифры "313 408 448,8" заменить цифрами "319 494 175,8";
в подпункте 3) цифры "17 979 518" заменить цифрами "18 279 518", в том числе:
бюджетные кредиты цифры "18 831 486" заменить цифрами "19 131 486";
в подпункте 4) цифры "7 619 123" заменить цифрами "7 658 411", в том числе:
приобретение финансовых активов цифры "7 619 123" заменить цифрами "7 658 411";
в пункте 6: цифры "811 571" заменить цифрами "932 136".
Приложения 1, 6, 9, 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
А. Ким
Секретарь
маслихата города Астаны
С. Есилов
СОГЛАСОВАНО
И.о. руководителя
ГУ "Управление экономики и
бюджетного планирования города Астаны"
(УЭиБП)
Г. Джусупова
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 12 июня 2015 года № 373/53-V
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 11 декабря 2014 года № 303/45-V
Бюджет города Астаны на 2015 год
Категория
Сумма тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"Астана қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 303/45-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 12 маусымдағы № 373/53-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2015 жылы 22 маусымда № 918 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2016 жылғы 26 мамырдағы № 12/4-VI шешімімен
Ескерту. Шешімнің күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 26.05.2016 № 12/4-VI шешімімен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Астана қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы» Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 303/45-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 2015 жылдың 5 қаңтарында № 869 тіркелді, 2015 жылғы 13 қаңтарда «Астана ақшамы» газетінің № 3 нөмірінде және «Вечерняя Астана» газетінің № 3 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы «318 397 126» деген сандар «324 822 141» деген сандармен ауыстырылсын;
«153 771 509» деген сандар «158 344 397» деген сандармен ауыстырылсын;
«1 847 745» деген сандар «3 609 872» деген сандармен ауыстырылсын;
«13 122 500» деген сандар «13 212 500» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «313 408 448,8» деген сандар «319 494 175,8» деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы «17 979 518» деген сандар «18 279 518» деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер «18 831 486» деген сандар «19 131 486» деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы «7 619 123» деген сандар «7 658 411» деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу «7 619 123» деген сандар «7 658 411» деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармақта: «811 571» деген сандар «932 136» деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімге 16912-қосымшалар осы шешімге 123,  4-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                  А. Ким
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                  С. Есілов
КЕЛІСІЛДІ
«Астана қаласының
Экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы» (ЭжБЖБ) ММ
басшысының м.а.                      Г. Жүсіпова
12.06.2015 ж.
Астана қаласы мәслихатының
2015 жылғы 12 маусымдағы
№ 373/53-V шешіміне
1-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2014 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 303/45-V шешіміне
1-қосымша
Астана қаласының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
мың тенге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

3 681 873,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
12 875,0
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
12 875,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
528 607,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
145 987,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
311 923,0
044
Оказание социальной поддержки обучающимся в организациях технического и профессионального образования
70 697,0
359
Управление туризма, физической культуры и спорта города Астаны
1 068 668,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 068 668,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
23 839 836,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
159 439,0
003
Общеобразовательное обучение
16 286 585,0
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
180 424,0
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
226 095,0
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
4 200,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
981 500,0
008
Дополнительное образование для детей
1 386 083,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
38 344,0
011
Капитальные расходы государственного органа
2 722,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
38 950,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
78 144,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
22 315,0
021
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
138 361,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3 780 909,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8 946,0
029
Методическая работа
75 570,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственныхучреждений и организаций

3 681 873,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
12 875,0
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
12 875,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
528 607,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және оларды қайта даярлау
145 987,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
311 923,0
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
70 697,0
4
359
Астана қаласының туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 068 668,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 068 668,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
23 839 836,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
159 439,0
003
Жалпы білім беру
16 286 585,0
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
180 424,0
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
226 095,0
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4 200,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
981 500,0
008
Балалар қосымша білім беру
1 386 083,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
38 344,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 722,0
013
Балалар мен жасөпiрiмдердiң психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
38 950,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
78 144,0
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
22 315,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
138 361,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3 780 909,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
8 946,0
029
Әдістемелік жұмыс
75 570,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары

428 386,0
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
2 863,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
15 134 645,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
15 134 645,0
05
Здравоохранение
41 110 312,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
28 483 410,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
126 282,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
769 327,0
006
Услуги по охране материнства и детства
267 524,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
183 663,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
370 711,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 912 280,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
2 470 362,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
184 834,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 468 891,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
3 327,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 255,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
59 009,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
288 050,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
446 316,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
217 758,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
784 015,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
263 759,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 445 684,0
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
60 000,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы

428 386,0
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
2 863,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
15 134 645,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
15 134 645,0
05
Денсаулық сақтау
41 110 312,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
28 483 410,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
126 282,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
769 327,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
267 524,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
183 663,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
370 711,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 912 280,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
2 470 362,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
184 834,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 468 891,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
3 327,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 255,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
59 009,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
288 050,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
446 316,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
217 758,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
784 015,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
263 759,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 445 684,0
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстау
60 000,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары

71 831,0
030
Капитальные расходы государственного органа
968,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 582 763,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
5 516,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
175 656,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
9 125 011,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
568 556,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3 630 062,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
12 626 902,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
12 626 902,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 992 862,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
195 003,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
195 003,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
6 863 489,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
199 020,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
430 686,0
003
Программа занятости
580 266,0
006
Государственная адресная социальная помощь
32 297,0
007
Оказание жилищной помощи
168 944,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 608 216,0
009
Социальная поддержка инвалидов
405 808,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
41 808,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 667,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
541 708,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
136 608,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
139 974,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)

71 831,0
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
968,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 582 763,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
5 516,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
175 656,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
9 125 011,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
568 556,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
3 630 062,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
12 626 902,0
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
12 626 902,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7 992 862,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
195 003,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
195 003,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 863 489,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
199 020,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
430 686,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
580 266,0
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
32 297,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
168 944,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
2 608 216,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
405 808,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
41 808,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 667,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
541 708,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
136 608,0
019
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты үкіметтік емес секторларға орналастыру
139 974,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

37 714 685,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики
126 545,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 620,0
012
Развитие теплоэнергетической системы
37 586 520,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
4 835 374,0
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
91 455,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории города республиканского значения, столицы
88 438,0
008
Капитальные расходы государственного органа
3 017,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
4 458 636,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
77 877,0
004
Мероприятия по охране окружающей среды
604 986,0
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
1 798 350,0
012
Капитальные расходы государственного органа
917,0
016
Создание "зеленого пояса"
1 911 488,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
65 018,0
375
Управление сельского хозяйства города республиканского значения, столицы
232 456,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
87 275,0
008
Организация санитарного убоя больных животных
20,0
010
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
8 831,0
011
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
197,0
014
Капитальные расходы государственного органа
2 165,0
016
Проведение противоэпизоотических мероприятий
20 237,0
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
6 089,0
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
43 521,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
2 581,0
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 259,0
044
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
10 713,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
39 568,0
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса

37 714 685,0
001
Жергiлiктi деңгейде энергетика саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
126 545,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 620,0
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
37 586 520,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
4 835 374,0
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
91 455,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
88 438,0
008
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 017,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
4 458 636,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77 877,0
004
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
604 986,0
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
1 798 350,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
917,0
016
«Жасыл белдеуді» салуға
1 911 488,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
65 018,0
375
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы басқармасы
232 456,0
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 275,0
008
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
20,0
010
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8 831,0
011
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
197,0
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 165,0
016
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
20 237,0
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
6 089,0
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
43 521,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлерге өсiмдiктердi қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердiң, биоагенттердiң (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
2 581,0
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 259,0
044
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
10 713,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
39 568,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау