О внесении изменений и дополнений в решение акима города Астаны от 11 апреля 2014 года № 03-11 "О границах избирательных участков по городу Астане"
Решение акима города Астаны от 6 марта 2015 года № 03-07. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 11 марта 2015 года № 887. Утратило силу решением акима города Астаны от 26 октября 2015 года № 06-31
Сноска. Утратило силу решением акима города Астаны от 26.10.2015 № 06-31 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан» и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», аким города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Астаны от 11 апреля 2014 года № 03-11 "О границах избирательных участков по городу Астане" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 апреля 2014 года № 808, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 13 мая 2014 года № 51 (3108), «Вечерняя Астана» от 13 мая 2014 года № 50 (3126), следующие изменения и дополнения:
приложение 2 к вышеуказанному решению дополнить словами и цифрами:
"Избирательный участок № 255 (центр - Республиканское государственное учреждение "Воинская часть № 5573 Национальной гвардии Республики Казахстан", жилой массив Үркер, улица Е-575 (проектное наименование).";
в приложении 3 к вышеуказанному решению:
в строке "Избирательный участок № 184"» слова и цифры "проспект Сарыарқа, № 30а" заменить словами и цифрами "улица Бейбiтшілік, № 59";
слова и цифры "Избирательный участок № 185 (Войсковая часть № 5570, улица Бейбітшілік, № 59)" исключить.
2. Государственному учреждению «Аппарат акима города Астаны» произвести государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Астаны Аманшаева Е.А.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким                                       А. Джаксыбеков
Согласовано:
Председатель городской
избирательной комиссии
города Астаны
______________И. Жалбиров

"Астана қаласы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары туралы" Астана қаласы әкімінің 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 03-11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы әкімінің 2015 жылғы 6 наурыздағы № 03-07 шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2015 жылы 11 наурызда № 887 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 06-31 шешімімен
Ескерту. Шешімнің күші жойылды - Астана қаласы әкімінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 06-31 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Астана қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. «Астана қаласы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары туралы» Астана қаласы әкімінің 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 03-11 шешіміне (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 808 болып тіркелген, 2014 жылғы 13 мамырдағы № 51 (3108) «Астана ақшамы», 2014 жылғы 13 мамырдағы № 50 (3126) «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімге 2-қосымша мынадай сөздермен және сандармен толықтырылсын:
«№ 255 сайлау учаскесі (орталығы - «Қазақстан Республикасы Ұлттық гвардиясының № 5573 әскери бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесі, Үркер тұрғын алабы, Е-575 (жобалық атауы) көше).»;
жоғарыда көрсетілген шешімге 3-қосымшада:
«№ 184 сайлау учаскесі» деген жолдағы «Сарыарқа даңғылы, № 30а» деген сөздер мен сандар «Бейбітшілік көшесі, № 58» деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
«№ 185 сайлау учаскесі (№ 5570 әскери бөлімі, Бейбітшілік көшесі, № 59)» деген сөздер мен сандар алынып тасталсын.
2. «Астана қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі осы шешімді, кейіннен ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялаумен, әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді жүргізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә. Аманшаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       Ә. Жақсыбеков
Келісілді:
Астана қаласы қалалық
сайлау комиссиясының төрағасы
______________ И. Жалбиров

4 марта 2015 года

2015 жылғы 4 наурызда