О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 19 июня 2014 года № 110-995 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление по развитию языков города Астаны"
Постановление акимата города Астаны от 26 марта 2015 года № 110-399. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 24 апреля 2015 года № 898. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 28 февраля 2018 года № 06-400 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата г. Астаны от 28.02.2018 № 06-400 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата города Астаны от 17.08.2017 № 110-1675.
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 19 июня 2014 года № 110-995 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление по развитию языков города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 июля 2014 года № 823, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 31 июля 2014 года № 84 (3141) и "Вечерняя Астана" от 31 июля 2014 года № 83 (3159) следующие изменения:
в преамбуле вышеуказанного постановления:
слова и цифры "от 30 января 2001 года" заменить словами и цифрами "от 5 июля 2014 года";
в Положении о Государственном учреждении "Управление по развитию языков города Астаны", утвержденном вышеуказанным постановлением:
в пункте 25 раздела 5 слова "Организация находящаяся в ведении Управления: товарищество с ограниченной ответственностью Центр "Руханият" исключить.
2. Руководителю Государственного учреждения "Управление по развитию языков города Астаны" произвести государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Аманшаева Е.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
А. Джаксыбеков

"Астана қаласының Тілдерді дамыту басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 19 маусымдағы № 110-995 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 26 наурыздағы № 110-399 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 сәуірде № 898 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 28 ақпандағы № 06-400 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 28.02.2018 № 06-400 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Астана қаласы әкімдігінің 17.08.2017 № 110-1675 қаулысымен.
1. "Астана қаласының Тілдерді дамыту басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 19 маусымдағы № 110-995 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 23 шілдеде № 823 болып тіркелген, 2014 жылғы 31 шілдедегі № 84 (3141) "Астана ақшамы" және 2014 жылғы 31 шілдедегі № 83 (3159) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының преамбуласындағы:
"2001 жылғы 30 қаңтардағы" деген сандар мен сөздер "2014 жылғы 5 шілдедегі" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Астана қаласының Тілдерді дамыту басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
5-бөлімнің 25-тармағындағы "Басқарманың қарамағындағы ұйым: "Руханият" орталығы жауапкершілігі шектеулі серіктестігі" деген сөздер алынып тасталсын.
2. "Астана қаласының Тілдерді дамыту басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулыны кейіннен ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметімен белгіленетін интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялаумен әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә. Аманшаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Әкім
Ә. Жақсыбеков