Об установлении форм и сроков предоставления страхователем, страховщиком, агентом и обществом взаимного страхования в растениеводстве информации и документов, необходимых для осуществления местным исполнительным органом в области растениеводства своих контрольных функций
Постановление акимата города Астаны от 1 июня 2015 года № 102-837. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 25 июня 2015 года № 920. Утратило силу постановлением акимата города Нур-Султана от 15 июня 2022 года № 1-1792.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Нур-Султана от 15.06.2022 № 1-1792 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" и от 29 сентября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить формы и сроки предоставления страхователем, страховщиком, агентом и обществом взаимного страхования в растениеводстве информации и документов, необходимых для осуществления местным исполнительным органом в области растениеводства своих контрольных функций, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства города Астаны" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим его опубликованием в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Алиева Н.Р.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после для его первого официального опубликования.
Аким
А. Джаксыбеков
Приложение 1
к постановлению акимата
города Астаны
от 1 июня 2015 года
№ 102-837
Руководителю Государственного
учреждения "Управление сельского
хозяйства города Астаны"
от _________________
Информация о заключении договора обязательного страхования в
растениеводстве
от "___" _________ 20___года
п/п
Наименование культур
Всего засеяно площади, га
Всего застраховано площади, га
Наименование страховой компании или общества взаимного страхования в растениеводстве
№ договора
Дата заключения
1
2
3
4
5
6
7
Примечание: Представляется страхователем в течение одного
месяца после заключения договора обязательного страхования со
страховщиком или обществом взаимного страхования в растениеводстве в
адрес Государственного учреждения "Управление сельского хозяйства
города Астаны"
Руководитель __________________________ _________________
(наименование страхователя) (подпись, Ф.И.О.)
Приложение 2
к постановлению акимата
города Астаны
от 1 июня 2015 года
№ 102-837
Информация
о вступивших в силу договорах обязательного страхования в растениеводстве в разрезе районов города Астаны
(по состоянию на "___" ___________ 20__ года)
п/п
Наименование страхователя
договора
Дата заключения договора
Общая страховая премия по договору, тенге
Общая страховая сумма по договору, тенге
Всего застраховано площади, га
1
2
3
4
5
6
7
продолжение таблицы
в том числе:
зерновые (га)
всего (га)
в том числе:
пшеница
ячмень
овес
гречиха
просо
горох
нут
рожь
рис
зерно
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
продолжение таблицы
Масличные (га)
сахарная свекла (га)
хлопок (га)
всего (га)
в том числе:
рапс
подсолнечник
соя
сафлор
19
20
21
22
23
24
25
Примечание: Представляется страховщиком и обществом взаимного
страхования в растениеводстве еженедельно в адрес Государственного
учреждения "Управление сельского хозяйства города Астаны"
________________________________ ______________
(Ф.И.О., должность руководителя) (подпись)
Приложение 3
к постановлению акимата
города Астаны
от 1 июня 2015 года
№ 102-837
Информация
о вступивших в силу договорах обязательного страхования в растениеводстве в разрезе районов города Астаны
(по состоянию на "___" ____________ 20__ года)
№ п/п
Наименование страхователя
№ договора
Дата заключениядоговора
Всего застраховано площади, га
В том числе:
зерновые (га)
всего (га)
в том числе:
пшеница
ячмень
1
2
3
4
5
6
7
8
продолжение таблицы
в том числе:
зерновые (га)
в том числе:
овес
гречиха
просо
горох
нут
рожь
рис
зерно
9
10
11
12
13
14
15
16
продолжение таблицы
в том числе:
масличные (га)
сахарная свекла (га)
хлопок (га)
всего (га)
в том числе:
рапс
подсолнечник
соя
сафлор
17
18
19
20
21
22
23
Примечание: Представляется страховщиком, агентом и обществом
взаимного страхования в растениеводстве еженедельно в адрес
Государственного учреждения "Управление сельского хозяйства города
Астаны"
_______________________________ ______________
(Ф.И.О. должность руководителя) (подпись)
Приложение 4
к постановлению акимата
города Астаны
от 1 июня 2015 года
№ 102-837
Информация
о вступивших в силу договорах обязательного страхования в растениеводстве в разрезе районов города Астаны
(по состоянию на "___" ____________ 20__ года)
№ п/п
Наименование района
Всего засеяно пашни, подлежащих страхованию (га)
Всего застраховано площади (га)
Охваченострахованием
(%)
Кол-во заключенных договоров (ед.)
Сумма страховой премии по договорам со страхователями (тенге)
Общая страховая сумма по договорам со страхователями (тенге)
1
2
3
4
5
6
7
8
Примечание: Представляется агентом еженедельно в адрес
Государственного учреждения "Управление сельского хозяйства города
Астаны"
Ф.И.О. руководителя _________________ Подпись ______________
Приложение 5
к постановлению акимата
города Астаны
от 1 июня 2015 года
№ 102-837
Информация по страховым случаям в разрезе районов города Астаны (по состоянию на "__" ________ 20 __ года)
№ п/п №
Наименование района
Площадь застрахованных посевов, га
Площадь гибели посевов
зерновые
масличные
сахарная свекла
хлопок
полн.
част.
полн.
част.
полн.
част.
полн.
част.
га
га
га
га
га
га
га
га
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
продолжение таблицы
Неблагоприятное природное явление
Всего поступило заявлений на обследование
Количество составленных актов обследования
Принято
Отказано
На рассмотрении
Сумма произведенных страховых выплат
ед.
ед.
ед.
ед.
тенге
12
13
14
15
16
17
18
Примечание: Представляется страховщиком, агентом и обществом
взаимного страхования в растениеводстве еженедельно в адрес
Государственного учреждения "Управление сельского хозяйства города
Астаны"
Ф.И.О. руководителя _______________ Подпись ____________
Приложение 6
к постановлению акимата
города Астаны
от 1 июня 2015 года
№ 102-837
Справка по страховым случаям в разрезе районов города Астаны по договорам обязательного страхования в растениеводстве, заключенным в 20__ году (по состоянию на "___" _________ 20__ года)
№ п/п
Наименование страховой компании/ наименование района
Всего поступило заявлений на обследование (ед.)
Количество составленных актов обследования
Произведено страховых выплат страховщикам или обществам взаимного страхования и страхователям
ед.
площадь, га
кол-во (ед.)
сумма (тыс. тенге)
1
2
3
4
5
6
7
продолжение таблицы
Возмещено части страховых выплат агентом страховщику или обществу взаимного страхования
Примечание
кол-во (ед.)
сумма (тыс.тенге)
8
9
10
Примечание: Представляется страховщиком, агентом и обществом
взаимного страхования в растениеводстве еженедельно в адрес
Государственного учреждения "Управление сельского хозяйства города
Астаны"
Ф.И.О. руководителя _______________ Подпись ____________

Жергілікті атқарушы орган өсімдік шаруашылығы саласындағы өздерiнiң бақылау функцияларын жүзеге асыру үшiн сақтанушының, сақтандырушының, агенттің және өсімдік шаруашылығындағы өзара сақтандыру қоғамының қажеттi ақпарат пен құжаттарды ұсыну нысандары мен мерзiмдерiн орнату туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 1 маусымдағы № 102-837 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2015 жылы 25 маусымда № 920 болып тіркелді. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 15 маусымдағы № 1-1792 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 15.06.2022 № 1-1792 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" 2004 жылғы 10 наурыздағы және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 29 қыркүйектегі заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жергілікті атқарушы орган өсімдік шаруашылығы саласындағы өздерiнiң бақылау функцияларын жүзеге асыру үшiн сақтанушының, сақтандырушының, агенттің және өсімдік шаруашылығындағы өзара сақтандыру қоғамының қажеттi ақпарат пен құжаттарды ұсыну нысандары мен мерзiмдерi 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес орнатылсын.
2. "Астана қаласының Ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны кейіннен ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялаумен әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Н.Р. Әлиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Ә. Жақсыбеков
Астана қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 1 маусымдағы
№ 102-837 қаулысына
1-қосымша
"Астана қаласының Ауыл
шаруашылығы басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________________
Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шартын жасасу
туралы ақпарат 20__ жылғы "___" __________
Р/с
Дақылдардың атауы
Барлық егілген алқап, га
Барлық сақтандырылған алқап, га
Өсімдік шаруашылығындағы сақтандыру компаниясының немесе өзара сақтандыру қоғамының атауы
Шарттың №
Жасасу күні
1
2
3
4
5
6
7
Ескерту: Сақтандырушы өсімдік шаруашылығындағы сақтандырушымен
немесе өзара сақтандыру қоғамымен міндетті сақтандыру шартын
жасасқаннан кейін "Астана қаласының Ауыл шаруашылығы басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің атына бір ай ішінде ұсынады
Басшы ______________________ ____________________
(сақтандырушының атауы) (А.Т.Ә., қолы)
Астана қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 1 маусымдағы
№ 102-837 қаулысына
2-қосымша
Астана қаласы аудандары бөлінісінде күшіне енген өсімдік
шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шарттары туралы ақпарат
(20___ жылғы "____" ______________ жағдай бойынша)
Р/с №
Сақтандырушының атауы
Шарттың №
Шарттың жасалған күні
Шарт бойынша жалпы сақтандыру сыйлық ақысы, теңге
Шарт бойынша жалпы сақтандыру сомасы, теңге
Барлығы сақтандырылған алқап, га
1
2
3
4
5
6
7
кестенің жалғасы
оның ішінде:
дәнді дақылдар (га)
барлығы (га)
оның ішінде:
бидай
арпа
сұлы
қарақұмық
тары
ас бұршақ
ноқат
қара бидай
күріш
астық
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
кестенің жалғасы
Майлы (га)
қант қызылшасы (га)
мақта (га)
барлығы (га)
оның ішінде:
рапс
күнбағыс
майбұршақ
мақсары
19
20
21
22
23
24
25
Ескерту: Өсімдік шаруашылығындағы сақтандырушы және өзара
сақтандыру қоғамы "Астана қаласының Ауыл шаруашылығы басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің атына апта сайын ұсынады
_______________________________ __________________
(басшының Т.А.Ә., лауазымы) (қолы)
Астана қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 1 маусымдағы
№ 102-837 қаулысына
3-қосымша
Астана қаласы аудандары бөлінісінде күшіне енген өсімдік
шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шарттары туралы ақпарат
(20__ жылғы "___" _____________ жағдай бойынша)
Р/с №
Сақтандырушының атауы
Шарттың №
Шарттың жасалған күні
Барлық сақтандырылған алқап, га
оның ішінде:
дәнді дақылдар (га)
барлығы (га)
оның ішінде:
бидай
арпа
1
2
3
4
5
6
7
8
кестенің жалғасы
оның ішінде:
дәнді дақылдар (га)
оның ішінде:
сұлы
қарақұмық
тары
ас бұршақ
ноқат
қара бидай
күріш
дән
9
10
11
12
13
14
15
16
кестенің жалғасы
оның ішінде:
майлы (га)
қан қызылшасы (га)
мақта (га)
барлығы (га)
оның ішінде:
рапс
күнбағыс
майбұршақ
мақсары
17
18
19
20
21
22
23
Ескерту: Өсімдік шаруашылығындағы сақтандырушы және өзара
сақтандыру қоғамы "Астана қаласының Ауыл шаруашылығы басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің атына апта сайын ұсынады
______________________________ __________________
(басшының Т.А.Ә., лауазымы) (қолы)
Астана қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 1 маусымдағы
№ 102-837 қаулысына
4-қосымша
Астана қаласы аудандары бөлінісінде күшіне енген өсімдік
шаруашылығындағы міндетті сақтандыру шарттары туралы ақпарат
(20__ жылғы "___" _____________ жағдай бойынша)
Р/с №
Аудан атауы
Сақтандыруға жататын барлық егілген егістік жер (га)
Барлық сақтандырылған алқап (га)
Сақтандырумен қамтылған (%)
Жасасқан шарттар саны (бірлік)
Сақтандырушылармен жасасқан шарттар бойынша сақтандыру сыйақы сомасы (теңге)
Сақтандырушылармен жасасқан шарттар бойынша жалпы сақтандыру сомасы (теңге)
1
2
3
4
5
6
7
8
Ескерту: Агент "Астана қаласының Ауыл шаруашылығы басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің атына апта сайын ұсынады
Басшының А.Т.Ә. _____________ Қолы _______________
Астана қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 1 маусымдағы
№ 102-837 қаулысына
5-қосымша
Астана қаласы аудандары бөлінісінде сақтандыру жағдайлары
бойынша ақпарат (20___ жылғы "____" ____________ жағдай
бойынша)
Р/с
Аудан атауы
Сақтандырылған егістіктердің ауданы, га
Жойылған егістіктердің ауданы
дәнді дақылдар
майлы дақылдар
қант қызылшасы
мақта
толығымен
ішінара
толығымен
ішінара
толығымен
ішінара
толығымен
ішінара
га
га
га
га
га
га
га
га
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
кестенің жалғасы
Қолайсыз табиғат құбылысы
Зерттеуге келіп түскен барлық өтініштер
Жасалған зерттеу актілерінің саны
Қабылданды
Бас тартылды
Қарастырылуда
Жүргізілген сақтандыру төлемдерінің сомасы
бірлік
бірлік
бірлік
бірлік
теңге
12
13
14
15
16
17
18
Ескерту: Өсімдік шаруашылығындағы сақтандырушы және өзара
сақтандыру қоғамы "Астана қаласының Ауыл шаруашылығы басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің атына апта сайын ұсынады
Басшының А.Т.Ә. _____________ Қолы ________________
Астана қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 1 маусымдағы
№ 102-837 қаулысына
6-қосымша
20___ жылы өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру
шарттары жасалған Астана қаласы аудандары бөлінісінде
сақтандыру жағдайлары бойынша анықтама (20__ "___" _________
жағдай бойынша)
Р/с
Сақтандыру компаниясының/аудан атауы
Зерттеуге келіп түскен барлық өтініштер (бірлік)
Жасалған зерттеу актілерінің саны
Сақтандырушылардың немесе өзара сақтандыру қоғамдарының және сақтанушылардың жүргізген сақтандыру төлемдері
бірлік
ауданы, га
саны (бірлік)
сомасы (мың теңге)
1
2
3
4
5
6
7
кестенің жалғасы
Агенттің сақтандырушыға немесе өзара сақтандыру қоғамына сақтандыру төлемдерінің бөлігін өтеу сомасы
Ескерту
саны (бірлік)
сомасы (мың теңге)
8
9
10
Ескерту: Өсімдік шаруашылығындағы сақтандырушы және өзара
сақтандыру қоғамы "Астана қаласының Ауыл шаруашылығы басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің атына апта сайын ұсынады
Басшының А.Т.Ә. _____________ Қолы _______________