Об организации общественных работ в 2016 году
Постановление акимата города Астаны от 28 декабря 2015 года № 158-2402. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 6 января 2016 года № 988. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 27 сентября 2016 года № 158-1754
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 27.09.2016 № 158-1754.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7пунктом 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 июня 2001 года № 9243), в целях расширения системы государственных гарантий обеспечения занятости населения, акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования в 2016 году (далее – Перечень) согласно приложению.
Включению в Перечень подлежат предприятия и организации, подавшие в Государственное учреждение «Управление занятости, труда и социальной защиты города Астаны» (далее – Управление) заявки на организацию общественных работ, не требующих предварительной профессиональной подготовки работника и имеющих социально-полезную направленность, в пределах средств, выделенных на данные цели на соответствующий финансовый год.
2. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 2700 человек;
в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 1293 человек.
3.Возложить на руководителя Управления Оспанова Ермека Сабырбековича опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также размещение на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
4. Акимам районов «Алматы», «Есиль», «Сарыарка» города Астаны совместно с Управлением организовать в 2016 году общественные работы для безработных, испытывающих затруднения в поиске подходящей работы.
5. признать утратившим силу:
постановления акимата города Астаны от 30 декабря 2014 года № 158-2200 «Об организации оплачиваемых общественных работ в 2015 году» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 8 января 2015 года № 870, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 10 января 2015 года № 2 (3207) и Вечерняя Астана» от 10 января 2015 года № 2 (3225).

2016 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 158-2402 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2016 жылы 6 қаңтарда № 988 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 158-1754 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 27.09.2016 № 158-1754 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 7-тармақтан қараңыз.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының 1-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген 2001 жылғы 19 маусымдағы № 9243) сәйкес, халықты жұмыспен қамтамасыз етуге мемлекеттік кепілдік беру жүйесін ұлғайту мақсатында Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылғы қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдардың тiзбесi (бұдан әрі – Тізбе), қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбекақысының мөлшерi және оларды қаржыландырудың көздерi бекітілсін.
Тиісті қаржылық жылға осы мақсаттарға бөлінген қаражат шегінде әлеуметтік-пайдалы бағыты бар және жұмыскерлердің алдын ала кәсіптік дайындығын талап етпейтін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруға «Астана қаласының Жұмыспен қамту, еңбек және әлеуметтік қорғау басқармасы» мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі – Басқарма) өтінімдер берген ұйымдар мен кәсіпорындар Тізбеге енгізуге жатады.
2. Ақылы қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты:
өтініш берген жұмыс орындары қажеттілігі санында – 2700 адамға;
бекітілген жұмыс орындары қажеттілігі санында – 1293 адамға белгілесін.
3. Басқарманың басшысы Ермек Сабырбекұлы Оспановқа осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткенен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында жариялау, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкiметi айқындайтын интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру жүргізсін.
5. «2015 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 158-2200 қаулысының (Нормативтiк-құқықтық актілерді мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде 2015 жылғы 8 қаңтарда № 870 болып тiркелген, «Астана ақшамы» газетінің 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 2 (3207) нөмірінде және «Вечерняя Астана» газетінің 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 2 (3225) нөмірінде жарияланған);

постановление акимата города Астаны от 20 июля 2015 года № 158- 1209 «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Астаны» от 30 декабря 2014 года № 158-2200 «Об организации оплачиваемых робот в 2015 году» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 5 августа 2015 года № 932, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 11 августа 2015 года № 88 (3293) и «Вечерняя Астана» от 11 августа 2015 года № 88 (3311).
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Лукина А.И.
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны                         А. Джаксыбеков
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны

«2015 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 158-2200 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 20 шілдедегі № 158-1209 қаулысының (Нормативтiк-құқықтық актілерді мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде 2015 жылғы 5 тамызда № 932 болып тiркелген, «Астана ақшамы» газетінің 2015 жылғы 11 тамыздағы № 88 (3293) нөмірінде, «Вечерняя Астана» газетінің 2015 жылғы 11 тамыздағы № 88 (3311) нөмірінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.И. Лукинға жүктелсін.
7. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкiмі                     Ә. Жақсыбеков
Астана қаласы әкімдігінің

от 28 декабря 2015 года
№ 158-2402
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные
работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ,
размеры оплаты труда участников и источники их финансирования в 2016 году
№ п/п
Наименование предприятий, организаций
Виды работ
Размеры оплаты труда участников
Объемы и конкретные условия
Источник их финансирования
1
2
3
4
5
6
1.
Астанинский городской филиал ОО «Партия «Нұр Отан»
Оказание помощи в организации и проведении общественных кампаний, участие в работе с населением, техническая обработка различных документов
Не ниже одной минимальной заработной платы
Не более 8-часового рабочего дня при 5-дневной рабочей неделе
Местный
бюджет
2.
Городское правление – филиал ОО «Казахское общество слепых» города Астаны
3.
Городской филиал г. Астана РГКП «Государственный центр по выплате пенсий Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан»
4.
ГКП «Городская недвижимость» на ПВХ ГУ «Управление жилья города Астаны»
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке различных документов и другое
Не ниже одной минимальной заработной платы
Не более 8-часового рабочего дня при 5-дневной рабочей неделе
Местный
бюджет
5.
ГКП на ПВХ «Фонд коммунальной собственности города Астаны» ГУ «Управление финансов города Астаны»
Участие в благоустройстве и экологической очистке парковой зоны и другое
6.
ГККП «Гуманитарный колледж» Управления образования города Астаны
Оказание помощи в проведении технической обработки различных документов
7.
ГККП «Центр по профилактике и борьбе со СПИД» акимата города Астаны
Оказание помощи в проведении профилактической работы среди инъекционных потребителей наркотических средств
8.
ГККП «Этно-мемориальный комплекс «Карта Казахстана «Атамекен» акимата города Астаны
Оказание помощи в организации и проведении общественных кампаний, участие в работе с населением, техническая обработка различных документов
Не ниже одной минимальной заработной платы
Не более 8-часового рабочего дня при 5-дневной рабочей неделе
Местный
бюджет
9.
ГУ «Аппарат акима города Астаны»
10.
ГУ «Аппарат акима района «Алматы» города Астаны»
11.
ГУ «Аппарат акима района «Есиль» города Астаны»
12.
ГУ «Аппарат акима района «Сарыарка» города Астаны»
13.
ГУ «Департамент внутренних дел города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан»
14.
ГУ «Департамент по чрезвычайным ситуациям города Астаны Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан»
15.
РГУ «Комитет труда, социальной защиты и миграции» Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан
16.
ГУ «Управление внутренних дел района «Алматы» Департамента внутренних дел города Астаны»
17.
ГУ «Управление внутренних дел района «Сарыарка» Департамента
внутренних дел города Астаны»
Оказание помощи в организации и проведении общественных кампаний, участие в работе с населением, техническая обработка различных документов
Не ниже одной минимальной заработной платы
Не более 8-часового рабочего дня при 5-дневной рабочей неделе
Местный
бюджет
18.
ГУ «Управление внутренних дел района «Есиль» Департамента
внутренних дел города Астаны»
19.
ГУ «Управление внутренней политики города Астаны»
20.
ГУ «Управление жилья города Астаны»
21.
ГУ «Управление жилищной инспекции города Астаны»
22.
ГУ «Управление занятости, труда и социальной защиты города Астаны»
23.
ГУ «Управление здравоохранения города Астаны»
24.
ГУ «Управление культуры, архивов и документации города Астаны»
Не ниже одной минимальной заработной платы
25.
ГУ «Управление материально-технического обеспечения при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан»
26.
ГУ «Управление по вопросам молодежной политики города Астаны»
27.
ГУ «Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города Астаны»
28.
ГУ «Управление сельского хозяйства города Астаны»
Оказание помощи в организации и проведении общественных кампаний, участие в работе с населением, техническая обработка различных документов
Не более 8-часового рабочего дня при 5-дневной рабочей неделе
Местный
бюджет
29.
ГУ «Управление земельных отношений и по контролю за использованием и охраной земель города Астаны»
30.
ГУ «Управление коммунального хозяйства города Астаны»
Не ниже одной минимальной заработной платы
31.
ГУ «Управление энергетики города Астаны»
32.
ГУ «Управление образования города Астаны»
33.
ГУ «Управление строительства города Астаны»
34.
ГУ «Управление предпринимательства и промышленности города Астаны»
35.
ГУ «Прокуратура города Астаны»
36.
ГУ «Прокуратура района «Алматы» города Астаны»
37.
ГУ «Прокуратура района «Есиль» города Астаны»
38.
ГУ «Прокуратура района «Сарыарка» города Астаны»
39.
ГУ «Управление по делам религий города Астаны»
40.
ГУ «Управление по развитию языков города Астаны»
41.
ГУ «Военное управление Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан»
Оказание помощи в организации и проведении общественных кампаний, участие в работе с населением, техническая обработка различных документов
Не ниже одной минимальной заработной платы
Не более 8-часового рабочего дня при 5-дневной рабочей неделе
Местный
бюджет
42.
ГУ «Управление государственного архитектурно-строительного контроля города Астаны»
43.
ГУ «Управление физической культуры и спорта города Астаны»
44.
ГУ «Региональное транспортное управление Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан»
45.
ГУ «Средняя школа № 55» Управления образования города Астаны
46.
ГУ «Средняя школа № 28» Управления образования города Астаны
47.
ГУ «Управление миграционной полиции Департамента внутренних дел города Астаны Министерства внутренних дел Республики Казахстан»
48.
ГУ «Школа-гимназия № 65» Управления образования города Астаны
49.
ГУ «Управление архитектуры и градостроительства города Астаны»
50.
ГУ «Канцелярия суда города Астаны Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан)»
Оказание помощи в организации и проведении общественных кампаний, участие в работе с населением, техническая обработка различных документов
Не ниже одной минимальной заработной платы
Не более 8-часового рабочего дня при 5-дневной рабочей неделе
Местный
бюджет
51.
ГУ «Управление по инвестициям и развитию города Астаны»
52.
ГУ «Ревизионная комиссия по городу Астане»
53.
ГУ «Школа-гимназия № 10» Управления образования города Астаны
54.
ГУ «Средняя школа № 18» Управления образования города Астаны
55.
ГУ «Авиационная транспортная прокуратура города Астаны»
56.
ГУ «Аппарат маслихата города Астаны»
57.
КГУ «Детское психоневрологическое медико-социальное учреждение» акимата города Астаны
58.
КГУ «Центр занятости» акимата города Астаны
59.
КГУ «Медико-социальное учреждение для престарелых и инвалидов» акимата города Астаны
60.
КГУ «Астана жастары» акимата города Астаны
61.
КГУ «Школа № 9 для одаренных детей «Зерде» акимата города Астаны
Оказание помощи в организации и проведении общественных кампаний, участие в работе с населением, техническая обработка различных документов
Не ниже одной минимальной заработной платы
Не более 8-часового рабочего дня при 5-дневной рабочей неделе
Местный
бюджет
62.
КГУ «Кризисный центр - приют для лиц, попавших в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия» акимата города Астаны
63.
ОО «Палата предпринимателей города Астаны»
64.
РГУ «Департамент Комитета по регулированию естественных монополий и защите конкуренции Министерства национальной экономики Республики Казахстан по городу Астана»
65.
РГУ «Департамент экологии по городу Астана Комитета экологического регулирования, контроля и государственной инспекции в нефтегазовом комплексе Министерства энергетики Республики Казахстан»
66.
РГУ «Департамент Комитета труда, социальной защиты и миграции Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан по городу Астана»
67.
РГУ «Департамент по делам обороны города Астана» Министерства обороны Республики Казахстан
Оказание помощи в организации и проведении общественных кампаний, участие в работе с населением, техническая обработка различных документов
Не ниже одной минимальной заработной платы
Не более 8-часового рабочего дня при 5-дневной рабочей неделе
Местный
бюджет
68.
РГУ «Департамент статистики города Астаны Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан»
69.
РГУ «Департамент Комитета оплаты медицинских услуг Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан по городу Астана»
70.
РГКП «Национальный центр тестирования» Министерства образования и науки Республики Казахстан
71.
РГУ «Комитет экологического регулирования, контроля и государственной инспекции в нефтегазовом комплексе Министерства энергетики Республики Казахстан»
72.
РГУ «Комитет по контролю в сфере образования и науки Министерства образования и науки Республики Казахстан»
73.
РГУ «Департамент юстиции города Астаны Министерства юстиции Республики Казахстан»
Оказание помощи в организации и проведении общественных кампаний, участие в работе с населением, техническая обработка различных документов
Не более 8-часового рабочего дня при 5-дневной рабочей неделе
Местный
бюджет
74.
РГКП на ПВХ «Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева» Министерства образования и науки Республики Казахстан
75.
РГУ «Комитет по государственным материальным резервам Министерства национальной экономики Республики Казахстан»
76.
РГП «Больница Медицинского центра Управления делами Президента Республики Казахстан» на ПВХ
77.
Молодежное ОО «Имидж.kz»
Оказание помощи в организации и проведении общественных кампаний, благотворительных мероприятий для детей-инвалидов и другое, опрос общественного мнения, техническая обработка различных документов
78.
Негосударственное образовательное учреждение «SOS детская деревня Астана»
79.
ОО «Ардагер»
80.
ОО «Ассоциация Қазақстан әйелдері»
81.
ОО «Ассоциация глухих «ЖасНұр»
82.
ОО «Добровольное общество слепых «Шамшырақ»
Оказание помощи в организации и проведении общественных кампаний, благотворительных мероприятий для детей-инвалидов и другое,
опрос общественного мнения, техническая обработка различных документов
Не ниже одной минимальной заработной платы
Не более 8-часового рабочего дня при 5-дневной рабочей неделе
Местный
бюджет
83.
ОО «Жасжүрек»
84.
ОО инвалидов Центр «Независимая жизнь «Дос»
85.
ОО «Лига потребителя»
86.
ОО «Молодежное крыло «Жас Отан» партии «Нұр Отан»
87.
ОО «Молодежное общество инвалидов»
88.
ОО «Общество детей-инвалидов города Астана»
89.
Общественное молодежное движение «ҚАРСЫ»
90.
ОО «Лига женщин города Астаны»
91.
ОО «Творческий центр арт-терапии «Океан Арт»
92.
ОО «Общество инвалидов-матерей города Астана, имеющих детей»
93.
ОО «Союз инвалидов и ветеранов войны в Афганистане» города Астаны
94.
ОО «Центр по поддержке инициатив – Қолдау»
Оказание помощи в организации и проведении общественных кампаний, благотворительных мероприятий для детей-инвалидов и другое, опрос общественного мнения, техническая обработка различных документов
Не ниже одной минимальной заработной платы
Не более 8-часового рабочего дня при 5-дневной рабочей неделе
Местный
бюджет
95.
ОО «Территория Независимости»
96.
ОО «Новая волна столицы»
97.
ОО «Ассоциация выпускников Евразийского национального университета им. Л.Н. Гумилева»
98.
ОО «АСТ Астана социальных технологий»
99.
ОБФ «Нұр Әлем Казақстан»

2015 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 158-2402 қаулысына
қосымша
2016 жылғы қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдардың тiзбесi,
қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары,
қатысушылардың еңбекақысының мөлшерi және оларды
қаржыландырудың көздерi
Р/с №
Кәсіпорындардың, ұйымдардың атауы
Жұмыс түрлері
Қатысушыларға төленетін еңбекақы мөлшерi
Көлемі мен нақты жағдайлары
Қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5
6
1.
«Нұр Отан» партиясы» ҚБ Астана калалық филиалы
Қоғамдық науқандарды ұйымдастыруға және өткiзуге, халықпен жұмыс істеуге көмек көрсету.
Әртүрлi құжаттарды техникалық өңдеу
Жалақының ең төмен бір мөлшерінен кем емес
5 күндік жұмыс аптасына 8 сағаттан артық емес жұмыс күні
Жергілікті бюджет
2.
Астана қаласының «Қазақ соқырлар қоғамы» ҚБ қалалық басқармасының филиалы
3.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің «Зейнетақы төлеу жөніндегі орталығы» РМҚК Астана қалалық филиалы
4.
«Астана қаласының Тұрғын үй басқармасы» ММ ШЖҚ  «Қалалық жылжымайтын мүлік» МКК
Әртүрлi құжаттарды және басқаларды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету
Жалақының ең төмен бір мөлшерінен кем емес
5 күндік жұмыс аптасына 8 сағаттан артық емес жұмыс күні
Жергілікті бюджет
5.
«Астана қаласының Қаржы басқармасы» ММ ШЖҚ «Астана қаласының Коммуналдық меншік қоры» МКК
Саябақ аумағын және басқаларды абатттандыру және экологиялық тазартуға қатысу
6.
Астана қаласы Білім басқармасының «Гуманитарлық колледжі» МКҚК
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету
7.
Астана қаласы әкімдігінің «ЖИТС-тың алдын алу және оған қарсы күрес орталығы» МКҚК
Инъекциялық есiрткi құралдарын тұтынушылар арасында алдын алу жұмыстарын жүргiзуге көмек көрсету
Жалақының ең төмен бір мөлшерінен кем емес
8.
Астана қаласы әкімдігінің  «Атамекен» Қазақстан картасы» этно-мемориалдық кешені» МКҚК
Қоғамдық науқандарды ұйымдастыруға және өткiзуге, халықпен жұмыс істеуге көмек көрсету.
Әртүрлi құжаттарды техникалық өңдеу.
5 күндік жұмыс аптасына 8 сағаттан артық емес жұмыс күні
Жергілікті бюджет
9.
«Астана қаласы әкімінің аппараты» ММ
10.
«Астана қаласы «Алматы» ауданы әкімінің аппараты» ММ
11.
«Астана қаласы «Есіл» ауданы әкімінің аппараты» ММ
12.
«Астана қаласы «Сарыарқа» ауданы әкімінің аппараты»  ММ
13.
«Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігінің Астана қаласының Ішкі істер департаменті» ММ
14.
«Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Астана қаласының Төтенше жағдайлар департаменті» ММ
Жалақының ең төмен бір мөлшерінен кем емес
15.
«Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі Еңбек, әлеуметтік қорғау және көші-қон комитеті» РММ
16.
«Астана қаласы Ішкі істер департаменті «Алматы» ауданының Ішкі істер басқармасы» ММ
17.
«Астана қаласы Ішкі істер департаменті «Сарыарқа» ауданының Ішкі істер басқармасы» ММ
Қоғамдық науқандарды ұйымдастыруға және өткiзуге, халықпен жұмыс істеуге көмек көрсету.
Әртүрлi құжаттарды техникалық өңдеу.
5 күндік жұмыс аптасына 8 сағаттан артық емес жұмыс күні
Жергілікті бюджет
18.
«Астана қаласының Ішкі істер департаменті «Есіл» ауданының Ішкі істер басқармасы» ММ
19.
«Астана қаласының Ішкі саясат басқармасы» ММ
20.
«Астана қаласының Тұрғын үй басқармасы» ММ
21.
«Астана қаласының Тұрғын үй инспекциясы басқармасы» ММ
22.
«Астана қаласының Жұмыспен қамту, еңбек және әлеуметтік қорғау басқармасы» ММ
23.
«Астана қаласының Денсаулық сақтау басқармасы» ММ
Жалақының ең төмен бір мөлшерінен кем емес
24.
«Астана қаласының Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы» ММ
25.
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы «Материалдық-техникалық қамсыздандыру басқармасы» ММ
26.
«Астана қаласының Жастар саясаты мәселелері басқармасы» ММ
27.
«Астана қаласының Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы» ММ
28.
«Астана қаласының Ауыл шаруашылығы басқармасы» ММ
Қоғамдық науқандарды ұйымдастыруға және өткiзуге, халықпен жұмыс істеуге көмек көрсету.
Әртүрлi құжаттарды техникалық өңдеу.
5 күндік жұмыс аптасына 8 сағаттан артық емес жұмыс күні
Жергілікті бюджет
29.
«Астана қаласының Жер қатынастары және жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы» ММ
30.
«Астана қаласының Коммуналдық шаруашылық басқармасы» ММ
31.
«Астана қаласының Энергетика басқармасы» ММ
32.
«Астана қаласының Білім басқармасы» ММ
Жалақының ең төмен бір мөлшерінен кем емес
33.
«Астана қаласының Құрылыс басқармасы» ММ
34.
«Астана қаласының Кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» ММ
35.
«Астана қаласының  Прокуратурасы» ММ
36.
«Астана қаласы «Алматы» ауданының прокуратурасы» ММ
37.
Астана қаласы «Есіл» ауданының прокуратурасы ММ
38.
Астана қаласы «Сарыарқа» ауданының прокуратурасы ММ
39.
«Астана қаласының Дін істері жөніндегі басқармасы» ММ
40.
«Астана қаласының Тілдерді дамыту басқармасы» ММ
41.
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының «Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің әскери басқармасы» ММ
Қоғамдық науқандарды ұйымдастыруға және өткiзуге, халықпен жұмыс істеуге көмек көрсету.
Әртүрлi құжаттарды техникалық өңдеу.
5 күндік жұмыс аптасына 8 сағаттан артық емес жұмыс күні
Жергілікті бюджет
42.
«Астана қаласының Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасы» ММ
Жалақының ең төмен бір мөлшерінен кем емес
43.
«Астана қаласының Дене шынықтыру және спорт басқармасы» ММ
44.
«Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің Аймақтық көліктік басқармасы» ММ
45.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 55 орта мектеп» ММ
46.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 28 орта мектеп» ММ
47.
«Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Астана қаласы Ішкі істер департаментінің Көші-қон полициясы басқармасы» ММ
48.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 65 мектеп-гимназия» ММ
49.
«Астана қаласының Сәулет және қала құрылысы басқармасы» ММ
Жалақының ең төмен бір мөлшерінен кем емес
50.
«Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) Астана қалалық сотының кеңсесі» ММ
Қоғамдық науқандарды ұйымдастыруға және өткiзуге, халықпен жұмыс істеуге көмек көрсету.
Әртүрлi құжаттарды техникалық өңдеу.
5 күндік жұмыс аптасына 8 сағаттан артық емес жұмыс күні
Жергілікті бюджет
51.
«Астана қаласының Инвестициялар және даму басқармасы» ММ
52.
«Астана қаласы бойынша Тексеру коммиссиясы» ММ
53.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 10 мектеп-гимназия» ММ
54.
Астана қаласы Білім басқармасының «№ 18 орта мектеп» ММ
55.
«Астана қаласының Әуе көлік прокуратурасы» ММ
56.
«Астана қаласы мәслихатының аппараты»  ММ
57.
Астана қаласы әкімдігінің «Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемесі» КММ
58.
Астана қаласы әкімдігінің «Жұмыспен қамту орталығы КММ
Жалақының ең төмен бір мөлшерінен кем емес
59.
Астана қаласы әкімдігінің «Қарттар мен мүгедектерге арналған медициналық-әлеуметтік мекемесі» КММ
60.
Астана қаласының әкімдігінің «Астана Жастары» КММ
61.
Астана қаласы әкімдігінің «Дарынды балаларға арналған № 9 «Зерде» мектебі» КММ
Қоғамдық науқандарды ұйымдастыруға және өткiзуге, халықпен жұмыс істеуге көмек көрсету.
Әртүрлi құжаттарды техникалық өңдеу.
5 күндік жұмыс аптасына 8 сағаттан артық емес жұмыс күні
Жергілікті бюджет
62.
Астана қаласы әкімдігінің «Зорлық-зомбылық немесе зорлық-зомбылық қаупі салдарынан қиын жағдайға тап болған адамдарға арналған дағдарыс орталығы-баспанасы» КММ
63.
«Астана қаласының Кәсіпкерлер палатасы» ҚБ
64.
«Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті» РММ
65.
«Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі Мұнай-газ кешеніндегі экологиялық реттеу, бақылау және мемлекеттік инспекция комитетінің
Астана қаласы бойынша Экология департаменті» РММ
Жалақының ең төмен бір мөлшерінен кем емес
66.
«Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі Еңбек, әлеуметтік қорғау және көші-қон комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті» РММ
67.
«Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі «Астана қаласының қорғаныс істері жөніндегі департаменті» РММ
Қоғамдық науқандарды ұйымдастыруға және өткiзуге, халықпен жұмыс істеуге көмек көрсету.
Әртүрлi құжаттарды техникалық өңдеу.
5 күндік жұмыс аптасына 8 сағаттан артық емес жұмыс күні
Жергілікті бюджет
68.
«Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Статистика комитеті Астана қаласының Статистика департаменті» РММ
69.
«Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Медициналық қызметке ақы төлеу комитетінің Астана қаласы бойынша департаменті» РММ
70.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі «Ұлттық тестілеу орталығы» РМҚК
Жалақының ең төмен бір мөлшерінен кем емес
71.
«Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Мұнай-газ кешеніндегі экологиялық реттеу, бақылау және мемлекеттік инспекция комитеті» РММ
72.
«Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті» РММ
73.
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Астана қаласының Әділет департаменті» РММ
Қоғамдық науқандарды ұйымдастыруға және өткiзуге, халықпен жұмыс істеуге көмек көрсету.
Әртүрлi құжаттарды техникалық өңдеу.
5 күндік жұмыс аптасына 8 сағаттан артық емес жұмыс күні
Жергілікті бюджет
74.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті» ШЖҚ РМК
75.
«Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Мемлекеттік материалдық резертер комитеті» РММ
76.
«Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы Медициналық орталығының ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы РМК
Жалақының ең төмен бір мөлшерінен кем емес
77.
«Имидж.kz» жастар ҚБ
Қоғамдық науқандарды, мүгедек-балаларға қайырымдылық іс-шараларды және басқалардыұйымдастыруға және өткiзуге көмек көрсету, қоғамдық пiкiр сұрастыру, әртүрлi құжаттарды техникалық өңдеу.
78.
«SOS  Астана балалар ауылы» мемлекеттік емес білім беру мекемесі
79.
«Ардагер» ҚБ
80.
«Ассоциация Қазақстан әйелдері» ҚБ
81.
«Жас Нұр» саңыраулар ассоциациясы» ҚБ
82.
«Шамшырақ» соқырлардың ерікті қоғамы» ҚБ
Қоғамдық науқандарды, мүгедек-балаларға қайырымдылық іс-шараларды және басқалардыұйымдастыруға және өткiзуге көмек көрсету, қоғамдық пiкiр сұрастыру, әртүрлi құжаттарды техникалық өңдеу.
5 күндік жұмыс аптасына 8 сағаттан артық емес жұмыс күні
Жергілікті бюджет
83.
«Жас жүрек» ҚБ
84.
«Дос» тәуелсіз өмір» орталығы мүгедектерінің ҚБ
85.
«Тұтынушылар лигасы» ҚБ
86.
«Нұр Отан» партиясы жанындағы «Жас Отан» жастар қанаты» ҚБ
87.
«Мүгедек жастар қоғамы» ҚБ
Жалақының ең төмен бір мөлшерінен кем емес
88.
«Астана қаласының мүгедек балалар қоғамы» ҚБ
89.
«Қарсы» Қоғамдық жастар қозғалысы»  ҚБ
90.
«Астана қаласының әйелдер лигасы» ҚБ
91.
«Океан Арт» арт-терапия шығармашылық орталығы» ҚБ
92.
«Астана қаласы-балалары бар  мүгедек-аналар қоғамы» ҚБ
93.
«Астана қаласындағы Ауғанстан соғысы мүгедектері мен ардагерлері одағы» ҚБ
94.
«Қолдау-бастамаларды қолдау жөніндегі орталық» ҚБ
Қоғамдық науқандарды ұйымдастыруға және өткiзуге, халықпен жұмыс істеуге көмек көрсету.
Әртүрлi құжаттарды техникалық өңдеу.
5 күндік жұмыс аптасына 8 сағаттан артық емес жұмыс күні
Жергілікті бюджет
95.
«Тәуелсіздік Территориясы» ҚБ
96.
«Астананың жаңа толқыны» ҚБ
97.
«Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті түлектерінің ассоциациясы» ҚБ
98.
«АСТ Астана социальных технологий» ҚБ
Жалақының ең төмен бір мөлшерінен кем емес
99.
«НұрӘлемҚазақстан» ҚҚҚ

118.
ОФ «Елбасы-Курстастары»
119.
ОФ «Семей-ЯП»
120.
Корпоративный фонд «Ерекше Тандау Астана» ОО «Общество неунывающих инвалидов»
Не ниже одной минимальной заработной платы
121.
ОФ «Best for Kids»
122.
ЧФ «Центр юридических услуг – Астана»
123.
ЧФ «Қорғау-Астана»
124.
ЧФ «Фонд организации содействия предпринимателям с инвалидностью «Болашак»
Не ниже одной минимальной заработной платы
125.
МОО «Деловой Совет молодежи Астаны»
Примечание: расшифровка аббревиатур:
ГУ – Государственное учреждение
ГКП на ПХВ – Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения
ГККП – Государственное коммунальное казенное предприятие
КГУ – Коммунальное государственное учреждение
ОО – Общественное объединение
ОБФ – Общественный благотворительный фонд
ОФ – Общественный фонд
ОЮЛ – Объединение юридических лиц
РГП на ПХВ – Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения
РОО – Республиканское общественное объединение
РГУ – Республиканское государственное учреждение
РГКП – Республиканское государственное казенное предприятие
ЧФ – Частный фонд
МОО – Молодежное общественное объединение

118.
«ЕЛБАСЫ-КУРСТАСТАРЫ» ҚҚ
119.
«СЕМЕЙ-ЯП» ҚҚ
120.
«Общество неунывающих инвалидов» ҚБ «Ерекше Тандау Астана» КҚ
Қоғамдық науқандарды ұйымдастыруға және өткiзуге, халықпен жұмыс істеуге көмек көрсету.
Әртүрлi құжаттарды техникалық өңдеу.
5 күндік жұмыс аптасына 8 сағаттан артық емес жұмыс күні
Жергілікті бюджет
121.
«Best for Kids» ҚҚ
Жалақының ең төмен бір мөлшерінен кем емес
122.
«Центр юридических услуг-Астана» ЖҚ
123.
«Корғау-Астана» ЖҚ
124.
«Болашақ» мүгедектігі бар кәсіпкерлерге жәрдемдесуді ұйымдастыру қоры» ЖҚ
125.
«Астана қаласы жастарының іскер кеңесі» ЖҚБ
Ескерту:аббревиатуралардың толық жазылуы:
ММ – мемлекеттік мекеме
ШЖҚ МКК – шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
МКҚК – мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
КММ – коммуналдық мемлекеттік мекеме
ҚБ – қоғамдық бірлестік
ҚҚҚ – қоғамдық қайырымдылық қор
ҚҚ – қоғамдық қор
ЗТБ – заңды тұлғалар бірлестігі
ШЖҚ РКК – шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық коммуналдық мекеме
РҚБ – республикалық қоғамдық бірлестігі
РММ – республикалық мемлекеттік мекеме
РМҚК – республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын
ЖҚ – жеке қор
ЖҚБ – жастар қоғамдық бірлестік