О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 5С-32-2 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 17 февраля 2015 года № 5С-34-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 февраля 2015 года № 4649
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата «Об областном бюджете на 2015 - 2017 годы» от 12 декабря 2014 года № 5С-32-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4517, опубликовано 8 января 2015 года в газете «Арқа ажары», 8 января 2015 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1) доходы – 143 578 749,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 137 715,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 013 354,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 127 426 180,4 тысяч тенге;
2) затраты – 143 953 825,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 707 603,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 388 185,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 680 582,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 222 700,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 223 000,0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 300,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 305 379,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 305 379,0 тысяч тенге.»;
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата                                  Г.Баймышев
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                       Н.Дьячек
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Акмолинской области                   С.Кулагин
Руководитель государственного
учреждения «Управление экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области»                       Б.Малгаждаров
Приложение 1
к решению Акмолинского
областного маслихата

Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 5С-32-2 "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 17 ақпандағы № 5С-34-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 ақпанда № 4649 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының «2015 - 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 5С-32-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4517 тіркелген, 2015 жылдың 8 қаңтарында «Арқа ажары» газетінде, 2015 жылдың 8 қаңтарында «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) кірістер – 143 578 749,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 137 715,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 013 354,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1 500,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 127 426 180,4 мың теңге;
2) шығындар – 143 953 825,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 1 707 603,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 388 185,0 мың.теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 680 582,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 222 700,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 223 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 300,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -2 305 379,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2 305 379,0 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы                                   Ғ.Баймышев
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Н.Дьячек
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысының әкімі                     С.Кулагин
«Ақмола облысының
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Б.Малғаждаров
Ақмола облыстық мәслихатының

2 049 693,0
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
960 858,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
558 529,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
788 654,8
271
Управление строительства области
3 435 662,3
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
3 093 993,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
341 669,3
285
Управление физической культуры и спорта области
1 108 964,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
861 863,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
247 101,0
5
Здравоохранение
28 542 331,2
253
Управление здравоохранения области
24 333 315,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
108 712,5
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
120 670,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
536 336,0
006
Услуги по охране материнства и детства
88 456,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
105 949,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
260 733,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 617 551,5
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
474 410,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
14 530,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
701 821,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение

2 049 693,0
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
960 858,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
558 529,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
788 654,8
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 435 662,3
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 093 993,0
037
Бiлiм объектiлерiн салу және қайта жаңғырту
341 669,3
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 108 964,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
861 863,0
007
Мамандандырылған бiлiм ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
247 101,0
5
Денсаулық сақтау
28 542 331,2
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
24 333 315,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
108 712,5
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
120 670,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
536 336,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
88 456,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
105 949,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
260 733,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 617 551,5
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
474 410,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
14 530,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
701 821,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету

6 552,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 295,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
21 014,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
279 327,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
422 912,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
174 678,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
41 601,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
549 947,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
832 257,0
029
Областные базы спецмедснабжения
73 618,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
12 222,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 073 450,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
7 662,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
197 683,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
12 890 662,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
430 070,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 289 196,0
271
Управление строительства области
4 209 016,2
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 140 550,2
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
68 466,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 181 070,2
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 790 248,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
86 018,8
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
529 602,0

6 552,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 295,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
21 014,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
279 327,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
422 912,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
174 678,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
41 601,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
549 947,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
832 257,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
73 618,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
12 222,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 073 450,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
7 662,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
197 683,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
12 890 662,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
430 070,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 289 196,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 209 016,2
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және қайта жаңғырту
4 140 550,2
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
68 466,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 181 070,2
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 790 248,5
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
86 018,8
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
529 602,0

003
Социальная поддержка инвалидов
243 286,3
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
679 929,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
318 829,4
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
10 465,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
68 870,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 948,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
62 992,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
7 408,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
223 807,0
051
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
432 180,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
3 150,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
50 903,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
67 860,0
261
Управление образования области
1 277 569,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 240 250,7
037
Социальная реабилитация
37 318,3
263
Управление внутренней политики области
34 243,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
34 243,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
12 196,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
12 196,0
270
Управление по инспекции труда области
66 706,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
60 994,8
003
Капитальные расходы государственного органа

003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
243 286,3
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
679 929,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
318 829,4
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 465,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
68 870,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 948,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
62 992,0
046
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
7 408,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
223 807,0
051
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
432 180,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
3 150,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
50 903,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
67 860,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 277 569,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 240 250,7
037
Әлеуметтік сауықтандыру
37 318,3
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
34 243,0
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
34 243,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
12 196,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 196,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
66 706,8
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 994,8
003
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары

5 712,0
271
Управление строительства области
106,9
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
106,9
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
12 140 021,1
271
Управление строительства области
7 455 189,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 574 683,0
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 223 383,0
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 384 923,0
098
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение жилья коммунального жилищного фонда
272 200,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 684 832,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
52 888,8
005
Капитальные расходы государственного органа
3 804,0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 740 105,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
450 000,0
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125,0
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
106 204,0
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
3 860,0
076
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию систем водоснабжения, водоотведения и теплоснабжения Щучинско-Боровской курортной зоны
270 000,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 800 610,3
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
244 235,0
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

5 712,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
106,9
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
106,9
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12 140 021,1
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 455 189,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
1 574 683,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 223 383,0
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 384 923,0
098
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
272 200,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 684 832,1
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 888,8
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 804,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 740 105,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттер
450 000,0
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125,0
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
106 204,0
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 860,0
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Щучье-Бурабай курорттық аймағын сумен жабдықтау, су бұру және жылумен жабдықтау желілерін салуға және реконструкциялауға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
270 000,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 800 610,3
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
244 235,0
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

309,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
242 164,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
266 225,0
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
2 304 784,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 304 784,0
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
2 304 784,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
18 688 147,7
251
Управление земельных отношений области
368 507,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
43 732,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
324 775,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 248 728,6
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
75 285,6
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
713 535,0
006
Охрана животного мира
26 891,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
298 517,0
009
Создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги «Астана-Щучинск» на участках «Шортанды-Щучинск»
115 108,0
013
Капитальные расходы государственного органа
1 056,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
18 336,0
255
Управление сельского хозяйства области
15 323 391,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
115 774,0
002
Поддержка семеноводства
574 308,0
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 599 879,0
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
2 329 142,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
4 498,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
36 223,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
5 191 085,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
144 068,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителями стоимости гербицидов биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений

309,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
242 164,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
266 225,0
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
2 304 784,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 304 784,0
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйені дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 304 784,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
18 688 147,7
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
368 507,0
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 732,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
324 775,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 248 728,6
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 285,6
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
713 535,0
006
Жануарлар дүниесін қорғау
26 891,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
298 517,0
009
«Шортанды - Щучинск» учаскесінде «Астана – Щучинск» автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызу
115 108,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 056,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
18 336,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
15 323 391,0
001
Жергiлiктi деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
115 774,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
574 308,0
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 599 879,0
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
2 329 142,0
018
Пестицидтердi (улы химикаттарды) залалсыздандыру
4 498,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
36 223,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
5 191 085,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
144 068,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өндеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату

137,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
497 095,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 000 000,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 039 827,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
22 322,0
271
Управление строительства области
613 750,0
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
613 750,0
13
Прочие
10 445 758,2
253
Управление здравоохранения области
56 815,0
049
Текущее обустройство моногородов
56 815,0
257
Управление финансов области
7 342 351,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
315 000,0
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
6 751 830,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
272 295,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
390 000,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
390 000,0
261
Управление образования области
77 025,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
77 025,0
262
Управление культуры области
30 500,0
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
30 500,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 618 474,0
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
15 000,0
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
1 478 285,0
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
47 000,0
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в моногородах

137,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
497 095,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
1 000 000,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 039 827,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
22 322,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
613 750,0
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
613 750,0
13
Басқалар
10 445 758,2
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
56 815,0
049
Моноқалаларды ағымдағы жайластыру
56 815,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
7 342 351,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
315 000,0
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 751 830,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
272 295,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
390 000,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
390 000,0
261
Облыстың білім басқармасы
77 025,0
066
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
77 025,0
262
Облыстың мәдениет басқармасы
30 500,0
019
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
30 500,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 618 474,0
004
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
15 000,0
014
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
1 478 285,0
015
«Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
47 000,0
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

197 793,0
Управление архитектуры и градостроительства области
15 000,0
На разработку градостроительной документации
15 000,0
Управление земельных отношений области
324 775,0
На возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
324 775,0
Управление ветеринарии области
748 127,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
679 096,0
Проведение санитарного убоя мелкого рогатого скота больных бруцеллезом
9 371,0
Возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных направляемых на санитарный убой
59 660,0
Управление финансов области
414 627,3
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов
414 627,3
Целевые трансферты на развитие
4 191 085,0
в том числе:
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
22 322,0
На развитие транспортной инфраструктуры
22 322,0
Управление строительства области
3 797 228,0
На строительство и реконструкцию объектов образования
1 537 007,0
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
375 574,0
На развитие объектов спорта
220 436,0
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
228 821,0
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
212 390,0
На строительство административных зданий в Целиноградском районе
446 500,0
На развитие инфраструктуры досуга, отдыха и социальной сферы города Кокшетау
776 500,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
371 535,0
На развитие коммунального хозяйства
44 235,0
На развитие теплоэнергетической системы
107 300,0
На развитие объектов в рамках Щучинско-Боровской курортной зоны
20 000,0
На увеличение уставного капитала юридических лиц
200 000,0

197 793,0
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
15 000,0
Қала құрылысы құжаттамасын әзірлеуге
15 000,0
Облыстың жер қатынастары басқармасы
324 775,0
Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге
324 775,0
Облыстың ветеринария басқармасы
748 127,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
679 096,0
Бруцеллезбен ауыратын ұсақ малдарды санитарлық союды жүргізуге
9 371,0
Санитарлық союға бағытталатын ауыл шаруашылығы малдарының құнын (50%-ға дейін) өтеуге
59 660,0
Облыстың қаржы басқармасы
414 627,3
Төмен тұрған бюджеттердің жоғалтуларына өтемақыға
414 627,3
Нысаналы даму трансферттерi
4 191 085,0
оның iшiнде:
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
22 322,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
22 322,0
Облыстың құрылыс басқармасы
3 797 228,0
Бiлiм беру объектiлерiнiң құрылысына және қайта жаңғыртуға
1 537 007,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
375 574,0
Спорт объектiлерiн дамытуға
220 436,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) құрылысына, реконструкциялауға
228 821,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
212 390,0
Целиноград ауданында әкімшілік ғимараттардың құрылысына
446 500,0
Көкшетау қаласының инфрақұрылымын, демалыс орындарын және әлеуметтік саланы дамытуға
776 500,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
371 535,0
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
44 235,0
Жылу энергетикалық жүйені дамытуға
107 300,0
Щучье-Бурабай курорттық аймағы аясындағы объектілерді дамытуға
20 000,0
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға
200 000,0