Об утверждении перечня участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на тендер
Постановление акимата Акмолинской области от 27 февраля 2015 года № А-3/89. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 апреля 2015 года № 4724. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 13 декабря 2016 года № А-13/583
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 13.12.2016 № А-13/583 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6) статьи 27 Закона Республики Казахстан от 24 июня 2010 года "О недрах и недропользовании" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на тендер.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении перечня участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на конкурс" от 19 ноября 2014 года № А-10/546 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4491, опубликовано 16 декабря 2014 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда").
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области
К.Отаров
Утвержден постановлением
акимата Акмолинской области

Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, тендерге шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № А-3/89 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 сәуірде № 4724 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № А-13/583 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 13.12.2016 № А-13/583 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 24 маусымдағы Заңының 27-бабындағы 6) тармағына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, тендерге шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің қоса берілген тізбесі бекітілсін.
2. "Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар конкурсқа шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № А-10/546 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4491 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2014 жылғы 16 желтоқсанда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы Қ.Отаров
Ақмола облысы әкімдігінің

от 27 февраля 2015 года № А-3/89
Перечень участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на тендер
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлением акимата Акмолинской области от 01.06.2015 № А-6/246 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Наименование участка недр
Вид общераспространенного полезного ископаемого
Местонахождение (район, город)
Вид операций по недропользованию
1
2
3
4
5
1
Ново-Владимирское
глина и глинистые породы
Аршалынский район
добыча
2
Восточный - 2 Волгодоновского месторождения
песок (строительный)
Аршалынский район
добыча
3
Аршалы-1
камень бутовый
Аршалынский район
разведка
4
Есильский
изверженные породы
Аршалынский район
разведка
5
Исключен постановлением акимата Акмолинской области от 01.06.2015 № А-6/246 (вводится в действие со дня официального опубликования).
6
Жарколь
изверженные породы
Аршалынский район
разведка
7
Красная сопка-1
гравийно-песчаная смесь
Атбасарский район
добыча
8
Алакольское
изверженные породы (гранит)
Бурабайский район
добыча
9
Карамолинское
изверженные породы
Бурабайский район
добыча
10
Урумкай
изверженные породы
Бурабайский район
разведка
11
Елизаветинское
глина и глинистые породы
Ерейментауский район
добыча
12
Исключен постановлением акимата Акмолинской области от 01.06.2015 № А-6/246 (вводится в действие со дня официального опубликования).
13
Есильское
гравийно-песчаная смесь
Есильский район
добыча
Наименование участка недр
Вид общераспространенного полезного ископаемого
Местонахождение (район, город)
Вид операций по недропользованию
14
Бузулукское (участок Северный, Блок В-1)
гравийно-песчаная смесь
Есильский район
добыча
15
Аккуль
осадочные породы
Зерендинский район
разведка
16
Симферопольское
глина и глинистые породы
Зерендинский район
добыча
17
Куркуйтук
песок
Коргалжынский район
добыча
18
Жар-Ас
песок (кварцевый)
Коргалжынский район
добыча
19
Арыктинское
песок (строительный)
Коргалжынский район
добыча
20
Каражал
изверженные породы
Целиноградский район
разведка
21
Тлектас
галька, гравий
Целиноградский район
разведка
22
Туйетас
песок (строительный)
Целиноградский район
разведка
23
Алькар-1
гравийно-песчаная смесь
Целиноградский район
разведка
24
Алькар-2
гравийно-песчаная смесь
Целиноградский район
разведка
25
Бозайгыр
глина и глинистые породы
Шортандинский район
разведка

2015 жылғы 27 ақпандағы № А-3/89
қаулысымен бекітілген
Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, тендерге шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы әкімдігінің 01.06.2015 № А-6/246 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Жер қойнауы учаскесінің атауы
Кең таралған пайдалы қазбалардың түрі
Орналасқан жері (аудан, қала)
Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияның түрі
1
2
3
4
5
1
Ново-Владимирское
саз және сазды жыныстар
Аршалы ауданы
өндіру
2
Волгодоновский кен орынның Восточный-2
құм (құрылыс)
Аршалы ауданы
өндіру
3
Аршалы-1
шой тас
Аршалы ауданы
барлау
4
Есіл
атқылаудан кейінгі жыныстар
Аршалы ауданы
барлау
5
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 01.06.2015 № А-6/246 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
6
Жаркөл
атқылаудан кейінгі жыныстар
Аршалы ауданы
барлау
7
Красная сопка-1
қиыршық тас-құм қоспасы
Атбасар ауданы
өндіру
8
Алакөл
атқылаудан кейінгі жыныстар (гранит)
Бурабай ауданы
өндіру
9
Қарамол
атқылаудан кейінгі жыныстар
Бурабай ауданы
өндіру
10
Ұрымқай
атқылаудан кейінгі жыныстар
Бурабай ауданы
барлау
11
Елизаветинское
саз және сазды жыныстар
Ерейментау ауданы
өндіру
12
Алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 01.06.2015 № А-6/246 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
13
Есіл
қиыршық тас-құм қоспасы
Есіл ауданы
өндіру
14
Бұзылық (Солтүстік учаске, В-1 блок)
қиыршық тас-құм қоспасы
Есіл ауданы
өндіру
15
Ақкөл
шөгінді жыныстар
Зеренді ауданы
барлау
Жер қойнауы учаскесінің атауы
Кең таралған пайдалы қазбалардың түрі
Орналасқан жері (аудан, қала
Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияның түрі
1
2
3
4
5
16
Симферополь
саз және сазды жыныстар
Зеренді ауданы
өндіру
17
Қыркүйтік
құм
Қорғалжын ауданы
өндіру
18
Жар-Ас
құм (кварцты)
Қорғалжын ауданы
өндіру
19
Арықты
құм (құрылыс)
Қорғалжын ауданы
өндіру
20
Қаражал
атқылаудан кейінгі жыныстар
Целиноград ауданы
барлау
21
Тілектас
ұсақ жұмыр тас, қиыршық тас
Целиноград ауданы
барлау
22
Түйетас
құм (құрылыс)
Целиноград ауданы
барлау
23
Алькар-1
қиыршық тас-құм қоспасы
Целиноград ауданы
барлау
24
Алькар-2
қиыршық тас-құм қоспасы
Целиноград ауданы
барлау
25
Бозайғыр
саз және сазды жыныстар
Шортанды ауданы
барлау