О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 5С-32-2 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 22 мая 2015 года № 5С-37-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 мая 2015 года № 4810
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2015 года № 139 «Об увеличении годовых плановых назначений соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств 2014 года и использовании (доиспользовании) в 2015 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2014 году, внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2014 года № 1300 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2015-2017 годы», Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата «Об областном бюджете на 2015-2017 годы» от 12 декабря 2014 года № 5С-32-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4517, опубликовано 8 января 2015 года в газете «Арқа ажары», 8 января 2015 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1) доходы – 127 575 029,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 137 715,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 028 382,4 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 111 407 431,8 тысяча тенге;
2) затраты – 128 124 659,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 011 133,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 691 715,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 680 582,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 222 700,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 223 000,0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 300,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 783 463,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 4 783 463,7 тысячи тенге.»;
приложения 145 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.

Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 5С-32-2 "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 22 мамырдағы № 5С-37-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 мамырда № 4810 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, «2014 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындауларын ұлғайту және 2014 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын 2015 жылы пайдалану (толық пайдалану), «2015–2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 1300 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 13 наурыздағы № 139 қаулысы негізінде, Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының «2015 - 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 5С-32-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4517 тіркелген, 2015 жылдың 8 қаңтарында «Арқа ажары» газетінде, 2015 жылдың 8 қаңтарында «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) кірістер – 127 575 029,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 137 715,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 028 382,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1 500,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 111 407 431,8 мың теңге;
2) шығындар – 128 124 659,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 4 011 133,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 691 715,0 мың.теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 680 582,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 222 700,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 223 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 300,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -4 783 463,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 4 783 463,7 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 145 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

5 588 510,9
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
3 942 147,0
029
Методическая работа
75 978,1
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования
147 003,0
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
803 455,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
408 529,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
869 775,1
271
Управление строительства области
3 261 686,3
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
2 920 017,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
341 669,3
285
Управление физической культуры и спорта области
1 004 791,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
779 783,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
225 008,0
5
Здравоохранение
27 141 078,7
253
Управление здравоохранения области
23 057 908,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
105 109,5
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
120 670,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
522 332,0
006
Услуги по охране материнства и детства
82 507,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
105 949,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
246 732,2
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 497 577,5
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села

5 588 510,9
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 942 147,0
029
Әдістемелік жұмыс
75 978,1
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
147 003,0
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
803 455,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
408 529,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
869 775,1
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 261 686,3
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 920 017,0
037
Бiлiм объектiлерiн салу және қайта жаңғырту
341 669,3
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 004 791,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
779 783,0
007
Мамандандырылған бiлiм ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
225 008,0
5
Денсаулық сақтау
27 141 078,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
23 057 908,8
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
105 109,5
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
120 670,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
522 332,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
82 507,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
105 949,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
246 732,2
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 497 577,5
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация

474 410,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
14 530,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
701 821,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
6 552,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
453,8
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
21 014,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
279 327,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
422 912,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
174 678,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
41 601,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
549 947,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
832 257,0
029
Областные базы спецмедснабжения
69 017,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
12 222,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
685 405,8
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
7 662,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
127 123,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
12 258 442,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
430 070,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 267 587,0
271
Управление строительства области
4 083 169,9
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 011 295,2
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
71 874,7
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 078 914,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области

474 410,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
14 530,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
701 821,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
6 552,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
453,8
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
21 014,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
279 327,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
422 912,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
174 678,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
41 601,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
549 947,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
832 257,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
69 017,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
12 222,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
685 405,8
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
7 662,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
127 123,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
12 258 442,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
430 070,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 267 587,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 083 169,9
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және қайта жаңғырту
4 011 295,2
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
71 874,7
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 078 914,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы

2 774 876,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
81 340,8
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
501 829,0
003
Социальная поддержка инвалидов
243 286,3
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
657 848,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
295 693,5
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
8 895,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
68 870,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 948,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
62 992,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
7 408,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
223 807,0
051
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
420 176,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
3 150,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
50 903,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
143 729,9
261
Управление образования области
1 191 088,8
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 153 382,5
037
Социальная реабилитация
37 706,3
263
Управление внутренней политики области
34 243,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
34 243,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
12 196,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

2 774 876,5
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 340,8
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
501 829,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
243 286,3
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
657 848,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
295 693,5
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 895,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
68 870,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 948,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
62 992,0
046
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
7 408,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
223 807,0
051
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
420 176,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
3 150,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
50 903,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
143 729,9
261
Облыстың білім басқармасы
1 191 088,8
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 153 382,5
037
Әлеуметтік сауықтандыру
37 706,3
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
34 243,0
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
34 243,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
12 196,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

12 196,0
270
Управление по инспекции труда области
66 402,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
60 690,8
003
Капитальные расходы государственного органа
5 712,0
271
Управление строительства области
106,9
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
106,9
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 893 838,5
261
Управление образования области
7 531,7
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7 531,7
262
Управление культуры области
2 296,5
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 296,5
271
Управление строительства области
4 191 262,8
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
477 434,0
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
50 000,0
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 713 278,8
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 858 350,0
098
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение жилья коммунального жилищного фонда
92 200,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 692 747,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
54 559,3
005
Капитальные расходы государственного органа
4 034,3
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 240 105,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
540 319,0
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125,0
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
136 575,0
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)

12 196,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
66 402,8
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 690,8
003
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
5 712,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
106,9
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
106,9
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 893 838,5
261
Облыстың білім басқармасы
7 531,7
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
7 531,7
262
Облыстың мәдениет басқармасы
2 296,5
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 296,5
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 191 262,8
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
477 434,0
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
50 000,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 713 278,8
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 858 350,0
098
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
92 200,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 692 747,5
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 559,3
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 034,3
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 240 105,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттер
540 319,0
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125,0
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
136 575,0
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

5 191 085,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
144 068,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителями стоимости гербицидов биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
2 886 357,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
82 200,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
119,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 438 826,0
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
12 727,0
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
128 670,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
635 737,0
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
143 778,0
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
10 930,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 210 021,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
956 210,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
956 210,0
719
Управление ветеринарии области
888 110,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
49 633,4
003
Капитальные расходы государственного органа
8 687,7
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 291,0
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
78 371,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
748 127,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
38 587,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
38 587,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность

5 191 085,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
144 068,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өндеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
2 886 357,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
82 200,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
119,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 438 826,0
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
12 727,0
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
128 670,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
635 737,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
143 778,0
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 930,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 210 021,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
956 210,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
956 210,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
888 110,1
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 633,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 687,7
028
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша көрсетілетін қызметтер
3 291,0
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
78 371,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
748 127,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
38 587,0
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 587,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі

704 901,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
68 870,0
Размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
7 408,0
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
223 807,0
На введение стандартов специальных социальных услуг
8 895,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
62 992,0
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
50 903,0
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
282 026,0
Управление образования области
5 053 828,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования, в том числе
3 241 637,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
635 244,0
На увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования
101 138,0
На увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального образования
127 219,0
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
801 587,0
На апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования
147 003,0
Управление здравоохранения области
15 281 604,0
На обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе:
14 541 274,0
на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, финансируемых за счет местного бюджета
12 374 837,0
на закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
2 166 437,0
На обеспечение иммунопрофилактики населения
735 230,0
На увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов
5 100,0
Управление внутренней политики области
27 395,0
На обеспечение сопровождения сурдопереводом транслирование новостных телепередач
27 395,0
Управление строительства области
563 770,0
На организацию и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
563 770,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
394 208,0
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
389 347,0
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)

704 901,0
үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
68 870,0
"Инватакси» қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
7 408,0
Өрлеу жобасы бойынша шартты қаржылай көмекті енгізуге
223 807,0
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
8 895,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге
62 992,0
Кохлеарлық импланттаудан кейін осы инмпланттардың сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсетуге
50 903,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
282 026,0
Облыстың бiлiм басқармасы
5 053 828,0
Мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға, соның ішінде:
3 241 637,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
635 244,0
Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға
101 138,0
Техникалық және кәсіптік білім ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға
127 219,0
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыларын көтеруге
801 587,0
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
147 003,0
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
15 281 604,0
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге, оның ішінде:
14 541 274,0
жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге
12 374 837,0
дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
2 166 437,0
Халықтың иммундық профилактикасын қамтамасыз етуге
735 230,0
Жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға
5 100,0
Облыстың ішкі саясат басқармасы
27 395,0
Жаңалықтық телехабарларды трансляциялауда сурдоаудармалардың ілеспесін қамтамсыз етуге
27 395,0
Облыстың құрылыс басқармасы
563 770,0
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыруға және жүргізуге
563 770,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
394 208,0
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
389 347,0
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)

3 860,0
На содержание штатной численности местных исполнительных органов, осуществляющих контроль за безопасной эксплуатацией опасных технических устройств объектов жилищно-коммунального хозяйства
1 001,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 175 381,0
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 000 000,0
На реализацию текущих мероприятий в моногородах в рамках Программы развития регионов до 2020 года
163 185,0
Установка дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
3 035,0
Обустройство пешеходных переходов звуковыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
9 161,0
Управление предпринимательства и промышленности области
1 599 848,0
На поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса – 2020»
1 540 285,0
На реализацию текущих мероприятий в моногородах
59 563,0
Управление сельского хозяйства области
2 204 569
На субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
128 670,0
На возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
635 737,0
На субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
143 778,0
На субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства, в том числе:
1 281 000
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 281 000,0
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
15 384,0
Управление ветеринарии области
96 799,0
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
96 799,0
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
35 187,0
На содержание штатной численности уполномоченного органа по контролю за использованием и охраной земель
35 187,0
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
32 747,0
На содержание штатной численности местных исполнительных органов по делам архитектуры, градостроительства, строительства и государственного архитектурно-строительного контроля
32 747,0
Целевые трансферты на развитие
13 069 969,0
в том числе:
Управление строительства области
8 996 647,0
На строительство объектов общественного порядка и безопасности
500 000,0
На строительство и реконструкцию объектов образования, в том числе:

3 860,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерінің қауіпті техникалық құрылғыларының қауіпсіз пайдаланылуын бақылауды жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұстауға
1 001,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 175 381,0
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
1 000 000,0
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде моноқалалардағы ағымдағы іс-шараларды іске асыруға
163 185,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнату
3 035,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын құрылғылармен жарақтау
9 161,0
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 599 848,0
«Бизнестiң жол картасы – 2020» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдауға
1 540 285,0
Моноқалаларды ағымдағы жайластыруға
59 563,0
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
2 204 569
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауыл шаруашылығы өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялауға
128 670,0
Агроөнеркәсіптік кешен субъектісі инвестициялық салынымдар кезінде жұмсаған шығыстардың бір бөлігін өтеуге
635 737,0
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялауға
143 778,0
Қазақстан Республикасы Ұлттық қордан берілетін нысаналы трансферті есебінен мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялауға, соның ішінде:
1 281 000
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
1 281 000,0
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
15 384,0
Облыстың ветеринария басқармасы
96 799,0
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
96 799,0
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
35 187,0
Жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау жөніндегі уәкілетті органның штат санын ұстауға
35 187,0
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
32 747,0
Сәулет, қала құрылысы, құрылыс және мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы істері жөніндегі жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұстауға
32 747,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
13 069 969,0
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
8 996 647,0
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салуға
500 000,0
Білім беру объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға, соның ішінде:

1 425 661,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
150 000,0
На строительство и реконструкцию объектов здравоохранения
3 863 275,0
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
1 456 726,0
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда, в том числе:
241 613,0
на строительства жилья для очередников
168 067,0
на строительство жилья для молодых семей
73 546,0
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры, в том числе:
1 431 650,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
368 477,0
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020»
77 722,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 055 549,0
На развитие коммунального хозяйства
540 319,0
На развитие теплоэнергетической системы
1 030 000,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 240 105,0
На увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
136 575,0
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020», в том числе:
108 550,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
108 550,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 017 773,0
На развитие транспортной инфраструктуры
1 017 773,0
Бюджетные кредиты
4 691 715,0
в том числе:
Управление экономики и бюджетного планирования области
547 032,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
547 032,0
Управление строительства области
874 408,0
На проектирование и (или) строительство жилья, в том числе:
874 408,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
589 906,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 721 323,0
На реконструкцию и строительство систем тепло-водоснабжения и водоотведения, в том числе:
2 721 323
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
921 323,0
Управление предпринимательства и промышленности области
548 952,0
Для кредитования областных бюджетов для микрокредитования предпринимательства в рамках Программы развития регионов до 2020 года
60 000,0
На содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
488 952,0
Приложение 3 к решению
Акмолинского областного маслихата
от 22 мая 2015 года № 5С-37-4
Приложение 5 к решению
Акмолинского областного маслихата
от 12 декабря 2014 года № 5С-32-2
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2015 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего

1 425 661,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
150 000,0
Денсаулық сақтау объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға
3 863 275,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
1 456 726,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға, соның ішінде:
241 613,0
кезекте тұрғандар үшін тұрғын үй салуға
168 067,0
жас отбасылар үшін тұрғын үй салуға
73 546,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға, соның ішінде:
1 431 650,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
368 477,0
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
77 722,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 055 549,0
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
540 319,0
Жылу-энергетика жүйесін дамытуға
1 030 000,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
1 240 105,0
Мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға
136 575,0
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға, соның ішінде:
108 550,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
108 550,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 017 773,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
1 017 773,0
Бюджеттік несиелер
4 691 715,0
оның iшiнде:
Облыстың экономика және бюджеттiк жоспарлау басқармасы
547 032,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
547 032,0
Облыстың құрылыс басқармасы
874 408
Тұрғын үй жобалауға және (немесе) құрылысына, соның ішінде:
874 408,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
589 906,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 721 323,0
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылысына, соның ішінде:
2 721 323
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
921 323,0
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
548 952,0
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке микрокредит беру үшін облыстық бюджеттерді кредиттеу
60 000,0
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін
488 952,0
Ақмола облыстық мәслихатының
2015 жылғы 22 мамырдағы № 5С-37-4
шешіміне 3 қосымша
Ақмола облыстық мәслихатының
2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 5С-32-2
шешіміне 5 қосымша
2015 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы

12 718 399,7
Целевые текущие трансферты
8 858 507,6
в том числе:
Управление образования области
1 027 715,1
На текущее обустройство моногородов
77 025,0
На капитальные расходы объектов образования
534 411,8
На приобретение и устаноку окон в средней школе № 11 города Кокшетау
5 220,3
На обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
114 892,0
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
90 186,0
На внедрение автоматизированной информационной системы контроля и управления различными процессами в школах города Кокшетау
14 815,0
На приобретение электронных учебников для школ
24 250,0
На приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для районных государственных учреждений образования
84 000,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
65 266,0
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
15 649,0
На текущий ремонт Мамайской средней школы Енбекшильдерского района
2 000,0
Управление культуры области
3 000,0
На текущее обустройство моногородов
3 000,0
Управление физической культуры и спорта области
266 225,0
В связи с передачей расходов детских юношеских спортивных школ из областного бюджета на районные (городские) бюджеты
210 255,0
На капитальные расходы объектов спорта
25 970,0
На приобретение и установку искусственного покрытия для футбольного поля Целиноградского района
30 000,0
Управление координации занятости и социальных программ области
141 300,0
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
141 300,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог
2 409 884,9
На ремонт автомобильных дорог
2 134 884,9
На текущее обустройство моногородов
275 000,0
Управление строительства области
92 200,0
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда
92 200,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
3 385 862,3
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
3 188 069,3
На текущий ремонт системы водоснабжения
197 793,0
Управление архитектуры и градостроительства области
44 791,0
На разработку градостроительной документации
44 791,0
Управление земельных отношений области
324 775,0
На возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
324 775,0
Управление ветеринарии области
748 127,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
679 096,0
Возмещение (до 50 %) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом

12 718 399,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер
8 858 507,6
оның iшiнде:
Облыстың бiлiм басқармасы
1 027 715,1
Моноқалаларды ағымдағы жайластыруға
77 025,0
Бiлiм беру объектілерінің күрделі шығындарына
534 411,8
Көкшетау қаласындағы № 11 орта мектебіне терезелерді сатып алуға және орнатуға
5 220,3
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге
114 892,0
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға
90 186,0
Көкшетау қаласының мектептерінде автоматтандырылған ақпараттық жүйені бақылауға және түрлі үрдістерді басқаруды игеруге
14 815,0
Мектептерге арнап электрондық оқулықтар сатып алуға
24 250,0
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
84 000,0
Мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
65 266,0
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыларын көтеруге
15 649,0
Еңбекшілдер ауданының Мамай орта мектебінің ағымдағы жөндеуі
2 000,0
Облыстың мәдениет басқармасы
3 000,0
Моноқалаларды ағымдағы жайластыруға
3 000,0
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
266 225,0
Балалар мен жасөспірімдердің спорттық мектептері шығындарының облыстық бюджеттен аудандық (қалалық) бюджетке ауыстырылуына байланысты
210 255,0
Спорт объектілерінің күрделі шығындарына
25 970,0
Целиноград ауданының футбол алаңы үшін жасанды жабынды сатып алуға және орнатуға
30 000,0
Облыстың жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
141 300,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
141 300,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 409 884,9
Автомобиль жолдарын жөндеуге
2 134 884,9
Моноқалаларды ағымдағы жайластыруға
275 000,0
Облыстың құрылыс басқармасы
92 200,0
Коммуналдық тұрғын-үй қорына тұрғын үйлер сатып алуға
92 200,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 385 862,3
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
3 188 069,3
Сумен жабдықтауды ағымдағы жөндеуге
197 793,0
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
44 791,0
Қала құрылысы құжаттамасын әзірлеуге
44 791,0
Облыстың жер қатынастары басқармасы
324 775,0
Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге
324 775,0
Облыстың ветеринария басқармасы
748 127,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
679 096,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50 %-ға дейін) өтеуге