Об установлении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и норм субсидий (на 1 гектар) на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
Постановление акимата Акмолинской области от 17 июня 2015 года № А-6/281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 июня 2015 года № 4834. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 24 ноября 2017 года № А-12/546
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 24.11.2017 № А-12/546 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
перечень приоритетных сельскохозяйственных культур согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
нормы субсидий (на 1 гектар) на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Акмолинской области "Об установлении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и норм субсидий (на 1 гектар) на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" от 10 апреля 2015 года № А-4/152 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4783, опубликовано 16 мая 2015 года в газетах "Арка ажары" и "Акмолинская правда").

Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесін және басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын арзандатуға арналған субсидиялардың нормаларын (1 гектарға) белгілеу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 маусымдағы № А-6/281 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 маусымда № 4834 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 қарашадағы № А-12/546 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 24.11.2017 № А-12/546 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығымен бекітілген Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларының 5-тармағына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Белгіленсін:
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес басым ауыл шаруашылығы дақылдардың тізбесі;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын арзандатуға арналған субсидиялардың нормалары (1 гектарға).
2. "Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесін және басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы жанар-жағармай материалдары мен көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзуге қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауылшаруашылық дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормаларын (1 гектарға) белгілеу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № А-4/152 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4783 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2015 жылғы 16 мамырда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Отарова К.М.
4. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской
области
С.Кулагин
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А.Мамытбеков
17 06 2015 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 17 июня 2015 года
№ А-6/281
Перечень приоритетных сельскохозяйственных культур
№ п/п
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
1
зерновые (яровая пшеница)
2
зерновые (ячмень)
3
зерновые (овес, гречиха, просо на зерно)
4
зернобобовые (нут, горох, чечевица)
5
масличные культуры в том числе:
яровой рапс
подсолнечник
лен
сафлор
соя
горчица
рыжик
6
картофель на открытом грунте
7
картофель и овощебахчевые культуры с применением систем капельного орошения промышленного образца
8
овощебахчевые культуры на открытом грунте
9
кормовые (однолетние травы, многолетние травы текущего года и многолетние травы, посеянные для целей залужения сенокосных угодий и (или) коренного улучшения сенокосных и (или) пастбищных угодий)
10
кукуруза на силос
11
овощные культуры, возделываемые в условиях защищенного грунта в теплицах промышленного типа
Приложение 2
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 17 июня 2015 года
№ А-6/281
Нормы субсидий (на 1 гектар) на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
№ п/п
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Нормы субсидий (на 1 гектар) тенге
1
зерновые (яровая пшеница)

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Қ.М.Отаровқа жүктелсін.
4. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының
әкімі
С.Кулагин
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы
министрі
А.Мамытбеков
2015 жылғы 17 06
Ақмола облысы әкімдігінің
2015 жылғы 17 маусымдағы
№ А-6/281 қаулысына
1-қосымша
Басым ауыл шаруашылығы дақылдардың тізбесі
Рет №
Басым ауыл шаруашылығы дақылдардың атауы
1
дәнділер (жаздық бидай)
2
дәнділер (арпа)
3
дәнділер (сұлы, қарақұмық, астыққа тары)
4
бұршақ дәнділер (нут, бұршақ, жасымық)
5
майлы дақылдар, соның ішінде:
Жаздық рапс
Күнбағыс
Шашақты зығыр
Сафлор
Қытай бұршақ
қыша
арыш
6
ашық топырақтағы картоп
7
өндірістік үлгідегі тамшылатып суармалау жүйесін қолданумен картоп және баубақша дақылдары
8
ашық топырақтағы баубақша дақылдары
9
азықтықтар (біржылдық шөптер, ағымдағы жылдың көпжылдық шөптері және жайылымдық жерлерді шалғындандыру және (немесе) шабындық жерлерді және (немесе) жайылымдық жерлерді түбегейлі жақсарту мақсаттары үшін себілген көпжылдық шөптер)
10
сүрлемге жүгері
11
өндірістік типтегі жылыжайларда қорғалған топырақ жағдайында өсірілетін, көкөніс дақылдары
Ақмола облысы әкімдігінің
2015 жылғы 17 маусымдағы
№ А-6/281 қаулысына
2-қосымша
Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын арзандатуға арналған субсидиялардың нормалары (1 гектарға)
р/с №
Басым ауыл шаруашылығы дақылдардың атауы
Субсидиялар нормалары (1 гектарға) теңге
1
дәнділер (жаздық бидай)