Об утверждении норм потребления сжиженного нефтяного газа в Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 1 июля 2015 года № А-7/314. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 августа 2015 года № 4931
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 6-2) пункта 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 9 января 2012 года «О газе и газоснабжении», акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые нормы потребления сжиженного нефтяного газа в Акмолинской области.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Нурмулдина Д.Н.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                               С.Кулагин
Утверждены
постановлением акимата
Акмолинской области

Ақмола облысында сұйытылған мұнай газын тұтыну нормаларын бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 шілдедегі № А-7/314 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 тамызда № 4931 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Газ және газбен жабдықтау туралы» 2012 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы, 5-тармағындағы 6-2) тармақшасына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Ақмола облысында сұйытылған мұнай газын тұтыну нормалары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Д.Н.Нұрмолдинға жүктелсін.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің

от 1 июля 2015
года № А-7/314
Нормы потребления сжиженного нефтяного газа в Акмолинской области
Характеристика потребления сжиженного нефтяного газа
Единица измерения
Среднемесячная норма потребления в килограммах
1
При наличии в квартире газовой плиты и централизованного горячего водоснабжения
1 человек в месяц
6,9
2
При наличии в квартире газовой плиты и газового водонагревателя (при отсутствии централизованного горячего водоснабжения)
1 человек в месяц

2015 жылғы 1 шілдедегі
№ А-7/314 қаулысымен
бекітілген
Ақмола облысында сұйытылған мұнай газын тұтыну нормалары
Сұйытылған мұнай газының сипаттамасы
Өлшеу бірлігі
Килограммда бірайлық тұтыну нормасы
1
Пәтерде газ плитасы және орталықтандырылған ыстық сумен жабдықтау болған жағдайда
айына 1 адамға
6,9
2
Пәтерде газ плитасы және газ су қыздырғыш болған жағдайда (орталықтандырылған ыстық сумен жабдықтау болмаған жағдайда)
айына 1 адамға