О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 7 октября 2013 года № А-9/426 "Об установлении зоны санитарной охраны скважины № 2-Б участка "Букпа" месторождения подземных вод "Кусколь"
Постановление акимата Акмолинской области от 2 декабря 2015 года № А-12/552. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 января 2016 года № 5175
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об установлении зоны санитарной охраны скважины № 2-Б участка «Букпа» месторождения подземных вод «Кусколь» от 7 октября 2013 года № А-9/426 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3880, опубликовано 23 ноября 2013 года в газетах «Акмолинская правда» и «Арқа ажары») следующие изменения:
в преамбуле слова «постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 104 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов» заменить словами «приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 16 марта 2015 года № 209 «Об утверждении Санитарных правил «Санитарно-эпидемиологические требования к водоисточникам, местам водозабора для хозяйственно-питьевых целей, хозяйственно-питьевому водоснабжению и местам культурно-бытового водопользования и безопасности водных объектов» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10774)».
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С.Кулагин
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель республиканского
государственного учреждения
«Департамент по защите прав
потребителей Акмолинской области
Комитета по защите прав потребителей
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан»                      К.К.Баймухамбетов
«02» 12 2015 года
Руководитель республиканского
государственного учреждения
«Есильская бассейновая инспекция
по регулированию использования
и охране водных ресурсов
Комитета водных ресурсов
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан»                      Э.А.Мейрамов
«02» 12 2015 года

"Құскөл" жер асты суы кен орны "Бұқпа" учаскесінің № 2-Б ұңғымасының санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 7 қазандағы № А-9/426 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 желтоқсандағы № А-12/522 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 6 қаңтарда № 5175 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Құскөл» жер асты суы кен орны «Бұқпа» учаскесінің № 2-Б ұңғымасының санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 7 қазандағы № А-9/426 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3880 болып тіркелген, «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде 2013 жылғы 23 қарашада жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
кіріспедегі «Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға, суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 104 қаулысына» сөздері «Су көздеріне, шаруашылық-ауыз су мақсаты үшін су жинау орындарына, шаруашылық-ауыз сумен жабдықтауға және суды мәдени-тұрмыстық пайдалану орындарына және су объектілерінің қауіпсіздігіне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар» санитариялық қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 209 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10774 болып тіркелген)» сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     С.Кулагин
«КЕЛІСІЛДІ»
«Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Тұтынушылардың құқықтарын
қорғау комитетінің Ақмола
облысы тұтынушылардың
құқықтарын қорғау департаменті»
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Қ.Қ.Баймұхамбетов
2015 жылғы «02» 12
«Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі
Есіл бассейндік инспекциясы»
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Э.А.Мейрамов
2015 жылғы «02» 12