О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Кокшетау
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 30 марта 2015 года № С-36/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 апреля 2015 года № 4718. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 9 августа 2016 года № С-3/6
Сноска. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 09.08.2016 № С-3/6 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить местом проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Кокшетау площадь "Тәуелсіздік".
2. Признать утратившим силу решение Кокшетауского городского маслихата "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Кокшетау" от 12 февраля 2009 года № С-20/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-99, опубликовано 19 февраля 2009 года в газете "Көкшетау" и 19 февраля 2009 года в газете "Степной маяк").
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 36-ой внеочередной
сессии
Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва
О.Кызбикенов
Секретарь Кокшетауского
городского
маслихата пятого созыва
Б.Бегалин
"СОГЛАСОВАНО"
Аким города Кокшетау Е.Маржикпаев
"30" марта 2015 года

Көкшетау қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 30 наурыздағы № С-36/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 1 сәуірде № 4718 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 9 тамыздағы № С-3/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 09.08.2016 № С-3/6 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10-бабына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Көкшетау қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында Көкшетау қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орны болып "Тәуелсіздік" алаңы анықталсын.
2. Көкшетау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 12 ақпандағы № С-20/5 "Көкшетау қаласында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-99 тіркелген, 2009 жылғы 19 ақпанда "Көкшетау" газетінде және 2009 жылғы 19 ақпанда "Степной Маяк" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментіңде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесінші шақырылған Көкшетау
қалалық мәслихатының 36-шы
кезектен тыс сессиясының төрағасы
О.Қызбикенов
Бесінші шақырылған Көкшетау
қалалық мәслихатының
хатшысы
Б.Бегалин
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының әкімі Е.Маржықпаев
2015 жылғы "30" наурыз