Об определении сроков предоставления заявки на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей и оптимальных сроков сева субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2015 год в городе Кокшетау
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 13 августа 2015 года № А-8/1367. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 сентября 2015 года № 4976
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании приказа исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 «Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте», заключения товарищества с ограниченной ответственностью «Научно-производственный Центр зернового хозяйства имени А.И.Бараева» от 22 мая 2015 года № 302, акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей и оптимальные сроки сева субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2015 год в городе Кокшетау согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
3. Настоящее постановление распространяется на правоотношения, возникшие с 1 мая 2015 года.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Кокшетау                      А.Смаилов
Приложение к постановлению
акимата города Кокшетау
от «13» 08 2015
года № А-8/1367
Сроки предоставления заявки на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей и оптимальные сроки сева субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур на 2015 год в городе Кокшетау
Наименования субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
Оптимальные сроки сева субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
Сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий
1
Яровая пшеница

Көкшетау қаласында 2015 жылға өсімдік шаруашылығының шығымдылығына және өнім сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдарының және қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнына субсидиялар алуға арналған өтінімді ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылық дақылдарын себудің оңтайлы мерзімдерін айқындау туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 13 тамыздағы № А-8/1367 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қыркүйекте № 4976 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 «Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы» бұйрығына, «А.И.Бараев атындағы астық шаруашылығы ғылыми-өндірістік орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № 302 қорытындысының негізінде Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкшетау қаласында 2015 жылға өсімдік шаруашылығының шығымдылығына және өнім сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдарының және қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнына субсидиялар алуға арналған өтінімді ұсыну мерзімдері және субсидияланатын басым ауыл шаруашылық дақылдарын себудің оңтайлы мерзімдері осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы қаулы 2015 жылғы 1 мамырда туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қаласы әкімінің
міндетін атқарушы                          А.Смайылов
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2015 жылғы «13» 08
№ А-8/1367 қаулысына
қосымша
Көкшетау қаласында 2015 жылға өсімдік шаруашылығының шығымдылығына және өнім сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдарының және қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнына субсидиялар алуға арналған өтінімді ұсыну мерзімдері және субсидияланатын басым ауыл шаруашылық дақылдарын себудің оңтайлы мерзімдері
Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының түрлері
Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының оңтайлы себу мерзімдері
Субсидия алушылардың тізіміне қосуға арналған өтінімдерді ұсыну мерзімдері
1
Жаздық бидай

с 10 мая по 4 июня
с 20 мая по 7 июля
2
Яровой ячмень
с 25 мая по 7 июня
с 20 мая по 7 июля
3
Овес
с 25 мая по 7 июня
с 20 мая по 7 июля
4
Гречиха
с 18 мая по 30 мая
с 20 мая по 7 июля
5
Горох
с 15 мая по 31 мая
с 20 мая по 7 июля
6
Нут
с 7 мая по 25 мая
с 20 мая по 7 июля
7
Чечевица
с 20 мая по 31 мая
с 20 мая по 7 июля
8
Лен
с 19 мая по 31 мая
с 20 мая по 7 июля
9
Рапс
с 15 мая по 31 мая
с 20 мая по 7 июля
10
Подсолнечник
с 10 мая по 30 мая
с 20 мая по 7 июля
11
Сафлор
с 7 мая по 25 мая
с 20 мая по 7 июля
12
Суданская трава на семена
с 17 мая по 25 мая
с 20 мая по 7 июля
13
Просо кормовое, суданская трава
с 20 мая по 15 июня
с 20 мая по 7 июля
14
Картофель
с 10 мая по 10 июня
с 20 мая по 7 июля
15
Свекла, морковь, капуста, помидоры, огурцы, тыква, кабачки
с 10 мая по 20 июня
с 20 мая по 7 июля
16
Ранневесенний посев многолетних злаковых и бобовых трав (кострец, житняк, люцерна, эспарцет)
при первой возможности выезда в поле до 30 апреля
с 20 мая по 7 июля

10 мамырдан бастап 4 маусымға дейін
20 мамырдан бастап 7 шілдеге дейін
2
Жаздық арпа
25 мамырдан бастап 7 маусымға дейін
20 мамырдан бастап 7 шілдеге дейін
3
Сұлы
25 мамырдан бастап 7 маусымға дейін
20 мамырдан бастап 7 шілдеге дейін
4
Қарақұмық
18 мамырдан бастап 30 мамырға дейін
20 мамырдан бастап 7 шілдеге дейін
5
Асбұршақ
15 мамырдан бастап 31 мамырға дейін
20 мамырдан бастап 7 шілдеге дейін
6
Нұт
7 мамырдан бастап 25 мамырға дейін
20 мамырдан бастап 7 шілдеге дейін
7
Жасымық
20 мамырдан бастап 31 мамырға дейін
20 мамырдан бастап 7 шілдеге дейін
8
Зығыр
19 мамырдан бастап 31 мамырға дейін
20 мамырдан бастап 7 шілдеге дейін
9
Рапс
15 мамырдан бастап 31 мамырға дейін
20 мамырдан бастап 7 шілдеге дейін
10
Күнбағыс
10 мамырдан бастап 30 мамырға дейін
20 мамырдан бастап 7 шілдеге дейін
11
Мақсары
7 мамырдан бастап 25 мамырға дейін
20 мамырдан бастап 7 шілдеге дейін
12
Судан шөбі тұқымға
17 мамырдан бастап 25 мамырға дейін
20 мамырдан бастап 7 шілдеге дейін
13
Азықтық тарысы, судан шөбі
20 мамырдан бастап 15 маусымға дейін
20 мамырдан бастап 7 шілдеге дейін
14
Картоп
10 мамырдан бастап 10 маусымға дейін
20 мамырдан бастап 7 шілдеге дейін
15
Қызылша, сәбіз, қырыққабат, қызанақ, қияр, асқабақ, кәді
10 мамырдан бастап 20 маусымға дейін
20 мамырдан бастап 7 шілдеге дейін
16
Ерте көктемде себілетін көп дәнді және бұршақ тұқымдас шөптер (мықын, жоңышқа, еркекшөп, эспарцет)
егістікке алғашқы шығу мүмкіндігі болғаннан 30 сәуірге дейін
20 мамырдан бастап 7 шілдеге дейін