Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных cельскохозяйственных культур по городу Степногорску на 2015 год
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 25 декабря 2015 года № а-12/474. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 января 2016 года № 5217
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан», Правилами субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте, утвержденными Приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177, и на основании заключения товарищества с ограниченной ответственностью «Научно-производственный центр зернового хозяйства имени А.И. Бараева» от 04 июня 2015 года № 341, акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по городу Степногорску на 2015 год, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
3. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения возникшие с 01 мая 2015 года.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города
Степногорска                               А.Кумпекеев
Приложение
к постановлению акимата
города Степногорска от
25 декабря 2015 года
№ а-12/474
Сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по городу Степногорску на 2015 год
№ п/п
Вид субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
Сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий
Оптимальные сроки сева
1
Яровая пшеница
с 22 июня по 15 июля
с 12 мая по 06 июня
2
Яровой ячмень
с 22 июня по 15 июля
с 25 мая по 07 июня
3
Овес
с 22 июня по 15 июля
с 25 мая по 07 июня
4
Однолетние травы
с 22 июня по 15 июля

Степногорск қаласы бойынша 2015 жылғы субсидияларды алушылардың тiзiмiне қосуға өтінімдерді ұсыну мерзiмдерiн және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзiмдерiн анықтау туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № а-12/474 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 қаңтарда № 5217 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығымен бекітілген, Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларына сәйкес, және «А.И. Бараев атындағы астық шаруашылығы ғылыми-өндірістік орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2015 жылғы 04 маусымдағы №-341 қорытындысы негізінде, Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Степногорск қаласы бойынша 2015 жылғы субсидияларды алушылардың тiзiмiне қосуға өтінімдерді ұсыну мерзiмдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрінің оңтайлы себу мерзiмдерi қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуының бақылауын өзіме қалдырамын.
3. Осы қаулының күші 2015 жылы 01 мамырынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әдiлет департаментінде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Степногорск қаласының
әкімі                                      Ә.Күмпекеев
Степногорск қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ а-12/474 қаулысына
қосымша
Степногорск қаласы бойынша 2015 жылғы субсидияларды алушылардың тiзiмiне қосуға өтінімдерді ұсыну мерзiмдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша оңтайлы себу мерзiмдерi
№ р/р
Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының түрi
Субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінімдерді ұсыну мерзімдері
Оңтайлы себу мерзiмдерi
1
Жаздық бидай
22 маусымынан бастап 15 шілде аралығында
12 мамырдан бастап 06 маусым аралығында
2
Жаздық арпа
22 маусымынан бастап 15 шілде аралығында
25 мамырдан бастап 07 маусым аралығында
3
Сұлы
22 маусымынан бастап 15 шілде аралығында
25 мамырдан бастап 07 маусым аралығында
4
Біржылдық шөптер
22 маусымынан бастап 15 шілде аралығында

с 10 мая по 05 июля
5
Нут
с 22 июня по 15 июля
с 07 мая по 26 мая
6
Подсолнечник на маслосемена
с 22 июня по 15 июля
с 10 мая по 31 мая
7
Подсолнечник на силос
с 22 июня по 15 июля
с 10 мая по 05 июня
8
Сафлор
с 22 июня по 15 июля
с 05 мая по 18 мая
9
Лен
с 22 июня по 15 июля
с 18 мая по 31 мая
10
Ранневесенний посев многолетних злаковых и бобовых трав
с 22 июня по 15 июля
с 01 мая по 05 мая
11
Посев многолетних злаковых и бобовых трав
с 22 июня по 15 июля
с 05 мая по 25 июня
12
Картофель
с 22 июня по 15 июля
с 10 мая по 10 июня
13
Овощи открытого грунта
с 22 июня по 15 июля
с 05 мая по 10 июня

10 мамырдан бастап 05 шілде аралығында
5
Ноқат
22 маусымынан бастап 15 шілде аралығында
07 мамырдан бастап 26 мамыр аралығында
6
Күнбағыс майтұқымы
22 маусымынан бастап 15 шілде аралығында
10 мамырдан бастап 31 мамыр аралығында
7
Күнбағыс сүрлемі
22 маусымынан бастап 15 шілде аралығында
10 мамырдан бастап 05 маусым аралығында
8
Мақсыр
22 маусымынан бастап 15 шілде аралығында
05 мамырдан бастап 18 мамыр аралығында
9
Зығыр
22 маусымынан бастап 15 шілде аралығында
18 мамырдан бастап 31 мамыр аралығында
10
Бұршақ шөптер мен көпжылдық дәндердің ерте көктемгі егісі
22 маусымынан бастап 15 шілде аралығында
01 мамырдан бастап 05 мамыр аралығында
11
Бұршақ шөптер мен көпжылдық дәндердің егісі
22 маусымынан бастап 15 шілде аралығында
05 мамырдан бастап 25 маусым аралығында
12
Картоп
22 маусымынан бастап 15 шілде аралығында
10 мамырдан бастап 10 маусым аралығында
13
Ашық жердегі көкөністер
22 маусымынан бастап 15 шілде аралығында
05 мамырдан бастап 10 маусым аралығында