О повышении ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в границах Аршалынского района
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 3 августа 2015 года № 44/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 сентября 2015 года № 4971. Утратило силу решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 15 апреля 2016 года № 3/2
Сноска. Утратило силу решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 15.04.2016 № 3/2 (вступает в силу со дня подписания)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в границах Аршалынского района.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
К.Устенбеков
Секретарь
районного маслихата
Ю.Сериков
СОГЛАСОВАНО
Аким Аршалынского района Ж.Нуркенов
03 августа 2015 года

Аршалы ауданының шекараларында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 тамыздағы № 44/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 қыркүйекте № 4971 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 3/2 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 15.04.2016 № 3/2 (қол қойылған күнінен бастап өз күшіне енеді) шешімімен
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 444 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы ауданының шекараларында Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
К.Үстенбеков
Аудандық мәслихатының
хатшысы
Ю.Сериков
КЕЛІСІЛДІ
Аршалы ауданының әкімі Ж.Нұркенов
2015 жылғы 03 тамыз