О внесении изменения в решение Аршалынского районного маслихата от 20 августа 2013 года № 18/2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Аршалынского района"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 11 ноября 2015 года № 46/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 декабря 2015 года № 5108. Утратило силу решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2020 года № 70/5
Сноска. Утратило силу решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2020 № 70/5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Аршалынского района" от 20 августа 2013 года № 18/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3801, опубликовано 27 сентября 2013 года в районной газете "Аршалы айнасы", 27 сентября 2013 года в районной газете "Вперед") следующее изменение:
подпункт 7) пункта 9 раздела 2 изложить в новой редакции:
"7) студентам из малообеспеченных и многодетных семей из сельской местности, обучающихся по очной форме обучения в высших медицинских учебных заведениях на платной основе на оплату за учебу, один раз в год в размере стоимости годового обучения, на основании копии договора с учебным заведением, заверенной нотариально, копии договора между акимом района, студентом и работодателем заверенной нотариально, справки с места учебы и справки, подтверждающей статус многодетной или малообеспеченной семьи.".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Ю.Сериков
Секретарь
районного маслихата
Ю.Сериков
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Аршалынского района Ж.Нуркенов

Аршалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 тамыздағы № 18/2 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Аршалы ауданы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 қарашадағы № 46/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 желтоқсанда № 5108 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 70/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 23.12.2020 № 70/5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 56 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және Аршалы ауданы мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 20 тамыздағы № 18/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3801 тіркелген, 2013 жылдың 27 қыркүйекте аудандық "Аршалы айнасы" газетінде, 2013 жылдың 27 қыркүйекте аудандық "Вперед" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
2 бөлімінің 9 тармағының 7) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"7) ауылдық елді мекендерде тұратын аз қамтамасыз етілген және көп балалы отбасылардың ақы төлеу негізінде жоғары медициналық оқу орындарында күндізгі оқу сатысы бойынша оқитын студенттеріне оқу орнымен жасасқан келісімшарттың, аудан әкімі, студент және жұмыс берушінің арасында жасасқан келісімшарттың нотариалды куәландырған көшірмелерінің, көп баласы немесе аз қамтамысыз етілген отбасының мәртебесін растайтын анықтаманың және оқу орнынан берілген анықтаманың негізінде жылына бір рет жылдың оқу құны мөлшерінде оқуға төлеуге.".
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет депарментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Ю.Сериков
Аудандық мәслихатының
хатшысы
Ю.Сериков
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы ауданының әкімі Ж.Нұркенов

11 ноября 2015 года

2015 жыл 11 қараша