Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждения перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размер оплаты труда участников и источник их финансирования по Аршалынскому району на 2016 год
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 11 декабря 2015 года № А-543. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 января 2016 года № 5182. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 19 апреля 2016 года № А-213
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 19.04.2016 № А-213 (вступает в силу и вводится в действие со дня его подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы по Аршалынскому району на 2016 год согласно приложению.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Аршалынскому району на 2016 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Маусынбаеву М.М.

Аршалы ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № А-543 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 қаңтарда № 5182 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 сәуірдегі № А-213 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 19.04.2016 № А-213 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аршалы ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Аршалы ауданы бойынша 2016 жылға ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.М. Маусынбаеваға жүктелсін.

1. помощь в обработке документов
25 000 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
2. благоустройство и уборка территории
648 000 квадратных метров
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Жибек жолы Аршалынского района"
1. помощь в обработке документов
5000 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
2. благоустройство и уборка территории
96 000 квадратных метров
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Акбулакского сельского округа Аршалынского района"
1. помощь в обработке документов
5000 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
2. благоустройство и уборка территории
72 000 квадратных метров
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Анарского сельского округа Аршалынского района"
1. помощь в обработке документов
5 000 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
2. благоустройство и уборка территории
72 000 квадратных метров
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Арнасай Аршалынского района"
1. помощь в обработке документов
5000 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
2. благоустройство и уборка территории
72 000 квадратных метров
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Берсуатского сельского округа Аршалынского района"
1. помощь в обработке документов
5 000 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
2. благоустройство и уборка территории
48 000 квадратных метров
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Булаксайского сельского округа Аршалынского района"
1. помощь в обработке документов
5 000 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
2. благоустройство и уборка территории
48 000 квадратных метров
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Волгодоновского сельского округа Аршалынского района"
1. помощь в обработке документов
5 000 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет

1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
25 000 дана құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
2. абаптандыру және аумақты жинау
648 000 шаршы метр
2.
"Аршалы ауданы Жібек Жолы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
5000 дана құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
2. абаптандыру және аумақты жинау
96 000 шаршы метр
3.
"Аршалы ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
5000 дана құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
2. абаптандыру және аумақты жинау
72 000 шаршы метр
4.
"Аршалы ауданы Анар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
5 000 дана құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
2. абаптандыру және аумақты жинау
72 000 шаршы метр
5.
"Аршалы ауданы Арнасай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
5000 дана құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
2. абаптандыру және аумақты жинау
72 000 шаршы метр
6.
"Аршалы ауданы Берсуат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
5 000 дана құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
2. абаптандыру және аумақты жинау
48 000 шаршы метр
7.
"Аршалы ауданы Бұлақсай ауылдық әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі"
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
5 000 дана құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
2. абаптандыру және аумақты жинау
48 000 шаршы метр
8.
"Аршалы ауданы Волгодонов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
5 000 дана құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет

2. благоустройство и уборка территории
72 000 квадратных метров
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ижевского сельского округа Аршалынского района"
1. помощь в обработке документов
5 000 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
2. благоустройство и уборка территории
72 000 квадратных метров
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Константиновского сельского округа Аршалынского района"
1. помощь в обработке документов
12 500 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
2. благоустройство и уборка территории
60 000 квадратных метров
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима Михайловского сельского округа Аршалынского района"
1. помощь в обработке документов
5000 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
2. благоустройство и уборка территории
72 000 квадратных метров
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима Сарабинского сельского округа Аршалынского района"
1. благоустройство и уборка территории
96 000 квадратных метров
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
13.
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Турген Аршалынского района"
1. помощь в обработке документов
5 000 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
2. благоустройство и уборка территории
72 000 квадратных метров
14.
Государственное учреждение "Аппарат акима Аршалынского района"
помощь в обработке документов
48 000 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет
15.
Государственное учреждение "Управление юстиции Аршалынского района"
помощь в обработке документов
48 000 документов
Согласно договору, заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере минимальной заработной платы
Местный бюджет

2. абаптандыру және аумақты жинау
72 000 шаршы метр
9.
"Аршалы ауданы Ижев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
5 000 дана құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
2. абаптандыру және аумақты жинау
72 000 шаршы метр
10.
"Аршалы ауданы Константинов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
12 500 дана құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
2. абаптандыру және аумақты жинау
60 000 шаршы метр
11.
"Аршалы ауданы Михайлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
5000 дана құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
2. абаптандыру және аумақты жинау
72 000 шаршы метр
12.
"Аршалы ауданы Сараба ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
абаптандыру және аумақты жинау
96 000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
13.
"Аршалы ауданы Түрген ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. құжаттарды өңдеуге көмектесу
5 000 дана құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
2. абаптандыру және аумақты жинау
72 000 шаршы метр
14.
"Ақмола облысының Аршалы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
48 000 дана құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет
15.
"Аршалы аудандық Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
құжаттарды өңдеуге көмектесу
48 000 дана құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамаларына сәйкес жасалған келісім шарт бойынша
Ең төменгі еңбек ақы мөлшері
Жергілікті бюджет