О повышении ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения Атбасарского района
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 3 июня 2015 года № 5С 32/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 июня 2015 года № 4842. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 27 апреля 2016 года № 6С 2/13
Сноска. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 27.04.2016 № 6С 2/13 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые земли сельскохозяйственного назначения Атбасарского района.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Ахметов А.Б
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Борумбаев Б.А.
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Атбасарского района А.Н.Никишов
3 июня 2015 год
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Атбасарскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
Б.Ж.Усембаев
3 июня 2015 год

Атбасар ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 маусымдағы № 5С 32/12 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 маусымда № 4842 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 сәуірдегі № 6С 2/13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 27.04.2016 № 6С 2/13 (қол қойылған күннен бастап күшіне еңіп және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" кодексінің 444 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Атбасар ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есе жоғарылатылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясынын төрағасы Ахметов А.Б.
Атбасар аудандық мәслихатының хатшысы Борұмбаев Б.А.
"Келісілді"
Атбасар ауданының әкімі А.Н.Никишов
3 маусым 2015 жыл
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Мемлекеттік кірістер
комитеті Мемлекеттік кірістер
департаменттерінің Атбасар
ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы" Республикалық
мемлекеттік мекеме басшысы
Б.Ж.Үсембаев
3 маусым 2015 жыл