О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 5С-39-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16 июля 2015 года № 5С-44-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 июля 2015 года № 4900
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата «О районном бюджете на 2015-2017 годы» от 26 декабря 2014 года № 5С-39-3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4560, опубликовано 16 января 2015 года в районной газете «Маяк») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2015 – 2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2442110,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 452073,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6645,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7695,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1975696,5 тысяч тенге;
2) затраты – 2504542,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15340,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 23784,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8444,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 25600,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 25600,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -103372,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 103372,1 тысяч тенге.»;
приложения 146 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Астраханского
районного маслихата                        Б.Избасаров
Секретарь Астраханского
районного маслихата                        В.Собеский
СОГЛАСОВАНО
Аким Астраханского района                  Т.Ерсеитов
16.07.2015 г.
Приложение 1
к решению Астраханского
районного маслихата

Астрахан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С-39-3 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 шілдедегі № 5С-44-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 шілдеде № 4900 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С-39-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4560 тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджетті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2442110,5 мың теңге соның ішінде:
салықтық түсімдер – 452073,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6645,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7695,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1975696,5 мың теңге;
2) шығындар – 2504542,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15340,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 23784,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8444,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен болатын операциялар бойынша сальдо – 25600,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 25600,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -103372,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 103372,1 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 146 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Б.Ізбасаров
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы                       В.Собеский
КЕЛІСІЛДІ
Астрахан ауданының әкімі                   Т.Ерсейітов
16.07.2015 ж.
Астрахан аудандық мәслихатының

118629,8
022
Капитальные расходы государственного органа
659,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8767,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8483,2
013
Капитальные расходы государственного органа
284,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
23923,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
21827,6
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
699,1
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1377,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
20,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
7057,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6698,3
003
Капитальные расходы государственного органа
359,0
2
Оборона
4568,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4568,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1468,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3000,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
100,0
4
Образование
1736837,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
1719701,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13018,7
003
Общеобразовательное обучение
1185278,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно- методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17960,0
006
Дополнительное образование для детей
20781,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
73490,5
012
Капитальные расходы государственного органа
87,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13922,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

118629,8
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
659,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8767,7
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8483,2
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
284,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
23923,7
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21827,6
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
699,1
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1377,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
20,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
7057,3
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6698,3
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
359,0
2
Қорғаныс
4568,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
4568,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1468,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3000,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
100,0
4
Бiлiм беру
1736837,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1719701,3
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13018,7
003
Жалпы білім беру
1185278,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
17960,0
006
Балаларға қосымша білім беру
20781,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
73490,5
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
87,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
13922,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер

251793,0
Целевые текущие трансферты
228009,0
в том числе
Аппарат маслихата района (города областного значения)
69,2
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
69,2
Аппарат акима района (города областного значения)
546,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
546,0
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3369,6
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
3369,6
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26674,5
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
11925,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
211,5
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
2880,0
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
10620,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния
1038,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4120,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
4120,0
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
276,5
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
276,5
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

251793,0
Нысаналы ағымдағы трансферттер
228009,0
соның ішінде
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
69,2
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
69,2
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
546,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
546,0
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3369,6
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
3369,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26674,5
Өрлеу жобасы бойынша келісілген ақшалай көмекті енгізуге
11925,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
211,5
Мүгедектердің міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормасын арттыруға
2880,0
Ұлы Отан соғысы Жеңісінің жетпіс жылдығына арналған іс-шаралар өткізуіне
10620,0
Азаматтық жағдайы актілерін тіркеу бойынша жергілікті атқарушы органдарының штат санын ұлғайтуына
1038,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4120,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
4120,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
276,5
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
276,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

3312,7
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
45,7
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов в области ветеринарии
3267,0
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
95,3
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
95,3
Бюджетные кредиты
23784,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
23784,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
23784,0
Приложение 3
к решению Астраханского
районного маслихата
от 16 июля 2015
года № 5С-44-2
Приложение 6
к решению Астраханского
районного маслихата
от 26 декабря 2014
года № 5С-39-3
Бюджетные программы села, сельских округов на 2015 год
Администратор бюджетных программ
Сумма, тысяч тенге
Бюджетная программа
Наименование
Всего

3312,7
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
45,7
Ветеринария саласында жергілікті атқарушы органдарының штат санын ұлғайтуына
3267,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
95,3
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
95,3
Бюджеттік несиелер
23784,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
23784,0
Ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала қызметкерлерін әлеуметтік қолдау көрсету шараларын жүзеге асыру үшін бюджеттік несиелер
23784,0
Астрахан аудандық мәслихатының
2015 жылғы 16 шілдедегі
№ 5С-44-2 шешіміне
3 қосымша
Астрахан аудандық мәслихатының
2014 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 5С-39-3 шешіміне
6 қосымша
2015 жылға ауылдық округтердің, ауылдардың бюджеттік бағдарламалары
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Сома, мың теңге
Бюджеттік бағдарлама
Атауы
Барлығы

5118,2
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4754,2
022
Капитальные расходы государственного органа
103,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
261,0
село Каменка
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7519,0
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6381,0
022
Капитальные расходы государственного органа
103,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
715,0
Кызылжарский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9835,3
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7259,6
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1218,7
022
Капитальные расходы государственного органа
16,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1341,0
Колутонский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10289,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8523,9
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
778,2
022
Капитальные расходы государственного органа
103,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
884,0
Николаевский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14474,9
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7909,6
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
909,6
022
Капитальные расходы государственного органа
16,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1422,0
Новочеркасский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10529,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

5118,2
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
4754,2
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
103,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
261,0
Каменка ауылы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7519,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6381,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
320,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
103,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
715,0
Қызылжар ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9835,3
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7259,6
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
1218,7
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
16,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1341,0
Колутон ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10289,1
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8523,9
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
778,2
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
103,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
884,0
Николаев ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14474,9
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7909,6
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
909,6
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
3591,9
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
625,8
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
16,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1422,0
Новочеркасск ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10529,5
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер