О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 5С-39-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 10 ноября 2015 года № 5С-47-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 ноября 2015 года № 5046
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата «О районном бюджете на 2015-2017 годы» от 26 декабря 2014 года № 5С-39-3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4560, опубликовано 16 января 2015 года в районной газете «Маяк») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2015 – 2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2426227,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 452048,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6673,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7695,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1959810,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2484899,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14341,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22911,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8569,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 29360,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 29360,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -102373,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 102373,8 тысяч тенге.»;
пункт 5 изложить в новой редакции:
«5. Учесть, что в объеме районного бюджета на 2015 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в вышестоящий бюджет в сумме 14971,0 тысяч тенге, в том числе досрочное погашение бюджетных кредитов – 6527,0 тысяч тенге.»;
пункт 6 изложить в новой редакции:
«6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 1265,0 тысяч тенге.»;
приложения 1456 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Астраханского
районного маслихата                        Е.Курманов
Секретарь Астраханского
районного маслихата                        В.Собеский
СОГЛАСОВАНО
Аким Астраханского района                  Т.Ерсеитов

Астрахан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С-39-3 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 қарашадағы № 5С-47-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 қарашада № 5046 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С-39-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4560 тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджетті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2426227,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 452048,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6673,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7695,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1959810,0 мың теңге;
2) шығындар – 2484899,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 14341,7 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22911,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8569,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен болатын операциялар бойынша сальдо – 29360,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 29360,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -102373,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 102373,8 мың теңге.»;
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«5. 2015 жылға арналған аудандық бюджеттің көлемінде 14971,0 мың теңге сомасында жоғарғы бюджетке бюджеттік кредиттерді өтеу, оның ішінде – 6527,0 мың теңге бюджеттік кредиттерді мерзімінен бұрын өтеу қарастырылғанын ескере кету қажет.»;
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«6. 2015 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органның қоры 1265,0 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
көрсетілген шешімнің 1456 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Е.Құрманов
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы                       В.Собеский
КЕЛІСІЛДІ
Астрахан ауданының әкімі                   Т.Ерсейітов

250133,0
Целевые текущие трансферты
227222,0
в том числе
Аппарат маслихата района (города областного значения)
75,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
75,0
Аппарат акима района (города областного значения)
496,8
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
496,8
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3357,3
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
3357,3
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26667,9
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
11925,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
204,9
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
2880,0
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
10620,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния
1038,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4065,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
4065,0
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
276,5
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
276,5
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

250133,0
Нысаналы ағымдағы трансферттер
227222,0
соның ішінде
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
75,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
75,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
496,8
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
496,8
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3357,3
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
3357,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26667,9
Өрлеу жобасы бойынша келісілген ақшалай көмекті енгізуге
11925,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
204,9
Мүгедектердің міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормасын арттыруға
2880,0
Ұлы Отан соғысы Жеңісінің жетпіс жылдығына арналған іс-шаралар өткізуіне
10620,0
Азаматтық жағдайы актілерін тіркеу бойынша жергілікті атқарушы органдарының штат санын ұлғайтуына
1038,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4065,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
4065,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
276,5
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
276,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

293,7
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
211,5
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
82,2
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
104,6
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
104,6
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
1231,4
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
113,4
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов в области сельского хозяйства
1118,0
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
81,3
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
81,3
Отдел образования района (города областного значения)
186361,9
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
67951,7
На повышение оплаты учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
35118,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
83292,2
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
773,4
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
773,4
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
41,3
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
41,3
Отдел ветеринарии района (города областного значения)

293,7
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға
211,5
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
82,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
104,6
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
104,6
Ауданың (облыстық маңызы бар қала) ауыл шаруашылығы бөлімі
1231,4
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
113,4
Ауыл шаруашылық саласындағы жергілікті атқарушы органдарының штат санын ұлғайтуына
1118,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
81,3
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
81,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
186361,9
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға
67951,7
Үш деңгейлі жүйесі бойынша біліктілігін жетілдірген мұғалімдерге төлемін арттыруға
35118,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
83292,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
773,4
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
773,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
41,3
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
41,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі

3309,7
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
42,7
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов в области ветеринарии
3267,0
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
86,2
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
86,2
Бюджетные кредиты
22911,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22911,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
22911,0
Приложение 3
к решению Астраханского
районного маслихата
от 10 ноября 2015
года № 5С-47-2
Приложение 5
к решению Астраханского
районного маслихата
от 26 декабря 2014
года № 5С-39-3
Целевые трансферты из областного бюджета на 2015 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
ВСЕГО

3309,7
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
42,7
Ветеринария саласында жергілікті атқарушы органдарының штат санын ұлғайтуына
3267,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
86,2
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
86,2
Бюджеттік несиелер
22911,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22911,0
Ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала қызметкерлерін әлеуметтік қолдау көрсету шараларын жүзеге асыру үшін бюджеттік несиелер
22911,0
Астрахан аудандық мәслихатының
2015 жылғы 10 қарашадағы
№ 5С-47-2 шешіміне
3 қосымша
Астрахан аудандық мәслихатының
2014 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 5С-39-3 шешіміне
5 қосымша
2015 жылға облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
БАРЛЫҒЫ

456025,0
Целевые текущие трансферты
428400,3
в том числе
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4205,5
На благоустройство населенных пунктов
4205,5
Отдел образования района (города областного значения)
293367,0
На капитальные расходы объектов образования
288972,0
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1273,0
На оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
1250,0
На приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования
1872,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3675,0
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
3675,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
56729,8
На содержание,ремонт автомобильных дорог и разработку проектно-сметной документации
46729,8
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
10000,0
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
14858,0
Передача расходов детских юношеских спортивных школ
14858,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)

456025,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
428400,3
соның ішінде
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4205,5
Елді мекендерді абаттандыруға
4205,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
293367,0
Білім беру объектілерінің күрделі шығыстарына
288972,0
Патронаттық тәрбиешілерге тапсырылған балаларды (сәбиді) қамтамасыз етуге
1273,0
Негізгі орта және жалпы білім беретін мемлекеттік мекемелерде электрондық оқулықтармен жарақтандыруға
1250,0
Мемлекеттік білім мекемелері үшін оқулықтарды, оқу-әдістемелік кешендерін сатып алуға және жеткізуге
1872,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3675,0
Ұлы Отан соғысы Жеңісінің жетпіс жылдығына арналған іс-шаралар өткізуіне
3675,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
56729,8
Автомобиль жолдарын жөндеу, қамтамасыз ету және жобалық-сметалық құжаттаманы дайындау
46729,8
Жылумен жабдықтандыратын кәсіпорындарды жылу беру мерзіміне дайындауға
10000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
14858,0
Балалар жасөспірімдер спорттық мектептердің шығындарын тапсыру
14858,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі

4019,0
Жарсуатский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5654,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4842,1
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
198,0
022
Капитальные расходы государственного органа
353,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
261,0
село Каменка
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8011,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6478,3
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
266,7
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
198,0
022
Капитальные расходы государственного органа
353,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
715,0
Кызылжарский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10339,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7318,3
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1219,1
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
198,0
022
Капитальные расходы государственного органа
263,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1341,0
Колутонский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10818,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8693,1
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
690,5
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
198,0
022
Капитальные расходы государственного органа
353,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
884,0
Николаевский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

4019,0
Жарсуат ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5654,1
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
4842,1
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
198,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
353,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
261,0
Каменка ауылы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8011,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
6478,3
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
266,7
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
198,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
353,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
715,0
Қызылжар ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10339,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7318,3
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
1219,1
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
198,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
263,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1341,0
Колутон ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10818,6
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8693,1
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
690,5
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
198,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
353,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
884,0
Николаев ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты