О внесении изменений и дополнения в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № С-35/2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 26 февраля 2015 года № С-37/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 марта 2015 года № 4666
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Енбекшильдерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата «О районном бюджете на 2015-2017 годы» от 23 декабря 2014 года № С-35/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4557, опубликовано 16 января 2015 года в районной газете «Жаңа дәуір», 16 января 2015 года в районной газете «Сельская новь») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1) доходы – 2 726 049 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 732 088 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 34 884 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 1030 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 958 047 тысяч тенге;
2) затраты – 2 702 113,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 276 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14 865 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 589 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 25 130 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14 470,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 470,8 тысяч тенге.»;
пункт 7 изложить в новой редакции:
«7. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2015 год в сумме 4085,7 тысяч тенге.
дополнить подпунктом 7-1) следующего содержания:
«7-1) учесть, что в районном бюджете на 2015 год, в установленном законом порядке, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2015 года, в сумме 1194,8 тысяч тенге.»;
Приложение 1567 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Г.Мурзалина
Секретарь районного
маслихата                                  С.Есполов
СОГЛАСОВАНО
Аким Енбекшильдерского района
Акмолинской области                        А.Кииков
Приложение 1
к решению Енбекшильдерского
районного маслихата

Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № С-35/2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 ақпандағы № С-37/9 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 наурызда № 4666 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшілдер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № С-35/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4557 тіркелген, 2015 жылдың 16 қаңтарында «Жаңа дәуір» аудандық газетінде, 2015 жылдың 16 қаңтарында «Сельская новь» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 726 049 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 732 088 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34 884 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1030 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 958 047 мың теңге;
2) шығындар – 2 702 113,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 13 276 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 14 865 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1589 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 25 130 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -14 470,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 14 470,8 мың теңге.»;
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«7. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2015 жылға арналған резерві 4 085,7 мың теңге сомасында бекітілсін».
келесі мазмұндағы 7-1) тармақшамен толықтырылсын:
«7-1) 2015 жылға арналған аудандық бюджетте 2015 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 1194,8 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары заңмен белгіленген тәртіпте пайдаланылатынын ескерілсін.»;
Көрсетілген шешімнің 1567 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Г.Мұрзалина
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    С.Есполов
КЕЛІСІЛДІ
Ақмола облысы
Еңбекшілдер ауданының әкімі                А.Қиықов
Еңбекшілдер аудандық мәслихатының