Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 10 марта 2015 года № а-3/55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 марта 2015 года № 4696. Утратило силу постановлением акимата района Биржан сал Акмолинской области от 2 мая 2019 года № а-5/100
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Биржан сал Акмолинской области от 02.05.2019 № а-5/100 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Енбекшильдерской районной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению 1.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Енбекшильдерского района от 24 февраля 2011 года № а-3/49 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-10-135, опубликовано 1 марта 2011 года в Енбекшильдерской районной газете "Жаңа дәуір – Сельская нов" № 27 и № 28).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Аутенова А.К.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района А.Кииков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Енбекшильдерской районной
избирательной комиссии
А.Овсянников
"10" 03 2015 года
Приложение 1 к постановлению
акимата Енбекшильдерского
района
от "10" 03 2015 года
№ а-3/55
Места для размещения агитационных печатных материалов

Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар беру туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № а-3/55 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 наурызда № 4696 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 2 мамырдағы № а-5/100 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімдігінің 02.05.2019 № а-5/100 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбекшілдер аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін 1 қосымшаға сәйкес орындар белгіленсін.
2. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде 2 қосымшаға сәйкес үй жайлар берілсін.
3. Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2011 жылдың 24 ақпандағы "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау және кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жай беру туралы" № а-3/49 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Реестрінде № 1-10-135 тіркелген, 2011 жылдың 1 наурызда № 27 және № 28 Еңбекшілдер ауданының "Жаңа дәуір – Сельская новь" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Аутенов А.Қ. жүктелсін.
5. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Қиықов
"КЕЛІСІЛДІ"
Еңбекшілдер аудандық
сайлау комиссиясының
төрағасы
А.Овсянников
"10" 03 2015 жыл
Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "10" 03 № а-3/55
қаулысына 1 қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

Сноска. Приложение 1 с изменением, внесенным постановлением акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 27.06.2017 № а-6/139 (вводится в действие со дня официального опубликования).
п/№
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Степняк, щит у здания государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры имени Биржан сала" при отделе культуры и развития языков Енбекшильдерского района, улица Биржан сал, строение 36
2
аул Акбулак, щит у здания государственного учреждения "Акбулакская начальная школа", улица Мектеп, строение 5
3
аул Аксу, щит у здания государственного учреждения "Советская основная школа" Енбекшильдерского района, улица Желтоксан, строение 7
4
аул Актас, щит у здания государственного учреждения "Трудовая начальная школа", улица Элеватор, строение 21
5
село Алга, щит у здания государственного учреждения "Алгинская неполная средняя школа" отдела образования Енбекшильдерского района, улица Абылайхана, строение 11
6
аул Ангал батыра, щит у здания государственного учреждения "Амангельдинская средняя школа", улица Жамбыла, строение 8
7
аул Андыкожа батыра, щит у здания государственного учреждения "Донская средняя школа", улица Школьная, строение 1
8
село Баймырза, щит у здания государственного учреждения "Баймырзинская основная школа" отдела образования Енбекшильдерского района, улица Валиханова, строение 22
9
село Бирсуат, щит у здания государственного учреждения "Бирсуатская средняя школа", улица Сатана Нурмаганова, строение 9
10
село Буланды, щит у здания государственного учреждения "Буландинская средняя школа", улица Бауыржана Момышулы, строение 28
11
село Валиханово, щит у здания государственного учреждения "Валихановская начальняя школа", улица Ленина, строение 3а
12
село Енбекшильдерское, щит у здания государственного учреждения "Енбекшильдерская средняя школа", улица Орталык, строение 24
13
село Жаналык, щит у здания государственного учреждения "Жаналыкская начальняя школа", улица Бейбитшилик, строение 19
14
село Жокей, щит у здания государственного учреждения "Джукейская начальняя школа", улица Лесная, строение 8
15
село Заозерное, щит у здания государственного учреждения "Заозерновская основная школа", улица Микрорайон, строение 37
16
село Заураловка, щит у здания государственного учреждения "Заураловская средняя школа", улица Болашак, строение 19
17
село Каратал, щит у здания государственного учреждения "Каратальская начальная школа" отдела образования Енбекшильдерского района, улица Магжан Жумабаева, строение 1
18
село Карловка, щит у здания государственного учреждения "Карловская неполная средняя школа", улица Приозерная, строение 5
19
село Кенащи, щит у здания государственного учреждения "Кенащинская средняя школа", улица Акана серэ, строение 33
20
село Когам, щит у здания государственного учреждения "Когамская средняя школа имени Шаймердена Косшыгулова Енбекшильдерского районного отдела образования", улица Ыбырай Алтынсарина, строение 1
21
село Кодебас, щит у здания бывшего государственного учреждения "Кодебасская основная школа" отдела образования Енбекшильдерского района, улица Шокана Уалиханова, строение 3
22
село Краснофлотское, щит у здания государственного учреждения "Краснофлотская основная школа", улица Мектеп, строение 26
23
село Кудукагаш, щит у здания государственного учреждения "Кудук-Агашская средняя школа" имени Рамазана Елебаева отдела образования Енбекшильдерского района, улица Шарипова, строение 20
24
село Кызылуюм, щит у здания государственного учреждения "Кызыл-Уюмская неполная средняя школа", улица Орталык, строение 8
25
село Макинка, щит у здания государственного учреждения "Макинская средняя школа", улица Валерия Чкалова, строение 65
26
село Макпал, щит у здания государственного учреждения "Макпалская основная школа", улица Карагайлы, строение 15
27
село Мамай, щит у здания государственного учреждения "Мамайская средняя школа", улица Шокана Уалиханова, строение 11
28
село Невское, щит у здания государственного учреждения "Невская средняя школа", улица Школьная, строение 1
29
село Пригорхоз, щит у здания Каракугинского лесничества государственного учреждения "Государственный национальный природный парк "Бурабай", улица Кзылтуйская дом 2
30
село Сапак, щит у здания бывшего государственного учреждения "Сапакская неполная средняя школа", улица Бейбитшилик, строение 1
31
село Сауле, щит у здания государственного учреждения "Средняя школа имени Шарапи Альжанова" отдела образования Енбекшильдерского района, улица Акана Серэ, строение 2Б
32
село Трамбовка, щит у здания бывшего государственного учреждения "Трамбовская начальняя школа", улица Лесная, строение 29
33
аул Ульги, щит у здания государственного учреждения "Казгородокская средняя школа", улица Гарибжана Каримова, строение 6
34
село Уюмшил, щит у здания государственного учреждения "Уйымшилская неполная средняя школа", улица Базарбек, строение 22
35
село Шошкалы, щит у здания государственного учреждения "Шошкалинская начальняя школа" отдела образования Енбекшильдерского района, улица Бурабай, строение 12
36
село Яблоновка, щит у здания государственного учреждения "Яблоновская основная школа", улица Аталык, строение 13
Приложение 2 к постановлению
акимата Енбекшильдерского района

Ескерту. 1-қосымшаға өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 27.06.2017 № а-6/139 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
р/с №
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Степняк қаласы, Еңбекшілдер ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Біржан сал атындағы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанындағы тақта, Біржан сал көшесі, 36 құрылыс
2
Ақбұлақ ауылы, "Ақбұлақ бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Мектеп көшесі, 5 құрылыс
3
Ақсу ауылы, "Совет негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Желтоқсан көшесі, 7 құрылыс
4
Ақтас ауылы, "Трудовое бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Элеватор көшесі, 21 құрылыс
5
Алға ауылы, "Алға орталау мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Абылайхан көшесі, 11 құрылыс
6
Аңғал батыр ауылы, "Амангелді орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Жамбыл көшесі, 8 құрылыс
7
Андықожа батыр ауылы, "Донской орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Школьная көшесі, 1 құрылыс
8
Баймырза ауылы, Еңбекшілдер ауданының білім бөлімінің "Баймырза негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Валиханов көшесі, 22 құрылыс
9
Бірсуат ауылы, "Бірсуат орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Сатан Нұрмағанов көшесі, 9 құрылыс
10
Бұланды ауылы, "Бұланды орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Бауыржан Момышұлы көшесі, 28 құрылыс
11
Уәлихан ауылы, "Уәлихан бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Ленин көшесі, 3а құрылысы
12
Еңбекшілдер ауылы, "Еңбекшілдер орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Орталық көшесі, 24 құрылыс
13
Жаңалық ауылы, "Жаңалық бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Бейбітшілік көшесі, 19 құрылыс
14
Жөкей ауылы, "Жукей бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Лесная көшесі, 8 құрылыс
15
Заозерное ауылы, "Заозерный негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Микрорайон көшесі, 37 құрылыс
16
Заураловка ауылы, "Заурал орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Болашақ көшесі, 19 құрылыс
17
Қаратал ауылы, Еңбекшілдер ауданы білім бөлімінің "Қаратал бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Мағжан Жұмабаев көшесі, 1 құрылыс
18
Карловка ауылы, "Карловка орталау мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Приозерная көшесі, 5 құрылыс
19
Кеңащы ауылы, "Кеңащы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Ақан сері көшесі, 33 құрылыс
20
Қоғам ауылы, Еңбекшілдер аудандық білім беру бөлімінің "Шәймерден Қосшығұлов атындағы Қоғам орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанындағы тақта, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 1 құрылыс
21
Көдебас ауылы, Еңбекшілдер ауданы білім бөлімінің бұрынғы "Көдебас негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Шоқан Уәлиханов көшесі, 3 құрылыс
22
Краснофлотское ауылы, "Краснофлот негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанында тақта, Мектеп көшесі, 26 құрылыс
23
Құдықағаш ауылы, Еңбекшілдер ауданы білім бөлімінің Рамазан Елебаев атындағы "Құдық-Ағаш орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Шәріпов көшесі, 20 құрылыс
24
Қызылұйым ауылы, "Қызыл-Уюм орталау мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Орталық көшесі, 8 құрылыс
25
Макинка ауылы, "Макин орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Чкалов көшесі, 65 құрылыс
26
Мақпал ауылы, "Мақпал негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Қарағайлы көшесі, 15 құрылыс
27
Мамай ауылы, "Мамай орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Шоқан Уәлиханов көшесі, 11 құрылыс
28
Невское ауылы, "Невский орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Школьная көшесі, 1 құрылыс
29
Пригорхоз селосы, "Бурабай мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" Қарақоға орманшылығы" мемлекеттік мекемесінің жанындағы тақта, Қызылтуйская көшесі, 2 үй
30
Сапақ ауылы, бұрынғы "Сапақ орталау мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Бейбітшілік көшесі, 1 құрылыс
31
Сәуле ауылы, Еңбекшілдер ауданы білім бөлімінің "Шәрәпи Әлжанов атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Ақан Сері көшесі, 2Б құрылысы
32
Трамбовка ауылы, бұрынғы "Трамбовка бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Лесная көшесі, 29 құрылыс
33
Үлгі ауылы, "Казгородок орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Ғарибжан Кәримов көшесі, 6 құрылыс
34
Ұйымшыл ауылы, "Ұйымшыл орталау мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Базарбек көшесі, 22 құрылыс
35
Шошқалы ауылы, Еңбекшілдер ауданы білім бөлімінің "Шошқалы бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанындағы тақта, Бурабай көшесі, 12 құрылыс
36
Яблоновка ауылы, "Яблоновка негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы тақта, Аталық көшесі, 13 құрылыс
Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің

от "10" 03 2015 года № а-3/55
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Сноска. Приложение 2 с изменением, внесенным постановлением акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 27.06.2017 № а-6/139 (вводится в действие со дня официального опубликования).
п/№
Адреса помещений для встреч с избирателями
1
город Степняк, актовый зал государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры имени Биржан сала" при отделе культуры и развития языков Енбекшильдерского района, улица Биржан сал, строение 36
2
аул Акбулак, актовый зал государственного учреждения "Акбулакская начальная школа", улица Мектеп, строение 5
3
аул Аксу, актовый зал государственного учреждения "Советская основная школа" Енбекшильдерского района, улица Желтоксан, строение 7
4
аул Актас, актовый зал государственного учреждения "Трудовая начальная школа", улица Элеватор, строение 21
5
село Алга, актовый зал государственного учреждения "Алгинская неполная средняя школа" отдела образования Енбекшильдерского района, улица Абылайхана, строение 11
6
аул Ангал батыра, актовый зал государственного учреждения "Амангельдинская средняя школа", улица Жамбыла, строение 8
7
аул Андыкожа батыра, актовый зал государственного учреждения "Донская средняя школа", улица Школьная, строение 1
8
село Баймырза, актовый зал государственного учреждения "Баймырзинская основная школа" отдела образования Енбекшильдерского района, улица Валиханова, строение 22
9
село Бирсуат, актовый зал государственного учреждения "Бирсуатская средняя школа", улица Сатана Нурмаганова, строение 9
10
село Буланды, актовый зал государственного учреждения "Буландинская средняя школа", улица Бауыржана Момышулы, строение 28
11
село Валиханово, актовый зал государственного учреждения "Валихановская начальняя школа", улица Ленина, строение 3а
12
село Енбекшильдерское, актовый зал государственного учреждения "Енбекшильдерская средняя школа", улица Орталык, строение 24
13
село Жаналык, актовый зал государственного учреждения "Жаналыкская начальняя школа", улица Бейбитшилик, строение 19
14
село Жокей, актовый зал государственного учреждения "Джукейская начальняя школа", улица Лесная, строение 8
15
село Заозерное, актовый зал государственного учреждения "Заозерновская основная школа", улица Микрорайон, строение 37
16
село Заураловка, актовый зал государственного учреждения "Заураловская средняя школа", улица Болашак, строение 19
17
село Каратал, актовый зал государственного учреждения "Каратальская начальная школа" отдела образования Енбекшильдерского района, улица Магжан Жумабаева, строение 1
18
село Карловка, актовый зал государственного учреждения "Карловская неполная средняя школа", улица Приозерная, строение 5
19
село Кенащи, актовый зал государственного учреждения "Кенащинская средняя школа", улица Акана серэ, строение 33
20
село Когам, актовый зал государственного учреждения "Когамская средняя школа имени Шаймердена Косшыгулова Енбекшильдерского районного отдела образования", улица Ыбырай Алтынсарина, строение 1
21
село Кодебас, актовый зал здания бывшего государственного учреждения "Кодебасская основная школа" отдела образования Енбекшильдерского района, улица Шокана Уалиханова, строение 3
22
село Краснофлотское, актовый зал государственного учреждения "Краснофлотская основная школа", улица Мектеп, строение 26
23
село Кудукагаш, актовый зал государственного учреждения "Кудук-Агашская средняя школа" имени Рамазана Елебаева отдела образования Енбекшильдерского района, улица Шарипова, строение 20
24
село Кызылуюм, актовый зал государственного учреждения "Кызыл-Уюмская неполная средняя школа", улица Орталык, строение 8
25
село Макинка, актовый зал государственного учреждения "Макинская средняя школа", улица Валерия Чкалова, строение 65
26
село Макпал, актовый зал государственного учреждения "Макпалская основная школа", улица Карагайлы, строение 15
27
село Мамай, актовый зал государственного учреждения "Мамайская средняя школа", улица Шокана Уалиханова, строение 11
28
село Невское, актовый зал государственного учреждения "Невская средняя школа", улица Школьная, строение 1
29
село Пригорхоз, актовый зал Каракугинского лесничества государственного учреждения "Государственный национальный природный парк "Бурабай", улица Кзылтуйская дом 2
30
село Сапак, актовый зал здания бывшего государственного учреждения "Сапакская неполная средняя школа", улица Бейбитшилик, строение 1
31
село Сауле, актовый зал государственного учреждения "Средняя школа имени Шарапи Альжанова" отдела образования Енбекшильдерского района, улица Акана Серэ, строение 2Б"
32
село Трамбовка, актовый зал здания бывшего государственного учреждения "Трамбовская начальняя школа", улица Лесная, строение 29
33
аул Ульги, актовый зал государственного учреждения "Казгородокская средняя школа", улица Гарибжана Каримова, строение 6
34
село Уюмшил, актовый зал государственного учреждения "Уйымшилская неполная средняя школа", улица Базарбек, строение 22
35
село Шошкалы, актовый зал государственного учреждения "Шошкалинская начальняя школа" отдела образования Енбекшильдерского района, улица Бурабай, строение 12
36
село Яблоновка, актовый зал государственного учреждения "Яблоновская основная школа", улица Аталык, строение 13

2015 жылғы "10" 03 № а-3/55
қаулысына 2 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде ұсынылатын үй-жайлар
Ескерту. 2-қосымшаға өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 27.06.2017 № а-6/139 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
р/с №
Сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар мекен-жайы
1
Степняк қаласы, Еңбекшілдер ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Біржан сал атындағы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының акт залы, Біржан сал көшесі, 36 құрылыс
2
Ақбұлақ ауылы, "Ақбұлақ бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Мектеп көшесі, 5 құрылыс
3
Ақсу ауылы, Еңбекшілдер ауданының "Совет негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Желтоқсан көшесі, 7 құрылыс
4
Ақтас ауылы, "Трудовое бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Элеватор көшесі, 21 құрылыс
5
Алға ауылы, Еңбекшілдер ауданы білім бөлімінің "Алға орталау мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Абылайхан көшесі, 11 құрылыс
6
Аңғал батыр ауылы, "Амангелді орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Жамбыл көшесі, 8 құрылыс
7
Андықожа батыр ауылы, "Донской орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Школьная көшесі, 1 құрылыс
8
Баймырза ауылы, Еңбекшілдер ауданының білім бөлімінің "Баймырза негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Уәлиханов көшесі, 22 құрылыс
9
Бірсуат ауылы, "Бірсуат орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Сатан Нұрмағанов көшесі, 9 құрылыс
10
Бұланды ауылы, "Бұланды орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Бауыржан Момышұлы көшесі, 28 құрылыс
11
Уәлихан ауылы, "Уәлихан бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Ленин көшесі, 3а құрылысы
12
Еңбекшілдер ауылы, "Еңбекшілдер орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Орталық көшесі, 24 құрылыс
13
Жаңалық ауылы, "Жаңалық бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Бейбітшілік көшесі, 19 құрылыс
14
Жөкей ауылы, "Жукей бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Лесная көшесі, 8 құрылыс
15
Заозерное ауылы, "Заозерный негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Микрорайон көшесі, 37 құрылыс
16
Заураловка ауылы, "Заурал орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Болашақ көшесі, 19 құрылыс
17
Қаратал ауылы, Еңбекшілдер ауданы білім бөлімінің "Қаратал бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Мағжан Жұмабаев көшесі, 1 құрылыс
18
Карловка ауылы, "Карловка орталау мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Приозерная көшесі, 5 құрылыс
19
Кеңащы ауылы, "Кеңащы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Ақан сері көшесі, 33 құрылыс
20
Қоғам ауылы, Еңбекшілдер аудандық білім беру бөлімінің "Шәймерден Қосшығұлов атындағы Қоғам орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 1 құрылыс
21
Көдебас ауылы, бұрынғы Еңбекшілдер ауданы білім бөлімінің "Көдебас негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 3 құрылыс
22
Краснофлотское ауылы, "Краснофлот негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Мектеп көшесі, 26 құрылыс
23
Құдықағаш ауылы, Еңбекшілдер ауданы білім бөлімінің Рамазан Елебаев атындағы "Құдық-Ағаш орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Шәріпов көшесі, 20 құрылыс
24
Қызылұйым ауылы, "Қызыл-Уюм орталау мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Орталық көшесі, 8 құрылыс
25
Макинка ауылы, "Макин орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Валерий Чкалов көшесі, 65 құрылыс
26
Мақпал ауылы, "Мақпал негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Қарағайлы көшесі, 15 құрылыс
27
Мамай ауылы, "Мамай орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының акт залы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 11 құрылыс
28
Невское ауылы, "Невский орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Школьная көшесі, 1 құрылыс
29
Пригорхоз ауылы, "Бурабай мемлекеттік ұлттық табиғи паркі" Қарақоға орманшылығы" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Қызылтуйская көшесі, 2 үй
30
Сапақ ауылы, бұрынғы "Сапақ орталау мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Бейбітшілік көшесі, 1 құрылыс
31
Сәуле ауылы, Еңбекшілдер ауданы білім бөлімінің "Шәрәпи Әлжанов атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Ақан Сері көшесі, 2Б құрылысы
32
Трамбовка ауылы, бұрынғы "Трамбовка бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Лесная көшесі, 29 құрылыс
33
Үлгі ауылы, "Казгородок орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Ғарыбжан Каримов көшесі, 6 құрылыс
34
Ұйымшыл ауылы, "Ұйымшыл орталау мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Базарбек көшесі, 22 құрылыс
35
Шошқалы ауылы, Еңбекшілдер ауданы білім бөлімінің "Шошқалы бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Бурабай көшесі, 12 құрылыс
36
Яблоновка ауылы, "Яблоновка негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің акт залы, Аталық көшесі, 13 құрылыс